.:: Larisa Goal ::. Βροχή… τα γκολ και πάλι σε Κ-14 και Κ-13!!!
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
18 Νοέμβριος 2019

Βροχή… τα γκολ και πάλι σε Κ-14 και Κ-13!!!

Προβολές: 666

alt

Βροχή… τα γκολ και πάλι σε Κ-14 και Κ-13!!!

Βροχή έπεφταν… τα γκολ και αυτό το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα (Κ-14, Κ-13 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι). Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Π.Ο.Ε 3-1

Βερδικούσια-Βλαχογιάννι 1-4

Αμπελωνιακός-Α.ΠΟ. Ελασσόνας 2-3

Νίκη/Μιχαήλ-Ακαδημία Τυρνάβου 1-4

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 16-1 9

2. Τσαριτσάνη 13-4 9

3. Π.Ο.Ε 13-6 6

4. Νίκη/Μιχαήλ 5-13 3

5. Βερδικούσια 2-9 3

6. Βλαχογιάννι 6-6 3

7. Α.ΠΟ. Ελασσόνας 8-12 3

8. Αμπελωνιακός 2-14 0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Γόννοι-Δωτιέας Αγιάς 3-2

Πανιώνιος-Ανθούπολη 2-2

Πελασγιώτιδα (2)-Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-6

Ρεπό: Ατρόμητοι/Θύελλα

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 19-0 6

2. Γόννοι 10-9 6

3. Ανθούπολη 6-2 4

4. Πανιώνιος 7-4 4

5. Δωτιέας Αγιάς 6-9 3

6. Καλοχώρι 9-12 3

7. Πελασγιώτιδα (2) 3-24 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία-Παναγροτικός Νίκαιας 2-0

ΑΕΛ-Ακαδημία Ολύμπικ 4-0

Ακαδημία Αχιλλέως-Πελασγιώτιδα (1) 1-6

Ηρακλής Λάρισας-Απόλλων Λάρισας 8-1

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 9-2 7

2. Νέα Πολιτεία 6-1 7

3. Ακαδημία Ολύμπικ 7-6 6

4. Πελασγιώτιδα (1) 12-7 6

5. Ηρακλής Λάρισας 9-7 3

6. Παναγροτικός Νίκαιας 7-8 3

7. Απόλλων Λάρισας (2) 4-14 1

8. Ακαδημία Αχιλλέως 4-13 1

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάννουλης-Προμηθέας 3-1

Αμπελόκηποι-Φαλανιακός 2-2

Απόλλων Λάρισας (1)-Αβέρωφ 0-2

Λαρισαϊκός-Μπαράζ/Πηνειός 6-3

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 11-3 9

2. Απόλλων Λάρισας (1) 9-2 6

3. Δήμητρα Γιάννουλης 10-4 6

4. Αμπελόκηποι 8-10 4

5. Φαλανιακός 5-7 4

6. Προμηθέας 7-9 3

7. Λαρισαϊκός 12-15 3

8. Μπαράζ/Πηνειός 4-16 0

 

Κ-13

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (κορασίδες)-Σμόλικας 0-10

Αβέρωφ (2)-Ακαδημία Τυρνάβου 0-0

Νέα Πολιτεία (2)-Α.ΠΟ. Ελασσόνας 2-1

Ρεπό: Αμπελόκηποι

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 11-2 7

2. Αβέρωφ (2) 4-1 7

3. Σμόλικας 12-4 4

4. Α.Π. Ελασσόνας 8-5 3

5. Νέα Πολιτεία (2) 3-4 3

6. Αμπελόκηποι 1-2 1

7. ΑΕΛ (κορασίδες) 4-25 0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ- Νέα Πολιτεία (1) 1-0

Συκούριο-Δωτιέας Αγιάς 1-0

Απόλλων Λάρισας-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 6-3

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 15-7 7

2. Δωτιέας Αγιάς 6-1 6

3. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 9-10 6

4. Συκούριο 3-5 4

5. Νέα Πολιτεία 3-2 3

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 6-17 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ-Μπαράζ/Πηνειός 6-0

Ηρακλής Λάρισας-Ακαδημία Ολύμπικ 1-0

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Αβέρωφ (1) 6-1

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 9-2 9

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 13-4 6

3. Αβέρωφ (1) 6-7 6

4. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 2-2 3

5. ΑΕΛ 8-10 3

6. Μπαράζ/Πηνειός 1-14 0

 

(Κ12-Ευ αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός Νίκαιας-Νέα Πολιτεία 1-1

Ηρακλής Λάρισας (2)-Αβέρωφ 0-7

Απόλλων Λάρισας (2)-Ανθούπολη 2-2

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 13-2 9

2. Απόλλων Λάρισας (2) 11-5 7

3. Ανθούπολη 15-3 7

4. Νέα Πολιτεία 2-7 1

5. Παναγροτικός Νίκαιας 5-10 1

6. Ηρακλής Λάρισας (2) 1-20 0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (κορασίδες)-Μπαράζ/Πηνειός (2) 5-6

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Πελασγιώτιδα 1-7

Νίκη/Μιχαήλ-Δήμητρα Γιάννουλης 5-4

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας (3)

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 13-3 7

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 9-10 6

3. Δήμητρα Γιάννουλης 8-6 4

4. Νίκη/Μιχαήλ 8-12 3

5. ΑΕΛ (κορασίδες) 6-10 0

6. Απόλλων Λάρισας (3) 2-7 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Απόλλων Λάρισας (1) 3-2

Μπαράζ/Πηνειός (1)-Ηρακλής Λάρισας (1) 2-1

ΑΕΛ-Αμπελόκηποι 3-0

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 9-1 9

2. Αμπελόκηποι 7-4 6

3. Μπαράζ/Πηνειός (1) 6-4 6

4. Απόλλων Λάρισας 7-6 3

5. Ατρόμητοι/Θύελλα 4-10 3

6. Ηρακλής Λάρισας 2-10 0

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt