.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
14 Νοέμβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1010

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Καλοχώρι-Δήμητρα Γιάνν. 0-2

Φαλανιακός-Μακρυχώρι 0-0

Αργυροπούλι-Βλαχογιάννι 1-3

ΠΟ Ελασσόνας-Τύρναβος 1-0

Αστραπή Ν.Π.-Αμυγδαλέα 2-1

Αστέρας Τυρν.-Τσαριτσάνη 3-1

Λάρισα 2012-Σμόλικας 0-2

Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Φ. 1-3


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 32-6 26

2. Δωτιέας Αγιάς 21-14 20

2. Βλαχογιάννι 18-9 20

3. Τσαριτσάνη 12-12 18

4. Δήμητρα Γιάννουλης 18-10 17

5. Αμυγδαλέα 16-12 15

6. Τύρναβος 12-10 15

8. Αργυροπούλι 14-14 14

9. Π.Ο.Ε 12-13 14

10. Καλοχώρι 11-15 12

11. Σμόλικας 16-16 12

12. Μακρυχώρι 10-14 11

13. Λάρισα 2012 9-14 10

14. Φαλανιακός 12-18 8

15. Αστέρας Τυρνάβου 10-34 6

16. Νέα Πολιτεία 8-21 5


Επόμενη αγωνιστική (19/11, 15.00)

Δήμητρα Γιάνν.-Μακρυχώρι

Βλαχογιάννι-Καλοχώρι

Τύρναβος-Φαλανιακός

Αμυγδαλέα-Αργυροπούλι

Τσαριτσάνη-ΠΟ Ελασσόνας

Σμόλικας-Νέα Πολιτεία

Αχιλλέας Φ.-Αστέρας Τυρν.

Δωτιέας Αγιάς-Λάρισα 2012


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Αβέρωφ 1-0

Βούναινα-Γόννοι 2-1

Αμπελιά-Πουρνάρι 1-1

Γλαύκη-Αγ. Ανάργυροι α.α. 0-3

Ηρακλής Λάρ.-Νεάπολη 0-0

Μελιβοία-Ραχούλα 1-1

Συκούριο-Ολύμπικ/Ν. Καρυές 1-1

Δαμασιακός-Αμπελωνιακός 1-0

Χάλκη-Ελευθεραί α.α. 0-3


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 37-5 28

2. Μελιβοία 21-8 23

3. Ελευθεραί 17-9 22

4. Δαμασιακός 19-9 20

5. Γόννοι 17-8 19

6. Συκούριο 22-11 19

7. Βούναινα 16-11 15

8. Αμπελωνιακός 11-12 15

9. Ραχούλα 14-17 15

10. Αμπελιά 11-10 14

11. Νεάπολη 8-10 14

12. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 15-15 12

13. Αβέρωφ 8-21 10

14. Άγιοι Ανάργυροι 10-12 10

15. Πουρνάρι 13-21 6

16. Κιλελέρ 6-13 6

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (20/11, 15.00)

Αβέρωφ-Γόννοι

Πουρνάρι-Κιλελέρ

Αγ. Ανάργυροι-Βούναινα

Νεάπολη-Αμπελιά

Ραχούλα-Γλαύκη α.α. 3-0

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Ηρακλής Λάρ.

Αμπελωνιακός-Μελιβοία

Χάλκη-Συκούριο α.α. 0-3

Ελευθεραί-Δαμασιακός


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Μυραϊκός 3-2

Παναγροτικός-Βαμβακού 1-1

Αναγέννηση Φ.-Δίλοφος 2-0

Μαυροβούνι-Υπέρεια 2-1

Τοξότης-Ακαδημία Φ. 1-5

Λύκοι-Χαραυγή 2-1

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 15-4 18

2. Βαμβακού 9-1 14

3. Ναρθάκι 15-8 14

4. Αναγέννηση Φ. 13-6 12

5. Παναγροτικός 14-5 11

6. Ακαδημία Φ. 15-11 11

7. Λύκοι 9-4 11

8. Υπέρεια 9-8 8

9. Τοξότης 7-16 6

10. Ανθούπολη 8-9 6

11. Μυραϊκός 5-19 3

12. Δίλοφος 4-15 2

13. Χαραυγή 2-17 -4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (19/11, 15.00)

Παναγροτικός-Ναρθάκι

Μυραϊκός-Αναγέννηση Φ.

Βαμβακού-Μαυροβούνι

Δίλοφος-Τοξότης

Υπέρεια-Λύκοι

Χαραυγή-Ανθούπολη

Ρεπό: Ακαδημία Φ.


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Αμπελόκηποι 1-1

Καρυά-Βαλανίδα 2-2

Ροδιακός-Πλατανούλια 0-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πανιώνιος 1-1

Δολιχιακός-Κουλούρι 4-1

Δένδρα-Ακαδημία Τυρνάβου 1-1

Ρεπό: Μεσοχώρι


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 20-4 16

2. Δολιχιακός 22-5 16

3. Αμπελόκηποι 21-5 15

4. Κουλούρι 17-12 10

5. Μεσοχώρι 7-2 9

6. Βαλανίδα 9-11 8

7. Καρυά 8-15 7

8. Βερδικούσια 13-16 7

9. Δένδρα 8-19 7

10. Πλατανούλια 6-10 7

11. Ροδιακός 11-18 3

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-24 1

13. Πανιώνιος 7-12 0

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

*Κουλούρι, Πλατανούλια, Μεσοχώρι και Δολιχιακός έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (20/11, 15.00)

Καρυά-Βερδικούσια

Αμπελόκηποι-Ροδιακός

Βαλανίδα-Μεγάλο Ελ/χωρι

Πλατανούλια-Δολιχιακός

Πανιώνιος-Δένδρα

Ακαδημία Τυρνάβου-Μεσοχώρι

Ρεπό: Κουλούρι


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανάβρα-Ομόνοια 3-0

Πελασγιώτιδα-Χειμάδι 2-2

Σ.Σ. Ραψάνης-Μελισσοχώρι 1-2

Στόμιο-Μελία 3-2

Μαρμαρίνη-Ατρόμητοι/Θύελλα 2-1

Αρμένιο-Νέο Περιβόλι 2-3

Ομορφοχώρι-Λαρισαϊκός 4-4


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 12-4 11

2. Πελασγιώτιδα 9-6 11

3. Χειμάδι 16-8 11

4. Σ.Σ. Ραψάνης 10-10 10

5. Μελισσοχώρι 8-8 10

6. Λαρισαϊκός 11-10 9

7. Ανάβρα 13-11 9

8. Στόμιο 12-13 9

9. Νέο Περιβόλι 7-11 9

10. Μαρμαρίνη 8-10 8

11. Ομορφοχώρι 11-10 7

12. Μελία 9-9 6

13. Ομόνοια 12-16 3

14. Αρμένιο 5-19 1


Επόμενη αγωνιστική (20/11, 15.00)

Ομόνοια-Χειμάδι

Μελισσοχώρι-Ανάβρα

Μελία-Πελασγιώτιδα

Ατρόμητοι/Θύελλα-Σ.Σ. Ραψάνης

Νέο Περιβόλι-Στόμιο

Λαρισαϊκός-Μαρμαρίνη (19/11, 15.00)

Ομορφοχώρι-Αρμένιο


Γ΄ΕΠΣΛ

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα (Εξ' αναβολής)

Μάνδρα-Μαρίνος Αντύπας 3-1


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 21-5 15

2. Μάνδρα 15-4 11

3. Διογένης 7-2 10

4. Χαλκιάδες 16-6 10

5. Ζάππειο 7-4 9

6. Άγιος Γεώργιος 8-4 9

7. Μαρίνος Αντύπας 6-12 5

8. Ζωοδ. Πηγή 5-9 4

9. Κρήνη 3-8 4

10. Τερψιθέα 3-22 1

11. Άγιος Θωμάς 7-7 0

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (19/11, 15.00)

Κρήνη-Αγ. Θωμάς

Ζάππειο-Ζ. Πηγή

Μάνδρα-Προμηθέας

Αγ. Γεώργιος-Μαρίνος Αντύπας

Τερψιθέα-Διογένης

Σταυραετός-Χαλκιάδες α.α. 0-3


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λιβάδι -Εθνικός Ολύμπου 1-6

Δρυμός-Συκέα 2-2

Μύτικας-Δελέρια 0-2

Βρυότοπος –Δευκαλίων α.α. 0-3

Νίκη Μιχαήλ –Δασοχώρι 4-2

Πύθειο-Ευαγγελισμός 0-1


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Εθνικός Ολύμπου 24-2 15

2. Συκέα 18-7 13

3. Ευαγγελισμός 11-3 13

4. Δρυμός 19-4 11

5. Δευκαλίων Κρανιάς 14-8 10

6. Νίκη/Μιχαήλ 18-11 10

7. Δελέρια 6-14 6

8. Δασοχώρι 14-18 5

9. Πύθειο 4-12 3

10. Καλύβια 1-24 0

11. Λιβάδι 4-18 0

*Ο Βρυότοπος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (27/11, 15.00)

Εθνικός Ολύμπου-Συκέα

Δελέρια-Λιβάδι

Δευκαλίων-Δρυμός

Δασοχώρι-Μύτικας

Ευαγγελισμός-Βρυότοπος α.α. 3-0

Πύθειο-Νίκη/Μιχαήλ


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια-Πηνειός 0-2

Μελιβοιακός-Αετόλοφος α.α. 0-3

Παραπόταμος-Ιπποκράτης 0-0

Γαλήνη-Καλαρρύτες 1-1

Αναγ. Πυργετού –Έλαφος 2-1

Πύρρος Βορ.-Λάρισα 88 1-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Αετόλοφος 12-4 12

2. Παραπόταμος 10-3 10

3. Πυργετός 10-7 9

4. Λάρισα ’88 9-8 8

5. Πύρρος 6-3 8

6. Ελάτεια 10-7 7

7. Ιπποκράτης 6-3 7

8. Πηνειός 6-11 6

9. Καλαρρύτες 12-8 4

10. Γαλήνη 6-7 4

11. Έλαφος 4-12 1

*Ο Μελιβοιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

*Για την τύχη της αναμέτρησης Γαλήνη-Πυργετός που διεκόπη στο 92΄ θα αποφασίσει η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος


Επόμενη αγωνιστική (19/11, 15.00)

Μελιβοιακός-Ελάτεια α.α. 0-3

Πηνειός-Παραπόταμος

Αετόλοφος-Γαλήνη

Ιπποκράτης-Αναγ. Πυργετού (20/11, 15.00)

Καλαρρύτες- Πύρρος Βορ.

Έλαφος-Λάρισα 88

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt