.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
06 Δεκέμβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1204

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης 2-0

ΑΕ Ιστιαίας-Αστέρας Πετρίτη (14/12)

Διαγόρας Σεβαστής-Μαύροι Αετοί Ελευθερ. 4-2

Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός 1-0

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου 0-0

Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος 3-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Πιερικός 0-0

Αμβρακία Κωστακιών-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-1


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Διαγόρας Σεβαστής 22-8 28

2. Απόλλων Λάρισας 26-10 27

3. Ολυμπιακός Βόλου 18-6 24

4. Νίκη Βόλου 17-8 23

5. Πύδνα Κίτρους 15-7 21

6. Καραϊσκάκης 7-4 18

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 10-5 18

8. Ρήγας Φεραίος 17-19 14

9. Εθνικός Φιλιππιάδας 7-12 12

10. Πιερικός 8-14 11

11. Θεσπρωτός 11-15 9

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 10-21 8

13. Αστέρας Πετρίτη 5-13 8

14. Αμβρακία Κωστακίων 6-17 7

15. Μαύροι Αετοί 8-19 6

16. Ιστιαία 7-18 5


Επόμενη αγωνιστική (11/12, 15.00)

ΑΕ Ιστιαίας-Απόλλων Λάρισας

ΑΕ Καραϊσκάκης-Διαγόρας Σεβαστής

Αστέρας Πετρίτη-Τηλυκράτης Λευκάδας

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός-Πύδνα Κίτρους

Ολυμπιακός Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος-Αμβρακία Κωστακιών

Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάνν.-Τύρναβος 1-2

Αμυγδαλέα-Βλαχογιάννι 1-0

Τσαριτσάνη-Μακρυχώρι 3-0

Σμόλικας-Καλοχώρι 1-1

Αχιλλέας Φ.-Φαλανιακός 5-2

Δωτιέας Αγιάς-Αργυροπούλι 1-0

Λάρισα 2012-Π.Ο.Ε 0-0

Αστέρας Τυρν.-Νέα Πολιτεία 1-2


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 42-10 33

2. Δωτιέας Αγιάς 26-17 27

3. Τσαριτσάνη 16-12 25

4. Τύρναβος 17-12 24

5. Δήμητρα Γιάννουλης 23-13 23

6. Αργυροπούλι 20-18 20

7. Βλαχογιάννι 19-15 20

8. Αμυγδαλέα 20-17 19

9. Καλοχώρι 17-18 17

10. Σμόλικας 21-20 16

11. Π.Ο.Ε 14-16 16

12. Λάρισα 2012 13-17 15

13. Μακρυχώρι 10-20 11

14. Φαλανιακός 15-25 9

16. Νέα Πολιτεία 10-25 8

15. Αστέρας Τυρνάβου 11-40 6


Επόμενη αγωνιστική (11/12, 15.00)

Αμυγδαλέα-Δήμητρα Γιάννουλης

Τύρναβος-Τσαριτσάνη

Βλαχογιάννι-Σμόλικας

Μακρυχώρι-Αχιλλέας Φαρσάλων

Καλοχώρι-Δωτιέας Αγιάς

Φαλανιακός-Λάρισα 2012

Αργυροπούλι-Αστέρας Τυρνάβου

ΠΟ Ελασσόνας-Νέα Πολιτεία


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Αγ. Ανάργυροι 0-2

Νεάπολη-Πουρνάρι 3-1

Ραχούλα-Γόννοι 1-1

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Κιλελέρ 2-0

Αμπελωνιακός-Βούναινα 1-1

Χάλκη-Αμπελιά α.α. 0-3

Ελευθεραί-Γλαύκη α.α. 3-0

Δαμασιακός-Ηρακλής Λάρισας 1-4

Συκούριο-Μελιβοία 2-1


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 47-6 37

2. Ελευθεραί 22-10 29

3. Συκούριο 31-14 28

4. Μελιβοία 23-12 24

5. Γόννοι 20-12 23

8. Αμπελιά 18-11 23

6. Αμπελωνιακός 16-13 22

7. Δαμασιακός 22-18 20

9. Βούναινα 23-15 20

10. Ραχούλα 19-22 19

11. Νεάπολη 11-13 18

13. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 18-20 15

14. Άγιοι Ανάργυροι 14-15 14

12. Αβέρωφ 11-24 14

15. Πουρνάρι 15-25 8

16. Κιλελέρ 7-16 8

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15.00)

Νεάπολη-Αβέρωφ

Αγ. Ανάργυροι-Ραχούλα

Πουρνάρι-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές

Γόννοι-Αμπελωνιακός

Κιλελέρ-Χάλκη α.α. 3-0

Βούναινα-Ελευθεραί

Αμπελιά-Δαμασιακός

Γλαύκη-Συκούριο α.α. 0-3

Μελιβοία-Ηρακλής Λάρισας


Β΄ΕΠΣΛ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Βερδικούσια 2-2

Ροδιακός-Δολιχιακός 1-1

Καρυά-Δένδρα 3-1

Βαλανίδα-Μεσοχώρι 0-0

Πλατανούλια-Ακαδημία Τυρνάβου 1-3

Πανιώνιος-Κουλούρι 4-0

Ρεπό: Αμπελόκηποι


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Δολιχιακός 29-11 23

2. Ακαδημία Τυρνάβου 27-8 22

3. Αμπελόκηποι 23-8 16

4. Μεσοχώρι 13-8 16

5. Καρυά 15-17 16

6. Πλατανούλια 14-17 13

7. Βαλανίδα 14-14 12

8. Κουλούρι 21-23 10

9. Δένδρα 13-25 11

10. Βερδικούσια 17-22 9

11. Ροδιακός 14-21 6

13. Πανιώνιος 14-16 4

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 6-28 2

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (17/12, 15.00)

Βερδικούσια-Δολιχιακός

Δρυμός-Μεγάλο Ελ/χωρι

Μεσοχώρι-Καρυά

Ακαδημία Τυρνάβου-Αμπελόκηποι

Κουλούρι-Βαλανίδα

Πλατανούλια-Πανιώνιος

Ρεπό: Ροδιακός


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Μελία 1-3

Ατρόμητοι/Θύελλα-Μελισσοχώρι 1-2

Νέο Περιβόλι-Χειμάδι 2-2

Λαρισαϊκός-Ανάβρα 1-1

Ομορφοχώρι-Πελασγιώτιδα 1-1

Αρμένιο-Σ.Σ. Ραψάνης 1-4

Στόμιο-Μαρμαρίνη 1-2


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Σ.Σ. Ραψάνης 18-13 17

2. Μελισσοχώρι 16-10 17

3. Χειμάδι 25-14 15

4. Μαρμαρίνη 13-12 15

5. Πελασγιώτιδα 12-9 14

6. Ομορφοχώρι 16-12 14

7. Ανάβρα 16-13 14

8. Ατρόμητοι/Θύελλα 14-8 12

9. Στόμιο 15-16 12

10. Λαρισαϊκός 14-15 11

11. Νέο Περιβόλι 9-15 11

12. Μελία 15-18 10

13. Ομόνοια 16-25 6

14. Αρμένιο 7-28 1


Επόμενη αγωνιστική (11/12, 15.00)

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ομόνοια

Μελία-Νέο Περιβόλι

Μελισσοχώρι-Λαρισαϊκός

Χειμάδι-Ομορφοχώρι

Ανάβρα-Αρμένιο

Πελασγώτιδα-Μαρμαρίνη

Σ.Σ. Ραψάνης-Στόμιο

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Αγ. Θωμάς 1-0

Ζ. Πηγή-Μαρίνος Αντύπας 1-2

Κρήνη –Διογένης 1-3

Ζάππειο-Χαλκιάδες 3-0

Μάνδρα-Σταυρός α.α. 3-0

Αγ. Γεώργιος –Τερψιθέα 2-4


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 33-8 24

2. Μάνδρα 21-9 17

3. Χαλκιάδες 22-11 16

4. Διογένης 13-6 16

5. Ζάππειο 15-5 16

6. Μαρίνος Αντύπας 13-14 12

7. Άγιος Γεώργιος 13-16 9

8. Τερψιθέα 12-26 7

9. Άγιος Θωμάς 12-10 6

10. Ζωοδ. Πηγή 8-19 4

11. Κρήνη 6-19 4

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (11/12, 15.00)

Αγ. Θωμάς-Μαρίνος Αντύπας

Διογένης-Προμηθέας

Χαλκιάδες-Ζ. Πηγή

Σταυρός-Κρήνη α.α. 0-3

Τερψιθέα-Ζάππειο

Αγ. Γεώργιος-Μάνδρα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δελέρια -Εθνικός Ολύμπου 0-0

Συκέα –Δευκαλίων 1-2

Λιβάδι –Δασοχώρι 3-1

Δρυμός-Ευαγγελισμός 0-0

Καλύβια-Πύθειο α.α. 3-0

Βρυότοπος-Νίκη Μιχαήλ α.α. 0-3


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Συκέα 23-9 19

2. Εθνικός Ολύμπου 24-3 17

3. Ευαγγελισμός 15-5 17

5. Δρυμός 23-7 16

6. Δευκαλίων Κρανιάς 22-14 16

7. Νίκη/Μιχαήλ 27-17 16

8. Δελέρια 10-15 13

9. Δασοχώρι 24-22 11

10. Λιβάδι 13-22 6

11. Καλύβια 5-36 3

12. Πύθειο 9-24 3

*Ο Βρυότοπος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15.00)

Εθνικός Ολύμπου-Δευκαλίων

Δασοχώρι-Δελέρια

Ευαγγελισμός-Συκέα

Πύθειο-Λιβάδι

Νίκη/Μιχαήλ -Δρυμός

Βρυότοπος-Καλύβια α.α. 0-3


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Γαλήνη-Ελάτεια 0-0

Παραπόταμος-Αναγ. Πυργετού 1-3

Μελιβοιακός-Πύρρος Βορ. α.α. 0-3

Πηνειός-Λάρισα 88 3-2

Αετόλοφος-Έλαφος 2-0

Ιπποκράτης-Καλαρρύτες 2-0


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Αετόλοφος 16-6 18

2. Πυργετός 16-9 18

3. Πύρρος 15-3 17

4. Παραπόταμος 12-6 14

5. Ιπποκράτης 13-6 13

6. Ελάτεια 13-8 11

7. Γαλήνη 11-10 11

8. Πηνειός 10-15 10

9. Λάρισα ’88 14-20 8

10. Έλαφος 11-17 7

11. Καλαρρύτες 14-17 4

*Ο Μελιβοιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς


Επόμενη αγωνιστική (10/12, 15.00)

Ελάτεια - Πυργετός

Πύρρος Βορ. -Γαλήνη

Λάρισα 88-Παραπόταμος

Έλαφος-Μελιβοιακός α.α. 3-0

Καλαρρύτες-Πηνειός

Ιπποκράτης -Αετόλοφος

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt