.:: Larisa Goal ::. Πλούσιο θέαμα σε Κ-16 και Κ-12!
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
29 Οκτώβριος 2019

Πλούσιο θέαμα σε Κ-16 και Κ-12!

Προβολές: 625

alt

Πλούσιο θέαμα σε Κ-16 και Κ-12!

Πλούσιο θέαμα περιελάμβανε η δεύτερη αγωνιστική στα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-16 και Κ-12) , με τους λιλιπούτιους άσους να προσφέρουν δυνατές συγκινήσεις. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Π.Ο.Ε 1-4

Νίκη/Μιχαήλ (1)-Αργυροπούλι α.α. 3-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Δήμητρα Γιάννουλης 1-3

Ρεπό: Αμπελωνιακός


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (1) 8-0 6

2. Π.Ο.Ε 9-3 6

3. Δήμητρα Γιάννουλης 6-1 6

4. Ακαδημία Τυρνάβου 3-8 0

5. Τύρναβος 1-3 0

6. Αμπελωνιακός 0-5 0

7. Αργυροπούλι 0-6 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Γλαύκη-Δωτιέας Αγιάς α.α. 3-0

Μελισσοχώρι/ Μπαράζ Πηνειός-Προμηθέας 1-0

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Ηρακλής Λάρισας 0-6

Ρεπό: Αβέρωφ


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 12-0 6

2. Μελισσοχώρι/ Μπαράζ/Πηνειός 4-0 6

3. Δάφνη Γλαύκης 3-0 3

4. Αβέρωφ 1-1 1

5. Ατρόμητοι/Θύελλα 1-7 1

6. Προμηθέας 0-7 0

7. Δωτιέας Αγιάς 0-6 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Νίκη/Μιχαήλ (2) α.α. 3-0

Πελασγιώτιδα (2)-Απόλλων Λάρισας (2) 2-4

Νέα Πολιτεία (2)-Λαρισαϊκός 9-0

Φαλανιακός-Μπαράζ/Πηνειός (2) 7-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (2) 12-0 6

2. Φαλανιακός 12-1 6

3. Απόλλων Λάρισας (2) 11-2 6

4. Μπαράζ/Πηνειός (2) 10-7 3

5. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 3-5 3

6. Πελασγιώτιδα (2) 2-13 0

7. Νίκη/Μιχαήλ (2) 0-6 0

8. Λαρισαϊκός 0-16 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Αναγέννηση Φαρσάλων 1-3

Παναγροτικός Νίκαιας / Ολύμπικ Ακαδημία-Αμπελόκηποι 1-3

Απόλλων Λάρισας (1)-Νέα Πολιτεία (1) 2-2

Ρεπό: Πελασγιώτιδα (1)


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (1) 7-2 4

2. Παναγροτικός Νίκαιας/Ολύμπικ Ακαδημία 6-4 3

3. Αναγέννηση Φαρσάλων 4-6 3

4. Αμπελόκηποι 3-6 3

5. Απόλλων Λάρισας (1) 2-2 2

6. Πελασγιώτιδα (1) 0-0 1

7. Ανθούπολη 1-3 0


(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Π.Ο.Ε 0-4

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Αμπελωνιακός 10-1

Νίκη/Μιχαήλ (1)-Αργυροπούλι α.α. 3-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Δήμητρα Γιάννουλης 1-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 21-1 6

2. Ακαδημία Τυρνάβου 9-0 6

3. Δήμητρα Γιάννουλης 3-1 3

4. Νίκη/Μιχαήλ (1) 5-6 3

5. Π.Ο.Ε 4-8 3

6. Αμπελωνιακός 7-12 3

7. Τύρναβος 0-15 0

8. Αργυροπούλι 0-6 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Γλαύκη-Δωτιέας Αγιάς 2-9

Μελισσοχώρι-Προμηθέας 1-13

ΑΕΛ (1)-Αβέρωφ 1-2

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Ηρακλής Λάρισας 2-6


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 12-3 6

2. Αβέρωφ 4-2 6

3. ΑΕΛ (1) 6-3 3

4. Προμηθέας 14-7 3

5. Δωτιέας Αγιάς 9-5 3

6. Μελισσοχώρι 4-13 3

7. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 3-8 0

8. Γλαύκη 3-14 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Απόλλων Λάρισας 2-4

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Νίκη/Μιχαήλ (2) 3-0

Φαλανιακός-Μπαράζ/Πηνειός 1-5

Νέα Πολιτεία-Λαρισαϊκός 8-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 12-3 6

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 6-0 6

3. Νέα Πολιτεία 10-1 6

4. Μπαράζ/Πηνειός 6-2 4

5. Πελασγιώτιδα 3-5 1

6. Νίκη/Μιχαήλ (2) 1-5 0

8. Φαλανιακός 1-8 0

7. Λαρισαϊκός 1-16 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Ακαδημία Ολύμπικ (2) 8-1

Α.ΠΟ. Ελασσόνας-ΑΕΛ (2) 2-5

Βλαχογιάννι-Πανιώνιος 3-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 12-4 6

2. Βλαχογιάννι 6-3 4

3. ΑΕΛ (2) 8-6 3

4. Α.Π. Ελασσόνας 5-5 3

5. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 4-11 1

6. Πανιώνιος 0-6 0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt