.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
06 Οκτώβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2015

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ – Πανελευσινιακός 3-1

Παναχαϊκή – Κέρκυρα (αναβλήθηκε)

Λαμία – Παναιγιάλειος 1-0

Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

Αγροτικός Αστέρας – Τρίκαλα 1-2

Χανιά - Απόλλων Σμύρνης 0-0

Κισσαμικός – Πανσερραϊκός (αναβλήθηκε)

Ζάκυνθος - Ολυμπιακός Βόλου 1-0

Αχαρναϊκός-Εργοτέλης 1-2


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 6-1 6

2. Τρίκαλα 4-3 4

3. Απόλλων Σμύρνης 3-2 4

4. Χανιά 1-0 4

5. Κέρκυρα 1-0 3

6. Ζάκυνθος 3-3 3

7. Καλλιθέα 1-1 3

8. Εργοτέλης 2-2 3

9. Λαμία 1-3 3

10. Κισσαμικός 2-2 1

11. Παναιγιάλειος 0-1 1

12. Αχαρναϊκός 1-2 1

13. Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1 1

14. Αγροτικός Αστέρας 1-2 1

15. Πανσερραϊκός 0-0 0

16. Ολυμπιακός Βόλου 0-1 0

17. Πανελευσινιακός 1-3 0

18. Παναχαϊκή 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (11/10, 16.00)

Πανελευσινιακός – Κέρκυρα (9/10, 18.00 OTE TV)

Παναιγιάλειος – ΑΕΛ (10/10, 18.00 OTE TV)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναχαϊκή

Εργοτέλης - Λαμία

Τρίκαλα - Καλλιθέα

Απόλλων Σμύρνης – Αχαρναϊκός (12/10, 18.00 OTE TV)

Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας

Ολυμπιακός Βόλου - Χανιά

Ζάκυνθος - Κισσαμικός


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Φαρκαδόνα 2-1

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0

Ρήγας Φεραίος-Οπούντιος Μαρτίνου 0-0

Θεσπρωτός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-0

Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος 0-0

Αχέρων Καναλακίου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου 0-1

Πιερικός-Φωκικός 1-0

Νίκη Βόλου-Αιγινιακός 1-0

Ρεπό: Πύδνα Κίτρους


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Θεσπρωτός 3-0 6

2. Νίκη Βόλου 3-1 6

3. Εθνικός Φιλιππιάδας 2-0 4

4. Δωτιέας Αγιάς 3-2 4

5. Α.Ε. Καραϊσκάκης 2-1 4

6. Πιερικός 2-1 4

7. Τσαριτσάνη 1-2 3

8. Αιγινιακός 1-1 3

9. Πύρασος 2-2 3

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-1 3

11. Τύρναβος 1-1 2

12. Μαρτίνο 2-3 1

13. Ρήγας Φεραίος 0-2 1

14. Φαρκαδόνα 2-4 0

15. Αχέρων Καναλακίου 0-2 0

16. Πύδνα Κίτρους 0-1 0

17. Φωκικός 0-2 0


Επόμενη αγωνιστική (11/10, 16.00)

Φαρκαδόνα-Εθνικός Φιλιππιάδας

Πύδνα Κίτρους-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Οπούντιος Μαρτίνου-ΑΕ Καραϊσκάκης

Τύρναβος-Ρήγας Φεραίος

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Θεσπρωτός

Φωκικός-Δωτιέας Αγιάς

Αιγινιακός-Αχέρων Καναλακίου

Νίκη Βόλου-Πιερικός

Ρεπό: Τσαριτσάνη


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Αχιλλέας Φ.0-1

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Μακρυχώρι 0-1

Ηρακλής Λάρ.-Γλαύκη 0-3

Απόλλων Λάρ.-Αμυγδαλέα 0-0

Χάλκη-ΠΟ Ελασσόνας 1-2

Δαμασιακός-Αγ. Ανάργυροι 2-1

Καλοχώρι-Δήμητρα Γιάνν. 1-0

Βλαχογιάννι-Αμπελωνιακός 4-2

Αστραπή Ν.Π.-Φαλανιακός 2-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 11-0 12

2. Δαμασιακός 9-5 10

3. Αχιλλέας Φαρσάλων 6-2 10

4. Καλοχώρι 7-2 10

5. Απόλλων Λάρισας 4-0 8

6. Βλαχογιάννι 9-7 6

7. Δήμητρα Γιάννουλης 3-4 6

8. Σμόλικας 5-5 5

9. Αμπελωνιακός 4-6 4

10. Φαλανιακός 4-5 4

11. Ηρακλής Λάρισας 3-6 4

12. Π.Ο.Ε 3-5 4

13. Γλαύκη 4-8 4

14. Μακρυχώρι 6-8 4

15. Αμυγδαλέα 1-3 3

16. Άγιοι Ανάργυροι 4-7 2

17. Χάλκη 6-10 1

18. Αβέρωφ 3-9 0


Επόμενη αγωνιστική (10/10, 16.00)

Αχιλλέας Φ.-Μακρυχώρι

Γλαύκη-Σμόλικας

Αμυγδαλέα-ΠΑΟΛ Αβέρωφ

ΠΟ Ελασσόνας-Ηρακλής Λάρ.

Αγ. Ανάργυροι-Απόλλων Λάρ.

Δήμητρα Γιάνν.-Χάλκη

Αμπελωνιακός-Δαμασιακός

Φαλανιακός-Καλοχώρι

Αστραπή Ν.Π.-Βλαχογιάννι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δολιχιακός-Ελευθεραί 5-0

Ραχούλα-Βούναινα 1-1

Ανάβρα-Συκούριο 1-4

Αργυροπούλι-Γόννοι 1-0

Αστέρας Τυρνάβου-Λάρισα 2012 0-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Βρυσιά 1-3

Παναγροτικός-Φιλοκτήτης 1-0

Αμπελόκηποι-Χειμάδι 1-1

Ρεπό: Ολύμπικ/Ν. Καρυές


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Συκούριο 10-2 9

2. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 10-3 9

3. Γόννοι 8-2 9

4. Λάρισα 2012 13-4 8

5. Βούναινα 6-8 7

6. Αργυροπούλι 4-4 7

7. Δολιχιακός 10-4 6

8. Ραχούλα 4-2 6

9. Αστέρας Τυρνάβου 6-3 5

10. Χειμάδι 7-16 4

11. Παναγροτικός 3-5 4

12. Μελιβοία 8-7 3

13. Ελευθεραί 3-10 3

14. Σ.Σ. Ραψάνης 4-10 3

15. Βρυσιά 5-11 3

16. Αμπελόκηποι 6-9 2

17. Ανάβρα 3-10 0

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (11/10, 16.00)

Ελευθεραί-Βούναινα

Συκούριο-Δολιχιακός

Γόννοι-Ραχούλα

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Ανάβρα

Λάρισα 2012-Αργυροπούλι

Φιλοκτήτης-Αστέρας Τ.

Χειμάδι-Σ.Σ. Ραψάνης

Αμπελόκηποι-Παναγροτικός

Ρεπό: Βρυσιά


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοιακός – Στόμιο 1-2

Διογένης – Κιλελέρ 1-4

Ατρόμητοι/Θύελλα –Μαρμαρίνη 1-1

Μελισσοχώρι – Αρμένιο 3-2

Ομορφοχώρι – Λύκοι 0-1

Ομόνοια – Μελία 7-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ομόνοια 7-0 3

2. Κιλελέρ 4-1 3

3. Μελισσοχώρι 3-2 3

4. Στόμιο 2-1 3

5. Λύκοι 1-0 3

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 1-1 1

7. Μαρμαρίνη 1-1 1

8. Αρμένιο 2-3 0

9. Μελιβοιακός 1-2 0

10. Διογένη 1-4 0

11. Ομορφοχώρι 0-1 0

12. Μελία 0-7 0


Επόμενη αγωνιστική (11/10, 16.00)

Διογένης-Μελιβοιακός

Στόμιο-Ατρόμητοι/Θύελλα

Κιλελέρ-Μελισσοχώρι

Μαρμαρίνη-Ομορφοχώρι

Αρμένιο-Ομόνοια

Μελία-Λύκοι


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα – Πουρνάρι 0-2

Μεγάλο Ελ/χωρι – Καλαρρύτες 0-0

Δένδρα – Νεάπολη 0-0

Καρυά –Βερδικούσια 3-0

Ανθούπολη – Ροδιακός 1-1

Ακαδημία Τυρνάβου –Μεσοχώρι 0-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Καρυά 3-0 3

2. Πουρνάρι 2-0 3

3. Ανθούπολη 1-1 1

4. Ροδιακός 1-1 1

5. Μεγάλο Ελ/χωρι 0-0 1

6. Καλαρρύτες 0-0 1

7. Δένδρα 0-0 1

8. Νεάπολη 0-0 1

9. Ακαδημία Τυρνάβου 0-0 1

10. Μεσοχώρι 0-0 1

11. Συκέα 0-2 0

12. Βερδικούσια 0-3 0


Επόμενη αγωνιστική (10/10, 16.00)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Συκέα

Πουρνάρι-Δένδρα

Καλαρρύτες-Καρυά

Νεάπολη-Ανθούπολη

Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρνάβου

Μεσοχώρι-Ροδιακός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα – Ναρθάκι 1-2

Βαμβακού –Τερψιθέα 2-2

Χαραυγή – Κοιλάδα 1-4

Πανιώνιος – Αμπελιά 2-0

Κουλούρι – Αναγέννηση Φαρσάλων 1-2

Άγιος Θωμάς – Υπέρεια 0-0

Ρεπό: Μαυροβούνι


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Κοιλάδα 4-1 3

2. Πανιώνιος 2-9 3

3. Ναρθάκι 2-1 3

4. Αναγέννηση Φαρσάλων 2-1 3

5. Βαμβακού 2-2 1

6. Τερψιθέα 2-2 1

7. Άγιος Θωμάς 0-0 1

8. Υπέρεια 0-0 1

9. Πελασγιώτιδα 1-2 0

10. Κουλούρι 1-2 0

11. Χαραυγή 1-4 0

12. Αμπελιά 0-2 0

13. Μαυροβούνι 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (10/10, 16.00)

Μαυροβούνι-Πελασγιώτιδα

Ναρθάκι-Βαμβακού

Τερψιθέα-Πανιώνιος

Κοιλάδα-Κουλούρι

Αμπελιά-Άγιος Θωμάς

Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια

Ρεπό: Χαραυγή

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt