.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
29 Απρίλιος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1260

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα (Πλέι οφ))

Απόλλων Σμύρνης– Ολυμπιακός Βόλου 0-0

Ηρακλής – ΑΕΚ 2-1

Παναχαϊκή – ΑΕΛ 2-3


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ηρακλής 2-1 10

2. ΑΕΚ 1-2 10

-------------------------------------

3. ΑΕΛ 3-2 3

4. Απόλλων Σμύρνης 0-0 1

5. Ολυμπιακός Βόλου 0-0 1

6. Παναχαϊκή 2-3 0


Επόμενη αγωνιστική (4/5, 18.00)

Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής

ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης

ΑΕΚ – Παναχαϊκή


Τα αποτελέσματα (Πλέι άουτ)

Πιερικός - Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0

Τύρναβος – Αιγινιακός 0-0

Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστέρας 1-2


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ζάκυνθος 1-2 6

2. Αγροτικός Αστέρας 2-1 3

3. Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0 3

---------------------------------------------

4. Αιγινιακός 0-0 2

5. Πιερικός 0-0 1

6. Τύρναβος 0-0 1


Επόμενη αγωνιστική (3/5, 17.00)

Αν. Καρδίτσας - Τύρναβος

Αργοτικός Αστέρας - Πιερικός

Αιγινιακός - Ζάκυνθος


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τρίκαλα-Λευκάδια α.α. 3-0

Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-0

Κοζάνη-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-1

ΑΕ Καραϊσκάκης-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0

Μακροχώρι-Πυρσός Γρεβενών α.α. 3-0

Θεσπρωτός-Αναγέννηση Άρτας 2-1

Βατανιακός-Δωτιέας Αγιάς 4-5

Τσαριτσάνη-Πύρασος 1-3


Η βαθμολογία (27η αγωνιστική):

1. ΑΕ Καραϊσκάκης 55-12 64

------------------------------------------------

2. Τρίκαλα 47-13 62

3. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 44-13 56

4. Οπούντιος Μαρτίνου 45-21 49

5. Θεσπρωτός 36-23 49

6. Ρήγας Φεραίος 39-14 46

7. Πύρασος 36-24 45

8. Τσαριτσάνη 38-27 42

9. Κοζάνη 43-36 41

10. Εθνικός Φιλιππιάδας 31-28 39

11. Δωτιέας Αγιάς 34-24 38

-----------------------------------------------------

12. Άρτα 39-30 37

13. Βατανιακός 17-54 13

14. Μακροχώρι 18-69 9

* Τα Λευκάδια και ο Πυρσός Γρεβενών έχουν αποχωρήσει το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (3/5, 17.00)

Ρήγας Φεραίος-Τρίκαλα

Λευκάδια-Κοζάνη α.α. 0-3

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Καραϊσκάκης

Εθνικός Φιλιππιάδας-Μακροχώρι

Μαρτίνο-Θεσπρωτός

Πυρσός Γρεβενών-Βατανιακός α.α. 0-3

Αναγέννηση Άρτας-Τσαριτσάνη

Δωτιέας Αγιάς-Πύρασος

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δολιχιακός-Νεάπολη 0-1

Αργυροπούλι-Συκέα 4-2

Απόλλων Λάρισας-Λάρισα 2012 δ.δ.

Ομορφοχώρι-Νέες Καρυές 0-3

Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρνάβου 1-2

Αστέρας Τυρνάβου-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 0-1

Ανάβρα-Ραχούλα 4-1

Καλοχώρι-Αμυγδαλέα 1-0

Π.Ο.Ε-Συκούριο 3-0

 

Η βαθμολογία (31η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 66-14 72

2. Αμυγδαλέα 58-34 61

3. Καλοχώρι 55-25 61

-----------------------------------------------

4. Π.Ο.Ε 54-36 59

-----------------------------------------------

5. Ανάβρα 58-39 59

6. Νέες Καρυές 46-27 55

7. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 48-30 54

8. Αργυροπούλι 49-45 44

9. Λάρισα 2012 50-42 44

10. Ραχούλα 46-53 42

11. Αστέρας Τυρνάβου 49-59 42

12. Συκούριο 49-59 35

13. Δολιχιακός 32-51 35

14. Ακαδημία Τυρνάβου 23-47 29

------------------------------------------------

15. Νεάπολη 35-55 28

16. Συκέα 43-65 27

17. Βερδικούσια 41-66 20

18. Ομορφοχώρι 27-82 20

* Η Συκέα έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (3/5, 17.00)

Αργυροπούλι-Δολιχιακός

Νεάπολη-Απόλλων Λάρισας

Συκέα-Ομορφοχώρι

Λάρισα 2012-Βερδικούσια

Νέες Καρυές-Αστέρας Τυρνάβου

Ακαδημία Τυρνάβου-Ανάβρα

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Καλοχώρι

Ραχούλα-Συκούριο

Αμυγδαλέα-Π.Ο.Ε

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος-Δήμητρα Αγιάς 3-4

Κουλούρι-Ελευθεριακός α.α. 3-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Μελισσοχώρι 1-0

Αμπελόκηποι-Ομόνοια 0-2

Αρμένιο-Μελία 3-4

Πουρνάρι-Καλαμάκι 3-1

Τοξότης-Χειμάδι 1-5

 

Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 72-14 62

------------------------------------------

2. Χειμάδι 65-29 54

------------------------------------------

3. Σ.Σ Ραψάνης 42-21 52

4. Πανιώνιος 50-44 36

5. Πουρνάρι 36-26 36

6. Ομόνοια 41-38 32

7. Μελισσοχώρι 35-42 32

8. Αρμένιο 33-41 31

9. Μελία 31-41 29

10. Δήμητρα Αγιάς 38-61 25

11. Κουλούρι 41-42 24

---------------------------------------------

12. Καλαμάκι 35-52 23

----------------------------------------------

13. Τοξότης 20-46 18

14. Ελευθεριακός 22-64 12

*Ο Άρης Κουλουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Δήμητρα Αγιάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (2/5, 17.00)

Δήμητρα Αγιάς-Ελευθεριακός

Μελισσοχώρι-Πανιώνιος

Ομόνοια-Κουλούρι

Μελία-Σ.Σ. Ραψάνης

Καλαμάκι-Αμπελόκηποι

Τοξότης-Αρμένιο

Χειμάδι-Πουρνάρι

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Ανθούπολη 6-1

Αναγέννηση Φ.-Βούναινα 3-3

Διογένης-Ατρόμητοι/Θύελλα 2-0

Ακαδημία Φ.-Μυραϊκός 3-0

Άγιος Θωμάς-Αμπελιά 1-3

Χαλκιάδες-Ελευθεραί 1-5

Βρυσιά-Κιλελέρ 3-1

 

Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Βούναινα 59-18 58

--------------------------------------------------

2. Ελευθεραί 59-24 51

--------------------------------------------------

3. Βρυσιά 45-31 48

4. Κιλελέρ 43-29 43

5. Άγιος Θωμάς 37-35 38

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 36-32 33

7. Αναγέννηση Φ. 33-33 33

8. Ανθούπολη 39-45 29

9. Διογένης 34-54 29

10. Αμπελιά 38-40 29

11. Ναρθάκι 37-38 26

----------------------------------------------

12. Ακαδημία Φ. 25-39 24

----------------------------------------------

13. Χαλκιάδες 30-51 17

14. Μυραϊκός 23-70 14

*Οι Χαλκιάδες έχουν έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (2/5, 17.00)

Ανθούπολη-Βούναινα

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ναρθάκι (2/5, 16.30)

Μυραϊκός-Αναγέννηση Φ.

Αμπελιά-Διογένης

Ελευθεραί-Ακαδημία Φ.

Βρυσιά-Άγιος Θωμάς

Κιλελέρ-Χαλκιάδες

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καρυά-Βρυότοπος 3-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Γόννοι 0-7

Ελάτεια-Δασοχώρι 1-4

Πλατανούλια-Δένδρα 3-3

Ελασσόνα 2013-Καλαρρύτες 0-2

Ιπποκράτης-Λύκοι 1-2

Ροδιακός-Λαρισαϊκός 1-0

 

Η βαθμολογία (24η αγωνιστική):

1. Γόννοι 59-13 58

-------------------------------------------------

2. Ροδιακός 33-13 45

------------------------------------------------

3. Δένδρα 37-30 39

4. Μεγάλο Ελ/χωρι 31-36 36

5. Δασοχώρι 46-35 38

6. Λύκοι 44-48 33

7. Καρυά 35-40 33

8. Ελάτεια 32-39 32

9. Ελασσόνα 2013 28-29 31

10. Καλαρρύτες 30-31 30

11. Βρυότοπος 44-51 27

------------------------------------------

12. Ιπποκράτης 32-43 23

-------------------------------------------

13. Λαρισαϊκός 25-37 23

14. Πλατανούλια 38-69 17

 

Επόμενη αγωνιστική (3/5, 17.00)

Βρυότοπος-Γόννοι

Δασοχώρι-Καρυά

Δένδρα-Μεγάλο Ελ/χωρι

Καλαρρύτες-Ελάτεια

Λύκοι-Πλατανούλια

Ροδιακός-Ελασσόνα 2013

Λαρισαϊκός-Ιπποκράτης

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ-Μελιβοιακός 1-0

Μαρμαρίνη-Αετόλοφος 4-2

Λάρισα ’88-Ορφέας 1-0

Ποσειδώνας-Έλαφος 0-2

Ευαγγελισμός-Αιγάνη 2-0

Στόμιο-Αμυγδαλή 3-0

 

Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Στόμιο 69-22 51

2. Μελιβοιακός 50-19 44

3. Μαρμαρίνη 53-24 42

-------------------------------------------------

4. Ακαδημία Ολύμπικ 39-36 36

5. Αμυγδαλή 45-25 36

6. Λάρισα ’88 38-22 34

7. Αετόλοφος 34-42 31

8. Ευαγγελισμός 34-40 29

9. Αιγάνη 26-40 21

10. Έλαφος 34-56 17

11. Ορφέας 20-71 8

12. Ποσειδών 20-63 -1

*Ο Ποσειδώνας έχει δύο μηδενισμούς και -7 βαθμούς

 

Τελευταία αγωνιστική (2/5, 17.00)

Ακαδημία Ολύμπικ-Μαρμαρίνη

Μελιβοιακός-Λάρισα ’88

Αετόλοφος-Ποσειδώνας

Ορφέας-Ευαγγελισμός

Έλαφος-Στόμιο

Αιγάνη-Αμυγδαλή

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Δελέρια 7-1

Μεσοχώρι-Δρυμός α.α. 3-0

Εθνικός Ολύμπου-Λιβάδι 8-2

Καλύβια-Κοιλάδα 0-3

Νίκη/Μιχαήλ-Δομένικο 3-2

Προμηθέας-Ολυμπιάδα α.α. 3-0

 

Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Μεσοχώρι 61-19 52

2. Κοιλάδα 63-14 48

3. Πελασγιώτιδα 58-18 48

--------------------------------------------------

4. Δελέρια 59-34 46

5. Νίκη/Μιχαήλ 57-38 38

6. Λιβάδι 38-44 24

7. Καλύβια 28-45 24

8. Εθνικός Ολύμπου 40-53 23

9. Δομένικο 35-46 19

10. Προμηθέας 33-78 13

*Το Μεσοχώρι ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Το Δομένικο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Ολυμπιάδα και ο Δρυμός έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Τελευταία αγωνιστική (3/5, 17.00)

Πελασγιώτιδα-Μεσοχώρι

Δελέρια-Εθνικός Ολύμπου

Δρυμός-Καλύβια α.α. 0-3

Λιβάδι-Νίκη/Μιχαήλ

Κοιλάδα-Προμηθέας

Δομένικο-Ολυμπιάδα α.α. 3-0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Γ. Πλίτση-Μαυροβούνι 2-8

Χαρά-Άγιος Γεώργιος α.α. 0-3

Χαραυγή-Κρήνη 2-0

Υπέρεια-Ζωοδ. Πηγή 5-2

Δίλοφος-Νέο Περιβόλι 2-1

Σταυρός-Βαμβακού 0-5

 

Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 47-10 51

2. Χαραυγή 56-20 50

3. Μαυροβούνι 56-19 45

---------------------------------------------

4. Νέο Περιβόλι 54-21 43

5. Υπέρεια 55-18 43

6. Δίλοφος 43-21 40

7. Άγιος Γεώργιος 42-39 30

8. Ζωοδ. Πηγή 22-45 17

9. Ακαδημία Γ. Πλίτση 27-65 11

10. Κρήνη 14-50 8

11. Σταυρός 11-74 7

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Ακαδημία Γ. Πλίτση έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

*Η Χαρά έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Τελευταία αγωνιστική (3/5, 17.00)

Ακαδημία Γ. Πλίτση-Χαρά α.α. 3-0

Μαυροβούνι-Χαραυγή

Άγιος Γεώργιος-Υπέρεια

Κρήνη-Δίλοφος

Ζωοδ. Πηγή-Σταυρός

Νέο Περιβόλι-Βαμβακού

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt