.:: Larisa Goal ::. Τα Δένδρα πήραν το ντέρμπι, εντυπωσιακός ο Παναγροτικός Νίκαιας…
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
Περιφερειακό - Α1 ΕΠΣΛ
03 Νοέμβριος 2019

Τα Δένδρα πήραν το ντέρμπι, εντυπωσιακός ο Παναγροτικός Νίκαιας…

Προβολές: 1259

alt

Τα Δένδρα πήραν το ντέρμπι, εντυπωσιακός ο Παναγροτικός Νίκαιας…

Ο Κεραυνός Δένδρων πανηγύρισε και στο ντέρμπι με το Πανιώνιο και συγκατοικεί στην κορυφή του 1ου ομίλου με τους Γόννους που συνέχισαν νικηφόρα ενώ στον 2ο όμιλο ο Παναγροτικός Νίκαιας συνέτριψε με το ευρύ 4-1 την Υπέρεια και έπιασε στην κορυφή τα Βούναινα (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογία σε 1ο και 2ο όμιλο της Α1 ΕΠΣΛ).

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Ακαδημία Τυρν. 3-2

Αιγάνη-Δήμητρα Γιάνν. 1-3

Δένδρα-Πανιώνιος 2-0

ΣΣ Ραψάνης-Βερδικούσια 1-2

Πελασγιώτιδα-Κουλούρι 0-1

Μελιβοία-Δρυμός 3-1

Γόννοι-Ιπποκράτης 2-1

Βαλανίδα-Μαρμαρίνη 1-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Γόννοι 16-3 16

2. Δένδρα 16-8 16

3. Δήμητρα Γιάννουλης 13-4 15

4. Κουλούρι 11-10 13

5. Δρυμός 9-9 11

6. Πανιώνιος 10-9 10

7. Πελασγιώτιδα 8-6 10

8. Βαλανίδα 8-11 10

9. Ακαδημία Τυρνάβου 9-12 8

10. Συκούριο 13-10 8

11. Μελιβοία 13-15 8

12. Βερδικούσια 8-13 6

13. Μαρμαρίνη 6-8 6

14. Ιπποκράτης 6-9 4

15. Σ.Σ. Ραψάνης6-17 3

16. Αιγάνη 8-16 2

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/11, 15:00)

Αιγάνη-Συκούριο

Ακαδημία Τυρν.-Δένδρα

Δήμητρα Γιάνν.-ΣΣ Ραψάνης

Πανιώνιος-Πελασγιώτιδα

Βερδικούσια-Μελιβοία

Κουλούρι-Γόννοι

Δρυμός-Μαρμαρίνη

Ιπποκράτης-Βαλανίδα


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Ραχούλα 2-2

Παναγροτικός-Υπέρεια 4-1

Προμηθέας-Γλαύκη 0-1

Βούναινα-Νέα Πολιτεία 2-2

Γαλήνη-Πύρρος 0-2

Αναγέννηση Φ.-Ναρθάκι 0-0

Λαρισαϊκός-Ελευθεραί 0-2

Βαμβακού-Αγ. Ανάργυροι 1-0


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Βούναινα 15-6 15

2. Παναγροτικός 16-11 15

3. Ραχούλα 9-5 14

4. Ελευθεραί 9-4 14

5. Πύρρος 9-5 14

6. Άγιοι Ανάργυροι 9-6 13

7. Υπέρεια 15-11 13

8. Βαμβακού 14-9 13

9. Νέα Πολιτεία 12-7 11

10. Μελισσοχώρι 11-12 8

11. Γλαύκη 8-10 7

12. Αναγέννηση Φ. 4-9 5

13. Ναρθάκι 6-13 5

14. Γαλήνη 4-15 3

15. Προμηθέας 2-10 3

16. Λαρισαϊκός 4-14 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/11, 15:00)

Παναγροτικός-Μελισσοχώρι

Ραχούλα-Προμηθέας

Υπέρεια-Βούναινα

Γλαύκη-Γαλήνη

Νέα Πολιτεία-Αναγέννηση Φ.

Πύρρος-Λαρισαϊκός

Ναρθάκι-Αγ. Ανάργυροι

Ελευθεραί-Βαμβακού

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt