.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
27 Οκτώβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1988

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1

Εργοτέλης – Παναιγιάλειος 3-2

Τρίκαλα – Κέρκυρα 3-2

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ 0-0

Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή 1-2

Ολυμπιακός Βόλου – Λαμία 1-0

Ζάκυνθος – Καλλιθέα 1-2

Κισσαμικός – Αχαρναϊκός 1-1

Χανιά - Αγροτικός Αστέρας 1-0

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 9-2 13

2. Τρίκαλα 9-5 11

3. Κέρκυρα 8-4 9

4. Χανιά 2-2 7

5. Αγροτικός Αστέρας 4-4 7

6. Εργοτέλης 7-7 7

7. Αναγέννηση Καρδίτσας 2-3 7

8. Παναχαϊκή 5-2 7

9. Καλλιθέα 4-5 7

10. Ολυμπιακός Βόλου 4-4 7

11. Αχαρναϊκός 4-4 6

12. Απόλλων Σμύρνης 3-3 6

13. Κισσαμικός 4-3 6

14. Λαμία 2-5 5

15. Ζάκυνθος 4-6 4

16. Πανσερραϊκός 5-6 4

17. Παναιγιάλειος 4-4 4

18. Πανελευσινιακός 2-12 0

 

Επόμενη αγωνιστική (1/11, 15.00)

Εργοτέλης - Πανελευσινιακός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα (2/11, 18.00 OTE TV)

Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης

Κέρκυρα - Πανσερραϊκός

ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου

Παναχαϊκή - Ζάκυνθος

Λαμία - Κισσαμικός

Καλλιθέα – Χανιά (2/11, 16.00 OTE TV)

Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας

 

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φαρκαδόνα 1-0

Οπούντιος Μαρτίνου-Τύρναβος 0-2

Πύδνα Κίτρους-Πύρασος Ν. Αγχιάλου 2-0

Εθνικός Φιλιππιάδας-Φωκικός 1-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αιγινιακός 0-2

ΑΕ Καραϊσκάκης-Νίκη Βόλου 2-1

Ρήγας Φεραίος-Αχέρων Καναλακίου 0-1

Θεσπρωτός-Δωτιέας Αγιάς 2-0

Ρεπό: Πιερικός

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 8-3 16

2. Εθνικός Φιλιππιάδας 4-0 12

3. Θεσπρωτός 6-3 11

4. Αιγινιακός 4-1 10

5. Πύδνα Κίτρους 11-5 10

6.Τσαριτσάνη 5-4 10

7. Δωτιέας Αγιάς 7-6 9

8. Πύρασος 6-6 7

9. Τύρναβος 5-6 6

10. Ρήγας Φεραίος 3-5 6

11. Νίκη Βόλου 6-4 5

12. Φαρκαδόνα 8-10 4

13. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 5-10 4

14. Αχέρων Καναλακίου 1-5 4

15. Πιερικός 5-3 2

16. Μαρτίνο 3-11 1

17. Φωκικός 4-10 1

*Νίκη Βόλου και Πιερικός ξεκίνησαν με -6 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (1/11, 15.00)

Φαρκαδόνα-Τύρναβος

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φωκικός-Οπούντιος Μαρτίνου

Αιγινιακός-Πύδνα Κίτρους

Νίκη Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας

Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Καραϊσκάκης

Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος

Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

ΠΟ Ελασσόνας-Αχιλλέας Φ. 0-0

Αμυγδαλέα-Αγ. Ανάργυροι 0-2

Γλαύκη-Δήμητρα Γιάνν. 0-3

Μακρυχώρι-Αμπελωνιακός 2-1

Σμόλικας-Φαλανιακός 1-1

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Αστραπή Ν.Π. 0-4

Ηρακλής Λάρ.-Βλαχογιάννι 0-1

Απόλλων Λάρ.-Καλοχώρι 6-0

Χάλκη-Δαμασιακός 2-6

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 12-3 20

2. Νέα Πολιτεία 21-1 20

3. Απόλλων Λάρισας 22-2 18

4. Δαμασιακός 21-9 17

5. Βλαχογιάννι 18-16 15

6. Δήμητρα Γιάννουλης 13-6 15

7. Καλοχώρι 10-15 13

8. Φαλανιακός 10-8 12

9. Π.Ο.Ε 8-8 12

10. Σμόλικας 9-9 10

11. Μακρυχώρι 11-13 10

12. Αμυγδαλέα 8-10 9

13. Άγιοι Ανάργυροι 11-15 8

14. Γλαύκη 6-14 7

15. Ηρακλής Λάρισας 7-14 5

16. Αμπελωνιακός 7-23 4

17. Αβέρωφ 8-22 3

18. Χάλκη 9-25 1

 

Επόμενη αγωνιστική (1/11, 15.00)

Αχιλλέας Φ.-Αγ. Ανάργυροι

Δήμητρα Γιάνν.-ΠΟ Ελασσόνας

Αμπελωνιακός-Αμυγδαλέα (31/10, 15.00)

Φαλανιακός-Γλαύκη

Αστραπή Ν.Π.-Μακρυχώρι

Βλαχογιάννι-Σμόλικας

Καλοχώρι-ΠΑΟΛ Αβέρωφ

Δαμασιακός-Ηρακλής Λάρ.

Χάλκη-Απόλλων Λάρ.

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Ελευθεραί 1-0

Γόννοι-Λάρισα 2012 1-2

Συκούριο-Βρυσιά 6-0

Βούναινα-Μελιβοία 1-0

Δολιχιακός-Χειμάδι 2-0

Ραχούλα-Αμπελόκηποι 0-2

Ανάβρα-Παναγροτικός 2-1

Αργυροπούλι-Σ.Σ. Ραψάνης 1-1

Ρεπό: Αστέρας Τ.

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Συκούριο 22-5 19

2. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 16-7 17

3. Λάρισα 2012 16-6 15

4. Γόννοι 14-6 15

5. Αργυροπούλι 9-7 14

6. Δολιχιακός 17-9 12

7. Βούναινα 9-11 12

8. Ανάβρα 14-12 10

9. Μελιβοία 15-14 9

10. Ραχούλα 7-10 9

11. Αστέρας Τυρνάβου 12-9 9

12. Σ.Σ. Ραψάνης 11-19 8

13. Χειμάδι 12-24 7

14. Παναγροτικός 10-12 7

15. Ελευθεραί 5-14 7

16. Αμπελόκηποι 12-18 5

17. Βρυσιά 6-24 3

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (31/10, 15.00)

Ελευθεραί-Λάρισα 2012

Βρυσιά-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Μελιβοία-Γόννοι

Χειμάδι-Συκούριο

Αμπελόκηποι-Βούναινα

Παναγροτικός-Δολιχιακός

Σ.Σ. Ραψάνης-Ραχούλα

Αστέρας Τ.-Ανάβρα

Ρεπό: Αργυροπούλι

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοιακός-Ατρόμητοι/Θύελλα 3-6

Μελισσοχώρι-Διογένης 2-2

Ομορφοχώρι-Στόμιο 1-1

Ομόνοια-Κιλελέρ 1-1

Μελία-Μαρμαρίνη 2-0

Λύκοι-Αρμένιο 0-0

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 9-4 7

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 8-4 7

3. Μελία 4-8 6

4. Ομόνοια 9-2 5

5. Μελισσοχώρι 7-8 4

6. Στόμιο 3-3 4

7. Λύκοι 2-2 4

8. Μελιβοιακός 7-12 3

9. Μαρμαρίνη 2-4 2

10. Αρμένιο 3-4 2

11. Ομορφοχώρι 2-3 3

12. Διογένης 5-9 1

 

Επόμενη αγωνιστική (31/10, 15.00)

Μελισσοχώρι-Μελιβοιακός

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ομορφοχώρι

Διογένης-Ομόνοια

Στόμιο-Μελία

Κιλελέρ-Λύκοι

Αρμένιο-Μαρμαρίνη

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καρυά-Συκέα 2-0

Δένδρα-Ανθούπολη 0-2

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ακαδημία Τυρνάβου 2-3

Πουρνάρι-Μεσοχώρι 1-2

Καλαρρύτες-Ροδιακός 1-6

Βερδικούσια-Νεάπολη 0-0

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Καρυά 9-0 12

2. Πουρνάρι 9-6 9

3. Μεσοχώρι 5-2 8

4. Ακαδημία Τυρνάβου 8-3 8

5. Νεάπολη 4-2 6

6. Βερδικούσια 2-4 5

7. Δένδρα 4-6 4

8. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-5 4

9. Ανθούπολη 6-7 4

10. Ροδιακός 7-5 4

11. Καλαρρύτες 1-12 1

12. Συκέα 1-8 -2

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (1/11, 15.00)

Συκέα-Ανθούπολη

Ακαδημία Τυρνάβου-Καρυά

Μεσοχώρι-Δένδρα

Ροδιακός-Μεγάλο Ελ/χωρι

Βερδικούσια-Πουρνάρι

Νεάπολη-Καλαρρύτες

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαραυγή-Πελασγιώτιδα δ.δ.

Βαμβακού-Πανιώνιος 4-0

Μαυροβούνι-Κουλούρι 2-0

Ναρθάκι-Άγιος Θωμάς 3-0

Τερψιθέα-Αναγέννηση Φ. 0-4

Κοιλάδα-Αμπελιά 3-2

Ρεπό: Υπέρεια

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Πανιώνιος 9-5 9

2. Ναρθάκι 7-5 9

3. Κοιλάδα 13-9 8

4. Αναγέννηση Φαρσάλων 8-3 8

5. Βαμβακού 8-4 7

6. Μαυροβούνι 7-4 6

7. Αμπελιά 11-7 4

8. Άγιος Θωμάς 3-12 4

9. Πελασγιώτιδα 5-6 3

10. Υπέρεια 4-4 3

11. Τερψιθέα 4-11 1

12. Κουλούρι 4-7 1

13. Χαραυγή 1-7 -2

*Η Χαραυγή έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (8/11, 15.00)

Κουλούρι-Χαραυγή

Άγιος Θωμάς-Βαμβακού

Υπέρεια-Μαυροβούνι

Αναγέννηση Φ.-Ναρθάκι

Κοιλάδα-Τερψιθέα

Πελασγιώτιδα-Πανιώνιος (1/11, 15.00)

Ρεπό: Αμπελιά

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Νέο Περιβόλι 1-1

Αιγάνη-Αετόλοφος 4-2

Αμυγδαλή-Έλαφος 5-2

Ευαγγελισμός-Ιπποκράτης 0-3

Ελευθεριακός-Ελάτεια 3-2

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ιπποκράτης 9-2 6

2. Λαρισαϊκός 4-2 4

3. Αιγάνη 6-4 4

4. Ελευθεριακός 5-4 4

5. Αμυγδαλή 6-4 3

6. Ελάτεια 4-4 3

7. Νέο Περιβόλι 3-3 2

8. Ευαγγελισμός 2-5 1

9. Αετόλοφος 3-7 0

10. Έλαφος 4-11 0

 

Επόμενη αγωνιστική (1/11, 15.00)

Αετόλοφος-Νέο Περιβόλι

Ελάτεια-Αιγάνη

Ιπποκράτης-Λαρισαϊκός

Έλαφος-Ελευθεριακός

Αμυγδαλή-Ευαγγελισμός

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη/Μιχαήλ-Πλατανούλια 4-2

Βαλανίδα-Τοξότης 0-1

Λιβάδι-Ορφέας 5-1

Δρυμός-Λάρισα ’88 4-2

Πύθιο-Προμηθέας 5-0

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Τοξότης 5-0 6

2. Λιβάδι 8-1 6

3. Βαλανίδα 5-1 3

4. Νίκη/Μιχαήλ 4-6 3

5. Πύθειο 5-5 3

6. Λάρισα ’88 4-4 3

7. Πλατανούλια 3-5 1

8. Προμηθέας 0-8 0

9. Ορφέας 1-7 -2

10. Δρυμός 5-3 -2

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.

 

Επόμενη αγωνιστική (31/10, 15.00)

Λιβάδι-Δρυμός

Ορφέας-Πύθιο

Λάρισα ’88-Νίκη/Μιχαήλ

Προμηθέας-Βαλανίδα

Τοξότης-Πλατανούλια

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ζωοδ. Πηγή-Ακαδημία Φ. 0-3

Δίλοφος-Χαλκιάδες 2-2

Κρήνη-Μυραϊκός 0-1

Σταυρός-Άγιος Γεώργιος 0-4

Πηνειός-Μαρίνος Αντύπας 2-2

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Φ. 7-0 7

2. Δίλοφος 7-3 7

3. Κρήνη 6-2 6

4. Χαλκιάδες 7-3 5

5. Πηνειός 9-6 4

6. Μυραϊκός 1-1 4

7. Ζωοδ. Πηγή 2-6 3

8. Άγιος Γεώργιος 4-3 3

9. Μαρίνος Αντύπας 2-7 1

10. Σταυρός 1-16 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.

 

Επόμενη αγωνιστική

Μυραϊκός-Πηνειός

Χαλκιάδες-Σταυρός

Ακαδημία Φ.-Κρήνη

Δίλοφος-Ζωοδ. Πηγή

Άγιος Γεώργιος-Μαρίνος Αντύπας

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt