.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
19 Σεπτέμβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1549

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Φιλιππιάδας-Απόλλων Λάρισας 2-3

Πύδνα Κίτρους-Αμβρακία Κωστακιών 3-0

Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-0

Τηλυκράτης Λευκάδας-Πιερικός 0-0

Διαγόρας Σεβαστής-Ρήγας Φεραίος 1-0

ΑΕ Ιστιαίας-Ολυμπιακός Βόλου 1-2

ΑΕ Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός 1-0

Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθερ. 0-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Νίκη Βόλου 5-0 6

2. Καραϊσκάκης 3-0 6

3. Πύδνα Κίτρους 5-1 6

4. Διαγόρας Σεβαστής 2-0 6

5. Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0 4

6. Πιερικός 3-0 4

7. Ολυμπιακός Βόλου 5-2 4

8. Απόλλων Λάρισας 4-4 3

9. Μαύροι Αετοί 1-1 2

10. Θεσπρωτός 1-2 1

11. Αστέρας Πετρίτη 1-3 1

12. Αμβρακία Κωστακιών 0-4 0

13. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-4 0

14. Εθνικός Φιλιππιάδας 2-5 0

15. Ρήγας Φεραίος 0-3 0

16. Ιστιαία 1-5 0


Επόμενη αγωνιστική (25/9, 16.30)

Απόλλων Λάρισας-Αμβρακία Κωστακιών

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Εθνικός Φιλιππιάδας

Πιερικός-Πύδνα Κίτρους

Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας

Θεσπρωτός-Διαγόρας Σεβαστής

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Τηλυκράτης Λευκάδας

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αστέρας Πετρίτη


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Φ.-Δήμητρα Γιάνν. 2-0

Σμόλικας-Δωτιέας Αγιάς 1-2

Τσαριτσάνη-Λάρισα 2012 2-1

Αμυγδαλέα-Αστέρας Τυρν. 3-1

Τύρναβος-Νέα Πολιτεία 1-0

Βλαχογιάννι-ΠΟ Ελασσόνας 1-2

Μακρυχώρι-Αργυροπούλι 2-6

Καλοχώρι-Φαλανιακός 3-4


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 6-0 6

2. Αργυροπούλι 8-2 6

3. Δωτιέας Αγιάς 3-2 4

4. Αμυγδαλέα 4-2 4

5. Τύρναβος 2-1 4

6. Π.Ο.Ε 3-2 4

7. Βλαχογιάννι 4-4 3

8. Δήμητρα Γιάννουλης 3-4 3

9. Φαλανιακός 4-5 3

10. Τσαριτσάνη 2-5 3

11. Λάρισα 2012 2-3 1

12. Καλοχώρι 4-5 1

13. Νέα Πολιτεία 1-2 1

14. Μακρυχώρι 3-7 1

15. Σμόλικας 3-5 0

16. Αστέρας Τυρνάβου 1-5 0


Επόμενη αγωνιστική (24/9, 17.00)

Δήμητρα Γιάνν.-Δωτιέας Αγιάς

Λάρισα 2012-Αχιλλέας Φ.

Αστέρας Τυρν.-Σμόλικας

Νέα Πολιτεία-Τσαριτσάνη

ΠΟ Ελασσόνας-Αμυγδαλέα

Αργυροπούλι-Τύρναβος

Φαλανιακός-Βλαχογιάννι

Μακρυχώρι-Καλοχώρι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί-Αβέρωφ 2-0

Χάλκη-Δαμασιακός α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Συκούριο 1-0

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Μελιβοία 1-2

Ραχούλα-Ηρακλής Λάρ. 0-5

Νεάπολη-Γλαύκη α.α. 3-0

Αγ. Ανάργυροι-Αμπελιά 0-0

Πουρνάρι-Βούναινα 1-1

Γόννοι-Κιλελέρ 2-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 10-0 6

2. Ελευθεραί 3-0 6

3. Μελιβοία 6-1 6

4. Πουρνάρι 4-1 4

5. Γόννοι 2-1 4

6. Συκούριο 4-1 3

7. Αβέρωφ 3-2 3

8. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 5-4 3

9. Δαμασιακός 5-4 3

10. Αμπελωνιακός 1-1 3

11. Νεάπολη 3-4 3

12. Αμπελιά 0-0 2

13. Βούναινα 3-3 2

14. Κιλελέρ 3-4 1

15. Άγιοι Ανάργυροι 0-5 1

16. Ραχούλα 0-8 0

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (25/9, 17.00)

Αβέρωφ-Δαμασιακός

Συκούριο-Ελευθεραί

Μελιβοία-Χάλκη α.α. 3-0

Ηρακλής Λάρισας-Αμπελωνιακός

Γλαύκη-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές α.α. 0-3

Αμπελιά-Ραχούλα

Βούναινα-Νεάπολη

Κιλελέρ-Άγιοι Ανάργυροι

Γόννοι-Πουρνάρι


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΛ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Βαλανίδα 3-1

Δρυμός-Μεσοχώρι 1-0 (στην παράταση, κ.α. 0-0)

Συκέα-Δένδρα 4-3 στα πέναλτι (κ.α. 1-1, παράταση 1-1)

Καρυά-Μεγάλο Ελ/χωρι 8-7 (5-4 στα πέναλτι, κ.α. 2-2, παράταση 3-3)


Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Αμπελόκηποι 4-0

Πελασγιώτιδα-Βαμβακού 6-4 στα πέναλτι (κ.α. 0-0, παράταση 0-0)

Μαρίνος Αντύπας-Αναγέννηση Φαρσάλων 1-2

Ακαδημία Φαρσάλων-Ναρθάκι 1-2


Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια-Στόμιο 1-2

Τοξότης-Σ.Σ. Ραψάνης 2-1

Αετόλοφος-Κουλούρι 1-2

Ανάβρα-Αρμένιο 3-1


Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βρυότοπος-Παναγροτικός 0-6

Ανθούπολη-Μελισσοχώρι 2-1

Γαλήνη-Λαρισαϊκός 1-8

Ομορφοχώρι-Μαυροβούνι 1-2 στην παράταση (κ.α. 1-1)


Η επόμενη φάση:

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Δρυμός-Βερδικούσια

Συκέα-Καρυά


Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Ομόνοια-Πελασγιώτιδα

Αναγέννηση Φαρσάλων-Ναρθάκι


Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

Στόμιο-Τοξότης

Ανάβρα -Κουλούρι


Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

Παναγροτικός-Ανθούπολη

Λαρισαϊκός-Μαυροβούνι

*Όλα τα ματς θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 24-25 Σεπτεμβρίου

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt