.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
12 Οκτώβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1704

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Πανελευσινιακός – Κέρκυρα 1-3

Παναιγιάλειος – ΑΕΛ 0-1

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή 1-0

Εργοτέλης – Λαμία 1-1

Τρίκαλα – Καλλιθέα 2-0

Απόλλων Σμύρνης – Αχαρναϊκός 0-1

Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας 1-2

Ολυμπιακός Βόλου – Χανιά 1-0

Ζάκυνθος – Κισσαμικός 0-0

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 7-1 9

2. Τρίκαλα 6-3 7

3. Κέρκυρα 4-1 6

4. Απόλλων Σμύρνης 3-3 4

5. Χανιά 1-1 4

6. Εργοτέλης 3-3 4

7. Λαμία 2-4 4

8. Αναγέννηση Καρδίτσας 1-1 4

9. Αγροτικός Αστέρας 3-3 4

10. Ζάκυνθος 3-3 4

11. Αχαρναϊκός 2-2 4

12. Καλλιθέα 1-3 3

13. Ολυμπιακός Βόλου 1-1 3

14. Κισσαμικός 2-2 2

15. Παναιγιάλειος 0-1 1

16. Πανσερραϊκός 1-2 0

17. Πανελευσινιακός 2-6 0

18. Παναχαϊκή 0-1 0

 

Επόμενη αγωνιστική (11/10, 16.00)

Παναιγιάλειος - Πανελευσινιακός

Κέρκυρα - Αναγέννηση Καρδίτσας

ΑΕΛ – Εργοτέλης (17/10)

Παναχαϊκή - Τρίκαλα

Λαμία - Απόλλων Σμύρνης (19/10)

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός (19/10)

Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου (19/10)

Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος (16/10)

Χανιά – Κισσαμικός (19/10)

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Φαρκαδόνα-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0

Πύδνα Κίτρους-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 4-1

Οπούντιος Μαρτίνου-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-1

Τύρναβος-Ρήγας Φεραίος 1-2

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Θεσπρωτός 3-1

Φωκικός-Δωτιέας Αγιάς 2-4

Αιγινιακός-Αχέρων Καναλακίου 1-0

Νίκη Βόλου-Πιερικός 2-1

Ρεπό: Τσαριτσάνη

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 7-4 7

2. Α.Ε. Καραϊσκάκης 3-1 7

3. Θεσπρωτός 4-3 6

4. Αιγινιακός 2-1 6

5. Πύρασος 5-3 6

6. Εθνικός Φιλιππιάδας 2-0 5

7. Ρήγας Φεραίος 2-3 4

8. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-5 3

9. Νίκη Βόλου 5-2 3

10. Πύδνα Κίτρους 4-2 3

11.Τσαριτσάνη 1-2 3

12. Τύρναβος 2-3 2

13. Μαρτίνο 2-4 1

14. Φαρκαδόνα 2-4 1

15. Αχέρων Καναλακίου 0-3 0

16. Φωκικός 2-6 0

17. Πιερικός 3-3 -2

*Νίκη Βόλου και Πιερικός ξεκίνησαν με -6 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (14/10, 16.00)

Πύδνα Κίτρους-Φαρκαδόνα

Εθνικός Φιλιππιάδας-Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Τσαριτσάνη

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τύρναβος

Ρήγας Φεραίος-Φωκικός

Θεσπρωτός-Αιγινιακός

Δωτιέας Αγιάς-Νίκη Βόλου

Αχέρων Καναλακίου-Πιερικός

Ρεπό: Πύρασος Ν. Αγχιάλου

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Μακρυχώρι 2-0

Γλαύκη-Σμόλικας 2-1

Αμυγδαλέα-ΠΑΟΛ Αβέρωφ 4-2

ΠΟ Ελασσόνας-Ηρακλής Λάρ. 3-2

Αγ. Ανάργυροι-Απόλλων Λάρ. 1-4

Δήμητρα Γιάνν.-Χάλκη 4-0

Αμπελωνιακός-Δαμασιακός 1-6

Φαλανιακός-Καλοχώρι 2-0

Αστραπή Ν.Π.-Βλαχογιάννι 5-0

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 16-0 15

2. Δαμασιακός 15-6 13

3. Αχιλλέας Φαρσάλων 8-2 13

4. Απόλλων Λάρισας 8-1 11

5. Καλοχώρι 7-4 10

6. Δήμητρα Γιάννουλης 7-4 9

7. Π.Ο.Ε 6-7 7

8. Γλαύκη 6-9 7

9. Φαλανιακός 6-5 7

10. Αμυγδαλέα 5-5 6

11. Βλαχογιάννι 9-12 6

12. Σμόλικας 6-7 5

13. Αμπελωνιακός 5-12 4

14. Ηρακλής Λάρισας 5-9 4

15. Μακρυχώρι 6-10 4

16. Άγιοι Ανάργυροι 5-11 2

17. Χάλκη 6-14 1

18. Αβέρωφ 5-13 0

 

Επόμενη αγωνιστική (13/10, 16.00)

Γλαύκη-Αχιλλέας Φ.

Μακρυχώρι-Αμυγδαλέα

Σμόλικας-ΠΟ Ελασσόνας

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Αγ. Ανάργυροι

Ηρακλής Λάρ.-Δήμητρα Γιάνν.

Απόλλων Λάρ.-Αμπελωνιακός

Χάλκη-Φαλανιακός

Δαμασιακός-Αστραπή Ν.Π.

Καλοχώρι-Βλαχογιάννι

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Βούναινα 1-1

Συκούριο-Δολιχιακός 2-1

Γόννοι-Ραχούλα 3-0

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Ανάβρα 1-1

Λάρισα 2012-Αργυροπούλι 1-0

Μελιβοία-Αστέρας Τ. 4-3

Χειμάδι-Σ.Σ. Ραψάνης 5-2

Αμπελόκηποι-Παναγροτικός 3-5

Ρεπό: Βρυσιά

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Συκούριο 12-3 12

2. Γόννοι 11-2 12

3. Λάρισα 2012 14-4 11

4. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 11-4 10

5. Βούναινα 7-9 8

6. Αργυροπούλι 4-5 7

7. Χειμάδι 12-18 7

8. Παναγροτικός 8-8 7

9. Μελιβοία 12-10 6

10. Δολιχιακός 11-6 6

11. Ραχούλα 4-5 6

12. Αστέρας Τυρνάβου 9-7 5

13. Ελευθεραί 4-11 4

14. Σ.Σ. Ραψάνης 6-15 3

15. Βρυσιά 5-11 3

16. Αμπελόκηποι 9-14 2

17. Ανάβρα 4-11 1

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (14/10, 16.00)

Συκούριο-Ελευθεραί

Βούναινα-Γόννοι

Δολιχιακός-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Ραχούλα-Λάρισα 2012

Ανάβρα-Βρυσιά

Αργυροπούλι-Μελιβοία

Αστέρας Τ.-Αμπελόκηποι

Σ.Σ. Ραψάνης-Παναγροτικός

Ρεπό: Χειμάδι

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Διογένης-Μελιβοιακός 2-3

Στόμιο-Ατρόμητοι/Θύελλα 0-1

Κιλελέρ-Μελισσοχώρι 4-2

Μαρμαρίνη-Ομορφοχώρι 1-1

Αρμένιο-Ομόνοια 1-1

Μελία-Λύκοι 2-1

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 8-3 6

2. Ομόνοια 8-1 4

3. Ατρόμητοι/Θύελλα 2-1 4

4. Μελιβοιακός 4-6 3

5. Μελία 2-8 3

6. Μελισσοχώρι 5-6 3

7. Στόμιο 2-2 3

8. Λύκοι 2-2 3

9. Μαρμαρίνη 2-2 2

10. Αρμένιο 3-4 1

11. Ομορφοχώρι 1-2 1

12. Διογένης 3-7 0

 

Επόμενη αγωνιστική (25/10, 15.00)

Μελιβοιακός-Ατρόμητοι/Θύελλα

Μελισσοχώρι-Διογένης

Ομορφοχώρι-Στόμιο

Ομόνοια-Κιλελέρ

Μελία-Μαρμαρίνη

Λύκοι-Αρμένιο

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Συκέα 2-0

Πουρνάρι-Δένδρα 3-2

Καλαρρύτες-Καρυά 0-2

Νεάπολη-Ανθούπολη 3-1

Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρνάβου (αναβλήθηκε)

Μεσοχώρι-Ροδιακός 2-0

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Καρυά 5-0 6

2. Πουρνάρι 5-2 6

3. Μεγάλο Ελ/χωρι 2-0 4

4. Νεάπολη 3-1 4

5. Μεσοχώρι 2-0 4

6. Ανθούπολη 2-4 1

7. Ροδιακός 1-3 1

8. Καλαρρύτες 0-2 1

9. Δένδρα 2-3 1

10. Ακαδημία Τυρνάβου 0-0 1

11. Συκέα 0-4 0

12. Βερδικούσια 0-3 0

*Βερδικούσια και Ακαδημία Τυρνάβου έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (17/10, 16.00)

Συκέα-Δένδρα

Καρυά-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ανθούπολη-Πουρνάρι

Ακαδημία Τυρνάβου-Καλαρρύτες

Μεσοχώρι-Νεάπολη

Ροδιακός-Βερδικούσια

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαυροβούνι-Πελασγιώτιδα 2-4

Ναρθάκι-Βαμβακού 2-0

Τερψιθέα-Πανιώνιος 1-3

Κοιλάδα-Κουλούρι 3-3

Αμπελιά-Άγιος Θωμάς 8-1

Αναγέννηση Φ.-Υπέρεια 1-1

Ρεπό: Χαραυγή

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 4-1 6

2. Πανιώνιος 5-10 6

3. Κοιλάδα 7-4 4

4. Αναγέννηση Φαρσάλων 3-2 4

5. Πελασγιώτιδα 5-4 3

6. Αμπελιά 8-3 3

7. Υπέρεια 1-1 2

8. Βαμβακού 2-4 1

9. Τερψιθέα 3-5 1

10. Άγιος Θωμάς 1-8 1

11. Κουλούρι 4-5 1

12. Χαραυγή 1-4 0

13. Μαυροβούνι 2-4 0

 

Επόμενη αγωνιστική (17/10, 16.00)

Πελασγιώτιδα-Βαμβακού

Χαραυγή-Μαυροβούνι

Πανώνιος-Ναρθάκι

Άγιος Θωμάς-Τερψιθέα

Υπέρεια-Κοιλάδα

Αναγέννηση Φ.-Αμπελιά

Ρεπό: Κουλούρι

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος – Λαρισαϊκός 1-3

Αιγάνη – Ελευθεριακός 2-2

Ν. Περιβόλι – Φλόγα Ευαγγελισμού 2-2

Ελάτεια – Αμυγδαλή 2-1

Ιπποκράτης – Έλαφος 6-2

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ιπποκράτης 6-2 3

2. Λαρισαϊκός 3-1 3

3. Ελάτεια 2-1 3

4. Αιγάνη 2-2 1

5. Ελευθεριακός 2-2 1

6. Νέο Περιβόλι 2-2 1

7. Ευαγγελισμός 2-2 1

8. Αμυγδαλή 1-2 0

9. Αετόλοφος 1-3 0

10. Έλαφος 2-6 0

 

Επόμενη αγωνιστική (25/10, 15.00)

Λαρισαϊκός-Νέο Περιβόλι

Αιγάνη-Αετόλοφος

Αμυγδαλή-Έλαφος

Ευαγγελισμός-Ιπποκράτης

Ελευθεριακός-Ελάτεια

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ζωοδόχος Πηγή – Μυραϊκός 1-0

Χαλκιάδες – Άγιος Γεώργιος 2-0

Ακαδημία Αχιλλέα – Μαρίνος Αντύπας 4-0

Άρης Διλόφου – Πηνειός 4-1

Νίκη Κρήνης – Σταυρός 5-1

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Φ. 4-0 3

2. Χαλκιάδες 2-0 3

3. Κρήνη 5-1 3

4. Δίλοφος 4-1 3

5. Ζωοδ. Πηγή 1-0 3

6. Πηνειός 1-4 0

7. Σταυρός 1-5 0

8. Μυραϊκός 0-1 0

9. Άγιος Γεώργιος 0-2 0

10. Μαρίνος Αντύπας 0-4 0

 

Επόμενη αγωνιστική (18/10, 16.00)

Μυραϊκός-Ακαδημία Φ.

Χαλκιάδες-Ζωοδ. Πηγή

Πηνειός-Σταυρός

Μαρίνος Αντύπας-Κρήνη

Άγιος Γεώργιος-Δίλοφος

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt