.:: Larisa Goal ::. Πρεμιέρα με υποσχέσεις σε Κ-16 και Κ-12!
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
14 Οκτώβριος 2019

Πρεμιέρα με υποσχέσεις σε Κ-16 και Κ-12!

Προβολές: 523

 

alt

Πρεμιέρα με υποσχέσεις σε Κ-16 και Κ-12!

Πρεμιέρα με υποσχέσεις στα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-16 και Κ-12) καθώς άνοιξε η αυλαία αυτό το Σαββατοκύριακο, με τους λιλιπούτιους άσους να προσφέρουν απλόχερα γκολ και θέαμα. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε.-Ακαδημία Τυρνάβου 5-2

Δήμητρα Γιάννουλης-Δόξα Αργυροπουλίου α.α. 3-0

Αμπελωνιακός-Νίκη/Μιχαήλ (1) 0-5

Ρεπό: Τύρναβος 2005


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (1) 5-0 3

2. Π.Ο.Ε 5-2 3

3. Δήμητρα Γιάννουλης 3-0 3

4. Ακαδημία Τυρνάβου 2-5 0

5. Αμπελωνιακός 0-5 0

6. Αργυροπούλι 0-3 0

7. Τύρναβος 0-0 0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Μελισσοχώρι/ Μπαράζ/Πηνειός α.α. 0-3

Προμηθέας-Ηρακλής Λάρισας 0-6

Αβέρωφ-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 1-1

Ρεπό: Δάφνη Γλαύκης

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 6-0 3

2. Μελισσοχώρι/ Μπαράζ/Πηνειός 3-0 3

3. Αβέρωφ 1-1 1

4. Ατρόμητοι/Θύελλα 1-1 1

5. Προμηθέας 0-6 0

6. Δωτιέας Αγιάς 0-3 0

7. Δάφνη Γλαύκης 0-0 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός (2)-Πελασγιώτιδα (2) 9-0

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Νέα Πολιτεία (2) 0-3

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Φαλανιακός 0-5

Λαρισαϊκός-Απόλλων Λάρισας (2) 0-7

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Μπαράζ/Πηνειός (2) 9-0 3

2. Απόλλων Λάρισας (2) 7-0 3

3. Φαλανιακός 5-0 3

4. Νέα Πολιτεία (2) 3-0 3

5. Νίκη/Μιχαήλ (2) 0-3 0

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 0-5 0

7. Λαρισαίκός 0-7 0

8. Πελασγιώτιδα (2) 0-9 0

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα (1)-Απόλλων Λάρισας (1) 0-0

Αναγέννηση Φαρσάλων-Παναγροτικός Νίκαιας/Ολύμπικ Ακαδημία 1-5

Αμπελόκηποι-Νέα Πολιτεία (1) 0-5

Ρεπό: Ανθούπολη

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (1) 5-0 3

2. Παναγροτικός Νίκαιας/Ολύμπικ Ακαδημία 5-1 3

3. Πελασγιώτιδα (1) 0-0 1

4. Απόλλων Λάρισας (1) 0-0 1

5. Αναγέννηση Φαρσάλων 1-5 0

6. Αμπελόκηποι 0-5 0

7. Ανθούπολη 0-0 0

 

(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε.-Ακαδημία Τυρνάβου 0-8

Δήμητρα Γιάννουλης-Δόξα Αργυροπουλίου α.α. 3-0

Αμπελωνιακός-Νίκη/Μιχαήλ (1) 6-2

Τύρναβος 2005-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 0-11

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 11-0 3

2. Ακαδημία Τυρνάβου 8-0 3

3. Αμπελωνιακός 6-2 3 3

4. Δήμητρα Γιάννουλης 3-0 3

5. Νίκη/Μιχαήλ (1) 2-6 0

6. Π.Ο.Ε 0-8 0

7. Τύρναβος 0-11 0

8. Αργυροπούλι 0-3 0

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Μελισσοχώρι α.α. 0-3

Προμηθέας-Ηρακλής Λάρισας 1-6

Αβέρωφ-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 2-1

Δάφνη Γλαύκης-ΑΕΛ (1) 1-5

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 6-1 3

2. ΑΕΛ (1) 5-1 3

3. Αβέρωφ 2-1 3

4. Μελισσοχώρι 3-0 3

5. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 1-2 0

6. Γλαύκη 1-5 0

7. Προμηθέας 1-6 0

8. Δωτιέας Αγιάς 0-3 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός-Πελασγιώτιδα 1-1

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Νέα Πολιτεία 1-2

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Φαλανιακός 3-0

Λαρισαϊκός-Απόλλων Λάρισας 1-8

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 8-1 3

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 3-0 3

3. Νέα Πολιτεία 2-1 3

4. Μπαράζ/Πηνειός 1-1 1

5. Πελασγιώτιδα 1-1 1

6. Νίκη/Μιχαήλ (2) 1-2 0

7. Λαρισαϊκός 1-8 0

8. Φαλανιακός 0-3 0

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος-Α.Π. Ελασσόνας 4-5

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Βλαχογιάννι 3-3

ΑΕΛ (2)-Σμόλικας 3-4

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Α.Π. Ελασσόνας 5-4 3

2. Σμόλικας 4-3 3

3. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 3-3 1

4. Βλαχογιάννι 3-3 1

5. Πανιώνιος 4-5 0

6. ΑΕΛ (2) 3-4 0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt