.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
24 Οκτώβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1040

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Ρήγας Φεραίος-Απόλλων Λάρισας 4-3

Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου 0-2

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός 2-2

Αμβρακία Κωστακιών-Μαύροι Αετοί Ελευθερ. 2-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Πετρίτη 1-0

Πύδνα Κίτρους-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-0

Νίκη Βόλου-ΑΕ Ιστιαίας 2-2

Τηλυκράτης Λευκάδας-Διαγόρας Σεβαστής 2-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 13-3 18

2. Διαγόρας Σεβαστής 11-5 15

3. Νίκη Βόλου 11-5 13

4. Απόλλων Λάρισας 15-8 12

5. Καραϊσκάκης 4-0 12

6. Πύδνα Κίτρους 7-3 11

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 6-2 11

8. Ρήγας Φεραίος 9-9 8

9. Πιερικός 4-6 6

10. Μαύροι Αετοί 5-8 5

11. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 8-11 5

12. Εθνικός Φιλιππιάδας 5-11 5

13. Αμβρακία Κωστακίων 3-10 4

14. Θεσπρωτός 7-10 3

15. Αστέρας Πετρίτη 2-8 2

16. Ιστιαία 4-15 1


Επόμενη αγωνιστική (30/10, 15.00)

Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πιερικός

Αστέρας Πετρίτη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αμβρακία Κωστακιών

ΑΕ Ιστιαίας-Εθνικός Φιλιππιάδας

Διαγόρας Σεβαστής-Πύδνα Κίτρους

Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάνν.-ΠΟ Ελασσόνας 0-0

Αργυροπούλι-Νέα Πολιτεία 2-1

Φαλανιακός-Αστέρας Τυρν. 3-0

Καλοχώρι-Λάρισα 2012 0-0

Μακρυχώρι-Δωτιέας Αγιάς 0-1

Βλαχογιάννι-Αχιλλέας Φ. 2-2

Τύρναβος-Σμόλικας 3-1

Τσαριτσάνη-Αμυγδαλέα 0-0


Η βαθμολογία 7η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 18-7 19

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 23-4 17

3. Αμυγδαλέα 13-6 14

4. Τσαριτσάνη 6-7 12

5. Βλαχογιάννι 9-7 11

6. Δήμητρα Γιάννουλης 13-9 11

7. Αργυροπούλι 12-9 11

8. Τύρναβος 8-8 11

9. Σμόλικας 13-11 9

10. Λάρισα 2012 7-8 9

11. Π.Ο.Ε 9-12 8

12. Φαλανιακός 12-13 7

13. Καλοχώρι 8-13 6

14. Μακρυχώρι 6-14 4

15. Αστέρας Τυρνάβου 7-27 3

16. Νέα Πολιτεία 6-16 2


Επόμενη αγωνιστική (30/10, 15.00)

Αργυροπούλι-Δήμητρα Γιάνν.

ΠΟ Ελασσόνας-Φαλανιακός

Αστραπή Ν.Π.-Καλοχώρι

Αστέρας Τυρν.-Μακρυχώρι

Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι

Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος

Αχιλλέας Φ.-Αμυγδαλέα

Σμόλικας-Τσαριτσάνη


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Γλαύκη α.α. 3-0

Αμπελιά-Ηρακλής Λάρισας 1-3

Βούναινα-Μελιβοία 1-1

Κιλελέρ-Συκούριο 0-1

Γόννοι-Δαμασιακός 1-3

Πουρνάρι-Ελευθεραί 1-2

Αγ. Ανάργυροι-Χάλκη α.α. 3-0

Νεάπολη-Αμπελωνιακός 0-1

Ραχούλα-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές 2-2


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 30-4 21

2. Μελιβοία 18-3 19

3. Ελευθεραί 12-7 16

4. Δαμασιακός 16-8 13

5. Γόννοι 10-6 13

6. Συκούριο 15-8 12

7. Αμπελωνιακός 6-9 11

8. Νεάπολη 6-7 10

9. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 11-10 10

10. Ραχούλα 9-15 10

11. Βούναινα 11-9 9

12. Αμπελιά 5-9 7

13. Αβέρωφ 7-16 7

14. Άγιοι Ανάργυροι 6-9 7

15. Πουρνάρι 10-13 5

16. Κιλελέρ 5-9 3

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (29/10, 16.00)

Αμπελιά-Αβέρωφ

Γλαύκη-Βούναινα α.α. 0-3

Ηρακλής Λάρ.-Κιλελέρ

Μελιβοία-Γόννοι

Συκούριο-Πουρνάρι

Δαμασιακός-Αγ. Ανάργυροι

Ελευθεραί-Νεάπολη

Χάλκη-Ραχούλα α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Υπέρεια-Ναρθάκι 2-2

Ακαδημία Φ.-Δίλοφος 4-2

Χαραυγή-Βαμβακού 0-2

Ανθούπολη-Μυραϊκός 3-1

Λύκοι-Αναγέννηση Φ. 1-1

Τοξότης-Μαυροβούνι 0-1

Ρεπό: Παναγροτικός

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 10-2 12

2. Ναρθάκι 9-5 8

3. Λύκοι 6-2 8

4. Υπέρεια 8-3 7

5. Βαμβακού 4-0 7

6. Παναγροτικός 8-4 6

7. Ακαδημία Φ. 6-5 5

8. Αναγέννηση Φ. 5-4 5

9. Ανθούπολη 6-6 5

10. Δίλοφος 4-9 2

11. Τοξότης 2-9 0

12. Μυραϊκός 2-13 0

13. Χαραυγή 1-9 -4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (29/10, 16.00)

Ναρθάκι-Δίλοφος

Βαμβακού-Υπέρεια

Μυραϊκός-Ακαδημία Φ.

Παναγροτικός-Χαραυγή

Αναγέννηση Φ.-Ανθούπολη

Τοξότης-Λύκοι

Ρεπό: Μαυροβούνι

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πανιώνιος-Βερδικούσια 2-4

Κουλούρι-Πλατανούλια δ.δ.

Ακαδημία Τυρν.-Βαλανίδα 4-0

Μεσοχώρι-Αμπελόκηποι 1-1

Δένδρα-Ροδιακός 2-1

Δολιχιακός-Μεγάλο Ελ/χωρι 2-0

Ρεπό: Καρυά

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Δολιχιακός 12-4 10

2. Ακαδημία Τυρνάβου 11-1 9

3. Αμπελόκηποι 16-4 8

4. Κουλούρι 11-4 7

5. Μεσοχώρι 5-2 6

6. Δένδρα 7-12 6

7. Πλατανούλια 4-2 4

8. Βαλανίδα 5-8 3

9. Καρυά 5-12 3

10. Ροδιακός 9-10 3

11. Βερδικούσια 6-13 3

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 1-16 0

13. Πανιώνιος 5-9 -2

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (29/10, 16.00)

Βερδικούσια-Πλατανούλια

Βαλανίδα-Πανιώνιος

Αμπελόκηποι-Κουλούρι

Καρυά-Ακαδημία Τυρνάβου

Ροδιακός-Μεσοχώρι

Δολιχιακός-Δρυμός

Ρεπό: Μεγάλο Ελ/χωρι

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Στόμιο-Πελασγιώτιδα 1-2

Μαρμαρίνη-Ανάβρα 1-1

Αρμένιο-Χειμάδι 1-6

Ομορφοχώρι-Μελισσοχώρι 1-1

Λαρισαϊκός-Μελία 3-1

Νέο Περιβόλι-Ατρόμητοι/Θύελλα 0-6

Σ.Σ. Ραψάνης-Ομόνοια 4-3

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 11-2 10

2. Σ.Σ. Ραψάνης 7-4 10

3. Λαρισαϊκός 7-4 8

4. Πελασγιώτιδα 5-3 7

5. Χειμάδι 10-6 7

6. Στόμιο 9-7 6

7. Μελία 6-5 5

8. Ομορφοχώρι 7-6 5

9. Μαρμαρίνη 5-6 5

10. Μελισσοχώρι 3-6 4

11. Ομόνοια 11-11 3

12. Νέο Περιβόλι 2-9 3

13. Ανάβρα 6-9 3

14. Αρμένιο 2-15 0

 

Επόμενη αγωνιστική (5/11, 15.00)

Ομόνοια-Πελασγιώτιδα

Ανάβρα-Σ.Σ. Ραψάνης

Χειμάδι-Στόμιο

Μελισσοχώρι-Μαρμαρίνη

Μελία-Αρμένιο

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ομορφοχώρι

Νέο Περιβόλι-Λαρισαϊκός

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αγ. Θωμάς-Αγ. Γεώργιος 1-2

Μάνδρα – Τερψιθέα 7-1

Ζάππειο-Σταυρός α.α. 3-0

Κρήνη –Χαλκιάδες 0-5

Ζ. Πηγή-Διογένης 0-3

Προμηθέας-Μαρίνος Αντύπας 7-0

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 13-4 9

2. Διογένης 6-0 9

3. Χαλκιάδες 14-1 7

4. Άγιος Γεώργιος 5-3 6

5. Μάνδρα 8-2 4

6. Ζάππειο 5-4 3

7. Κρήνη 1-6 2

8. Ζωοδ. Πηγή 2-6 1

9. Μαρίνος Αντύπας 1-8 1

10. Τερψιθέα 2-18 0

11. Άγιος Θωμάς 7-3 0

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

*Μάνδρα και Μαρίνος Αντύπας έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (29/10, 16.00)

Μάνδρα -Αγ. Θωμάς

Αγ. Γεώργιος -Ζάππειο

Τερψιθέα-Κρήνη

Σταυρός-Ζ. Πηγή α.α. 0-3

Χαλκιάδες-Προμηθέας

Μαρίνος Αντύπας-Διογένης

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Εθνικός Ολύμπου-Βρυότοπος α.α. 3-0

Καλύβια-Νίκη Μιχαήλ 1-8

Δρυμός-Πύθειο 5-0

Λιβάδι-Ευαγγελισμός 1-3

Συκέα-Δασοχώρι 5-2

Δελέρια-Δευκαλίων 4-2

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Συκέα 13-3 9

2. Εθνικός Ολύμπου 11-1 9

3. Δρυμός 14-2 7

4. Ευαγγελισμός 9-3 7

5. Δευκαλίων Κρανιάς 7-4 6

6. Νίκη/Μιχαήλ 11-8 4

7. Δασοχώρι 8-10 4

8. Πύθειο 2-8 3

9. Δελέρια 4-13 3

10. Βρυότοπος 3-69 0

11. Καλύβια 1-15 0

12. Λιβάδι 2-9 0

 

Επόμενη αγωνιστική (30/10, 15.00)

Μύτικας-Εθνικός Ολύμπου

Βρυότοπος-Δρυμός

Νίκη Μιχαήλ-Λιβάδι

Πύθειο-Συκέα

Ευαγγελισμός-Δελέρια (29/10, 16.00)

Δευκαλίων-Δασοχώρι

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια-Ιπποκράτης 2-2

Αετόλοφος-Καλαρρύτες 4-0

Πηνειός-Έλαφος 1-0

Μελιβοιακός -Λάρισα 88 3-3

Παραπόταμος-Πύρρος 0-1

Γαλήνη-Πυργετός (διεκόπη στο 92΄και ενώ το σκορ ήταν 2-1)

 

Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Αετόλοφος 9-1 9

2. Πύρρος 5-1 7

3. Παραπόταμος 6-2 6

4. Ελάτεια 7-5 4

5. Λάρισα ’88 6-6 4

6. Γαλήνη 4-4 3

7. Πυργετός 6-4 3

8. Πηνειός 4-8 3

9. Ιπποκράτης 3-3 3

10. Έλαφος 2-6 1

11. Καλαρρύτες 4-8 1

12. Μελιβοιακός 4-12 -1

*Ο Μελιβοιακός και οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

*Για την τύχη της αναμέτρησης Γαλήνη-Πυργετός που διεκόπη στο 92΄ θα αποφασίσει η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος

 

Επόμενη αγωνιστική (6/11, 15.00)

Αετόλοφος-Ελάτεια

Ιπποκράτης-Πηνειός

Καλαρρύτες-Μελιβοιακός

Έλαφος-Παραπόταμος

Λάρισα 88-Γαλήνη

Αναγ. Πυργετού-Πύρρος Βορ.

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt