Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…
Β΄ΕΘΝΙΚΗ
Τα αποτελέσματα (Πλέι οφ)
Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής 0-1
ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης 0-1
ΑΕΚ – Παναχαϊκή 3-0
Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):
1. ΑΕΚ 4-2 13
2. Ηρακλής 3-1 13
-------------------------------------
3. Απόλλων Σμύρνης 1-0 4
4. ΑΕΛ 3-3 3
5. Ολυμπιακός Βόλου 0-1 1
6. Παναχαϊκή 2-6 0
Επόμενη αγωνιστική (9/5, 19.00)
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ
ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης
Ηρακλής – Παναχαϊκή
Τα αποτελέσματα (Πλέι άουτ)
Αν. Καρδίτσας – Τύρναβος 2-1
Αργοτικός Αστέρας – Πιερικός 1-0
Αιγινιακός – Ζάκυνθος 1-0
Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):
1. Ζάκυνθος 1-3 6
2. Αγροτικός Αστέρας 3-1 6
3. Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 6
---------------------------------------------
4. Αιγινιακός 1-0 5
5. Πιερικός 0-1 1
6. Τύρναβος 1-2 1
Επόμενη αγωνιστική (10/5, 17.00)
Αν. Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός - Πιερικός
Τύρναβος - Ζάκυνθος
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
Τα αποτελέσματα
Ρήγας Φεραίος-Τρίκαλα 0-3
Λευκάδια-Κοζάνη α.α. 0-3
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-2
Εθνικός Φιλιππιάδας-Μακροχώρι 3-0
Μαρτίνο-Θεσπρωτός 1-1
Πυρσός Γρεβενών-Βατανιακός α.α. 0-3
Αναγέννηση Άρτας-Τσαριτσάνη 0-0
Δωτιέας Αγιάς-Πύρασος 2-0
Η βαθμολογία (28η αγωνιστική):
1. ΑΕ Καραϊσκάκης 57-12 67
------------------------------------------------
2. Τρίκαλα 50-13 65
3. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 44-15 56
4. Οπούντιος Μαρτίνου 46-22 50
5. Θεσπρωτός 37-24 50
6. Ρήγας Φεραίος 39-17 46
7. Πύρασος 36-26 45
8. Κοζάνη 46-36 44
9. Τσαριτσάνη 38-27 43
10. Εθνικός Φιλιππιάδας 34-28 42
11. Δωτιέας Αγιάς 36-24 41
-----------------------------------------------------
12. Άρτα 39-30 38
13. Βατανιακός 20-54 16
14. Μακροχώρι 18-72 9
* Τα Λευκάδια και ο Πυρσός Γρεβενών έχουν αποχωρήσει το πρωτάθλημα
Επόμενη αγωνιστική (10/5, 17.00)
Τρίκαλα-Κοζάνη
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ρήγας Φ.
Μακροχώρι-Λευκάδια α.α. 3-0
Θεσπρωτός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Βατανιακός-Εθνικός Φιλιππιάδας
Τσαριτσάνη-Μαρτίνο
Πύρασος-Πυρσός Γρεβενών α.α. 3-0
Δωτιέας Αγιάς-Αναγέννηση Άρτας
Α1 ΕΠΣΛ
Τα αποτελέσματα
Αργυροπούλι-Δολιχιακός 4-3
Νεάπολη-Απόλλων Λάρισας 3-2
Συκέα-Ομορφοχώρι 6-2
Λάρισα 2012-Βερδικούσια 1-1
Νέες Καρυές-Αστέρας Τυρνάβου 2-3
Ακαδημία Τυρνάβου-Ανάβρα 0-2
ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Καλοχώρι 0-2
Ραχούλα-Συκούριο 2-4
Αμυγδαλέα-Π.Ο.Ε 3-1
Η βαθμολογία (32η αγωνιστική):
1. Απόλλων Λάρισας 68-17 72
2. Αμυγδαλέα 61-35 64
3. Καλοχώρι 57-25 64
-----------------------------------------------
4. Ανάβρα 60-39 62
-----------------------------------------------
5. Π.Ο.Ε 55-39 59
6. Νέες Καρυές 48-30 55
7. ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 48-32 54
8. Αργυροπούλι 53-48 47
9. Λάρισα 2012 51-43 45
10. Αστέρας Τυρνάβου 52-61 45
11. Ραχούλα 48-57 42
12. Συκούριο 53-61 38
13. Δολιχιακός 35-55 35
14. Νεάπολη 38-57 31
------------------------------------------------
15. Συκέα 49-67 30
16. Ακαδημία Τυρνάβου 23-49 29
17. Βερδικούσια 42-67 21
18. Ομορφοχώρι 29-88 20
* Η Συκέα έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς
Επόμενη αγωνιστική (10/5, 17.00)
Δολιχιακός-Απόλλων Λάρισας
Ομορφοχώρι-Αργυροπούλι
Βερδικούσια-Νεάπολη
Αστέρας Τυρνάβου-Συκέα
Ανάβρα-Λάρισα 2012
Καλοχώρι-Νέες Καρυές
Συκούριο-Ακαδημία Τυρνάβου
Π.Ο.Ε-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου
Ραχούλα-Αμυγδαλέα
Β΄ΕΠΣΛ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
Δήμητρα Αγιάς-Ελευθεριακός 7-2
Μελισσοχώρι-Πανιώνιος 5-2
Ομόνοια-Κουλούρι 2-3
Μελία-Σ.Σ. Ραψάνης 0-4
Καλαμάκι-Αμπελόκηποι 1-0
Τοξότης-Αρμένιο 1-3
Χειμάδι-Πουρνάρι 4-0
Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):
1. Αμπελόκηποι 72-15 62
------------------------------------------
2. Χειμάδι 69-29 57
------------------------------------------
3. Σ.Σ Ραψάνης 46-21 55
4. Πανιώνιος 52-49 36
5. Πουρνάρι 36-30 36
6. Μελισσοχώρι 40-44 35
7. Αρμένιο 36-42 34
8. Ομόνοια 43-41 32
9. Μελία 31-45 29
10. Δήμητρα Αγιάς 45-63 28
11. Κουλούρι 44-44 27
---------------------------------------------
12. Καλαμάκι 36-52 26
----------------------------------------------
13. Τοξότης 21-49 18
14. Ελευθεριακός 24-71 10
*Ο Άρης Κουλουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν
*Η Δήμητρα Αγιάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν
*Ο Ελευθεριακός έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς
Τελευταία αγωνιστική (9/5, 17.00)
Μελισσοχώρι-Δήμητρα Αγιάς
Ελευθεριακός-Ομόνοια
Πανιώνιος-Μελία
Κουλούρι-Καλαμάκι
Σ.Σ. Ραψάνης-Τοξότης
Αμπελόκηποι-Χειμάδι
Πουρνάρι-Αρμένιο
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
Ανθούπολη-Βούναινα 2-1
Ατρόμητοι/Θύελλα-Ναρθάκι 1-3
Μυραϊκός-Αναγέννηση Φ. 0-0
Αμπελιά-Διογένης 4-1
Ελευθεραί-Ακαδημία Φ. 1-0
Βρυσιά-Άγιος Θωμάς 8-1
Κιλελέρ-Χαλκιάδες 2-2
Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):
1. Βούναινα 60-20 58
--------------------------------------------------
2. Ελευθεραί 60-24 54
--------------------------------------------------
3. Βρυσιά 53-32 51
4. Κιλελέρ 45-31 44
5. Άγιος Θωμάς 38-43 38
6. Αναγέννηση Φ. 33-33 34
7. Ατρόμητοι/Θύελλα 37-35 33
8. Αμπελιά 42-41 32
9. Ανθούπολη 41-46 32
10. Διογένης 35-58 29
11. Ναρθάκι 40-39 29
----------------------------------------------
12. Ακαδημία Φ. 25-40 24
----------------------------------------------
13. Χαλκιάδες 32-53 18
14. Μυραϊκός 23-70 15
*Οι Χαλκιάδες έχουν έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς
Τελευταία αγωνιστική (9/5, 17.00)
Ατρόμητοι/Θύελλα-Ανθούπολη
Βούναινα-Μυραϊκός
Ναρθάκι-Αμπελιά
Αναγέννηση Φ.-Ελευθεραί
Διογένης-Βρυσιά
Ακαδημία Φ.-Κιλελέρ
Χαλκιάδες-Άγιος Θωμάς
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
Βρυότοπος-Γόννοι 2-1
Δασοχώρι-Καρυά 3-4
Δένδρα-Μεγάλο Ελ/χωρι 2-1
Καλαρρύτες-Ελάτεια 3-1
Λύκοι-Πλατανούλια 6-1
Ροδιακός-Ελασσόνα 2013 3-1
Λαρισαϊκός-Ιπποκράτης 5-4
Η βαθμολογία (25η αγωνιστική):
1. Γόννοι 60-15 58
-------------------------------------------------
2. Ροδιακός 36-14 48
------------------------------------------------
3. Δένδρα 39-31 42
4. Δασοχώρι 49-39 38
5. Λύκοι 50-49 36
6. Μεγάλο Ελ/χωρι 32-38 36
7. Καρυά 39-43 36
8. Καλαρρύτες 33-32 33
9. Ελάτεια 33-42 32
10. Ελασσόνα 2013 29-32 31
11. Βρυότοπος 46-52 30
------------------------------------------
12. Λαρισαϊκός 30-41 26
-------------------------------------------
13. Ιπποκράτης 36-48 23
14. Πλατανούλια 39-75 17
Τελευταία αγωνιστική (10/5, 17.00)
Δασοχώρι-Βρυότοπος
Γόννοι-Δένδρα
Καρυά-Καλαρρύτες
Μεγάλο Ελ/χωρι-Λύκοι
Ελάτεια-Ροδιακός
Πλατανούλια-Λαρισαϊκός
Ιπποκράτης-Ελασσόνα 2013
Γ΄ΕΠΣΛ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
Ακαδημία Ολύμπικ-Μαρμαρίνη 2-1
Μελιβοιακός-Λάρισα ’88 4-0
Αετόλοφος-Ποσειδώνας 2-1
Ορφέας-Ευαγγελισμός α.α. 3-0
Έλαφος-Στόμιο 2-1
Αιγάνη-Αμυγδαλή 0-1
Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):
1. Στόμιο 70-24 51
2. Μελιβοιακός 54-19 47
3. Μαρμαρίνη 54-26 42
-------------------------------------------------
4. Ακαδημία Ολύμπικ 41-37 39
5. Αμυγδαλή 46-25 39
6. Λάρισα ’88 38-26 34
7. Αετόλοφος 36-43 34
8. Ευαγγελισμός 34-43 29
9. Αιγάνη 26-41 21
10. Έλαφος 36-57 20
11. Ορφέας 23-71 11
12. Ποσειδών 21-65 -1
*Ο Ποσειδώνας έχει δύο μηδενισμούς και -7 βαθμούς
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
Πελασγιώτιδα-Μεσοχώρι 1-1
Δελέρια-Εθνικός Ολύμπου 5-4
Δρυμός-Καλύβια α.α. 0-3
Λιβάδι-Νίκη/Μιχαήλ 3-1
Κοιλάδα-Προμηθέας 6-2
Δομένικο-Ολυμπιάδα α.α. 3-0
Η τελική βαθμολογία (22η αγωνιστική):
1. Μεσοχώρι 62-20 53
2. Κοιλάδα 69-16 51
3. Πελασγιώτιδα 59-19 49
--------------------------------------------------
4. Δελέρια 64-38 49
5. Νίκη/Μιχαήλ 58-41 38
6. Λιβάδι 41-45 27
7. Καλύβια 31-45 27
8. Εθνικός Ολύμπου 44-58 23
9. Δομένικο 38-46 22
10. Προμηθέας 35-84 13
*Το Μεσοχώρι ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν
*Το Δομένικο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν
*Η Ολυμπιάδα και ο Δρυμός έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
Ακαδημία Γ. Πλίτση-Χαρά α.α. 3-0
Μαυροβούνι-Χαραυγή 2-0
Άγιος Γεώργιος-Υπέρεια 0-4
Κρήνη-Δίλοφος 1-3
Ζωοδ. Πηγή-Σταυρός 6-1
Νέο Περιβόλι-Βαμβακού 0-3
Η τελική βαθμολογία (22η αγωνιστική):
1. Βαμβακού 50-10 54
2. Χαραυγή 56-22 50
3. Μαυροβούνι 58-19 48
---------------------------------------------
4. Υπέρεια 59-18 46
5. Δίλοφος 46-22 43
6. Νέο Περιβόλι 54-24 43
7. Άγιος Γεώργιος 42-43 30
8. Ζωοδ. Πηγή 28-46 20
9. Ακαδημία Γ. Πλίτση 30-65 14
10. Κρήνη 15-53 8
11. Σταυρός 12-80 7
*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή σεζόν
*Η Ακαδημία Γ. Πλίτση έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς
*Η Χαρά έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα