.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
18 Νοέμβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1955

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Σμύρνης – Πανελευσινιακός 3-1

Τρίκαλα – Πανσερραϊκός 3-0

Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου 0-0

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ζάκυνθος 2-0

Παναιγιάλειος – Κισσαμικός 1-0

Κέρκυρα – Χανιά 1-1

ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας 2-1

Παναχαϊκή – Αχαρναϊκός 1-0

Λαμία – Καλλιθέα 2-1

 

Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 14-5 20

2. Τρίκαλα 13-5 17

3. Κέρκυρα 11-6 14

4. Παναχαϊκή 7-4 14

5. Απόλλων Σμύρνης 9-4 13

6. Εργοτέλης 10-11 11

7. Ολυμπιακός Βόλου 6-6 11

8. Χανιά 5-3 11

9. Αναγέννηση Καρδίτσας 4-5 10

10. Λαμία 4-6 10

11. Αχαρναϊκός 7-6 10

12. Καλλιθέα 6-8 8

13. Κισσαμικός 6-6 8

14. Αγροτικός Αστέρας 5-8 8

15. Παναιγιάλειος 6-6 8

16. Πανσερραϊκός 7-10 7

17. Ζάκυνθος 5-9 6

18. Πανελευσινιακός 4-20 0

 

Επόμενη αγωνιστική (22/11, 15.00)

Πανελευσινιακός - Πανσερραϊκός

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης

Ζάκυνθος - Τρίκαλα

Κισσαμικός- Εργοτέλης (23/11)

Χανιά - Αναγέννηση Καρδίτσας (24/11)

Αγροτικός Αστέρας - Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός – Κέρκυρα (23/11)

Καλλιθέα - ΑΕΛ

Λαμία - Παναχαϊκή

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Αμπελωνιακός 1-0

Φαλανιακός-Δήμητρα Γιάνν. 3-0

Αστραπή Ν.Π.-Αγ. Ανάργυροι 0-1

Βλαχογιάννι-ΠΟ Ελασσόνας 2-0

Καλοχώρι-Αμυγδαλέα 1-1

Δαμασιακός-Γλαύκη 1-0

Χάλκη-Μακρυχώρι 2-3

Απόλλων Λάρισας-Σμόλικας 1-0

Ηρακλής Λάρισας-Αβέρωφ 0-1

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 17-5 27

2. Απόλλων Λάρισας 29-2 27

3. Νέα Πολιτεία 24-3 23

4. Καλοχώρι 16-17 20

5. Δαμασιακός 24-14 20

6. Φαλανιακός 16-8 19

7. Βλαχογιάννι 21-20 18

8. Δήμητρα Γιάννουλης 14-10 17

9. Σμόλικας 14-11 16

10. Μακρυχώρι 16-17 16

11. Π.Ο.Ε 9-11 14

12. Αμυγδαλέα 11-14 13

13. Άγιοι Ανάργυροι 14-20 11

14. Γλαύκη 8-189 10

15. Ηρακλής Λάρισας 9-19 8

16. Αμπελωνιακός 8-26 7

17. Αβέρωφ 10-26 7

18. Χάλκη 12-32 2

 

Επόμενη αγωνιστική (21/11, 15.00)

Φαλανιακός-Αχιλλέας Φ.

Αμπελωνιακός-Αστραπή Ν.Π.

Δήμητρα Γιάνν.-Βλαχογιάννι

Αγ. Ανάργυροι-Καλοχώρι

ΠΟ Ελασσόνας-Δαμασιακός

Αμυγδαλέα-Χάλκη

Γλαύκη-Απόλλων Λάρ.

Μακρυχώρι-Ηρακλής Λάρ.

Αβέρωφ-Σμόλικας

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Μελιβοία 2-0

Χειμάδι-Βρυσιά 3-1

Αμπελόκηποι-Λάρισα 2012 0-4

Παναγροτικός-Ολύμπικ/Ν. Καρυές 1-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Γόννοι 1-0

Αστέρας Τ.-Συκούριο 3-0

Αργυροπούλι-Δολιχιακός δ.δ.

Ανάβρα-Ραχούλα 2-0

Ρεπό: Βούναινα

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Συκούριο 25-10 22

2. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 19-10 21

3. Λάρισα 2012 22-7 21

4. Γόννοι 15-8 17

5. Αργυροπούλι 10-7 17

6. Βούναινα 12-14 15

7. Παναγροτικός 16-14 14

8. Ανάβρα 17-14 14

9. Σ.Σ. Ραψάνης 14-21 14

10. Αστέρας Τυρνάβου 17-11 14

11. Μελιβοία 17-17 13

12. Δολιχιακός 19-13 13

13. Ελευθεραί 13-17 13

14. Χειμάδι 17-29 13

15. Ραχούλα 7-14 9

16. Αμπελόκηποι 15-23 9

17. Βρυσιά 8-34 3

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

*Αργυροπούλι και Δολιχιακός έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (22/11, 15.00)

Χειμάδι-Ελευθεραί

Μελιβοία-Αμπελόκηποι

Βρυσιά-Παναγροτικός

Λάρισα 2012-Σ.Σ. Ραψάνης

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Αστέρας Τ.

Συκούριο-Αργυροπούλι

Βούναινα-Ανάβρα

Ραχούλα-Δολιχιακός

Ρεπό: Γόννοι

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Μελιβοιακός 4-2

Ομορφοχώρι-Μελία 0-1

Μελισσοχώρι-Λύκοι 2-1

Ατρόμητοι/Θύελλα-Αρμένιο 3-2

Διογένης-Μαρμαρίνη 4-1

Στόμιο-Κιλελέρ 0-3

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 13-5 13

2. Μελισσοχώρι 13-10 13

3. Μελία 6-11 12

4. Ομόνοια 16-7 11

5. Ατρόμητοι/Θύελλα 12-9 10

6. Λύκοι 9-5 10

7. Ομορφοχώρι 7-5 9

8. Στόμιο 6-8 7

9. Αρμένιο 7-7 6

10. Διογένης 11-17 4

11. Μαρμαρίνη 3-9 3

12. Μελιβοιακός 9-21 0

* Ο Μελιβοιακός έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (22/11, 15.00)

Μελιβοιακός-Μελία

Λύκοι-Ομόνοια

Αρμένιο-Ομορφοχώρι

Μαρμαρίνη-Μελισσοχώρι

Κιλελέρ-Ατρόμητοι/Θύελλα

Στόμιο-Διογένης

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κουλούρι-Πελασγιώτιδα 1-1

Πανιώνιος-Άγιος Θωμάς 2-0

Χαραυγή-Υπέρεια 0-4

Βαμβακού-Αναγέννηση Φ. 0-0

Μαυροβούνι-Αμπελιά 1-1

Ναρθάκι-Κοιλάδα 0-3

Ρεπό: Τερψιθέα

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Κοιλάδα 18-10 14

2. Αναγέννηση Φαρσάλων 10-3 12

3. Πανιώνιος 11-8 12

4. Βαμβακού 11-5 11

5. Πελασγιώτιδα 12-7 10

6. Ναρθάκι 7-10 9

7. Υπέρεια 10-5 9

8. Μαυροβούνι 9-7 7

9. Κουλούρι 9-10 5

10. Αμπελιά 12-8 5

11. Άγιος Θωμάς 4-17 4

12. Τερψιθέα 5-13 1

13. Χαραυγή 3-18 -4

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (22/11, 15.00)

Πελασγιώτιδα-Άγιος Θωμάς

Υπέρεια-Κουλούρι

Αναγέννηση Φ.-Πανιώνιος

Αμπελιά-Χαραυγή

Κοιλάδα-Βαμβακού

Τερψιθέα-Μαυροβούνι

Ρεπό: Ναρθάκι

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Ιπποκράτης 0-3

Λαρισαϊκός-Ελευθεριακός 3-0

Έλαφος-Ελάτεια 2-3

Αμυγδαλή-Νέο Περιβόλι 3-0

Ευαγγελισμός-Αιγάνη 1-2

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Λαρισαϊκός 11-3 11

2. Ελευθεριακός 11-10 10

3. Ιπποκράτης 14-6 10

4. Αιγάνη 12-7 10

5. Αμυγδαλή 12-7 9

6. Ελάτεια 10-9 9

7. Νέο Περιβόλι 8-9 6

8. Αετόλοφος 7-13 4

9. Ευαγγελισμός 5-13 1

10. Έλαφος 7-20 0

 

Επόμενη αγωνιστική (29/11, 15.00)

Αιγάνη-Λαρισαϊκός

Νέο Περιβόλι-Ελευθεριακός

Ελάτεια-Ευαγγελισμός

Ιπποκράτης-Αμυγδαλή

Έλαφος-Αετόλοφος

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τοξότης-Λάρισα ’88 4-0

Νίκη/Μιχαήλ-Πύθιο 3-2 (διεκόπη στο 80΄)

Ορφέας-Προμηθέας 0-0

Λιβάδι-Πλατανούλια 0-0

Δρυμός-Βαλανίδα 6-1

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Τοξότης 14-2 12

2. Νίκη/Μιχαήλ 12-8 9

3. Βαλανίδα 10-9 9

4. Πύθειο 12-8 9

5. Λιβάδι 10-8 8

6. Πλατανούλια 7-6 8

7. Λάρισα ’88 6-13 3

8. Δρυμός 14-8 2

9. Προμηθέας 1-15 1

10. Ορφέας 3-13 -1

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.

*Εκκρεμεί η απόφαση για το ματς Νίκη/Μιχαήλ-Πύθιο που διεκόπη στο 80΄

 

Επόμενη αγωνιστική (21/11, 15.00)

Βαλανίδα-Νίκη/Μιχαήλ (11.00)

Πλατανούλια-Πύθιο

Προμηθέας-Δρυμός

Λάρισα ’88-Λιβάδι

Ορφέας-Τοξότης

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ζωοδ. Πηγή-Κρηνή 1-3

Μυραϊκός-Άγιος Γεώργιος 1-1

Σταυρός-Δίλοφος 0-2

Πηνειός-Ακαδημία Αχιλλέως 1-1

Μαρίνος Αντύπας-Χαλκιάδες 0-2

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Δίλοφος 12-3 13

2. Ακαδημία Αχιλλέως 11-2 11

3. Χαλκιάδες 17-3 11

4. Κρήνη 10-6 9

5. Μυραϊκός 6-2 8

6. Άγιος Γεώργιος 11-4 7

7. Πηνειός 10-11 5

8. Ζωοδ. Πηγή 3-12 3

9. Μαρίνος Αντύπας 2-15 1

10. Σταυρός 1-26 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.

 

Επόμενη αγωνιστική (21/11, 15.00)

Χαλκιάδες-Μυραϊκός

Ακαδημία Αχιλλέας-Άγιος Γεώργιος

Δίλοφος-Μαρίνος Αντύπας

Κρήνη-Πηνειός

Σταυρός-Ζωοδ. Πηγή

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt