.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
03 Οκτώβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 873

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Απόλλων Λάρισας 0-3

Αμβρακία Κωστακίων-Πιερικός 0-0

Εθνικός Φιλιππιάδας-Ρήγας Φεραίος 1-1

Πύδνα Κίτρους-Ολυμπιακός Βόλου 0-1

Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός 1-0

Τηλυκράτης Λευκάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ. 3-0

Διαγόρας Σεβαστής-Αστέρας Πετρίτη 1-0

ΑΕ Ιστιαίας-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 8-2 12

2. Διαγόρας Σεβαστής 7-3 12

3. Καραϊσκάκης 4-0 10

4. Απόλλων Λάρισας 9-4 9

5. Νίκη Βόλου 6-2 9

6. Πύδνα Κίτρους 6-3 7

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 4-2 7

8. Πιερικός 4-1 6

9. Μαύροι Αετοί 4-5 5

10. Ρήγας Φεραίος 3-4 4

11. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 4-7 3

12. Αστέρας Πετρίτη 1-4 2

13. Θεσπρωτός 4-7 1

14. Εθνικός Φιλιππιάδας 3-10 1

15. Αμβρακία Κωστακίων 0-6 1

16. Ιστιαία 2-9 0


Επόμενη αγωνιστική (9/10, 16.00)

Απόλλων Λάρισας-Πιερικός

Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών

Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πύδνα Κίτρους

Αστέρας Πετρίτη-Νίκη Βόλου

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τηλυκράτης Λευκάδας

Διαγόρας Σεβαστής-ΑΕ Ιστιαίας


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Λάρισα 2012-Δήμητρα Γιάνν. 0-2

Δωτιέας Αγιάς-Αστέρας Τυρν. 7-0

Αχιλλέας Φ.-Νέα Πολιτεία 6-0

Σμόλικας-ΠΟ Ελασσόνας 1-3

Τσαριτσάνη-Αργυροπούλι 1-1

Αμυγδαλέα-Φαλανιακός 3-2

Τύρναβος-Καλοχώρι 3-2

Βλαχογιάννι-Μακρυχώρι 1-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 13-1 10

2. Δωτιέας Αγιάς 12-3 10

3. Αμυγδαλέα 9-4 10

4. Αργυροπούλι 9-3 8

5. Τύρναβος 5-3 8

6. Τσαριτσάνη 5-7 7

7. Π.Ο.Ε 6-5 7

8. Βλαχογιάννι 6-4 7

9. Δήμητρα Γιάννουλης 6-6 6

10. Καλοχώρι 8-9 4

11. Φαλανιακός 8-10 4

12. Σμόλικας 9-8 3

13. Λάρισα 2012 3-6 2

14. Νέα Πολιτεία 2-10 1

15. Μακρυχώρι 4-10 1

16. Αστέρας Τυρνάβου 1-17 0


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16.00)

Δήμητρα Γιάνν.-Αστέρας Τυρν.

Νέα Πολιτεία-Λάρισα 2012

ΠΟ Ελασσόνας-Δωτιέας Αγιάς

Αργυροπούλι-Αχιλλέας Φ.

Φαλανιακός-Σμόλικας

Καλοχώρι-Τσαριτσάνη

Μακρυχώρι-Αμυγδαλέα

Τύρναβος-Βλαχογιάννι


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Αβέρωφ 7-1

Δαμασιακός-Μελιβοία 1-2

Ελευθεραί-Ηρακλής Λάρισας 1-4

Αμπελωνιακός-Αμπελιά 1-1

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Βούναινα 0-3

Ραχούλα-Κιλελέρ 1-0

Νεάπολη-Γόννοι 1-0

Αγ. Ανάργυροι-Πουρνάρι 2-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 21-2 12

2. Μελιβοία 11-2 12

3. Ελευθεραί 7-4 9

4. Νεάπολη 5-4 9

5. Γόννοι 5-3 7

6. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 8-7 6

7. Αμπελιά 3-2 6

8. Συκούριο 10-5 6

9. Βούναινα 6-4 5

10. Πουρνάρι 7-6 5

11. Αβέρωφ 4-9 4

12. Δαμασιακός 6-6 4

13. Αμπελωνιακός 3-9 4

14. Άγιοι Ανάργυροι 3-8 3

15. Ραχούλα 2-10 3

16. Κιλελέρ 4-6 2

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (9/10, 16.00)

Αβέρωφ-Μελιβοία

Ηρακλής Λάρ.-Συκούριο

Γλαύκη-Δαμασιακός α.α. 0-3

Αμπελιά-Ελευθεραί

Βούναινα-Χάλκη α.α. 3-0

Κιλελέρ-Αμπελωνιακός

Γόννοι-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές

Πουρνάρι-Ραχούλα

Άγιοι Ανάργυροι-Νεάπολη


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι – Ανθούπολη 3-1

Ακαδημία Φαρσάλων – Λύκοι 0-1

Υπέρεια – Τοξότης 2-1

Άρης Διλόφου – Μαυροβούνι 1-4

Βαμβακού – Αναγέννηση Φαρσάλων 0-0

Μυραϊκός – Παναγροτικός 0-3

Ρεπό: Χαραυγή


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Παναγροτικός 3-0 3

2. Μαυροβούνι 4-1 3

3. Ναρθάκι 3-1 3

4. Λύκοι 1-0 3

5. Υπέρεια 2-1 3

6. Βαμβακού 0-0 1

7. Αναγέννηση Φ. 0-0 1

8. Τοξότης 1-2 0

9. Ανθούπολη 1-3 0

10. Δίλοφος 1-4 0

11. Ακαδημία Φ. 0-1 0

12. Μυραϊκός 0-3 0

13. Χαραυγή 0-0 -4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (9/10, 16.00)

Χαραυγή-Ναρθάκι

Ανθούπολη-Ακαδημία Φ.

Λύκοι-Δίλοφος

Τοξότης-Βαμβακού

Μαυροβούνι-Μυραϊκός

Αναγέννηση Φ.-Παναγροτικός

Ρεπό: Υπέρεια


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια – Μεσοχώρι 0-3

Κουλούρι – Δένδρα 7-1

Πανιώνιος – Δολιχιακός 2-3

Πλατανούλια – Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 3-0

Βαλανίδα – Ροδιακός 5-2

Αμπελόκηποι – Καρυά 6-1

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 7-1 3

2. Βαλανίδα 5-2 3

3. Μεσοχώρι 3-0 3

4. Πλατανούλια 3-0 3

5. Αμπελόκηποι 6-1 1

6. Δολιχιακός 3-2 1

7. Ροδιακός 2-5 0

8. Καρυά 1-6 0

9. Δένδρα 1-7 0

10. Βερδικούσια 0-3 0

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 0-3 0

12. Ακαδημία Τυρνάβου 0-0 0

13. Πανιώνιος 2-3 -2

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16.00)

Ακαδημία Τυρν.-Βερδικούσια

Μεσοχώρι-Κουλούρι

Δρυμός-Πλατανούλια

Δολιχιακός-Βαλανίδα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Αμπελόκηποι

Ροδιακός-Καρυά

Ρεπό: Πανιώνιος


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια – Αρμένιο 5-0

Μαρμαρίνη – Ομορφοχώρι 1-3

Στόμιο – Λαρισαϊκός 1-2

Σ.Σ. Ραψάνης – Νέο Περιβόλι 1-0

Πελασγιώτιδα – Ατρόμητοι/Θύελλα 0-1

Ανάβρα – Μελία 1-1

Χειμάδι – Μελισσοχώρι 2-1


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ομόνοια 5-0 3

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 1-0 3

3. Ομορφοχώρι 3-1 2

4. Σ.Σ. Ραψάνης 1-0 3

5. Λαρισαϊκός 2-1 3

6. Χειμάδι 2-1 3

7. Ανάβρα 1-1 1

8.Μελία 1-1 1

9. Στόμιο 1-2 0

10. Μελισσοχώρι 1-2 0

11. Μαρμαρίνη 1-3 0

12. Πελασγιώτιδα 0-1 0

13. Νέο Περιβόλι 0-1 0

14. Αρμένιο 0-5 0


Επόμενη αγωνιστική (8/10, 16.00)

Μαρμαρίνη-Ομόνοια

Αρμένιο-Στόμιο

Ομορφοχώρι-Σ.Σ. Ραψάνης

Λαρισαϊκός-Πελασγιώτιδα

Νέο Περιβόλι-Ανάβρα

Ατρόμητοι/Θύελλα-Χειμάδι

Μελία-Μελισσοχώρι

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt