.:: Larisa Goal ::. Βροχή… τα γκολ στα πρωταθλήματα Κ-14 και Κ-13!!!
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
19 Φεβρουάριος 2019

Βροχή… τα γκολ στα πρωταθλήματα Κ-14 και Κ-13!!!

Προβολές: 1365

alt

Βροχή… τα γκολ στα πρωταθλήματα Κ-14 και Κ-13!!!

Βροχή… έπεφταν τα γκολ στα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-14 και Κ-13), με τους αυριανούς άσους να προσφέρουν δυνατές συγκινήσεις και πλούσιο θέαμα.

Ας δούμε τα αποτελέσματα της έκτης αγωνιστικής αλλά και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

Κ-13

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Αβέρωφ 1-4

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ακαδημία Π.Ο.Ε 1-2

Ατρόμητοι/Θύελλα-ΑΕΛ (Κορασίδες) 5-0

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 25-5 18

2. Αβέρωφ 17-6 15

3. Τσαριτσάνη 18-13 9

4. Ακαδημία Π.Ο.Ε 17-16 9

5. Αμπελωνιακός 11-21 6

6. Ακαδημία Τυρνάβου 11-11 6

7. ΑΕΛ (κορασίδες) 6-33 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός-Αμπελόκηποι 3-2

Δωτιέας Αγιάς-ΑΕΛ 1-7

Ακαδημία Ολύμπικ-Απόλλων Λάρισας 3-3

Ρεπό: Παναγροτικός Νίκαιας


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 40-5 18

2. Απόλλων Λάρισας 11-9 13

3. Παναγροτικός Νίκαιας 12-10 10

4. Ακαδημία Ολύμπικ 22-12 8

5. Μπαράζ/Πηνειός 9-20 6

6. Δωτιέας Αγιάς 5-26 3

7. Αμπελόκηποι 5-22 0


Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου-Ακαδημία Π.Ο.Ε 3-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Νίκη/Μιχαήλ α.α. 0-3

Βερδικούσια-Δαμασιακός 2-1


Εξ’ αναβολής

Ακαδημία Τυρνάβου-Βερδικούσια 4-0


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 25-5 21

2. Νίκη/Μιχαήλ 34-4 15

3. Ακαδημία Π.Ο.Ε 22-7 12

4. Βερδικούσια 6-36 6

5. Δαμασιακός 9-23 6

*Η Τσαριτσάνη έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δίας/Δάφνη Γλαύκης-Ηρακλής Λάρισας 0-5

Δωτιέας Αγιάς-Νέα Πολιτεία 0-13

Αβέρωφ-Ακαδημία Αγιάς 2018 11-0

Ρεπό: Ατρόμητοι/Θύελλα (2)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 33-3 15

2. Αβέρωφ 33-4 15

3. Νέα Πολιτεία 40-3 15

4. Δίας/Δάφνη Γλαύκης 13-14 9

5. Δωτιέας Αγιάς 6-37 6

6. Ακαδημία Αγιάς 2018 4-50 3

* Οι Ατρόμητοι/Θύελλα (2) δεν συμμετέχουν στο πρωτάθλημα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Ανθούπολη 7-0

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Πανιώνιος 7-1

ΑΕΛ-Ακαδημία Αχιλλέως 10-0

Ρεπό: Προμηθέας


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 57-0 18

2. Προμηθέας 21-15 13

3. Αμπελόκηποι 23-8 12

4. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 15-26 6

5. Ανθούπολη 7-33 4

6. Ακαδημία Αχιλλέως 3-22 1

7. Πανιώνιος 7-29 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Ακαδημία Ολύμπικ 4-0

Φαλανιακός-Λαρισαϊκός 1-0

Μπαράζ/Πηνειός-Πελασγιώτιδα 2-0

Ρεπό: Δήμητρα Γιάννουλης


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 14-10 12

2. Μπαράζ/Πηνειός 12-7 13

3. Λαρισαϊκός 6-4 10

4. Απόλλων Λάρισας 12-12 9

5. Ακαδημία Ολύμπικ 8-11 7

6. Δήμητρα Γιάννουλης 8-13 5

7. Φαλανιακός 8-11 4


Κ-14 (Ευ αγωνίζεσθαι)

Τα αποτελέσματα

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Απόλλων Λάρισας (2) 9-2

Ηρακλής Λάρισας (2)-Καλοχώρι α.α. 3-0

Συκούριο-Πελασγιώτιδα (2) 3-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (2) 41-14 19

2. Ηρακλής Λάρισας 31-13 13

3. Συκούριο 22-14 13

4. Πελασγιώτιδα 15-15 11

5. Απόλλων Λάρισας 14-38 4

6. Καλοχώρι 2-31 0

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt