.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
19 Δεκέμβριος 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1532

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας Σεβαστής 3-1

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Ιστιαίας 2-1

Νίκη Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-0

Πύδνα Κίτρους-Αστέρας Πετριτή 5-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ. 0-0

Αμβρακία Κωστακιών-Θεσπρωτός 0-1

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ολυμπιακός Βόλου 0-1

Πιερικός-Ρήγας Φεραίος 1-1

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 30-11 33

2. Ολυμπιακός Βόλου 22-6 30

3. Διαγόρας Σεβαστής 23-14 28

4. Πύδνα Κίτρους 22-8 27

5. Νίκη Βόλου 18-9 26

6. Τηλυκράτης Λευκάδας 13-7 22

7. Καραϊσκάκης 10-5 21

8. Ρήγας Φεραίος 22-22 18

9. Εθνικός Φιλιππιάδας 7-15 13

10. Πιερικός 9-15 13

11. Μαύροι Αετοί 9-19 10

12. Θεσπρωτός 12-17 12

13. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 10-22 9

14. Αστέρας Πετριτή 7-19 9

15. Ιστιαία 11-19 8

16. Αμβρακία Κωστακίων 8-22 7

 

Επόμενη αγωνιστική (8/1, 15.00)

Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Λάρισας

Διαγόρας Σεβαστής-Νίκη Βόλου

ΑΕ Ιστιαίας-Πύδνα Κίτρους

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας

Αστέρας Πετρίτη-Αμβρακία Κωστακιών

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Θεσπρωτός-Πιερικός

Ολυμπιακός Βόλου-Ρήγας Φεραίος

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάνν.-Τσαριτσάνη 1-0

Σμόλικας-Αμυγδαλέα 2-0

Αχιλλέας Φ.-Τύρναβος 2-1

Δωτιέας Αγιάς-Βλαχογιάννι 2-0

Λάρισα 2012-Μακρυχώρι 1-2

Αστέρας Τυρν.-Καλοχώρι 4-2

Νέα Πολιτεία-Φαλανιακός 0-4

ΠΟ Ελασσόνας-Αργυροπούλι 3-1

 

Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 46-11 39

2. Δωτιέας Αγιάς 28-19 30

3. Δήμητρα Γιάννουλης 26-14 29

4. Τσαριτσάνη 18-13 28

5. Τύρναβος 18-16 24

6. Αργυροπούλι 24-23 23

7. Βλαχογιάννι 20-17 23

8. Π.Ο.Ε 19-17 22

9. Καλοχώρι 21-22 20

10. Αμυγδαλέα 21-21 19

11. Σμόλικας 23-21 19

12. Λάρισα 2012 14-20 15

13. Φαλανιακός 20-25 15

14. Μακρυχώρι 12-23 14

15. Αστέρας Τυρνάβου 17-45 9

16. Νέα Πολιτεία 10-31 8

 

Επόμενη αγωνιστική (7/1, 15.00)

Σμόλικας-Δήμητρα Γιάννουλης

Τσαριτσάνη-Αχιλλέας Φ.

Αμυγδαλέα-Δωτιέας Αγιάς

Τύρναβος-Λάρισα 2012

Βλαχογιάννι-Αστέρας Τυρν.

Μακρυχώρι-Νέα Πολιτεία

Καλοχώρι-Π.Ο.Ε

Αργυροπούλι-Φαλανιακός

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Αβέρωφ 3-0

Ραχούλα-Αμπελωνιακός 0-2

Νεάπολη-Χάλκη α.α. 3-0

Αγ. Ανάργυροι-Ελευθεραί 2-1

Πουρνάρι-Δαμασιακός 1-3

Γόννοι-Συκούριο 0-2

Κιλελέρ-Μελιβοία 2-1

Βούναινα-Ηρακλής Λάρισας 2-1

Γλαύκη-Αμπελιά α.α. 0-3

 

Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 52-8 43

2. Συκούριο 39-15 37

3. Αμπελιά 25-12 32

4. Γόννοι 25-14 29

5. Ελευθεραί 23-13 29

6. Αμπελωνιακός 19-17 28

7. Βούναινα 30-20 26

8. Μελιβοία 24-16 24

9. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 28-23 24

10. Δαμασιακός 28-24 24

11. Νεάπολη 17-16 24

12. Άγιοι Ανάργυροι 18-18 20

13. Ραχούλα 20-28 19

14. Αβέρωφ 13-29 17

15. Κιλελέρ 14-19 15

16. Πουρνάρι 21-32 11

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (8/1, 15.00)

Αβέρωφ-Αμπελωνιακός

Χάλκη-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές α.α. 0-3

Ελευθεραί-Ραχούλα

Δαμασιακός-Νεάπολη

Συκούριο-Αγ. Ανάργυροι

Μελιβοία-Πουρνάρι

Ηρακλής Λάρ.-Γόννοι

Γλαύκη-Κιλελέρ α.α. 0-3

Αμπελιά-Βούναινα

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ναρθάκι-Τοξότης 4-1

Λύκοι-Μαυροβούνι 0-3

Ανθούπολη-Παναγροτικός 0-0

Χαραυγή-Μυραϊκός 2-2

Ακαδημία Φ.-Βαμβακού 0-1

Δίλοφος-Υπέρεια 0-3

Ρεπό: Αναγέννηση Φ.

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Μαυροβούνι 20-7 25

2. Βαμβακού 14-2 24

3. Αναγέννηση Φ. 21-9 21

4. Ναρθάκι 25-14 20

5. Παναγροτικός 17-10 16

6. Λύκοι 11-10 14

7. Ακαδημία Φ. 19-13 14

8. Υπέρεια 15-14 14

9. Τοξότης 13-27 9

10. Ανθούπολη 10-13 9

11. Δίλοφος 5-19 5

12. Μυραϊκός 11-28 4

13. Χαραυγή 7-20 4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική

Λύκοι-Ναρθάκι

Μαυροβούνι-Ανθούπολη

Αναγέννηση Φ.-Χαραυγή

Παναγροτικός-Ακαδημία Φ.

Μυραϊκός-Υπέρεια

Βαμβακού-Δίλοφος

Ρεπό: Τοξότης

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Δολιχιακός 2-1

Δένδρα-Μεγάλο Ελ/χωρι 1-1

Μεσοχώρι-Καρυά 0-2

Ακαδημία Τυρνάβου-Αμπελόκηποι 2-0

Κουλούρι-Βαλανίδα 3-1

Πλατανούλια-Πανιώνιος 1-2

Ρεπό: Ροδιακός

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 29-8 25

2. Δολιχιακός 30-13 23

3. Καρυά 17-17 19

4. Αμπελόκηποι 23-10 16

5. Μεσοχώρι 13-10 16

6. Πλατανούλια 15-19 13

7. Κουλούρι 24-24 13

8. Βαλανίδα 15-17 12

9. Βερδικούσια 19-23 12

10. Δένδρα 14-26 12

11. Πανιώνιος 16-17 7

12. Ροδιακός 14-21 6

13. Μεγάλο Ελ/χωρι 7-29 3

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική

Δένδρα-Βερδικούσια

Μεγάλο Ελ/χωρι-Μεσοχώρι

Ροδιακός-Ακαδημία Τυρνάβου

Καρυά-Κουλούρι

Αμπελόκηποι-Πανιώνιος

Βαλανίδα-Πλατανούλια

Ρεπό: Δολιχιακός

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Νέο Περιβόλι 2-0

Λαρισαϊκός-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-0

Ομορφοχώρι-Μελία 1-1

Αρμένιο-Μελισσοχώρι 0-4

Μαρμαρίνη-Χειμάδι 3-0

Στόμιο-Ανάβρα 0-3

Πελασγιώτιδα-Σ.Σ. Ραψάνης 2-0

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 21-10 23

2. Μαρμαρίνη 17-12 21

3. Σ.Σ. Ραψάνης 22-15 20

4. Ανάβρα 25-13 20

5. Χειμάδι 31-18 18

6. Πελασγιώτιδα 14-10 17

7. Ατρόμητοι/Θύελλα 15-9 15

8. Ομορφοχώρι 18-19 15

9. Λαρισαϊκός 15-16 14

10. Μελία 21-20 14

11. Στόμιο 15-23 12

12. Νέο Περιβόλι 10-22 11

13. Ομόνοια 18-26 9

14. Αρμένιο 7-38 1

 

Επόμενη αγωνιστική

Λαρισαϊκός-Ομόνοια

Νέο Περιβόλι-Ομορφοχώρι

Ατρόμητοι/Θύελλα-Αρμένιο

Μελία-Μαρμαρίνη

Μελισσοχώρι-Στόμιο

Χειμάδι-Σ.Σ. Ραψάνης

Ανάβρα-Πελασγιώτιδα

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρίνος Αντύπας-Χαλκιάδες 3-3

Προμηθέας-Σταυρός α.α. 3-0

Ζ. Πηγή-Τερψιθέα 0-0

Κρήνη-Αγ. Γεώργιος 0-2

Ζάππειο-Μάνδρα (αναβλήθηκε)

Διογένης-Αγ. Θωμάς 0-1

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 40-8 30

2. Μάνδρα 23-10 20

3. Χαλκιάδες 27-15 20

4. Ζάππειο 17-5 19

5. Διογένης 13-11 16

6. Μαρίνος Αντύπας 16-19 13

7. Άγιος Γεώργιος 16-18 12

8. Άγιος Θωμάς 15-10 12

9. Κρήνη 9-21 7

10. Τερψιθέα 12-28 8

11. Ζωοδ. Πηγή 9-21 5

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

*Ζάππειο και Μάνδρα έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική

Χαλκιάδες-Αγ. Θωμάς

Σταυρός- Διογένης

Τερψιθέα-Μαρίνος Αντύπας

Αγ. Γεώργιος-Προμηθέας

Μάνδρα -Ζ. Πηγή

Ζάππειο-Κρήνη

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δασοχώρι-Εθνικός Ολύμπου 1-0

Δευκαλίων-Ευαγγελισμός 0-1

Δελέρια-Πύθειο 6-2

Συκέα-Νίκη/Μιχαήλ 3-0

Λιβάδι – Βρυότοπος α.α. 3-0

Δρυμός-Καλύβια 6-0

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Συκέα 28-9 25

2. Εθνικός Ολύμπου 29-6 20

3. Ευαγγελισμός 16-7 20

4. Νίκη/Μιχαήλ 29-21 19

5. Δρυμός 30-9 19

6. Δασοχώρι 29-22 17

7. Δευκαλίων Κρανιάς 24-20 16

8. Δελέρια 16-21 16

9. Λιβάδι 18-26 9

10. Καλύβια 8-42 6

11. Πύθειο 15-32 6

*Ο Βρυότοπος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική

Ευαγγελισμός-Εθνικός Ολύμπου

Πύθειο-Δασοχώρι

Νίκη/Μιχαήλ -Δευκαλίων

Βρυότοπος-Δελέρια α.α. 0-3

Καλύβια-Συκέα

Δρυμός-Λιβάδι

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πύρρος Βορ.-Ελάτεια 2-1

Πυργετός-Λάρισα 88 4-0

Γαλήνη-Έλαφος 1-0

Παραπόταμος-Καλαρρύτες 2-1

Μελιβοιακός –Ιπποκράτης α.α. 0-3

Πηνειός-Αετόλοφος 0-3

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Πυργετός 24-10 24

2. Πύρρος 21-5 23

3. Αετόλοφος 20-11 21

4. Ιπποκράτης 21-7 19

5. Παραπόταμος 15-8 18

6. Γαλήνη 13-14 14

7. Πηνειός 12-18 13

8. Ελάτεια 15-14 11

9. Έλαφος 14-18 10

10. Λάρισα ’88 15-25 9

11. Καλαρρύτες 15-21 4

*Ο Μελιβοιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική

Λάρισα 88-Ελάτεια

Έλαφος-Πύρρος Βορ.

Καλαρρύτες-Πυργετός

Ιπποκράτης-Γαλήνη

Αετόλοφος-Παραπόταμος

Πηνειός-Μελιβοιακός α.α. 3-0

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt