.:: Larisa Goal ::. Γκολ και θέαμα και πάλι σε Κ-16 και Κ-12…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
13 Φεβρουάριος 2019

Γκολ και θέαμα και πάλι σε Κ-16 και Κ-12…

Προβολές: 1420

alt

Γκολ και θέαμα και πάλι σε Κ-16 και Κ-12…

Γεμάτο… ήταν το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε με τους αυριανούς άσους να προσφέρουν γκολ και θέαμα (Κ-16, Κ-12 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι).

 

Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Αργυροπούλι-Αμπελωνιακός 3-0

Τύρναβος 2005/Δόξα Βλαχογιαννίου-Ακαδημία Π.Ο.Ε 1-1

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αργυροπούλι 18-4 15

2. Ακαδημία Τυρνάβου 14-13 8

3. Φαλανιακός 5-6 7

4. Τσαριτσάνη 11-10 7

5. Ακαδημία Π.Ο.Ε 11-6 5

6. Αμπελωνιακός 12-21 4

7. Τύρναβος/Βλαχογιάννι 7-18 4


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 0-5

ΑΕΛ-Μακρυχώρι α.α. 3-0

Μελισσοχώρι-Προμηθέας 2-1

Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς


Εξ’ αναβολής

Προμηθέας-ΑΕΛ 1-5


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 22-0 13

2. ΑΕΛ 27-2 13

3. Μελισσοχώρι 22-21 12

4. Πανιώνιος 10-23 6

5. Προμηθέας 11-11 6

6. Μακρυχώρι 4-17 3

7. Δωτιέας Αγιάς 6-28 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία (1)-Πελασγιώτιδα 0-2

Αμπελόκηποι-Αβέρωφ 1-1

Νίκη/Μιχαήλ-Δήμητρα Γιάννουλης 5-2

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Σμόλικας 2-2


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 20-7 17

2. Σμόλικας 14-7 15

3. Νίκη/Μιχαήλ 17-12 12

4. Νέα Πολιτεία (1) 7-14 9

5. Δήμητρα Γιάννουλης 13-16 8

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 17-11 8

7. Πελασγιώτιδα 7-18 5

8. Αμπελόκηποι 5-15 3


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός-Ηρακλής Λάρισας 0-11

Ανθούπολη-Νέα Πολιτεία (2) (αναβολή)

Νεάπολη/Διογένης-Παναγροτικός Νίκαιας 0-3

Ακαδημία Αχιλλέως-Απόλλων Λάρισας α.α. 0-3


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 25-2 18

2. Απόλλων Λάρισας 17-7 13

3. Νέα Πολιτεία (2) 15-2 12

4. Παναγροτικός Νίκαιας 12-12 9

5. Ανθούπολη 10-4 7

6. Α.Σ.Μπαράζ/Πηνειός 6-24 3

7. Ακαδημία Αχιλλέως 4-17 3

*Η Νεάπολη/Διογένης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα (2)-Ακαδημία Τυρνάβου 1-4

Φαλανιακός-Δόξα Βλαχογιαννίου 1-0

Δαμασιακός-Ακαδημία Π.Ο.Ε 2-5

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Αμπελωνιακός 7-0


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 33-4 16

2. Ακαδημία Τυρνάβου 35-7 16

3. Ακαδημία Π.Ο.Ε 15-17 11

4. Φαλανιακός 16-12 10

5. Αμπελωνιακός 13-21 9

6. Βλαχογιάννι 6-15 6

7. Πελασγιώτιδα (2) 6-14 1

8. Δαμασιακός 6-38 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Προμηθέας 3-4

Πανιώνιος-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 3-6

Δίας/Δάφνη Γλαύκης-Δωτιέας Αγιάς 2-4

ΑΕΛ (1)-Μακρυχώρι 12-0


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 45-5 21

2. ΑΕΛ (1) 53-8 18

3. Προμηθέας 30-21 10

4. Πανιώνιος 22-31 7

5. Μακρυχώρι 14-29 7

6. Μελισσοχώρι 13-25 6

7. Δωτιέας Αγιάς 13-15 7

8. Δίας/Δάφνη Γλαύκης 4-53 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Αβέρωφ 0-5

Νέα Πολιτεία-Πελασγιώτιδα (1) 7-0

Ιπποκράτης Λάρισας-Δήμητρα Γιάννουλης 2-7

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Σμόλικας 3-4


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 32-4 19

2. Αβέρωφ 22-8 15

3. Δήμητρα Γιάννουλης 21-11 14

4. Σμόλικας 20-17 11

5. Πελασγιώτιδα (1) 14-20 10

6. Ιπποκράτης 7-31 4

7. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 12-21 4

8. Αμπελόκηποι 3-19 3


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-ΑΕΛ (2) 1-5

Μπαράζ/Πηνειός-Ηρακλής Λάρισας 0-2

Λαρισαϊκός-Απόλλων Λάρισας 1-4

Ρεπό: Ακαδημία Ολύμπικ (1)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 25-3 18

2. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 29-12 13

3. Μπαράζ/Πηνειός 18-6 10

4. Απόλλων Λάρισας 14-16 9

5. Ανθούπολη 6-28 3

6. ΑΕΛ (2) 12-14 6

7. Λαρισαϊκός 4-29 0


(Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη/Μιχαήλ (1)-Ακαδημία Ολύμπικ 4-0

Απόλλων Λάρισας (1)-Παναγροτικός Νίκαιας 1-5

Ηρακλής Λάρισας-Μπαράζ/Πηνειός (1) 6-3

Μπαράζ/Πηνειός (3)-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 2-5

Ακαδημία Τυρνάβου-Αβέρωφ (1) 1-0


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ (1) 19-2 18

2. Νίκη/Μιχαήλ (1) 29-7 18

3. Ακαδημία Τυρνάβου 23-9 12

4. Μπαράζ Πηνειός (1) 25-15 11

5. Ηρακλής Λάρισας 21-27 9

6. Παναγροτικός Νίκαιας 16-26 9

7. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 16-16 7

8. Απόλλων Λάρισας (1) 13-20 6

9. Μπαράζ Πηνειός (3) 15-24 4

10. Ακαδημία Ολύμπικ 11-29 3


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα (3)-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 3-2

Καλοχώρι-Μπαράζ/Πηνειός (2) 0-0

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Γόννοι 1-5

Νέα Πολιτεία-Αβέρωφ (2) 2-2

Απόλλων Λάρισας (2)-Συκούριο 2-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (2) 20-12 15

2. Αβέρωφ (2) 29-22 13

3. Συκούριο 23-9 12

4. Γόννοι 28-12 12

5. Πελασγιώτιδα (3) 9-3 9

6. Νέα Πολιτεία 14-8 7

7. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 21-27 6

8. Απόλλων Λάρισας (2) 11-22 6

9. Μπαράζ/Πηνειός (2) 6-38 1

10. Καλοχώρι 5-16 1

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt