.:: Larisa Goal ::. Φουλ δράση σε Κ-16 και Κ-12…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
05 Φεβρουάριος 2019

Φουλ δράση σε Κ-16 και Κ-12…

Προβολές: 1027

alt

Φουλ δράση σε Κ-16 και Κ-12…

Αφού ταλαιπωρήθηκαν αρκετά ελέω των άσχημων καιρικών συνθηκών αλλά και των ακατάλληλων αγωνιστικών χώρων, οι αυριανοί άσοι επέστρεψαν στη δράση (Κ-16, Κ-12 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι).

Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ακαδημία Τυρνάβου 5-1

Τύρναβος 2005/Δόξα Βλαχογιαννίου-Αργυροπούλι 2-6

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Φαλανιακός (αναβολή)

Ρεπό: Αμπελωνιακός


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 15-4 12

2. Ακαδημία Τυρνάβου 14-13 8

3. Φαλανιακός 5-6 6

4. Τσαριτσάνη 11-10 6

5. Αμπελωνιακός 12-18 4

6. Ακαδημία Π.Ο.Ε 10-5 4

7. Τύρναβος/Βλαχογιάννι 6-17 3


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μακρυχώρι-Δωτιέας Αγιάς α.α. 3-0

Μελισσοχώρι-Πανιώνιος 6-1

Προμηθέας-ΑΕΛ (7/2, 15:45)

Ρεπό: Ατρόμητοι/Θύελλα (1)


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 17-0 10

2. ΑΕΛ 24-2 10

3. Μελισσοχώρι 20-20 9

4. Πανιώνιος 10-18 6

5. Προμηθέας 10-9 6

6. Μακρυχώρι 4-14 3

7. Δωτιέας Αγιάς 6-28 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Νέα Πολιτεία (1) 2-0

Πελασγιώτιδα-Αβέρωφ 1-4

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Νίκη Μιχαήλ 1-2

Δήμητρα Γιάννουλης-Αμπελόκηποι 2-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 19-6 16

2. Σμόλικας 12-5 14

3. Νέα Πολιτεία (1) 7-12 9

4. Νίκη/Μιχαήλ 12-10 9

5. Δήμητρα Γιάννουλης 11-11 8

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 15-9 7

7. Πελασγιώτιδα 5-18 2

8. Αμπελόκηποι 4-14 2


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Παναγροτικός Νίκαιας 6-1

Ηρακλής Λάρισας-Νεάπολη/Διογένης α.α. 3-0

Νέα Πολιτεία (2)-Ακαδημία Αχιλλέως α.α. 3-0

Ανθούπολη-Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός (αναβολή)


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 14-2 15

2. Νέα Πολιτεία (2) 15-2 12

3. Απόλλων Λάρισας 14-7 10

4. Ανθούπολη 10-4 7

5. Παναγροτικός Νίκαιας 9-12 6

6. Α.Σ.Μπαράζ/Πηνειός 6-13 3

7. Ακαδημία Αχιλλέως 4-14 3

*Η Νεάπολη/Διογένης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Πελασγιώτιδα (2) 2-1

Δαμασιακός-Ακαδημία Ολύμπικ (2) 1-13

Βλαχογιάννι-Ακαδημία Τυρνάβου 0-4

Ακαδημία Π.Ο.Ε-Φαλανιακός (αναβολή)


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 26-4 13

2. Ακαδημία Τυρνάβου 31-6 13

3. Αμπελωνιακός 13-14 9

4. Ακαδημία Π.Ο.Ε 10-15 8

5. Φαλανιακός 15-12 7

6. Βλαχογιάννι 6-14 6

7. Πελασγιώτιδα (2) 5-10 1

8. Δαμασιακός 4-33 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-ΑΕΛ (1) 4-6

Μακρυχώρι-Δωτιέας Αγιάς (αναβολή)

Μελισσοχώρι-Πανιώνιος 2-1

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Δίας/Δάφνη Γλαύκης 11-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 32-2 15

2. ΑΕΛ (1) 41-8 15

3. Πανιώνιος 19-25 7

4. Μακρυχώρι 14-17 7

5. Προμηθέας 26-18 7

6. Μελισσοχώρι 10-21 6

7. Δωτιέας Αγιάς 9-13 4

8. Δίας/Δάφνη Γλαύκης 2-49 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Ιπποκράτης 4-0

Πελασγιώτιδα (1)-Αβέρωφ 0-2

Σμόλικας-Νέα Πολιτεία 2-2

Δήμητρα Γιάννουλης-Αμπελόκηποι 4-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 25-4 16

2. Αβέρωφ 17-8 12

3. Δήμητρα Γιάννουλης 14-9 11

4. Πελασγιώτιδα (1) 14-13 10

5. Σμόλικας 16-14 8

6. Ιπποκράτης 5-24 4

7. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 9-17 4

8. Αμπελόκηποι 3-14 3


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 2-3

ΑΕΛ (2)-Λαρισαϊκός 5-1

Ανθούπολη-Μπαράζ/Πηνειός (αναβολή)

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 23-3 15

2. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 29-12 13

3. Μπαράζ/Πηνειός 18-4 10

4. Απόλλων Λάρισας 10-15 6

5. Ανθούπολη 5-23 3

6. ΑΕΛ (2) 7-13 3

7. Λαρισαϊκός 3-25 0


(Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Ακαδημία Τυρνάβου (αναβολή)

Ακαδημία Ολύμπικ-Μπαράζ/Πηνειός (3) 6-5

Παναγροτικός Νίκαιας-Ηρακλής Λάρισας 5-4

Αβέρωφ (1)- Μπαράζ/Πηνειός (1) 2-0

Νίκη Μιχαήλ (1)-Απόλλων Λάρισας (1) 2-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ (1) 19-1 18

2. Νίκη/Μιχαήλ (1) 25-7 15

3. Μπαράζ Πηνειός (1) 22-9 11

4. Ακαδημία Τυρνάβου 22-9 9

5. Απόλλων Λάρισας (1) 12-15 6

6. Ηρακλής Λάρισας 15-24 6

7. Παναγροτικός Νίκαιας 11-25 6

8. Μπαράζ Πηνειός (3) 13-19 4

9. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 11-14 4

10. Ακαδημία Ολύμπικ 11-25 3


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)- Νέα Πολιτεία 1-6

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Απόλλων Λάρισας (2) 2-0

Συκούριο-Καλοχώρι 5-2

Αβέρωφ (2)-Μπαράζ/Πηνειός (2) 8-2

Γόννοι-Πελασγιώτιδα 3 (αναβολή)


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (2) 19-7 15

2. Συκούριο 22-7 12

3. Αβέρωφ (2) 27-20 12

4. Γόννοι 23-11 9

5. Πελασγιώτιδα (3) 6-1 6

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 19-24 6

7. Νέα Πολιτεία 12-6 6

8. Απόλλων Λάρισας (2) 9-21 3

9. Μπαράζ/Πηνειός (2) 6-38 0

10. Καλοχώρι 5-16 0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt