.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
26 Νοέμβριος 2015

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1534

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Πανελευσινιακός – Πανσερραϊκός 1-0

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης 1-2

Ζάκυνθος – Τρίκαλα 1-0

Κισσαμικός- Εργοτέλης 2-1

Χανιά - Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0

Αγροτικός Αστέρας – Παναιγιάλειος 0-0

Αχαρναϊκός – Κέρκυρα 0-0

Καλλιθέα – ΑΕΛ 0-1

Λαμία – Παναχαϊκή 4-1

 

Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. ΑΕΛ 15-5 23

2. Τρίκαλα 13-6 17

3. Απόλλων Σμύρνης 11-5 16

4. Κέρκυρα 11-6 15

5. Παναχαϊκή 8-8 14

6. Χανιά 7-3 14

7. Λαμία 8-7 13

8. Εργοτέλης 11-13 11

9. Ολυμπιακός Βόλου 7-8 11

10. Αναγέννηση Καρδίτσας 4-7 10

11. Αχαρναϊκός 7-6 11

12. Αγροτικός Αστέρας 5-8 9

13. Παναιγιάλειος 6-6 9

14. Ζάκυνθος 6-9 9

15. Καλλιθέα 6-9 8

16. Κισσαμικός 8-7 11

17. Πανσερραϊκός 7-11 7

18. Πανελευσινιακός 5-20 3

 

Επόμενη αγωνιστική

(Παρασκευή 27/11)

Ολυμπιακός Βόλου – Πανελευσινιακός (15.00)

Κέρκυρα – Λαμία (16.00, ΟΤΕ TV)

Πανσερραϊκός – Ζάκυνθος (18.00, ΟΤΕ TV)

(Σάββατο 28/11)

Απόλλων Σμύρνης – Κισσαμικός (15.00)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός (15.00)

Παναχαϊκή – ΑΕΛ (19.00, ΟΤΕ TV)

(Κυριακή 29/11, 15.00)

Παναιγιάλειος – Καλλιθέα

Τρίκαλα- Χανιά

Εργοτέλης - Αγροτικός Αστέρας

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πιερικός-Φαρκαδόνα 2-1

Νίκη Βόλου-Αχέρων Καναλακίου 1-0

Αιγινιακός-Δωτιέας Αγιάς 3-0

Φωκικός-Θεσπρωτός 0-2

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Ρήγας Φεραίος 0-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καραϊσκάκης 3-3

Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Πύδνα Κίτρους 1-1

Ρεπό: Τύρναβος

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Α.Ε. Καραϊσκάκης 18-8 25

2. Αιγινιακός 16-4 23

3. Πύδνα Κίτρους 16-6 22

4. Θεσπρωτός 13-9 21

5. Πύρασος 11-10 18

6. Εθνικός Φιλιππιάδας 6-4 17

7. Ρήγας Φεραίος 10-8 16

8.Τσαριτσάνη 12-18 14

9. Πιερικός 12-6 13

10. Δωτιέας Αγιάς 10-14 12

11. Φαρκαδόνα 14-16 12

12. Νίκη Βόλου 11-8 12

13. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 11-19 11

14. Αχέρων Καναλακίου 5-10 10

15. Τύρναβος 8-11 9

16. Μαρτίνο 5-15 4

17. Φωκικός 7-20 4

*Νίκη Βόλου και Πιερικός ξεκίνησαν με -6 βαθμούς

*Η Νίκη Βόλου έχασε τον αγώνα με τον Πιερικό στα χαρτά παρότι κέρδισε με 2-1 και της αφαιρέθηκαν και δύο βαθμοί

 

Επόμενη αγωνιστική (29/11, 15.00)

Φαρκαδόνα-Αχέρων Καναλακίου

Δωτιέας Αγιάς-Πιερικός

Θεσπρωτός-Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος-Αιγινιακός

ΑΕ Καραϊσκάκης-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Τύρναβος

Εθνικός Φιλιππιάδας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πύδνα Κίτρους-Οπούντιος Μαρτίνου

Ρεπό: Φωκικός

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός-Αχιλλέας Φ. 1-0

Αμπελωνιακός-Αστραπή Ν.Π. 0-3

Δήμητρα Γιάνν.-Βλαχογιάννι 0-1

Αγ. Ανάργυροι-Καλοχώρι 2-2

ΠΟ Ελασσόνας-Δαμασιακός 0-0

Αμυγδαλέα-Χάλκη 2-1

Γλαύκη-Απόλλων Λάρ. 1-2

Μακρυχώρι-Ηρακλής Λάρ. 1-0

Αβέρωφ-Σμόλικας 2-2

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 31-3 30

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 17-6 27

3. Νέα Πολιτεία 27-3 26

4. Φαλανιακός 17-8 22

5. Καλοχώρι 18-19 21

6. Δαμασιακός 24-14 21

7. Βλαχογιάννι 22-20 21

8. Μακρυχώρι 17-17 19

9. Δήμητρα Γιάννουλης 14-11 17

10. Σμόλικας 16-13 17

11. Αμυγδαλέα 13-15 16

12. Π.Ο.Ε 9-11 15

13. Άγιοι Ανάργυροι 16-22 12

14. Γλαύκη 9-21 10

15. Ηρακλής Λάρισας 9-20 8

16. Αβέρωφ 12-28 8

17. Αμπελωνιακός 8-29 7

18. Χάλκη 13-34 2

 

Επόμενη αγωνιστική (29/11, 15.00)

Αχιλλέας Φ.-Νέα Πολιτεία

Βλαχογιάννι-Φαλανιακός

Καλοχώρι-Αμπελωνιακός

Δαμασιακός-Δήμητρα Γιάνν.

Χάλκη-Αγ. Ανάργυροι

Απόλλων Λάρ.-ΠΟ Ελασσόνας

Ηρακλής Λάρ.-Αμυγδαλέα

ΠΑΟΛ Αβέρωφ-Γλαύκη

Σμόλικας-Μακρυχώρι

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Χειμάδι-Ελευθεραί 2-2

Μελιβοία-Αμπελόκηποι 1-1

Βρυσιά-Παναγροτικός 0-2

Λάρισα 2012-Σ.Σ. Ραψάνης 3-0

Ολύμπικ/Ν. Καρυές-Αστέρας Τ. 1-2

Συκούριο-Αργυροπούλι 1-0

Βούναινα-Ανάβρα 3-1

Ραχούλα-Δολιχιακός 1-0

Ρεπό: Γόννοι

 

Εξ’΄αναβολής

Αργυροπούλι-Δολιχιακός 2-2

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Συκούριο 26-10 25

2. Λάρισα 2012 25-7 24

3. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 20-12 21

4. Βούναινα 15-15 18

5. Αργυροπούλι 12-10 18

6. Γόννοι 15-8 17

7. Παναγροτικός 18-14 17

8. Αστέρας Τυρνάβου 19-12 17

9. Ανάβρα 18-17 14

10. Σ.Σ. Ραψάνης 14-24 14

11. Μελιβοία 18-18 14

12. Ελευθεραί 15-19 14

13. Χειμάδι 19-31 14

14. Δολιχιακός 21-16 14

15. Ραχούλα 8-14 12

16. Αμπελόκηποι 16-24 10

17. Βρυσιά 8-36 3

*Οι Αμπελόκηποι έχουν έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (28/11, 15.00)

Ελευθεραί-Αμπελόκηποι

Παναγροτικός-Χειμάδι

Σ.Σ. Ραψάνης-Φιλοκτήτης

Αστέρας Τ.-Βρυσιά

Αργυροπούλι-Ολύμπικ/Ν. Καρυές

Ανάβρα-Γόννοι

Ραχούλα-Συκούριο

Δολιχιακός-Βούναινα

Ρεπό: Λάρισα 2012

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελιβοιακός-Μελία 0-0

Λύκοι-Ομόνοια 0-0

Αρμένιο-Ομορφοχώρι 1-0

Μαρμαρίνη-Μελισσοχώρι 2-5

Κιλελέρ-Ατρόμητοι/Θύελλα 2-1

Στόμιο-Διογένης 4-0

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 15-6 16

2. Μελισσοχώρι 18-12 16

3. Μελία 6-11 13

4. Ομόνοια 16-7 12

5. Λύκοι 9-5 11

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 13-11 10

7. Στόμιο 10-8 10

8. Αρμένιο 8-7 9

9. Ομορφοχώρι 7-6 9

10. Διογένης 11-21 4

11. Μαρμαρίνη 5-14 3

12. Μελιβοιακός 9-21 1

* Ο Μελιβοιακός έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (28/11, 15.00)

Λύκοι-Μελιβοιακός

Μελία-Αρμένιο

Ομόνοια-Μαρμαρίνη

Ομορφοχώρι-Κιλελέρ

Μελισσοχώρι-Στόμιο

Ατρόμητοι/Θύελλα-Διογένης

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Μεσοχώρι 0-3

Ροδιακός-Ακαδημία Τυρνάβου 3-2

Βερδικούσια-Ανθούπολη 1-1

Νεάπολη-Καρυά 6-0

Καλαρρύτες-Δένδρα 1-0

Πουρνάρι-Μεγάλο Ελ/χωρι 1-0

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Νεάπολη 17-2 15

2. Μεσοχώρι 10-2 15

3. Πουρνάρι 15-12 15

4. Ακαδημία Τυρνάβου 12-6 14

5. Καρυά 10-8 13

6. Ροδιακός 14-9 11

7. Βερδικούσια 7-8 9

8. Δένδρα 5-7 8

9. Ανθούπολη 8-11 6

10. Μεγάλο Ελ/χωρι 5-12 4

11. Καλαρρύτες 4-19 4

12. Συκέα 2-13 -1

*Η Συκέα ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς από την περσινή περίοδο

 

Επόμενη αγωνιστική (29/11, 15.00)

Ροδιακός-Συκέα

Μεσοχώρι-Βερδικούσια (28/11, 15.00)

Ακαδημία Τυρνάβου-Νεάπολη

Ανθούπολη-Καλαρρύτες

Καρυά-Πουρνάρι

Δένδρα-Μεγάλο Ελ/χωρι

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Άγιος Θωμάς 1-0

Υπέρεια-Κουλούρι 4-1

Αναγέννηση Φ.-Πανιώνιος 4-3

Αμπελιά-Χαραυγή 5-1

Κοιλάδα-Βαμβακού 0-2

Τερψιθέα-Μαυροβούνι 0-0

Ρεπό: Ναρθάκι

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αναγέννηση Φαρσάλων 14-6 15

2. Βαμβακού 13-5 14

3. Κοιλάδα 18-12 14

4. Πελασγιώτιδα 13-7 13

5. Πανιώνιος 14-12 12

6. Υπέρεια 14-6 12

7. Ναρθάκι 7-10 9

8. Μαυροβούνι 9-7 8

9. Αμπελιά 17-9 8

10. Κουλούρι 10-14 5

11. Άγιος Θωμάς 4-18 4

12. Τερψιθέα 5-13 2

13. Χαραυγή 4-23 -4

*Η Χαραυγή έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (28/11, 15.00)

Υπέρεια-Πελασγιώτιδα

Άγιος Θωμάς-Αναγέννηση Φ.

Κουλούρι-Αμπελιά

Πανιώνιος-Κοιλάδα

Χαραυγή-Τερψιθέα

Μαυροβούνι-Ναρθάκι

Ρεπό: Βαμβακού



Γ΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βαλανίδα-Νίκη/Μιχαήλ 2-1

Πλατανούλια-Πύθιο 5-0

Προμηθέας-Δρυμός 1-5

Λάρισα ’88-Λιβάδι 1-0

Ορφέας-Τοξότης 0-10

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Τοξότης 24-2 15

2. Βαλανίδα 12-10 12

3. Πλατανούλια 12-6 11

4. Νίκη/Μιχαήλ 13-10 9

5. Πύθειο 12-13 9

6. Λιβάδι 10-9 8

7. Λάρισα ’88 7-13 6

8. Δρυμός 19-9 5

9. Προμηθέας 2-20 1

10. Ορφέας 3-23 -1

*Ο Δρυμός ξεκίνησε με -6 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν και ο Ορφέας -2.

*Εκκρεμεί η απόφαση για το ματς Νίκη/Μιχαήλ-Πύθιο που διεκόπη στο 80΄

 

Επόμενη αγωνιστική (6/12, 15.00)

Πλατανούλια-Βαλανίδα

Λιβάδι-Τοξότης

Δρυμός-Ορφέας

Πύθιο-Λάρισα ’88

Νίκη/Μιχαήλ-Προμηθέας (5/12, 15.00)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Μυραϊκός 2-1

Ακαδημία Αχιλλέας-Άγιος Γεώργιος 2-0

Δίλοφος-Μαρίνος Αντύπας 5-0

Κρήνη-Πηνειός 0-0

Σταυρός-Ζωοδ. Πηγή 0-2

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Δίλοφος 17-3 16

2. Ακαδημία Αχιλλέως 13-2 14

3. Χαλκιάδες 19-4 14

4. Κρήνη 10-6 10

5. Μυραϊκός 7-4 8

6. Άγιος Γεώργιος 11-6 7

7. Πηνειός 10-11 6

8. Ζωοδ. Πηγή 5-12 6

9. Μαρίνος Αντύπας 2-20 1

10. Σταυρός 1-28 -2

*Οι Χαλκιάδες και ο Σταυρός ξεκίνησαν με -2 το πρωτάθλημα από την περσινή σεζόν.

 

Επόμενη αγωνιστική (28/11, 15.00)

Μυραϊκός-Δίλοφος

Ακαδημία Αχιλλέως –Χαλκιάδες

Πηνειός-Ζωοδ. Πηγή

Μαρίνος Αντύπας-Σταυρός

Άγιος Γεώργιος-Κρήνη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt