.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
28 Απρίλιος 2014

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1827

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πρέβεζα-Πυρσός Γρεβενών 0-1

Κοζάνη-Δόξα Πενταλόφου 2-2

Κάστορας-Κεραυνός Θεσπρωτικού 5-0

Τσαριτσάνη-Οδυσσέας Κορδελιού 2-0

Θεσπρωτός-Δόξα Κρανούλας 0-0

ΑΕΛ-Καστοριά 2-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Τηλυκράτης α.α. 3-0

Καμπανιακός-Όλυμπος Κέρκυρας 2-0


Η βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 77-14 63

------------------------------------------------

2. Τσαριτσάνη 53-25 53

3. Εθνικός Φιλιππιάδας 46-14 51

4. Κοζάνη 40-26 48

5. Θεσπρωτός 37-22 46

6. Καμπανιακός 42-31 45

7. Καστοριά 42-35 43

8. Πυρσός Γρεβενών 33-27 42

----------------------------------------------

9. Οδυσσέας Κορδελιού 34-34 41

10. Δόξα Πενταλόφου 37-29 41

11. Δόξα Κρανούλας 35-33 33

12. Πρέβεζα 37-47 24

13. Κεραυνός Θεσπρωτικού 29-60 17

14. Όλυμπος Κέρκυρας 18-71 17

15. Κάστορας 21-39 17

*Ο Τηλυκράτης Λευκάδας έχει παραιτηθεί από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (4/5, 17.00)

Πυρσός Γρεβενών-Δόξα Πενταλόφου

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Πρέβεζα

Οδυσσέας Κορδελιού-Κοζάνη

Δόξα Κρανούλας-Κάστορας

Καστοριά-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Τηλυκράτης-Θεσπρωτός α.α. 0-3

Όλυμπος Κέρκυρας-ΑΕΛ

Καμπανιακός-Εθνικός Φιλιππιάδας


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μακροχώρι-Τρίκαλα 0-0

ΑΟΚ-Λαμία 1-3

Λευκάδια-Δωτιέας Αγιάς 1-1

Κύμη-Χαλκίδα 1-0

Πυργετός-Νάουσα α.α. 0-3

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αμπελωνιακός 1-0

Αχιλλέας Δομοκού-Τερψιθέα 0-1

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος


Η βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. Λαμία 51-22 56

2. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 36-17 52

3. Κύμη 28-10 49

4. Τρίκαλα 28-15 44

5. Μακροχώρι 29-29 40

6. Λευκάδια 25-21 39

7. Δωτιέας Αγιάς 33-23 35

8. Νάουσα 38-31 34

--------------------------------------------

9. Ρήγας Φ. 26-26 32

10. Χαλκίδα 33-27 30

11. Τερψιθέα 30-27 29

12. ΑΟΚ 25-34 23

13. Αχιλλέας Δομοκού 26-41 22

14. Αμπελωνιακός 24-44 17

*Ο Πυργετός αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (4/5, 17.00)

Τρίκαλα-Λαμία

Δωτιέας Αγιάς-Μακροχώρι

Χαλκίδα-ΑΟ Καρδίτσας

Νάουσα-Κύμη

Αμπελωνιακός-Ρήγας Φεραίος

Τερψιθέα-Πυργετός α.α. 3-0

Αχιλλέας Δομοκού-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ρεπό: Λευκάδια


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Ηρακλής Χάλκης 1-4

Παραπόταμος- Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 8-0

Σμόλικας-Ηρακλής Λάρισας 3-2

Απόλλων Λάρισας-Αχιλλέας Φαρσάλων 3-2

ΑΕΔ Νίκαιας-Αργυροπούλι 5-2

Δήμητρα Γιάννουλης-Φαλανιακός 1-0

Π.Ο.Ε-Μακρυχώρι 1-4

Ομορφοχώρι-Βλαχογιάννι 3-6

Μελιβοία-Καλοχώρι 0-1


Η τελική βαθμολογία (34η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 74-29 76

-----------------------------------------------

2. Ηρακλής Χάλκης 76-32 65

3. Βλαχογιάννι 81-46 62

4. ΑΕΔ Νίκαιας 62-31 58

5. Φαλανιακός 44-30 53

6. Αβέρωφ 48-53 52

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 48-35 52

8. Ηρακλής Λάρισας 50-43 52

9. Μελιβοία 57-52 51

10. Σμόλικας 51-48 51

11. Παραπόταμος 67-51 51

12. Μακρυχώρι 55-54 49

--------------------------------------------------

13. Καλοχώρι 41-45 48

---------------------------------------------------

14. Απόλλων Λάρισας 47-53 47

15. Αργυροπούλι 46-62 34

16. Ομορφοχώρι 35-67 25

17. Μύτικας Καλυβίων/Όλυμπος 47-113 19

18. Π.Ο.Ε 19-104 12


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αναγέννηση Φαρσάλων-Συκέα 4-3

Ραχούλα-Νέα Πολιτεία 1-2

Δήμητρα Αγιάς-Γλαύκη 0-8

Δολιχιακός-Τοξότης 3-0

Δαμασιακός-Λαρισαϊκός 1-0

Άγιοι Ανάργυροι-Συκούριο 3-4

Βουκεφάλας-Αμυγδαλέα 2-1

Νίκη Νίκης-Κουλούρι α.α. 3-0

Ροδιακός-Βούναινα 0-1


Η τελική βαθμολογία (34η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 82-22 87

2. Δαμασιακός 106-27 87

3. Γλαύκη 85-40 71

------------------------------------------------

4. Άγιοι Ανάργυροι 81-45 68

5. Ραχούλα 70-51 59

6. Συκέα 50-49 58

7. Βουκεφάλας 52-44 55

8. Δολιχιακός 56-41 53

9. Συκούριο 63-54 49

10. Αμυγδαλέα 59-50 48

---------------------------------------------------

11. Βούναινα 54-49 48

----------------------------------------------------

12. Τοξότης 59-48 45

13. Ροδιακός 34-46 38

14. Νίκη Νίκης 56-92 29

15. Αναγέννηση Φαρσάλων 28-79 26

16. Λαρισαϊκός 29-68 24

17. Δήμητρα Αγιάς 54-97 21

*Ο Άρης Κουλουρίου αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα

*Η Νίκη Νίκης έχει έναν μηδενισμό

*Η Δήμητρα Αγιάς έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέες Καρυές-Πανιώνιος 3-2

Κυψέλη-Μελία 0-3

Βαμβακού-Βρυσιά 0-2

Λάρισα ’88-Ναρθάκι 3-1

Χαλκιάδες-Αρμένιο 4-2

Νέο Περιβόλι-Ακαδημία Φ. 2-3

Σταυρός-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-4


Η τελική βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. Νέες Καρυές 62-24 59

-------------------------------------------------

2. Βρυσιά 64-22 59

-------------------------------------------------

3. Μελία 70-20 57

4. Κυψέλη 43-31 50

5. Πανιώνιος 42-31 40

6. Χαλκιάδες 36-46 37

7. Αρμένιο 32-35 34

8. Ναρθάκι 34-44 32

9. Ατρόμητοι/Θύελλα 37-34 31

10. Ακαδημία Φαρσάλων 28-47 26

--------------------------------------------

11. Λάρισα ’88 34-44 24

---------------------------------------------

12. Νέο Περιβόλι 29-45 21

13. Βαμβακού 24-55 19

14. Σταυρός 16-73 8

*Το Ναρθάκι ξεκίνησε με -2 από την περσινή περίοδο

*Ο Πανιώνιος έχει έναν μηδενισμό και -5 βαθμούς

*Ο Σταυρός έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Πλατανούλια 2-2

Πελασγιώτιδα-Δασοχώρι 2-3

Γόννοι-Σ.Σ. Ραψάνης 1-1

Χαραυγή-Καρυά 2-4

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ακαδημία Τυρνάβου 2-0

Αστέρας Τυρνάβου-Δελέρια 5-1

Δευκαλίων-Ανθούπολη 0-2


Η τελική βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 80-20 68

-------------------------------------------------

2. Αστέρας Τυρνάβου 80-35 57

-------------------------------------------------

3. Βερδικούσια 59-33 52

4. Ανθούπολη 58-43 42

5. Σ.Σ. Ραψάνης 50-35 41

6. Πλατανούλια 63-52 41

7. Δασοχώρι 47-50 41

8. Καρυά 47-45 37

9. Μεγάλο Ελ/χωρι 44-39 35

10. Γόννοι 44-47 33

-------------------------------------------

11. Πελασγιώτιδα 49-33 32

--------------------------------------------

12. Χαραυγή 49-53 25

13. Δελέρια 33-122 11

14. Δευκαλίων Κρανιάς 20-113 -1

*Ο Δευκαλίων Κρανιάς έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Λύκοι 1-0

Λάρισα 2012-Ανάβρα 0-1

Πρωτέας-Στόμιο 2-3

Μελισσοχώρι-Χειμάδι 2-6

Πουρνάρι-Μαρμαρίνη 1-0

Ελευθεριακός-Καλαμάκι 6-7

Αιγάνη-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 0-8


Η τελική βαθμολογία (26η αγωνιστική):

1. Ανάβρα 67-23 68

------------------------------------------------

2. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 65-15 63

----------------------------------------------

3. Λάρισα 2012 74-26 58

4. Ελευθεριακός 49-43 43

5. Χειμάδι 61-55 41

6. Μελισσοχώρι 29-49 34

7. Λύκοι 28-39 33

8. Ομόνοια 51-57 33

9. Καλαμάκι 50-41 32

10. Πουρνάρι 39-40 32

-----------------------------------------

11. Μαρμαρίνη 39-50 31

------------------------------------------

12. Στόμιο 43-55 31

13. Αιγάνη 27-72 9

14. Πρωτέας Αχιλλείου 21-73 7

*Ο Πρωτέας Αχιλλείου έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς


Γ΄ΕΠΣΛ (Αγώνας Κατάταξης)

Δένδρα-Ίκαρος Νεάπολης 1-0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 4 Μαϊου, 17.00)

Ίκαρος Νεάπολης-Μυραϊκός

Ρεπό: Δένδρα


(Αγώνας για την ανάδειξη του υπερπρωταθλητή)

Βρυότοπος-Άγιος Θωμάς 3-5

Ρεπό: Αμπελόκηποι


Επόμενη αγωνιστική (4/5, 17.00 γηπ. Νεάπολης)

Άγιος Θωμάς-Αμπελόκηποι

Ρεπό: Βρυότοπος

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt