.:: Larisa Goal ::. Απολαυστικά παιχνίδια σε Κ-16 και Κ-12!
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
25 Νοέμβριος 2019

Απολαυστικά παιχνίδια σε Κ-16 και Κ-12!

Προβολές: 575

alt

Απολαυστικά παιχνίδια σε Κ-16 και Κ-12!

Απολαυστικά παιχνίδια περιελάμβανε η τέταρτη αγωνιστική στα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-16 και Κ-12) , με τους λιλιπούτιους άσους να προσφέρουν δυνατές συγκινήσεις. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Π.Ο.Ε 1-6

Τύρναβος-Αργυροπούλι α.α. 3-0

Δήμητρα Γιάννουλης-Νίκη/Μιχαήλ (1) 4-5

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (1) 15-4 12

2. Π.Ο.Ε 19-5 12

3. Δήμητρα Γιάννουλης 11-10 6

4. Αμπελωνιακός 3-11 3

5. Τύρναβος 4-5 3

6. Ακαδημία Τυρνάβου 3-10 0

7. Αργυροπούλι 0-9 0

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Δωτιέας Αγιάς α.α. 3-0

Δάφνη Γλαύκης-Ηρακλής Λάρισας 0-4

Προμηθέας-Ατρόμητοι/Θύελλα 1 (Κυριακή 7/12, 09:30)

Ρεπό: Αστήρ Μελισσοχωρίου/ Μπαράζ Πηνειός

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 16-0 9

2. Αβέρωφ 10-1 7

3. Μελισσοχώρι/ Μπαράζ/Πηνειός 4-3 6

4. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 4-7 4

5. Δάφνη Γλαύκης 3-10 3

6. Προμηθέας 3-7 3

7. Δωτιέας Αγιάς 0-12 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Πελασγιώτιδα (2) 0-1

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Απόλλων Λάρισας (2) 6-0

Νέα Πολιτεία (2)-Φαλανιακός 3-2

Μπαράζ/Πηνειός (2)-Νίκη/Μιχαήλ (2) 2-6

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (2) 19-2 12

2. Φαλανιακός 17-5 9

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 11-5 9

4. Απόλλων Λάρισας (2) 12-11 6

5. Νίκη/Μιχαήλ (2) 7-9 4

6. Μπαράζ/Πηνειός (2) 12-15 3

7. Πελασγιώτιδα (2) 3-17 3

8. Λαρισαϊκός 1-18 1

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Απόλλων Λάρισας (1) 1-2

Ανθούπολη-Νέα Πολιτεία (1) 0-6

Πελασγιώτιδα (1)-Αναγέννηση Φαρσάλων 2-0

Ρεπό: Παναγροτικός Νίκαιας/Ακαδημία Ολύμπικ


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (1) 13-2 7

2. Πελασγιώτιδα (1) 4-0 7

3. Αμπελόκηποι 13-11 6

3. Παναγροτικός Νίκαιας/Ολύμπικ Ακαδημία 9-4 6

5. Απόλλων Λάρισας (1) 4-6 5

6. Αναγέννηση Φαρσάλων 7-17 3

7. Ανθούπολη 1-11 0


(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάννουλης-Νίκη/Μιχαήλ (1) 8-0

Αμπελωνιακός-Π.Ο.Ε 2-2

Τύρναβος-Αργυροπούλι 1-4

Ακαδημία Τυρνάβου-Ακαδημία Ολύμπικ 0-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 26-1 12

2. Δήμητρα Γιάννουλης 16-3 9

3. Αμπελωνιακός 18-15 7

4. Ακαδημία Τυρνάβου 11-6 6

5. Νίκη/Μιχαήλ (1) 9-16 6

6. Π.Ο.Ε 8-15 4

7. Αργυροπούλι 4-10 3

8. Τύρναβος 2-28 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 2-2

Μελισσοχώρι-ΑΕΛ (1) 0-9

Αβέρωφ-Δωτιέας Αγιάς 5-2

Δάφνη Γλαύκης-Ηρακλής Λάρισας 0-9


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 26-5 12

2. Αβέρωφ 12-5 12

3. ΑΕΛ (1) 17-8 6

4. Δωτιέας Αγιάς 13-11 6

5. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 17-11 4

6. Προμηθέας 17-11 4

7. Μελισσοχώρι 5-34 3

8. Γλαύκη 4-26 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Πελασγιώτιδα 0-5

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Απόλλων Λάρισας 1-2

Νέα Πολιτεία-Φαλανιακός 3-0

Μπαράζ/Πηνειός-Νίκη/Μιχαήλ (2) 3-4


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 20-5 12

2. Νέα Πολιτεία 14-1 12

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 9-4 7

4. Νίκη/Μιχαήλ (2) 9-8 6

5. Μπαράζ/Πηνειός 11-8 5

6. Πελασγιώτιδα 8-6 4

7. Φαλανιακός 2-17 0

8. Λαρισαϊκός 1-25 0


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος-ΑΕΛ (2) 0-7

Βλαχογιάννι-Σμόλικας 1-3

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Α.ΠΟ. Ελασσόνας 4-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 22-6 12

2. ΑΕΛ (2) 23-7 9

3. Βλαχογιάννι 9-7 7

4. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 9-21 4

5. Α.Π. Ελασσόνας 8-11 3

6. Πανιώνιος 1-20 0

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt