.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
15 Απρίλιος 2014

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1226

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πυρσός Γρεβενών-Κοζάνη 2-0

Πρέβεζα-Κάστορας 3-0

Δόξα Πενταλόφου-Τσαριτσάνη 0-0

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Θεσπρωτός 0-2

Οδυσσέας Κορδελιού-ΑΕΛ 0-3

Δόξα Κρανούλας-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-2

Καστοριά-Καμπανιακός 0-1

Τηλυκράτης-Όλυμπος Κέρκυρας α.α. 0-3


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 75-13 60

------------------------------------------------

2. Τσαριτσάνη 51-25 50

3. Κοζάνη 38-24 47

4. Εθνικός Φιλιππιάδας 43-14 48

5. Θεσπρωτός 37-22 45

6. Καστοριά 41-33 43

7. Καμπανιακός 40-31 42

8.Οδυσσέας Κορδελιού 34-32 41

----------------------------------------------

9. Δόξα Πενταλόφου 35-27 40

10. Πυρσός Γρεβενών 32-27 39

11. Δόξα Κρανούλας 35-33 32

12. Πρέβεζα 37-46 24

13. Κεραυνός Θεσπρωτικού 29-55 17

14. Όλυμπος Κέρκυρας 18-69 17

15. Κάστορας 16-39 14

*Ο Τηλυκράτης Λευκάδας έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (27/4, 17.00)

Πρέβεζα-Πυρσός Γρεβενών

Κοζάνη-Δόξα Πενταλόφου

Κάστορας-Κεραυνός Θεσπρωτικού

Τσαριτσάνη-Οδυσσέας Κορδελιού

Θεσπρωτός-Δόξα Κρανούλας

ΑΕΛ-Καστοριά

Εθνικός Φιλιππιάδας-Τηλυκράτης α.α. 3-0

Καμπανιακός-Όλυμπος Κέρκυρας


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τρίκαλα-ΑΟ Καρδίτσας 2-0

Μακροχώρι-Λευκάδια 3-2

Λαμία-Κύμη 0-0

Δωτιέας Αγιάς-Ρήγας Φεραίος 0-0

Χαλκίδα-Πυργετός α.α. 3-0

Νάουσα-Αχιλλέας Δομοκού 2-1

Αμπελωνιακός-Μαχητής Τερψιθέας 0-4

Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Λαμία 48-21 53

2. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 35-17 49

3. Κύμη 27-10 46

4. Τρίκαλα 28-15 43

5. Μακροχώρι 29-29 39

6. Λευκάδια 24-20 38

7. Δωτιέας Αγιάς 32-22 34

8. Ρήγας Φ. 26-26 32

--------------------------------------------

9. Νάουσα 35-31 31

10. Χαλκίδα 33-26 30

11. Τερψιθέα 29-27 26

12. ΑΟΚ 24-31 23

13. Αχιλλέας Δομοκού 26-40 22

14. Αμπελωνιακός 24-43 17

*Ο Πυργετός αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (27/4, 17.00)

Μακροχώρι-Τρίκαλα

ΑΟΚ-Λαμία

Λευκάδια-Δωτιέας Αγιάς

Κύμη-Χαλκίδα

Πυργετός-Νάουσα α.α. 0-3

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αμπελωνιακός

Αχιλλέας Δομοκού-Τερψιθέα

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλι-Απόλλων Λάρισας 2-1

Ηρακλής Χάλκης-Μελιβοία 6-0

Καλοχώρι-Σμόλικας 2-1

Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος-Ηρακλής Λάρισας 2-3

Μακρυχώρι-Αβέρωφ 2-1

Ομορφοχώρι-Δήμητρα Γιάννουλης 1-0

Βλαχογιάννι-Π.Ο.Ε 3-1

Αχιλλέας Φαρσάλων-Παραπόταμος 2-2

Φαλανιακός-ΑΕΔ Νίκαιας 1-2


Η βαθμολογία (33η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 73-29 73

-----------------------------------------------

2. Ηρακλής Χάλκης 72-31 62

3. Βλαχογιάννι 75-43 59

4. ΑΕΔ Νίκαιας 57-29 55

5. Φαλανιακός 44-29 53

6. Αβέρωφ 47-49 52

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 46-32 52

8. Ηρακλής Λάρισας 48-40 52

9. Μελιβοία 57-51 51

10. Σμόλικας 48-46 48

11. Παραπόταμος 59-51 48

12. Μακρυχώρι 51-53 46

--------------------------------------------------

13. Καλοχώρι 40-45 45

---------------------------------------------------

14. Απόλλων Λάρισας 44-51 44

15. Αργυροπούλι 44-57 34

16. Ομορφοχώρι 32-61 25

17. Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 47-105 19

18. Π.Ο.Ε 18-100 12


Τελευταία αγωνιστική (26/4, 17.00)

Αβέρωφ-Ηρακλής Χάλκης

Παραπόταμος- Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος

Σμόλικας-Ηρακλής Λάρισας

Απόλλων Λάρισας-Αχιλλέας Φαρσάλων

ΑΕΔ Νίκαιας-Αργυροπούλι

Δήμητρα Γιάννουλης-Φαλανιακός

Π.Ο.Ε-Μακρυχώρι

Ομορφοχώρι-Βλαχογιάννι

Μελιβοία-Καλοχώρι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Δολιχιακός 1-2

Συκέα-Ροδιακός 0-1

Βούναινα-Δήμητρα Αγιάς 4-1

Νέα Πολιτεία-Γλαύκη 3-1

Αμυγδαλέα-Αναγέννηση Φ. 4-0

Νίκη Νίκης-Άγιοι Ανάργυροι 3-4

Κουλούρι-Βουκεφάλας α.α. 0-3

Τοξότης-Ραχούλα 0-1

Συκούριο-Δαμασιακός 1-2


Η βαθμολογία (33η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 80-21 84

2. Δαμασιακός 105-27 84

3. Γλαύκη 77-40 68

------------------------------------------------

4. Άγιοι Ανάργυροι 78-41 68

5. Ραχούλα 69-49 59

6. Συκέα 47-45 58

7. Βουκεφάλας 50-43 52

8. Δολιχιακός 53-41 50

9. Αμυγδαλέα 58-48 48

10. Συκούριο 59-51 46

---------------------------------------------------

11. Βούναινα 53-49 45

----------------------------------------------------

12. Τοξότης 59-45 45

13. Ροδιακός 34-45 38

14. Νίκη Νίκης 53-92 26

15. Λαρισαϊκός 29-67 24

16. Δήμητρα Αγιάς 54-97 23

17. Αναγέννηση Φαρσάλων 24-76 23

*Ο Άρης Κουλουρίου αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα

*Η Νίκη Νίκης έχει έναν μηδενισμό


Τελευταία αγωνιστική (27/4, 17.00)

Αναγέννηση Φαρσάλων-Συκέα

Ραχούλα-Νέα Πολιτεία

Δήμητρα Αγιάς-Γλαύκη

Δολιχιακός-Τοξότης

Δαμασιακός-Λαρισαϊκός

Άγιοι Ανάργυροι-Συκούριο

Βουκεφάλας-Αμυγδαλέα

Νίκη Νίκης-Κουλούρι α.α. 3-0

Ροδιακός-Βούναινα


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Νέο Περιβόλι 1-0

Αρμένιο-Σταυρός α.α. 3-0

Ακαδημία Φ.-Πανιώνιος 1-3

Μελία-Βαμβακού 7-0

Κυψέλη-Λάρισα ’88 1-1

Ατρόμητοι/Θύελλα-Νέες Καρυές 0-2

Βρυσιά-Χαλκιάδες 4-0


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Νέες Καρυές 59-22 56

-------------------------------------------------

2. Βρυσιά 62-22 56

-------------------------------------------------

3. Μελία 67-20 54

4. Κυψέλη 43-28 50

5. Πανιώνιος 40-28 40

6. Χαλκιάδες 32-44 34

7. Αρμένιο 30-31 34

8. Ναρθάκι 33-41 32

9. Ατρόμητοι/Θύελλα 33-33 28

10. Ακαδημία Φαρσάλων 25-45 23

--------------------------------------------

11. Λάρισα ’88 31-43 21

---------------------------------------------

12. Νέο Περιβόλι 27-42 21

13. Βαμβακού 24-53 19

14. Σταυρός 15-69 10

*Το Ναρθάκι ξεκίνησε με -2 από την περσινή περίοδο

*Ο Πανιώνιος έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς


Τελευταία αγωνιστική (26/4, 17.00)

Νέες Καρυές-Πανιώνιος

Κυψέλη-Μελία

Βαμβακού-Βρυσιά

Λάρισα ’88-Ναρθάκι

Χαλκιάδες-Αρμένιο

Νέο Περιβόλι-Ακαδημία Φ.

Σταυρός-Ατρόμητοι/Θύελλα α.α. 0-3


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καρυά-Αστέρας Τυρνάβου 2-3

Ακαδημία Τυρνάβου-Δευκαλίων 7-2

Δελέρια-Πλατανούλια 4-6

Δασοχώρι-Γόννοι 1-0

Πελασγιώτιδα-Χαραυγή 3-1

Ανθούπολη-Βερδικούσια 1-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Μεγάλο Ελ/χωρι 1-1


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 80-18 68

-------------------------------------------------

2. Αστέρας Τυρνάβου 75-34 54

-------------------------------------------------

3. Βερδικούσια 57-31 51

4. Σ.Σ. Ραψάνης 49-34 40

5. Πλατανούλια 61-50 40

6. Ανθούπολη 56-43 39

7. Δασοχώρι 44-48 38

8. Καρυά 43-43 34

9. Πελασγιώτιδα 47-30 32

10. Γόννοι 43-46 32

-------------------------------------------

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 42-39 32

--------------------------------------------

12. Χαραυγή 47-49 25

13. Δελέρια 32-117 11

14. Δευκαλίων Κρανιάς 20-111 -1

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (26/4, 17.00)

Βερδικούσια-Πλατανούλια

Πελασγιώτιδα-Δασοχώρι

Γόννοι-Σ.Σ. Ραψάνης

Χαραυγή-Καρυά

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ακαδημία Τυρνάβου

Αστέρας Τυρνάβου-Δελέρια

Δευκαλίων-Ανθούπολη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χειμάδι-Ελευθεριακός 3-0

Μαρμαρίνη-Αιγάνη 5-3

Καλαμάκι-Λύκοι 4-0

Ανάβρα-Πρωτέας 6-1

Λάρισα 2012-Μελισσοχώρι 7-0

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Ομόνοια 6-2

Στόμιο-Πουρνάρι 1-6


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 66-23 65

------------------------------------------------

2. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 57-15 60

----------------------------------------------

3. Λάρισα 2012 74-25 58

4. Ελευθεριακός 43-36 43

5. Χειμάδι 55-53 38

6. Μελισσοχώρι 27-43 34

7. Λύκοι 28-38 33

8. Μαρμαρίνη 39-49 31

9. Ομόνοια 50-57 30

10. Καλαμάκι 43-35 29

-----------------------------------------

11. Πουρνάρι 38-40 29

------------------------------------------

12. Στόμιο 40-53 28

13. Αιγάνη 27-64 9

14. Πρωτέας Αχιλλείου 19-70 7

*Ο Πρωτέας Αχιλλείου έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς


Τελευταία αγωνιστική (27/4, 17.00)

Ομόνοια-Λύκοι

Λάρισα 2012-Ανάβρα

Πρωτέας-Στόμιο

Μελισσοχώρι-Χειμάδι

Πουρνάρι-Μαρμαρίνη

Ελευθεριακός-Καλαμάκι

Αιγάνη-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δίλοφος-Χαρά 2-4

Άγιος Γεώργιος-Ζωοδ. Πηγή 5-2

Μυραϊκός-Υπέρεια 5-0

Ελευθεραί-Αμπελιά 6-0

Αμπελόκηποι-Κοιλάδα 7-0

Ρεπό: Μαυροβούνι


Η τελική βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 73-13 54

2. Ελευθεραί 66-19 49

3. Αμπελιά 57-43 42

----------------------------------------------

4. Μυραϊκός 44-25 41

5. Χαρά 37-46 28

6. Δίλοφος 31-38 21

7. Υπέρεια 28-47 19

8. Μαυροβούνι 25-45 18

9. Κοιλάδα 33-57 15

10. Άγιος Γεώργιος 27-52 14

11. Ζωοδ. Πηγή 22-58 11

*Η Κοιλάδα έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λιβάδι-Ελασσόνα 2013 0-2

Δομένικο-Δένδρα 1-3

Εθνικός Ολύμπου-Μεσοχώρι 3-0

Δυναμό-Γεράνεια 2-0

Δρυμός-Διογένης 6-0

Ρεπό: Βρυότοπος


Η τελική βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Βρυότοπος 49-18 46

2. Ελασσόνα 2013 37-14 42

3. Διογένης 48-27 42

------------------------------------------------

4. Δένδρα 34-26 34

5. Εθνικός Ολύμπου 43-32 32

6. Δρυμός 42-37 27

7. Δυναμό 28-41 22

8. Λιβάδι 30-46 20

9. Δομένικο 33-44 20

10. Γεράνεια 16-61 10

11. Μεσοχώρι 31-44 4

*Το Μεσοχώρι έχει έναν μηδενισμό και -10 βαθμούς

*Το Δομένικο έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμυγδαλή-Ελάτεια 1-4

Ιπποκράτης-Προμηθέας 0-4

Φλόγα Ευαγγελισμού-Καλαρρύτες 1-2

Ίκαρος Νεάπολης-Έλαφος 6-1

Άγιος Θωμάς-Ηρακλής Ομολίου 8-1

Ρεπό: Μελιβοιακός

Η τελική βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Άγιος Θωμάς 54-26 47

2. Καλαρρύτες 50-18 46

3. Ελάτεια 50-26 46

--------------------------------------------------

4. Ίκαρος Νεάπολης 56-25 41

5. Ιπποκράτης 48-24 39

6. Προμηθέας 44-23 33

7. Μελιβοιακός 48-37 26

8. Φλόγα Ευαγγελισμού 34-52 15

9. Ηρακλής Ομολίου 37-71 11

10. Έλαφος 14-53 7

11. Αμυγδαλή 16-96 1

*Ο Α.Ο. Έλαφος ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

* Ο Ίκαρος Νεάπολης έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

*Ο Ηρακλής Ομολίου έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt