.:: Larisa Goal ::. Επιτέλους μπάλα και στα πρωταθλήματα Κ-14 και Κ-13!!!
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
05 Φεβρουάριος 2019

Επιτέλους μπάλα και στα πρωταθλήματα Κ-14 και Κ-13!!!

Προβολές: 1520

alt

Επιτέλους μπάλα και στα πρωταθλήματα Κ-14 και Κ-13!!!

Επιστροφή στη δράση και για τα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-14 και Κ-13), με τους αυριανούς άσους να προσφέρουν δυνατές συγκινήσεις και πλούσιο θέαμα.

Ας δούμε τα αποτελέσματα της έκτης αγωνιστικής αλλά και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

Κ-13

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία ΠΟΕ-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-5

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αμπελωνιακός 7-1

ΑΕΛ (Κορασίδες)-Ακαδημία Τυρνάβου 1-4

Ρεπό: Αβέρωφ


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 20-5 15

2. Αβέρωφ 13-5 12

3. Τσαριτσάνη 17-11 9

4. Αμπελωνιακός 10-17 6

5. Ακαδημία Π.Ο.Ε 15-15 6

6. Ακαδημία Τυρνάβου 11-11 6

7. ΑΕΛ (κορασίδες) 6-28 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Παναγροτικός Νίκαιας 2-0

ΑΕΛ-Ακαδημία Ολύμπικ 4-2

Δωτιέας Αγιάς-Μπαράζ/Πηνειός (αναβολή)

Ρεπό: Αμπελόκηποι


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 33-4 15

2. Απόλλων Λάρισας 8-6 12

3. Παναγροτικός Νίκαιας 12-10 10

4. Ακαδημία Ολύμπικ 19-9 7

5. Μπαράζ/Πηνειός 6-18 3

6. Δωτιέας Αγιάς 4-19 3

7. Αμπελόκηποι 3-19 0


Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία ΠΟΕ-Οικονόμος Τσαριτσάνης α.α. 3-0

Νίκη/Μιχαήλ-Βερδικούσια 7-0


Δαμασιακός-Ακαδημία Τυρνάβου 2-3

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 18-4 15

2. Νίκη/Μιχαήλ 31-4 12

3. Ακαδημία Π.Ο.Ε 21-4 12

4. Δαμασιακός 8-21 6

5. Βερδικούσια 4-31 3

*Η Τσαριτσάνη έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) α.α. 3-0

Αβέρωφ-Δίας/Δάφνη Γλαύκης 4-1

Ακαδημία Αγιάς 2018-Δωτιέας Αγιάς 1-3

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 28-3 12

2. Αβέρωφ 22-4 12

3. Δίας/Δάφνη Γλαύκης 13-9 9

4. Νέα Πολιτεία 27-3 12

5. Δωτιέας Αγιάς 6-24 6

6. Ακαδημία Αγιάς 2018 4-39 3

* Οι Ατρόμητοι/Θύελλα (2) δεν συμμετέχουν στο πρωτάθλημα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Αμπελόκηποι 1-5

Ακαδημία Αχιλλέως-Προμηθέας 1-4

Πανιώνιος-ΑΕΛ 0-10

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 47-0 15

2. Προμηθέας 21-15 13

3. Αμπελόκηποι 16-8 9

4. Ανθούπολη 7-26 4

5. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 8-25 3

6. Ακαδημία Αχιλλέως 3-12 1

7. Πανιώνιος 6-22 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ-Δήμητρα Γιάννουλης 3-0

Λαρισαϊκός-Απόλλων Λάρισας 2-0

Φαλανιακός-Μπαράζ/Πηνειός 0-1

Ρεπό: Πελασγιώτιδα


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 14-8 12

2. Μπαράζ/Πηνειός 10-7 10

3. Λαρισαϊκός 6-3 10

4. Ακαδημία Ολύμπικ 8-7 7

5. Απόλλων Λάρισας 8-12 6

6. Δήμητρα Γιάννουλης 8-13 5

7. Φαλανιακός 7-11 1


Κ-14 (Ευ αγωνίζεσθαι)

Τα αποτελέσματα

Καλοχώρι-Συκούριο α.α. 0-3

Πελασγιώτιδα (2)-Νίκη Μιχαήλ (2) 2-2

Απόλλων Λάρισας (2)-Ηρακλής Λάρισας (2) 0-11


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (2) 32-12 16

2. Πελασγιώτιδα 14-12 11

3. Συκούριο 19-13 10

4. Ηρακλής Λάρισας 28-13 10

5. Απόλλων Λάρισας 12-29 4

6. Καλοχώρι 2-28 0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt