.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
10 Νοέμβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1771

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Πανελευσινιακός –Τρίκαλα 0-1

Απόλλων Σμύρνης – Εργοτέλης 3-0

Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0

Ολυμπιακός Βόλου – Παναιγιάλειος 2-1

Ζάκυνθος – Κέρκυρα 1-1

Κισσαμικός – ΑΕΛ 2-2

Χανιά – Παναχαϊκή 2-0

Αγροτικός Αστέρας – Λαμία 0-0

Αχαρναϊκός – Καλλιθέα 1-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 12-4 17

2. Τρίκαλα 10-5 14

3. Κέρκυρα 10-5 13

4. Εργοτέλης 10-11 10

5. Αχαρναϊκός 7-5 10

6. Παναχαϊκή 5-4 8

7. Καλλιθέα 5-6 8

8. Ολυμπιακός Βόλου 6-6 10

9. Απόλλων Σμύρνης 6-3 10

10. Κισσαμικός 6-5 8

11. Χανιά 4-2 10

12. Αγροτικός Αστέρας 4-6 8

13. Αναγέννηση Καρδίτσας 2-5 7

14. Λαμία 2-5 7

15. Ζάκυνθος 5-7 6

16. Παναιγιάλειος 5-6 5

17. Πανσερραϊκός 7-7 7

18. Πανελευσινιακός 3-16 0


Επόμενη αγωνιστική (15/11, 15.00)

Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός

Τρίκαλα - Πανσερραϊκός

Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου

Αναγέννηση Καρδίτσας - Ζάκυνθος

Παναιγιάλειος – Κισσαμικός (16/11, 15.00)

Κέρκυρα – Χανιά (16/11, 18.00 ΟΤΕ ΤV)

ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας (14/11, 18.00)

Παναχαϊκή – Αχαρναϊκός (15/11, 15.30 ΟΤΕ ΤV)

Λαμία – Καλλιθέα (15/11, 18.00 ΟΤΕ ΤV)


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαρκαδόνα-Φωκικός 1-1

Αιγινιακός-Πύρασος Ν. Αγχιάλου 4-1

Νίκη Βόλου-Τύρναβος 0-0

Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

Αχέρων Καναλακίου-Οπούντιος Μαρτίνου 1-1

Δωτιέας Αγιάς-Πύδνα Κίτρους 0-1

Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-1

Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0

Ρεπό: ΑΕ Καραϊσκάκης


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 11-4 20

2. Αιγινιακός 11-2 17

3. Πύδνα Κίτρους 13-5 17

4. Εθνικός Φιλιππιάδας 5-1 16

5. Πύρασος 10-10 13

6. Δωτιέας Αγιάς 8-7 12

7. Θεσπρωτός 7-7 12

8. Ρήγας Φεραίος 7-5 12

9.Τσαριτσάνη 5-10 10

10. Πιερικός 10-4 9

11. Φαρκαδόνα 10-12 8

12. Τύρναβος 6-8 8

13. Αχέρων Καναλακίου 2-8 6

14. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 7-15 5

15. Νίκη Βόλου 6-7 5

16. Μαρτίνο 5-13 4

17. Φωκικός 6-12 4

*Νίκη Βόλου και Πιερικός ξεκίνησαν με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχασε τον αγώνα με τον Πιερικό στα χαρτά παρότι κέρδισε με 2-1 και της αφαιρέθηκαν και δύο βαθμοί


Επόμενη αγωνιστική (15/11, 15.00)

Αιγινιακός-Φαρκαδόνα

Φωκικός-Νίκη Βόλου

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Πιερικός

Τύρναβος-Αχέρων Καναλακίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δωτιέας Αγιάς

Οπούντιος Μαρτίνου-Θεσπρωτός

Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάννουλης-Αχιλλέας Φ. 0-0

Αγ. Ανάργυροι-Αμπελωνιακός 0-1

ΠΟ Ελασσόνας-Φαλανιακός 0-0

Αμυγδαλέα-Αστραπή Ν.Π. 0-3

Γλαύκη-Βλαχογιάννι 2-1

Μακρυχώρι-Καλοχώρι 1-2

Σμόλικας-Δαμασιακός 3-1

Αβέρωφ-Χάλκη 1-1

Απόλλων Λάρ.-Ηρακλής Λάρ. 3-0


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 16-5 24

2. Απόλλων Λάρισας 28-2 24

3. Νέα Πολιτεία 24-2 23

4. Καλοχώρι 15-16 19

5. Δαμασιακός 23-14 17

6. Δήμητρα Γιάννουλης 14-7 17

7. Φαλανιακός 13-8 16

8. Σμόλικας 14-10 16

9. Βλαχογιάννι 19-20 15

10. Π.Ο.Ε 9-9 14

11. Μακρυχώρι 13-15 13

12. Αμυγδαλέα 10-13 12

13. Γλαύκη 8-18 10

14. Ηρακλής Λάρισας 9-18 8

15. Άγιοι Ανάργυροι 13-20 8

16. Αμπελωνιακός 8-25 7

17. Αβέρωφ 9-26 4

18. Χάλκη 10-29 2


Επόμενη αγωνιστική (15/11, 15.00)

Αχιλλέας Φ.-Αμπελωνιακός

Φαλανιακός-Δήμητρα Γιάνν.

Αστραπή Ν.Π.-Αγ. Ανάργυροι

Βλαχογιάννι-ΠΟ Ελασσόνας

Καλοχώρι-Αμυγδαλέα

Δαμασιακός-Γλαύκη

Χάλκη-Μακρυχώρι

Απόλλων Λάρισας-Σμόλικας

Ηρακλής Λάρισας-Αβέρωφ


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βρυσιά-Ελευθεραί 1-6

Λάρισα 2012-Μελιβοία 0-1

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Χειμάδι 1-2

Γόννοι-Αμπελόκηποι 0-0

Συκούριο-Παναγροτικός 0-2

Βούναινα-Σ.Σ. Ραψάνης 2-0

Δολιχιακός-Αστέρας Τ. 1-1

Αργυροπούλι-Ανάβρα 1-0

Ρεπό: Ραχούλα


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Συκούριο 25-7 22

2. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 18-9 20

3. Λάρισα 2012 18-7 18

4. Γόννοι 15-7 17

5. Αργυροπούλι 10-7 17

6. Βούναινα 12-14 15

7. Μελιβοία 17-15 13

8. Παναγροτικός 15-13 13

9. Δολιχιακός 19-13 13

10. Ανάβρα 15-14 11

11. Σ.Σ. Ραψάνης 13-21 11

12. Αστέρας Τυρνάβου 14-11 11

13. Ελευθεραί 11-17 10

14. Χειμάδι 14-28 10

15. Ραχούλα 7-12 9

16. Αμπελόκηποι 15-19 9

17. Βρυσιά 7-31 3

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (14/11, 15.00)

Ελευθεραί-Μελιβοία

Χειμάδι-Βρυσιά

Αμπελόκηποι-Λάρισα 2012

Παναγροτικός-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Σ.Σ. Ραψάνης-Γόννοι

Αστέρας Τ.-Συκούριο

Αργυροπούλι-Δολιχιακός

Ανάβρα-Ραχούλα

Ρεπό: Βούναινα


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοιακός-Ομορφοχώρι 2-1

Ομόνοια-Μελισσοχώρι 1-2

Μελία-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-0

Λύκοι-Διογένης 5-1

Αρμένιο-Στόμιο 2-0

Μαρμαρίνη-Κιλελέρ 0-1


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Λύκοι 8-3 10

2. Κιλελέρ 10-5 10

3. Μελισσοχώρι 11-9 10

4. Μελία 5-11 9

5. Ομόνοια 12-5 8

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 9-7 7

7. Στόμιο 6-5 7

8. Αρμένιο 5-4 6

9. Ομορφοχώρι 5-6 6

10. Μελιβοιακός 9-15 6

11. Μαρμαρίνη 2-5 3

12. Διογένης 7-16 1


Επόμενη αγωνιστική (14/11, 15.00)

Ομόνοια-Μελιβοιακός

Ομορφοχώρι-Μελία

Μελισσοχώρι-Λύκοι

Ατρόμητοι/Θύελλα-Αρμένιο

Διογένης-Μαρμαρίνη

Στόμιο-Κιλελέρ


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου-Συκέα 1-0

Ανθούπολη-Μεσοχώρι 0-2

Καρυά-Ροδιακός 1-1

Δένδρα-Βερδικούσια 1-0

Μεγάλο Ελ/χωρι-Νεάπολη 0-3

Πουρνάρι-Καλαρρύτες 3-2


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 10-3 14

2. Καρυά 10-2 13

3. Πουρνάρι 14-12 12

4. Μεσοχώρι 7-2 12

5. Νεάπολη 11-2 12

6. Δένδρα 5-6 8

7. Βερδικούσια 6-7 8

8. Ροδιακός 11-7 8

9. Ανθούπολη 7-10 5

10. Μεγάλο Ελ/χωρι 5-11 4

11. Καλαρρύτες 3-19 1

12. Συκέα 2-10 -1

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο


Επόμενη αγωνιστική (21/11, 15.00)

Συκέα-Μεσοχώρι

Ροδιακός-Ακαδημία Τυρνάβου

Βερδικούσια-Ανθούπολη

Νεάπολη-Καρυά

Καλαρρύτες-Δένδρα

Πουρνάρι-Μεγάλο Ελ/χωρι


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κουλούρι-Χαραυγή 4-2

Άγιος Θωμάς-Βαμβακού 1-3

Υπέρεια-Μαυροβούνι 2-1

Αναγέννηση Φ.-Ναρθάκι 2-0

Κοιλάδα-Τερψιθέα 2-1

Πελασγιώτιδα-Πανιώνιος 3-0

Ρεπό: Αμπελιά


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Κοιλάδα 15-10 11

2. Αναγέννηση Φαρσάλων 10-3 11

3. Βαμβακού 11-5 10

4. Πελασγιώτιδα 11-6 9

5. Πανιώνιος 9-8 9

6. Ναρθάκι 7-7 9

7. Υπέρεια 6-5 6

8. Μαυροβούνι 8-6 6

9. Κουλούρι 8-9 4

10. Αμπελιά 11-7 4

11. Άγιος Θωμάς 4-15 4

12. Τερψιθέα 5-13 1

13. Χαραυγή 3-14 -4

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (14/11, 15.00)

Κουλούρι-Πελασγιώτιδα

Πανιώνιος-Άγιος Θωμάς

Χαραυγή-Υπέρεια

Βαμβακού-Αναγέννηση Φ.

Μαυροβούνι-Αμπελιά

Ναρθάκι-Κοιλάδα

Ρεπό: Τερψιθέα


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Αμυγδαλή 3-0

Αιγάνη-Έλαφος 3-0

Νέο Περιβόλι-Ιπποκράτης 3-1

Ελάτεια-Αετόλοφος 1-2

Ελευθεριακός-Ευαγγελισμός 3-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ελευθεριακός 11-7 10

2. Λαρισαϊκός 8-3 8

3. Ιπποκράτης 11-6 7

4. Αιγάνη 10-6 7

5. Νέο Περιβόλι 8-6 6

6. Αμυγδαλή 9-7 6

7. Ελάτεια 7-7 6

8. Αετόλοφος 7-10 4

9. Ευαγγελισμός 4-11 1

10. Έλαφος 5-17 0


Επόμενη αγωνιστική (15/11, 15.00)

Αετόλοφος-Ιπποκράτης

Λαρισαϊκός-Ελευθεριακός

Έλαφος-Ελάτεια

Αμυγδαλή-Νέο Περιβόλι

Ευαγγελισμός-Αιγάνη


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη/Μιχαήλ-Λιβάδι 6-1

Βαλανίδα-Ορφέας 2-1

Πλατανούλια-Λάρισα ’88 3-1

Προμηθέας-Τοξότης 1-5

Πύθιο-Δρυμός 3-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Τοξότης 10-2 9

2. Βαλανίδα 9-3 9

3. Πύθειο 12-8 9

4. Νίκη/Μιχαήλ 12-8 9

5. Λιβάδι 10-8 7

6. Πλατανούλια 7-6 7

7. Λάρισα ’88 6-9 3

8. Προμηθέας 1-15 0

9. Δρυμός 8-7 -1

10. Ορφέας 3-13 -2

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.


Επόμενη αγωνιστική (15/11, 15.00)

Τοξότης-Λάρισα ’88

Νίκη/Μιχαήλ-Πύθιο

Ορφέας-Προμηθέας

Λιβάδι-Πλατανούλια

Δρυμός-Βαλανίδα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μυραϊκός-Πηνειός 4-0

Χαλκιάδες-Σταυρός 8-0

Ακαδημία Φ.-Κρήνη 3-1

Δίλοφος-Ζωοδ. Πηγή 3-0

Άγιος Γεώργιος-Μαρίνος Αντύπας 6-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Αχιλλέως 10-1 10

2. Δίλοφος 10-3 10

3. Χαλκιάδες 15-3 8

4. Μυραϊκός 5-1 7

5. Άγιος Γεώργιος 10-3 6

6. Κρήνη 7-5 6

7. Πηνειός 9-10 4

8. Ζωοδ. Πηγή 2-9 3

9. Μαρίνος Αντύπας 2-13 1

10. Σταυρός 1-124 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.


Επόμενη αγωνιστική (15/11, 15.00)

Ζωοδ. Πηγή-Κρηνή

Μυραϊκός-Άγιος Γεώργιος

Σταυρός-Δίλοφος

Πηνειός-Ακαδημία Αχιλλέως

Μαρίνος Αντύπας-Χαλκιάδες

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt