.:: Larisa Goal ::. Γκολ, θέαμα και δυνατές συγκινήσεις σε Κ16, Κ14 και Κ12
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
04 Δεκέμβριος 2023

Γκολ, θέαμα και δυνατές συγκινήσεις σε Κ16, Κ14 και Κ12

Προβολές: 760

alt

Γκολ, θέαμα και δυνατές συγκινήσεις σε Κ16, Κ14 και Κ12

Γκολ, θέαμα και δυνατές συγκινήσεις πρόσφεραν οι λιλιπούτιοι άσοι σε Κ16, Κ14 και Κ12 (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες σε Κ16, Κ14 και Κ12 ).

 

Κ16 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Ηρακλής Λάρισας (1) 1-2

Δωτιέας Αγιάς-Ατρόμητοι/Θύελλα 0-2

ΑΕΛ-Αμπελόκηποι (αναβολή)

Ανθούπολη-Αβέρωφ 3-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 10-1 6

2. ΑΕΛ 3-0 3

3. Πελασγιώτιδα 6-3 3

4. Δωτιέας Αγιάς 3-3 3

5. Ανθούπολη 4-6 3

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 2-3 3

7. Αβέρωφ 2-6 0

8. Αμπελόκηποι 0-8 0


(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Νίκη/Μιχαήλ 2-3

Δήμητρα Γιάννουλης-Ηρακλής Λάρισας (2) 4-2

Αστέρια Τυρνάβου-Νέα Πολιτεία 1-7

Χαραυγή-Απόλλων Λάρισας 0-8


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 12-1 9

2. Νέα Πολιτεία 11-2 6

3. Προμηθέας 24-3 3

4. Αστέρια Τυρνάβου 8-10 3

5. Δήμητρα Γιάννουλης 5-6 3

6. Νίκη/Μιχαήλ 3-2 3

7. Χαραυγή 0-37 0

8. Ηρακλής Λάρισας (2) 3-7 0


Κ14 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Χαραυγή-Ηρακλής Λάρισας 0-11

Δωτιέας Αγιάς-Νέα Πολιτεία 1-1

ΑΕΛ (1)-Αμπελόκηποι 12-0

Ρεπό: Ακαδημία Ολύμπικ (1)


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ (1) 17-1 6

2. Ηρακλής Λάρισας 13-2 4

3. Δωτιέας Αγιάς 11-2 4

4. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 13-0 3

5. Αμπελόκηποι 2-14 1

6. Νέα Πολιτεία 2-6 1

7. Χαραυγή 1-34 0


(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάννουλης-Λαρισαϊκός 4-0

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Απόλλων Λάρισας 3-0

ΑΕΛ (2)-Ατρόμητοι/Θύελλα 2-9

Ρεπό: Προμηθέας


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 12-2 6

2. Λαρισαϊκός 1-4 3

3. Προμηθέας 1-0 3

4. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 3-1 3

5. Δήμητρα Γιάννουλης 4-3 3

6. Απόλλων Λάρισας 0-4 0

7. ΑΕΛ (2) 2-9 0


(3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Μύτικας Καλυβίων-ΑΕΛ (3) 1-6

Σμόλικας-Ακαδημία Τυρνάβου 9-1

Π.Ο.Ε-Αμπελωνιακός 17-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 17-1 9

2. ΑΕΛ (3) 15-1 6

3. Π.Ο.Ε 27-1 6

4. Μύτικας Καλυβίων 8-16 3

5. Αμπελωνιακός 3-33 0

6. Ακαδημία Τυρνάβου 1-19 0


Κ12 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία (1)-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 2-3

ΑΕΛ (1)-Λαρισαϊκός 4-0

Χαραυγή-Απόλλων Λάρισας (1) 1-11

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Μπαράζ/Πηνειός 3-3


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 17-5 6

2. ΑΕΛ (1) 7-0 6

3. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 4-3 4

4. Νέα Πολιτεία (1) 3-3 3

5. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 3-5 3

6. Μπαράζ/Πηνειός 3-4 1

7. Λαρισαϊκός 4-10 0

8. Χαραυγή 1-12 0


(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Νέα Πολιτεία (2) 1-0

Νεάπολη Λάρισας-ΑΕΛ (2) 0-5

Απόλλων Λάρισας (2)-Αμπελόκηποι 2-4

Ρεπό: Ακαδημία Ολύμπικ (2)


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 9-2 6

2. ΑΕΛ (2) 5-5 3

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 1-0 3

4. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 4-2 3

5. Απόλλων Λάρισας (2) 6-7 3

6. Νέα Πολιτεία (2) 3-5 0

7. Νεάπολη 2-9 0


(3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάννουλης-Αμπελωνιακός (αναβολή)

Αστέρια Τυρνάβου-Π.Ο.Ε 0-0

Πελασγιώτιδα-Ηρακλής Λάρισας 0-4

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 5-2 4

2. Δήμητρα Γιάννουλης 4-0 3

3. Ηρακλής Λάρισας 4-0 3

4. Πελασγιώτιδα 2-6 1

5. Π.Ο.Ε 0-4 1

6. Αστέρια Τυρνάβου 0-0 1

7. Αμπελωνιακός 0-3 0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt


<alt

>

alt

>

alt

>

alt

alt

alt

alt