.:: Larisa Goal ::. Πλούσιο θέαμα σε Κ16 και Κ12…
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
05 Δεκέμβριος 2022

Πλούσιο θέαμα σε Κ16 και Κ12…

Προβολές: 596

alt

Πλούσιο θέαμα σε Κ16 και Κ12…

Χορταστικά ματς περιλάμβανε το πρόγραμμα της τρίτης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΛ σε Κ16 και Κ12 (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες).

 

Κ16

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Ακαδημία Τυρνάβου 3-1

Αμπελόκηποι-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Αστραπή Ν.Πολιτείας(1)-Τύρναβος 2005 7-0

Ρεπό: Προμηθέας


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 14-1 9

2. Ακαδημία Τυρνάβου 10-6 4

3. Τσαριτσάνη 5-1 4

4. Π.Ο.Ε 7-9 4

5. Τύρναβος 4-17 1

6. Προμηθέας 1-5 1

7. Αμπελόκηποι 1-3 1


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ-Νίκη Μιχαήλ (1) (Πέμπτη 8/12, 19:00)

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής Λάρισας (1) 1-3

Αβέρωφ-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-9

Δήμητρα Γιάννουλης-Πελασγιώτιδα (1) 2-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 13-1 9

2. Δήμητρα Γιάννουλης 15-2 9

3. Απόλλων Λάρισας 8-6 3

4. Νίκη/Μιχαήλ 7-4 3

5. Πελασγιώτιδα 2-7 3

6. ΑΕΛ 2-7 3

7. Ατρόμητοι/Θύελλα 11-8 3

8. Αβέρωφ 2-26 3


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Αχιλλέως-Δωτιέας Αγιάς (αναβολή)

Ανθούπολη-Πελασγιώτιδα (2) 1-1

Χαραυγή-Ηρακλής Λάρισας (2) 2-5

Αστραπή Ν.Πολιτείας(2)-Νίκη/Μιχαήλ (2) 1-2


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (2) 7-1 9

2. Νέα Πολιτεία 5-2 6

3. Πελασγιώτιδα (2) 2-2 4

4. Δωτιέας Αγιάς 8-1 3

5. Ακαδημία Αχιλλέως 1-4 3

6. Ηρακλής Λάρισας (2) 5-6 3

7. Ανθούπολη 4-12 2

8. Χαραυγή 5-9 1


Κ12

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Τύρναβος 2005 3-0

ΠΟ Ελασσόνας (1)-Ακαδημία Τυρνάβου 3-2

Αμπελόκηποι-Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-0

Ρεπό: Ακαδημία Ολύμπικ Ακαδημία (1)


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε (1) 13-4 9

2. Σμόλικας 11-0 6

3. Ακαδημία Τυρνάβου 5-3 3

4. Αμπελόκηποι 2-8 3

5. Τσαριτσάνη 1-9 0

6. Τύρναβος 1-9 0

7. Ακαδημία Ολύμπικ 0-0 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (1)-Νίκη/Μιχαήλ 6-2

Αβέρωφ-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 0-1

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής Λάρισας 1-4

Ρεπό: Δήμητρα Γιάννουλης


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 27-6 9

2. Νίκη/Μιχαήλ 12-7 6

3. Απόλλων Λάρισας 6-4 3

4. Δήμητρα Γιάννουλης 3-3 3

5. Ηρακλής Λάρισας 8-8 3

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 1-21 3

7. Αβέρωφ 0-8 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαραυγή/Ολύμπικ Ακαδημία (2)-ΠΟ Ελασσόνας (2) 3-3

Λαρισαϊκός-Α.Σ. Αβέρωφ 2022/Μπαράζ 0-2

ΑΕΛ (2)-Ατρόμητοι-Θύελλα (2) (αναβολή)


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 12-1 3

2. Α.Σ. Αβέρωφ 2022/Μπαράζ 2-0 3

3. Π.Ο.Ε (2) 4-15 1

4. Χαραυγή/Ακαδημία Ολύμπικ (2) 3-3 1

5. Λαρισαϊκός 0-2 0

6. ΑΕΛ (2) 0-0 0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt