.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
06 Μαϊ 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1964

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα (Πλέι οφ)

Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής 0-1

ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης 0-1

ΑΕΚ – Παναχαϊκή 3-0

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΑΕΚ 4-2 13

2. Ηρακλής 3-1 13

-------------------------------------

3. Απόλλων Σμύρνης 1-0 4

4. ΑΕΛ 3-3 3

5. Ολυμπιακός Βόλου 0-1 1

6. Παναχαϊκή 2-6 0


Επόμενη αγωνιστική (9/5, 19.00)

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

Ηρακλής – Παναχαϊκή


Τα αποτελέσματα (Πλέι άουτ)

Αν. Καρδίτσας – Τύρναβος 2-1

Αργοτικός Αστέρας – Πιερικός 1-0

Αιγινιακός – Ζάκυνθος 1-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ζάκυνθος 1-3 6

2. Αγροτικός Αστέρας 3-1 6

3. Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 6

---------------------------------------------

4. Αιγινιακός 1-0 5

5. Πιερικός 0-1 1

6. Τύρναβος 1-2 1


Επόμενη αγωνιστική (10/5, 17.00)

Αν. Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός - Πιερικός

Τύρναβος - Ζάκυνθος


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Ρήγας Φεραίος-Τρίκαλα 0-3

Λευκάδια-Κοζάνη α.α. 0-3

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-2

Εθνικός Φιλιππιάδας-Μακροχώρι 3-0

Μαρτίνο-Θεσπρωτός 1-1

Πυρσός Γρεβενών-Βατανιακός α.α. 0-3

Αναγέννηση Άρτας-Τσαριτσάνη 0-0

Δωτιέας Αγιάς-Πύρασος 2-0


Η βαθμολογία (28η αγωνιστική):

1. ΑΕ Καραϊσκάκης 57-12 67

------------------------------------------------

2. Τρίκαλα 50-13 65

3. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 44-15 56

4. Οπούντιος Μαρτίνου 46-22 50

5. Θεσπρωτός 37-24 50

6. Ρήγας Φεραίος 39-17 46

7. Πύρασος 36-26 45

8. Κοζάνη 46-36 44

9. Τσαριτσάνη 38-27 43

10. Εθνικός Φιλιππιάδας 34-28 42

11. Δωτιέας Αγιάς 36-24 41

-----------------------------------------------------

12. Άρτα 39-30 38

13. Βατανιακός 20-54 16

14. Μακροχώρι 18-72 9

* Τα Λευκάδια και ο Πυρσός Γρεβενών έχουν αποχωρήσει το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (10/5, 17.00)

Τρίκαλα-Κοζάνη

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ρήγας Φ.

Μακροχώρι-Λευκάδια α.α. 3-0

Θεσπρωτός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Βατανιακός-Εθνικός Φιλιππιάδας

Τσαριτσάνη-Μαρτίνο

Πύρασος-Πυρσός Γρεβενών α.α. 3-0

Δωτιέας Αγιάς-Αναγέννηση Άρτας


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλι-Δολιχιακός 4-3

Νεάπολη-Απόλλων Λάρισας 3-2

Συκέα-Ομορφοχώρι 6-2

Λάρισα 2012-Βερδικούσια 1-1

Νέες Καρυές-Αστέρας Τυρνάβου 2-3

Ακαδημία Τυρνάβου-Ανάβρα 0-2

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Καλοχώρι 0-2

Ραχούλα-Συκούριο 2-4

Αμυγδαλέα-Π.Ο.Ε 3-1


Η βαθμολογία (32η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 68-17 72

2. Αμυγδαλέα 61-35 64

3. Καλοχώρι 57-25 64

-----------------------------------------------

4. Ανάβρα 60-39 62

-----------------------------------------------

5. Π.Ο.Ε 55-39 59

6. Νέες Καρυές 48-30 55

7. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 48-32 54

8. Αργυροπούλι 53-48 47

9. Λάρισα 2012 51-43 45

10. Αστέρας Τυρνάβου 52-61 45

11. Ραχούλα 48-57 42

12. Συκούριο 53-61 38

13. Δολιχιακός 35-55 35

14. Νεάπολη 38-57 31

------------------------------------------------

15. Συκέα 49-67 30

16. Ακαδημία Τυρνάβου 23-49 29

17. Βερδικούσια 42-67 21

18. Ομορφοχώρι 29-88 20

* Η Συκέα έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (10/5, 17.00)

Δολιχιακός-Απόλλων Λάρισας

Ομορφοχώρι-Αργυροπούλι

Βερδικούσια-Νεάπολη

Αστέρας Τυρνάβου-Συκέα

Ανάβρα-Λάρισα 2012

Καλοχώρι-Νέες Καρυές

Συκούριο-Ακαδημία Τυρνάβου

Π.Ο.Ε-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου

Ραχούλα-Αμυγδαλέα


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Αγιάς-Ελευθεριακός 7-2

Μελισσοχώρι-Πανιώνιος 5-2

Ομόνοια-Κουλούρι 2-3

Μελία-Σ.Σ. Ραψάνης 0-4

Καλαμάκι-Αμπελόκηποι 1-0

Τοξότης-Αρμένιο 1-3

Χειμάδι-Πουρνάρι 4-0


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 72-15 62

------------------------------------------

2. Χειμάδι 69-29 57

------------------------------------------

3. Σ.Σ Ραψάνης 46-21 55

4. Πανιώνιος 52-49 36

5. Πουρνάρι 36-30 36

6. Μελισσοχώρι 40-44 35

7. Αρμένιο 36-42 34

8. Ομόνοια 43-41 32

9. Μελία 31-45 29

10. Δήμητρα Αγιάς 45-63 28

11. Κουλούρι 44-44 27

---------------------------------------------

12. Καλαμάκι 36-52 26

----------------------------------------------

13. Τοξότης 21-49 18

14. Ελευθεριακός 24-71 10

*Ο Άρης Κουλουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Δήμητρα Αγιάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Ο Ελευθεριακός έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς


Τελευταία αγωνιστική (9/5, 17.00)

Μελισσοχώρι-Δήμητρα Αγιάς

Ελευθεριακός-Ομόνοια

Πανιώνιος-Μελία

Κουλούρι-Καλαμάκι

Σ.Σ. Ραψάνης-Τοξότης

Αμπελόκηποι-Χειμάδι

Πουρνάρι-Αρμένιο


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Βούναινα 2-1

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ναρθάκι 1-3

Μυραϊκός-Αναγέννηση Φ. 0-0

Αμπελιά-Διογένης 4-1

Ελευθεραί-Ακαδημία Φ. 1-0

Βρυσιά-Άγιος Θωμάς 8-1

Κιλελέρ-Χαλκιάδες 2-2


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Βούναινα 60-20 58

--------------------------------------------------

2. Ελευθεραί 60-24 54

--------------------------------------------------

3. Βρυσιά 53-32 51

4. Κιλελέρ 45-31 44

5. Άγιος Θωμάς 38-43 38

6. Αναγέννηση Φ. 33-33 34

7. Ατρόμητοι/Θύελλα 37-35 33

8. Αμπελιά 42-41 32

9. Ανθούπολη 41-46 32

10. Διογένης 35-58 29

11. Ναρθάκι 40-39 29

----------------------------------------------

12. Ακαδημία Φ. 25-40 24

----------------------------------------------

13. Χαλκιάδες 32-53 18

14. Μυραϊκός 23-70 15

*Οι Χαλκιάδες έχουν έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς


Τελευταία αγωνιστική (9/5, 17.00)

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ανθούπολη

Βούναινα-Μυραϊκός

Ναρθάκι-Αμπελιά

Αναγέννηση Φ.-Ελευθεραί

Διογένης-Βρυσιά

Ακαδημία Φ.-Κιλελέρ

Χαλκιάδες-Άγιος Θωμάς


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βρυότοπος-Γόννοι 2-1

Δασοχώρι-Καρυά 3-4

Δένδρα-Μεγάλο Ελ/χωρι 2-1

Καλαρρύτες-Ελάτεια 3-1

Λύκοι-Πλατανούλια 6-1

Ροδιακός-Ελασσόνα 2013 3-1

Λαρισαϊκός-Ιπποκράτης 5-4


Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):

1. Γόννοι 60-15 58

-------------------------------------------------

2. Ροδιακός 36-14 48

------------------------------------------------

3. Δένδρα 39-31 42

4. Δασοχώρι 49-39 38

5. Λύκοι 50-49 36

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 32-38 36

7. Καρυά 39-43 36

8. Καλαρρύτες 33-32 33

9. Ελάτεια 33-42 32

10. Ελασσόνα 2013 29-32 31

11. Βρυότοπος 46-52 30

------------------------------------------

12. Λαρισαϊκός 30-41 26

-------------------------------------------

13. Ιπποκράτης 36-48 23

14. Πλατανούλια 39-75 17


Τελευταία αγωνιστική (10/5, 17.00)

Δασοχώρι-Βρυότοπος

Γόννοι-Δένδρα

Καρυά-Καλαρρύτες

Μεγάλο Ελ/χωρι-Λύκοι

Ελάτεια-Ροδιακός

Πλατανούλια-Λαρισαϊκός

Ιπποκράτης-Ελασσόνα 2013


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ-Μαρμαρίνη 2-1

Μελιβοιακός-Λάρισα ’88 4-0

Αετόλοφος-Ποσειδώνας 2-1

Ορφέας-Ευαγγελισμός α.α. 3-0

Έλαφος-Στόμιο 2-1

Αιγάνη-Αμυγδαλή 0-1

 

Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Στόμιο 70-24 51

2. Μελιβοιακός 54-19 47

3. Μαρμαρίνη 54-26 42

-------------------------------------------------

4. Ακαδημία Ολύμπικ 41-37 39

5. Αμυγδαλή 46-25 39

6. Λάρισα ’88 38-26 34

7. Αετόλοφος 36-43 34

8. Ευαγγελισμός 34-43 29

9. Αιγάνη 26-41 21

10. Έλαφος 36-57 20

11. Ορφέας 23-71 11

12. Ποσειδών 21-65 -1

*Ο Ποσειδώνας έχει δύο μηδενισμούς και -7 βαθμούς


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Μεσοχώρι 1-1

Δελέρια-Εθνικός Ολύμπου 5-4

Δρυμός-Καλύβια α.α. 0-3

Λιβάδι-Νίκη/Μιχαήλ 3-1

Κοιλάδα-Προμηθέας 6-2

Δομένικο-Ολυμπιάδα α.α. 3-0


Η τελική βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Μεσοχώρι 62-20 53

2. Κοιλάδα 69-16 51

3. Πελασγιώτιδα 59-19 49

--------------------------------------------------

4. Δελέρια 64-38 49

5. Νίκη/Μιχαήλ 58-41 38

6. Λιβάδι 41-45 27

7. Καλύβια 31-45 27

8. Εθνικός Ολύμπου 44-58 23

9. Δομένικο 38-46 22

10. Προμηθέας 35-84 13

*Το Μεσοχώρι ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Το Δομένικο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Ολυμπιάδα και ο Δρυμός έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Γ. Πλίτση-Χαρά α.α. 3-0

Μαυροβούνι-Χαραυγή 2-0

Άγιος Γεώργιος-Υπέρεια 0-4

Κρήνη-Δίλοφος 1-3

Ζωοδ. Πηγή-Σταυρός 6-1

Νέο Περιβόλι-Βαμβακού 0-3


Η τελική βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Βαμβακού 50-10 54

2. Χαραυγή 56-22 50

3. Μαυροβούνι 58-19 48

---------------------------------------------

4. Υπέρεια 59-18 46

5. Δίλοφος 46-22 43

6. Νέο Περιβόλι 54-24 43

7. Άγιος Γεώργιος 42-43 30

8. Ζωοδ. Πηγή 28-46 20

9. Ακαδημία Γ. Πλίτση 30-65 14

10. Κρήνη 15-53 8

11. Σταυρός 12-80 7

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν

*Η Ακαδημία Γ. Πλίτση έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

*Η Χαρά έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt