.:: Larisa Goal ::. Ιδανική πρεμιέρα σε Κ-14 και Κ-13!!!
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
21 Οκτώβριος 2019

Ιδανική πρεμιέρα σε Κ-14 και Κ-13!!!

Προβολές: 483

alt

Ιδανική πρεμιέρα σε Κ-14 και Κ-13!!!

Ιδανική πρεμιέρα με υποσχέσεις και στα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-14, Κ-13 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσαθι) καθώς άνοιξε η αυλαία αυτό το Σαββατοκύριακο, με τους λιλιπούτιους άσους να προσφέρουν απλόχερα γκολ και θέαμα. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Α.ΠΟ. Ελασσόνας 5-2

Ακαδημία Τυρνάβου-Αμπελωνιακός 10-0

Νίκη/Μιχαήλ-Βλαχογιάννι 3-2

Τσαριτσάνη-Βερδικούσια 5-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 10-0 3

2. Τσαριτσάνη 5-0 3

3. Π.Ο.Ε 5-2 3

4. Νίκη/Μιχαήλ 3-2 3

5. Βλαχογιάννι 2-3 0

6. Α.ΠΟ. Ελασσόνας 2-5 0

7. Βερδικούσια 0-5 0

8. Αμπελωνιακός 0-10 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Γόννοι-Καλοχώρι 7-3

Πανιώνιος-Πελασγιώτιδα 5-2

Δωτιέας Αγιάς-Ατρόμητοι/Θύελλα 0-6

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 6-0 3

2. Γόννοι 7-3 3

3. Πανιώνιος 5-2 3

4. Καλοχώρι 3-7 0

5. Πελασγιώτιδα 2-5 0

6. Δωτιέας Αγιάς 0-6 0

7. Ανθούπολη 0-0 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Αχιλλέως- Παναγροτικός Νίκαιας 1-5

Πελασγιώτιδα (1)-ΑΕΛ 1-4

Ηρακλής Λάρισας-Νέα Πολιτεία 0-3

Απόλλων Λάρισας (2)-Ακαδημία Ολύμπικ 1-4


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός Νίκαιας 5-1 3

2. ΑΕΛ 4-1 3

3. Ακαδημία Ολύμπικ 4-1 3

4. Νέα Πολιτεία 3-0 3

5. Πελασγιώτιδα (1) 1-4 0

6. Απόλλων Λάρισας (2) 1-4 0

7. Ακαδημία Αχιλλέως 1-5 0

8. Ηρακλής Λάρισας 0-3 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Μπαράζ/Πηνειός 6-1

Προμηθέας-Λαρισαϊκός 6-3

Απόλλων Λάρισας (1)-Αμπελόκηποι 5-0

Δήμητρα Γιάννουλης-Φαλανιακός 5-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας (1) 5-0 3

2. Δήμητρα Γιάννουλης 5-0 3

3. Αβέρωφ 6-1 3

4. Προμηθέας 6-3 3

5. Λαρισαϊκός 3-6 0

6. Μπαράζ/Πηνειός 1-6 0

7. Αμπελόκηποι 0-5 0

8. Φαλανιακός 0-5 0


Κ-13

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία (2)-Αβέρωφ (2) 1-3

ΑΕΛ (κορασίδες)-Ακαδημία Τυρνάβου 1-8

Σμόλικας-Αμπελόκηποι 1-1

Ρεπό: Α.Π. Ελασσόνας


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 8-1 3

2. Αβέρωφ (2) 3-1 3

3. Σμόλικας 1-1 1

4. Αμπελόκηποι 1-1 1

5. Νέα Πολιτεία (2) 1-3 0

6. ΑΕΛ (κορασίδες) 1-8 0

7. Α.Π. Ελασσόνας 0-0 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 7-2

Νέα Πολιτεία (1)-Κίσσαβος Συκουρίου 3-0

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Δωτιέας Αγιάς 0-5


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 7-2 3

2. Δωτιέας Αγιάς 5-0 3

3. Νέα Πολιτεία 3-0 3

4. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 2-7 0

5. Συκούριο 0-3 0

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 0-5 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-ΑΕΛ 6-1

Μπαράζ/Πηνειός-Ηρακλής Λάρισας 1-6

Αβέρωφ (1)-Ακαδημία Ολύμπικ (2) 1-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 6-1 3

2. Ηρακλής Λάρισας 6-1 3

3. Αβέρωφ (1) 1-0 3

4. ΑΕΛ 1-6 0

5. Μπαράζ/Πηνειός 1-6 0

6. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 0-1 0


(Κ12-Ευ αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Παναγροτικός Νίκαιας 4-2

Απόλλων Λάρισας (2)-Ηρακλής Λάρισας (2) 4-1

Ανθούπολη-Νέα Πολιτεία 4-1


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας (2) 4-1 3

2. Ανθούπολη 4-1 3

3. Αβέρωφ 4-2 3

4. Ηρακλής Λάρισας (2) 1-4 0

5. Νέα Πολιτεία 1-4 0

6. Παναγροτικός Νίκαιας 2-4 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη Μιχαήλ-Πελασγιώτιδα 1-5

Δήμητρα Γιάννουλης-Απόλλων Λάρισας (3) 3-0

ΑΕΛ (κορασίδες)-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 1-4

Ρεπό: Μπαράζ/Πηνειός


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 5-1 3

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 4-1 3

3. Δήμητρα Γιάννουλης 3-0 3

4. ΑΕΛ (κορασίδες) 1-4 0

5. Νίκη/Μιχαήλ 1-5 0

6. Απόλλων Λάρισας (3) 0-3 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός (1)-ΑΕΛ 1-2

Αμπελόκηποι-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 5-0

Ηρακλής Λάρισας (1)-Απόλλων Λάρισας (1) 1-4


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 5-0 3

2. Απόλλων Λάρισας 4-1 3

3. ΑΕΛ 2-1 3

4. Μπαράζ/Πηνειός (1) 1-2 0

5. Ηρακλής Λάρισας 1-4 0

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 0-5 0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt