.:: Larisa Goal ::. Γκολ και θέαμα και πάλι στα πρωταθλήματα υποδομής!!!
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
17 Φεβρουάριος 2020

Γκολ και θέαμα και πάλι στα πρωταθλήματα υποδομής!!!

Προβολές: 422

alt

Γκολ και θέαμα και πάλι στα πρωταθλήματα υποδομής!!!

Γκολ και θέαμα πρόσφεραν για μια ακόμη αγωνιστική οι αυριανοί άσοι στα πρωταθλήματα (Κ-14, Κ-13 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι) προσφέροντας πλούσιο θέαμα. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Ακαδημία Τυρνάβου 0-9

Βλαχογιάννι-Νίκη/Μιχαήλ 4-2

Βερδικούσια-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-2

Α.ΠΟ. Ελασσόνας-Π.Ο.Ε 1-5


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 39-1 24

2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 21-8 21

3. Π.Ο.Ε 24-11 18

4. Α.ΠΟ. Ελασσόνας 20-32 10

5. Νίκη/Μιχαήλ 24-31 9

6. Βλαχογιάννι 13-13 7

7. Βερδικούσια 6-30 3

8. Αμπελωνιακός 7-31 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα (2)-Πανιώνιος 3-1

Καλοχώρι-Γόννοι 2-5

Ατρόμητοι/Θύελλα-Δωτιέας Αγιάς 6-0

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 56-0 21

2. Γόννοι 24-19 15

3. Ανθούπολη 24-10 13

4. Πανιώνιος 16-24 8

5. Δωτιέας Αγιάς 10-22 7

6. Καλοχώρι 12-35 3

7. Πελασγιώτιδα (2) 6-39 3


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός Νίκαιας-Ακαδημία Αχιλλέως 6-0

Ακαδημία-Ολύμπικ-Απόλλων Λάρισας (2) (Σάββατο 22/2, 10:00)

Νέα Πολιτεία-Ηρακλής Λάρισας (Σάββατο 22/2, 10:00)

ΑΕΛ-Πελασγιώτιδα 1 (Σάββατο 22/2, 12:00)


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 26-3 19

2. ΑΕΛ 33-2 16

3. Πελασγιώτιδα (1) 26-10 15

4. Ακαδημία Ολύμπικ 16-18 10

5. Παναγροτικός Νίκαιας 20-13 10

6. Ηρακλής Λάρισας 20-23 9

7. Απόλλων Λάρισας (2) 4-37 1

8. Ακαδημία Αχιλλέως 7-46 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός-Δήμητρα Γιάννουλης 3-5

Μπαράζ/Πηνειός-Αβέρωφ (αναβολή)

Αμπελόκηποι-Απόλλων Λάρισας (1) 1-3

Λαρισαϊκός-Προμηθέας (Σάββατο 22/2, 10:00)


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 29-4 21

2. Απόλλων Λάρισας (1) 25-4 21

3. Δήμητρα Γιάννουλης 30-13 18

4. Φαλανιακός 25-20 10

5. Μπαράζ/Πηνειός 14-37 6

6. Προμηθέας 15-20 6

7. Αμπελόκηποι 11-25 4

8. Λαρισαϊκός 13-39 3


Κ-13

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου –ΑΕΛ (Κορασίδες) 12-0

Αμπελόκηποι-Σμόλικας 0-4

Αβέρωφ (2)-Νέα Πολιτεία 2 (Τετάρτη 19/2, 16:00)

Ρεπό: Α.ΠΟ. Ελασσόνας


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 30-12 19

2. Σμόλικας 34-6 16

3. Αβέρωφ (2) 15-6 10

4. Αμπελόκηποι 11-9 10

5. Νέα Πολιτεία (2) 8-19 6

6. Α.Π. Ελασσόνας 20-18 3

7. ΑΕΛ (κορασίδες) 6-54 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία (1)-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 3-1

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Απόλλων Λάρισας 0-1

Δωτιέας Αγιάς-Συκούριο 0-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 24-13 17

2. Νέα Πολιτεία 20-5 15

3. Συκούριο 10-13 14

4. Δωτιέας Αγιάς 9-15 10

5. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 17-23 7

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 16-24 6


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Ηρακλής Λάρισας 1-3

Μπαράζ/Πηνειός-ΑΕΛ 0-4

Αβέρωφ (1)-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 0-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 24-4 24

2. Αβέρωφ (1) 13-10 16

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 20-10 13

4. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 15-8 12

5. ΑΕΛ 19-24 6

6. Μπαράζ/Πηνειός 2-37 0


(Κ12-Ευ αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία-Παναγροτικός Νίκαιας 6-1

Ανθούπολη-Απόλλων Λάρισας (2) 3-3

Αβέρωφ-Ηρακλής Λάρισας (2) 3-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας (2) 33-12 20

2. Ανθούπολη 33-9 18

3. Αβέρωφ 22-11 14

4. Νέα Πολιτεία 16-15 10

5. Παναγροτικός Νίκαιας 14-27 5

6. Ηρακλής Λάρισας (2) 3-44 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Νίκη/Μιχαήλ 7-2

Απόλλων Λάρισας (3)-Δήμητρα Γιάννουλης 1-3

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-ΑΕΛ Κορασίδες (Σάββατο 22/2, 13:00)

Ρεπό: Μπαράζ/Πηνειός (2)


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 28-5 17

2. Δήμητρα Γιάννουλης 21-13 14

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 22-13 13

4. Μπαράζ/Πηνειός 13-18 10

5. ΑΕΛ (κορασίδες) 16-20 6

6. Νίκη/Μιχαήλ 17-31 6

7. Απόλλων Λάρισας (3) 7-24 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας (1)-Ατρόμητοι-Θύελλα (1) 3-1

Ηρακλής Λάρισας (1)-Μπαράζ Πηνειός (1) 3-0

Αμπελόκηποι-ΑΕΛ 3-3


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 27-15 16

2. ΑΕΛ 22-15 16

3. Απόλλων Λάρισας 22-10 15

4. Ηρακλής Λάρισας 15-17 12

5. Μπαράζ/Πηνειός (1) 14-15 9

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 16-44 3

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt