.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
20 Οκτώβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1964

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Παναιγιάλειος – Πανελευσινιακός 2-0

Κέρκυρα - Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0

ΑΕΛ – Εργοτέλης 2-1

Παναχαϊκή – Τρίκαλα 0-0

Λαμία - Απόλλων Σμύρνης 0-0

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός 1-1

Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου 1-1

Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος 1-0

Χανιά – Κισσαμικός 0-1

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 9-2 12

2. Κέρκυρα 6-1 9

3. Τρίκαλα 6-3 8

4. Αγροτικός Αστέρας 4-3 7

5. Αχαρναϊκός 3-3 5

6. Απόλλων Σμύρνης 3-3 5

7. Κισσαμικός 3-2 5

8. Λαμία 2-4 5

9. Χανιά 1-2 4

10. Εργοτέλης 4-5 4

11. Αναγέννηση Καρδίτσας 1-3 4

12. Ζάκυνθος 3-4 4

13. Πανσερραϊκός 4-4 4

14. Παναχαϊκή 3-1 4

15. Καλλιθέα 2-4 4

16. Ολυμπιακός Βόλου 3-4 4

17. Παναιγιάλειος 2-1 4

18. Πανελευσινιακός 2-11 0

 

Επόμενη αγωνιστική (24/10, 16.00)

Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας

Εργοτέλης - Παναιγιάλειος

Τρίκαλα – Κέρκυρα (23/10)

Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ

Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή

Ολυμπιακός Βόλου - Λαμία

Ζάκυνθος - Καλλιθέα

Κισσαμικός - Αχαρναϊκός

Χανιά - Αγροτικός Αστέρας (25/10)

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαρκαδόνα-Οπούντιος Μαρτίνου 4-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πύδνα Κίτρους 1-1

Τύρναβος-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1

Φωκικός-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-2

Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος 0-0

Πιερικός-Θεσπρωτός 0-0

Αχέρων Καναλακίου-Δωτιέας Αγιάς 0-0

Ρεπό: Αιγινιακός

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 6-2 13

2. Δωτιέας Αγιάς 7-4 9

3. Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0 9

4. Θεσπρωτός 4-3 8

5. Πύρασος 6-4 7

6. Αιγινιακός 2-1 7

7. Πύδνα Κίτρους 9-5 7

8.Τσαριτσάνη 4-4 7

9. Ρήγας Φεραίος 3-4 6

10. Νίκη Βόλου 5-2 5

11. Φαρκαδόνα 8-9 4

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 5-8 4

13. Τύρναβος 3-6 3

14. Πιερικός 5-3 2

15. Μαρτίνο 3-9 1

16. Αχέρων Καναλακίου 0-5 1

17. Φωκικός 4-9 1

*Νίκη Βόλου και Πιερικός ξεκίνησαν με -6 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (25/10, 16.00)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φαρκαδόνα

Οπούντιος Μαρτίνου-Τύρναβος

Πύδνα Κίτρους-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Εθνικός Φιλιππιάδας-Φωκικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αιγινιακός

ΑΕ Καραϊσκάκης-Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος-Αχέρων Καναλακίου

Θεσπρωτός-Δωτιέας Αγιάς

Ρεπό: Πιερικός

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Αμυγδαλέα 3-1

ΠΟ Ελασσόνας-Γλαύκη 1-0

Αγ. Ανάργυροι-Μακρυχώρι 0-3

Δήμητρα Γιάνν.-Σμόλικας 0-1

Αμπελωνιακός-ΠΑΟΛ Αβέρωφ 1-2

Φαλανιακός-Ηρακλής Λάρισας 1-1

Νέα Πολιτεία-Απόλλων Λάρισας 1-1

Βλαχογιάννι-Χάλκη 3-0

Καλοχώρι-Δαμασιακός 1-0

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 12-3 19

2. Νέα Πολιτεία 17-1 17

3. Απόλλων Λάρισας 16-2 15

4. Δαμασιακός 15-7 14

5. Καλοχώρι 10-9 13

6. Βλαχογιάννι 17-16 12

7. Δήμητρα Γιάννουλης 10-6 12

8. Φαλανιακός 9-7 11

9. Π.Ο.Ε 8-8 11

10. Σμόλικας 8-8 9

11. Αμυγδαλέα 8-8 9

12. Γλαύκη 6-11 7

13. Μακρυχώρι 9-12 7

14. Άγιοι Ανάργυροι 9-15 5

15. Ηρακλής Λάρισας 7-13 5

16. Αμπελωνιακός 6-21 4

17. Αβέρωφ 8-18 3

18. Χάλκη 7-19 1

 

Επόμενη αγωνιστική (24/10, 15.00)

ΠΟ Ελασσόνας-Αχιλλέας Φ.

Αμυγδαλέα-Αγ. Ανάργυροι

Γλαύκη-Δήμητρα Γιάνν.

Μακρυχώρι-Αμπελωνιακός

Σμόλικας-Φαλανιακός

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Αστραπή Ν.Π.

Ηρακλής Λάρ.-Βλαχογιάννι

Απόλλων Λάρ.-Καλοχώρι

Χάλκη-Δαμασιακός

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Συκούριο 2-2

Λάρισα 2012-Βούναινα 0-0

Βρυσιά-Δολιχιακός 1-3

Μελιβοία-Ραχούλα 3-2

Χειμάδι-Ανάβρα 0-4

Αμπελόκηποι-Αργυροπούλι 1-3

Σ.Σ. Ραψάνης-Αστέρας Τ. 2-2

Ελευθεραί-Γόννοι 1-0

Ρεπό: Παναγροτικός

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Συκούριο 16-5 16

2. Γόννοι 13-4 15

3. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 15-7 14

4. Αργυροπούλι 8-6 13

5. Λάρισα 2012 14-5 12

6. Μελιβοία 15-13 9

7. Δολιχιακός 15-9 9

8. Ραχούλα 7-8 9

9. Αστέρας Τυρνάβου 12-9 9

10. Βούναινα 8-11 9

11. Ανάβρα 12-11 7

12. Χειμάδι 12-22 7

13. Παναγροτικός 9-10 7

14. Σ.Σ. Ραψάνης 10-18 7

15. Ελευθεραί 5-13 7

16. Βρυσιά 6-18 3

17. Αμπελόκηποι 10-18 2

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (25/10, 15.00)

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Ελευθεραί

Γόννοι-Λάρισα 2012

Συκούριο-Βρυσιά

Βούναινα-Φιλοκτήτης

Δολιχιακός-Χειμάδι

Ραχούλα-Αμπελόκηποι

Ανάβρα-Παναγροτικός

Αργυροπούλι-Σ.Σ. Ραψάνης

Ρεπό: Αστέρας Τ.

 

Β΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Δένδρα 1-2

Καρυά-Μεγάλο Ελ/χωρι 2-0

Ανθούπολη-Πουρνάρι 2-3

Ακαδημία Τυρνάβου-Καλαρρύτες 4-0

Μεσοχώρι-Νεάπολη 1-1

Ροδιακός-Βερδικούσια 0-1

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Καρυά 7-0 9

2. Πουρνάρι 8-4 9

3. Νεάπολη 4-2 5

4. Μεσοχώρι 3-1 5

5. Ακαδημία Τυρνάβου 5-1 5

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 2-2 4

7. Βερδικούσια 2-4 4

8. Ανθούπολη 4-7 1

9. Ροδιακός 1-4 1

10. Καλαρρύτες 0-6 1

11. Δένδρα 4-4 4

12. Συκέα 1-6 0

 

Επόμενη αγωνιστική (25/10, 15.00)

Καρυά-Συκέα

Δένδρα-Ανθούπολη

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ακαδημία Τυρνάβου

Πουρνάρι-Μεσοχώρι

Καλαρρύτες-Ροδιακός

Βερδικούσια-Νεάπολη

 

Εξ’ αναβολής

Βερδικούσια-Ακαδημία Τυρνάβου 1-1

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Βαμβακού 0-2

Χαραυγή-Μαυροβούνι δ.δ.

Πανώνιος-Ναρθάκι 4-0

Άγιος Θωμάς-Τερψιθέα 2-1

Υπέρεια-Κοιλάδα 3-3

Αναγέννηση Φ.-Αμπελιά 1-1

Ρεπό: Κουλούρι

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Πανιώνιος 9-1 9

2. Ναρθάκι 4-5 6

3. Κοιλάδα 10-7 5

4. Αναγέννηση Φαρσάλων 4-3 5

5. Αμπελιά 9-4 4

6. Βαμβακού 4-4 4

7. Άγιος Θωμάς 3-9 4

8. Πελασγιώτιδα 5-6 3

9. Υπέρεια 4-4 3

10. Τερψιθέα 4-7 1

11. Κουλούρι 4-5 1

12. Χαραυγή 1-4 0

13. Μαυροβούνι 2-4 0

 

Επόμενη αγωνιστική (24/10, 15.00)

Χαραυγή-Πελασγιώτιδα

Βαμβακού-Πανιώνιος

Μαυροβούνι-Κουλούρι

Ναρθάκι-Άγιος Θωμάς

Τερψιθέα-Αναγέννηση Φ.

Κοιλάδα-Αμπελιά

Ρεπό: Υπέρεια

 

Γ΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τοξότης – Νίκη Μιχαήλ 4-0

Βαλανίδα – Πύθιο 5-0

Πλατανούλια – Δρυμός 1-1

Προμηθέας – Λιβάδι 0-3

Λάρισα ΄88 – Ορφέας Λάρισας 2-0

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Βαλανίδα 5-0 3

2. Τοξότης 4-0 3

3. Λιβάδι 3-0 3

4. Λάρισα ’88 2-0 3

5. Πλατανούλια 1-1 1

6. Δρυμός 1-1 1

7. Ορφέας 0-2 0

8. Προμηθέας 0-3 0

9. Νίκη/Μιχαήλ 0-4 0

10. Πύθειο 0-5 0

 

Επόμενη αγωνιστική (24/10, 15.00)

Νίκη/Μιχαήλ-Πλατανούλια

Βαλανίδα-Τοξότης

Λιβάδι-Ορφέας

Δρυμός-Λάρισα ’88

Πύθιο-Προμηθέας

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μυραϊκός-Ακαδημία Φ. 0-0

Χαλκιάδες-Ζωοδ. Πηγή 3-1

Πηνειός-Σταυρός 7-0

Μαρίνος Αντύπας-Κρήνη 0-1

Άγιος Γεώργιος-Δίλοφος 0-1

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Χαλκιάδες 5-1 6

2. Κρήνη 6-1 6

3. Δίλοφος 5-1 6

4. Ακαδημία Φ. 4-0 4

5. Ζωοδ. Πηγή 2-3 3

6. Πηνειός 7-4 3

7. Μυραϊκός 0-1 1

8. Σταυρός 1-12 0

9. Άγιος Γεώργιος 0-3 0

10. Μαρίνος Αντύπας 0-5 0

 

Επόμενη αγωνιστική (24/10, 15.00)

Ζωοδ. Πηγή-Ακαδημία Φ.

Δίλοφος-Χαλκιάδες

Κρήνη-Μυραϊκός

Σταυρός-Άγιος Γεώργιος

Πηνειός-Μαρίνος Αντύπας

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt