.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
29 Σεπτέμβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1574

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Κέρκυρα-Καλλιθέα 1-0

ΑΕΛ-Λαμία 3-0

Πανελευσινιακός-Παναχαϊκή δ.δ.

Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός 0-0

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας 0-0

Τρίκαλα-Κισσαμικός 2-2

Απόλλων Σμύρνης-Ζάκυνθος 3-2

Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου δ.δ.

Εργοτέλης-Χανιά 0-1


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 3-0 3

2. Απόλλων Σμύρνης 3-2 3

3. Κέρκυρα 1-0 3

4. Χανιά 1-0 3

5. Τρίκαλα 2-2 1

6. Κισσαμικός 2-2 1

7. Παναιγιάλειος 0-0 1

8. Αχαρναϊκός 0-0 1

9. Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0 1

10. Αγροτικός Αστέρας 0-0 1

11. Ζάκυνθος 2-3 0

13. Καλλιθέα 0-1 0

14. Εργοτέλης 0-1 0

14. Λαμία 0-3 0

15. Πανσερραϊκός 0-0 0

16. Ολυμπιακός Βόλου 0-0 0

17. Πανελευσινιακός 0-0 0

18. Παναχαϊκή 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (4/10, 16.00)

ΑΕΛ - Πανελευσινιακός

Παναχαϊκή – Κέρκυρα (αναβλήθηκε)

Λαμία – Παναιγιάλειος (Παρασκευή 2/10, 18.00 ΟΤΕ TV)

Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας - Τρίκαλα

Χανιά - Απόλλων Σμύρνης (Δευτέρα 4/10, 18.00 ΟΤΕ TV)

Κισσαμικός – Πανσερραϊκός (αναβλήθηκε)

Ζάκυνθος - Ολυμπιακός Βόλου (Σάββατο 3/10, 16.00 ΟΤΕ TV)

Αχαρναϊκός-Εργοτέλης


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Φαρκαδόνα-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-2

Εθνικός Φιλιππιάδας-Ρήγας Φεραίος 2-0

Πύδνα Κίτρους-Θεσπρωτός 0-1

Οπούντιος Μαρτίνου-Δωτιέας Αγιάς 2-3

Τσαριτσάνη-Αχέρων Καναλακίου 1-0

Τύρναβος-Πιερικός 1-1

Πύρασος-Νίκη Βόλου 1-2

Φωκικός-Αιγινιακός 0-1

Ρεπό Αχιλλέας Νεοκαισάρειας


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Εθνικός Φιλιππιάδας 2-0 3

2. Τσαριτσάνη 1-0 3

3. Θεσπρωτός 1-0 3

4. Αιγινιακός 1-0 3

5. Δωτιέας Αγιάς 3-2 3

6. Νίκη Βόλου 2-1 3

7. Α.Ε. Καραϊσκάκης 2-1 3

8. Τύρναβος 1-1 1

9. Πιερικός 1-1 1

10. Μαρτίνο 2-3 0

11. Φαρκαδόνα 1-2 0

12. Πύρασος 1-20

13. Αχέρων Καναλακίου 0-1 0

14. Πύδνα Κίτρους 0-1 0

15. Φωκικός 0-1 1

16. Ρήγας Φεραίος 0-2 0

17. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-0


Επόμενη αγωνιστική (4/10, 16.30)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Φαρκαδόνα

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος-Οπούντιος Μαρτίνου

Θεσπρωτός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος

Αχέρων Καναλακίου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Πιερικός-Φωκικός

Νίκη Βόλου-Αιγινιακός

Ρεπό: Πύδνα Κίτρους


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-ΠΑΟΛ Αβέρωφ 3-2

Σμόλικας-Ηρακλής Λάρισας 0-0

Μακρυχώρι-Απόλλων Λάρισας 0-1

Γλαύκη-Χάλκη 1-1

Αμυγδαλέα-Δαμασιακός 0-0

ΠΟ Ελασσόνας-Καλοχώρι 1-2

Αγ. Ανάργυροι-Βλαχογιάννι 2-2

Δήμητρα Γιάνν.-Αστραπή Ν.Π. 0-3

Αμπελωνιακός-Φαλανιακός 2-1


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 9-0 9

2. Απόλλων Λάρισας 4-0 7

3. Δαμασιακός 7-4 7

4. Αχιλλέας Φαρσάλων 5-2 7

5. Καλοχώρι 6-2 7

6. Δήμητρα Γιάννουλης 3-3 6

7. Σμόλικας 5-4 5

8. Αμπελωνιακός 2-2 4

9. Φαλανιακός 4-3 4

10. Ηρακλής Λάρισας 3-3 4

11. Βλαχογιάννι 5-5 3

12. Αμυγδαλέα 1-3 2

13. Άγιοι Ανάργυροι 3-5 2

14. Μακρυχώρι 5-8 1

15. Π.Ο.Ε 1-4 1

16. Χάλκη 5-8 1

17. Γλαύκη 1-8 1

18. Αβέρωφ 3-8 0


Επόμενη αγωνιστική (4/10, 16.00)

Σμόλικας-Αχιλλέας Φ.

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Μακρυχώρι

Ηρακλής Λάρ.-Γλαύκη

Απόλλων Λάρ.-Αμυγδαλέα

Χάλκη-ΠΟ Ελασσόνας

Δαμασιακός-Αγ. Ανάργυροι

Καλοχώρι-Δήμητρα Γιάνν.

Βλαχογιάννι-Αμπελωνιακός

Αστραπή Ν.Π.-Φαλανιακός


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Ραχούλα 0-2

Δολιχιακός-Ανάβρα 4-1

Βούναινα-Αργυροπούλι 3-1

Γόννοι-Αστέρας Τυρνάβου 2-0

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Σ.Σ. Ραψάνης 3-0

Λάρισα 2012-Παναγροτικός 1-1

Βρυσιά-Αμπελόκηποι 1-3

Μελιβοία-Χειμάδι 2-3

Ρεπό: Συκούριο


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 10-3 9

2. Γόννοι 8-1 9

3. Λάρισα 2012 13-4 7

4. Συκούριο 6-1 6

5. Βούναινα 5-7 6

6. Ραχούλα 3-1 5

7. Αστέρας Τυρνάβου 6-3 4

8. Αργυροπούλι 3-4 4

9. Μελιβοία 8-6 3

10. Ελευθεραί 3-5 3

11. Σ.Σ. Ραψάνης 3-7 3

12. Δολιχιακός 5-4 3

13. Χειμάδι 6-15 3

14. Αμπελόκηποι 5-8 1

15. Παναγροτικός 2-5 1

16. Βρυσιά 2-10 0

17. Ανάβρα 2-6 0

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (3/10, 16.00)

Δολιχιακός-Ελευθεραί

Ραχούλα-Βούναινα

Ανάβρα-Συκούριο

Αργυροπούλι-Γόννοι

Αστέρας Τ.-Λάρισα 2012

Σ.Σ. Ραψάνης-Βρυσιά

Παναγροτικός-Φιλοκτήτης

Αμπελόκηποι-Χειμάδι

Ρεπό: Ολύμπικ/Ν. Καρυές

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt