.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
07 Φεβρουάριος 2017

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1976

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Αμβρακία Κωστακιών-Απόλλων Λάρισας 1-1

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-0

Πύδνα Κίτρους-Πιερικός 1-0

Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος 2-1

Τηλυκράτης Λευκάδας-Ολυμπιακός Βόλου 1-1

Διαγόρας Σεβαστής-Θεσπρωτός 0-2

Ιστιαία-Μαύροι Αετοί Ελευθερ. 2-0

Αστέρας Πετριτή-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-2


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 40-13 41

2. Ολυμπιακός Βόλου 30-8 40

3. Διαγόρας Σεβαστής 28-17 35

4. Πύδνα Κίτρους 26-10 34

5. Καραϊσκάκης 17-8 33

6. Νίκη Βόλου 22-16 33

7. Τηλυκράτης Λευκάδας 16-10 26

8. Ρήγας Φεραίος 24-28 19

9. Μαύροι Αετοί 12-24 17

10. Πιερικός 11-18 17

11. Θεσπρωτός 16-21 18

12. Εθνικός Φιλιππιάδας 12-23 16

13. Ιστιαία 14-21 14

14. Αμβρακία Κωστακίων 11-23 12

15. Αστέρας Πετριτή 9-25 10

16. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 12-30 9

 

Επόμενη αγωνιστική (12/2, 15:00)

Απόλλων Λάρισας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πιερικός-Αμβρακία Κωστακιών

Ρήγας Φεραίος-Εθνικός Φιλιππιάδας

Ολυμπιακός Βόλου-Πύδνα Κίτρους

Θεσπρωτός-Νίκη Βόλου

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Τηλυκράτης Λευκάδας

Αστέρας Πετριτή-Διαγόρας Σεβαστής

ΑΕ Καραϊσκάκης-ΑΕ Ιστιαίας

 

Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάννουλης-Αχιλλέας Φ. 1-3

Δωτιέας Αγιάς-Σμόλικας 0-1

Λάρισα 2012-Τσαριτσάνη 0-1

Αστέρας Τυρν.-Αμυγδαλέα 0-1

Νέα Πολιτεία-Τύρναβος 0-0

Π.Ο.Ε-Βλαχογιάννι 0-5

Αργυροπούλι-Μακρυχώρι 2-1

Φαλανιακός-Καλοχώρι 2-0

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Αχιλλέας Φαρσάλων 52-14 45

2. Δωτιέας Αγιάς 29-20 33

3. Τσαριτσάνη 21-16 31

4. Δήμητρα Γιάννουλης 28-18 30

5. Αργυροπούλι 28-25 29

6. Βλαχογιάννι 26-17 29

7. Τύρναβος 19-16 28

8. Π.Ο.Ε 22-23 25

9. Σμόλικας 25-22 23

10. Αμυγδαλέα 22-22 22

11. Καλοχώρι 22-27 20

12. Φαλανιακός 23-27 18

13. Λάρισα 2012 14-22 15

14. Μακρυχώρι 14-27 14

15. Νέα Πολιτεία 12-32 12

16. Αστέρας Τυρνάβου 17-47 9

 

Επόμενη αγωνιστική (11/2, 15:00)

Δωτιέας Αγιάς-Δήμητρα Γιάνν.

Αχιλλέας Φ.-Λάρισα 2012

Σμόλικας-Αστέρας Τυρν.

Τσαριτσάνη-Νέα Πολιτεία

Αμυγδαλέα-Π.Ο.Ε

Τύρναβος-Αργυροπούλι

Βλαχογιάννι-Φαλανιακός

Καλοχώρι-Μακρυχώρι

 

Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Χάλκη-Αβέρωφ α.α. 0-3

Αμπελωνιακός-Ελευθεραί 2-3

Ολύμπικ/ Ν. Καρυές-Δαμασιακός 1-1

Ραχούλα-Συκούριο 1-4

Νεάπολη-Μελιβοία 0-1

Αγ. Ανάργυροι-Ηρακλής Λάρισας 0-0

Πουρνάρι-Γλαύκη α.α. 3-0

Γόννοι-Αμπελιά 1-0

Κιλελέρ-Βούναινα 2-0

 

Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 55-9 47

2. Συκούριο 44-16 43

3. Αμπελιά 26-13 35

4. Γόννοι 27-17 32

5. Ελευθεραί 27-17 32

6. Αμπελωνιακός 23-20 31

7. Μελιβοία 28-16 30

8. Ολύμπικ/Ν. Καρυές 32-24 28

9. Δαμασιακός 31-26 28

10. Βούναινα 30-23 26

11. Νεάπολη 18-19 24

12. Ραχούλα 23-33 22

13. Άγιοι Ανάργυροι 18-19 21

14. Κιλελέρ 19-19 21

15. Αβέρωφ 16-31 20

16. Πουρνάρι 24-35 14

*Χάλκη και Γλαύκη δεν παίρνουν μέρος στο πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (12/2, 15:00)

Αβέρωφ-Ελευθεραί

Δαμασιακός-Χάλκη α.α. 3-0

Μελιβοία-Αμπελωνιακός

Μελιβοία-Ολύμπικ/ Ν. Καρυές

Ηρακλής Λάρ.-Ραχούλα

Γλαύκη-Νεάπολη α.α. 0-3

Αμπελιά-Αγ. Ανάργυροι-Αμπελιά

Βούναινα-Πουρνάρι

Κιλελέρ-Γόννοι

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Λύκοι 0-1

Χαραυγή-Τοξότης 2-1

Ακαδημία Φ.-Μαυροβούνι 1-0

Υπέρεια-Αναγέννηση Φ. 2-1

Δίλοφος-Παναγροτικός 0-2

Μυραϊκός-Βαμβακού 0-4

Ρεπό: Ναρθάκι

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

2. Βαμβακού 20-2 30

1. Μαυροβούνι 21-8 28

3. Αναγέννηση Φ. 27-12 24

5. Παναγροτικός 21-10 22

4. Ναρθάκι 25-14 21

6. Υπέρεια 22-16 20

7. Λύκοι 12-10 18

8. Ακαδημία Φ. 20-15 17

9. Τοξότης 14-29 9

10. Ανθούπολη 10-15 9

11. Χαραυγή 10-26 7

12. Δίλοφος 5-22 5

13. Μυραϊκός 12-38 4

*Η Χαραυγή ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -4 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (11/2, 15:00)

Ανθούπολη-Ναρθάκι

Λύκοι-Ακαδημία Φ.

Τοξότης-Υπέρεια

Μαυροβούνι-Δίλοφος

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού

Παναγροτικός-Μυραϊκός

Ρεπό: Χαραυγή

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεσοχώρι-Δένδρα 1-2

Ακαδημία Τυρνάβου-Δολιχιακός 2-0

Κουλούρι-Μεγάλο Ελ/χωρι 4-0

Πανιώνιος-Ροδιακός 0-1

Πλατανούλια-Καρυά 1-0

Αμπελόκηποι-Βαλανίδα 1-0

Ρεπό: Βερδικούσια

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 31-10 28

2. Δολιχιακός 30-15 23

3. Αμπελόκηποι 29-10 22

4. Καρυά 17-18 19

5. Μεσοχώρι 15-12 19

6. Δένδρα 18-27 18

7. Πλατανούλια 16-23 16

8. Κουλούρι 28-24 16

9. Βαλανίδα 19-18 15

10. Βερδικούσια 19-25 12

11. Ροδιακός 16-21 12

12. Πανιώνιος 16-23 7

13. Μεγάλο Ελ/χωρι 7-34 3

*Ο Πανιώνιος, οι Αμπελόκηποι και ο Δολιχιακός ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

*Καρυά και Κουλούρι έχουν ένα ματς λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική (12/2, 15:00)

Μεσοχώρι-Βερδικούσια

Δένδρα-Κουλούρι

Δολιχιακός-Πανιώνιος

Μεγάλο Ελ/χωρι-Πλατανούλια

Ροδιακός-Βαλανίδα

Καρυά-Αμπελόκηποι

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Ομορφοχώρι 0-2

Αρμένιο-Λαρισαϊκός 0-5

Μαρμαρίνη-Νέο Περιβόλι 0-0

Στόμιο-Ατρόμητοι/Θύελλα 2-1

Σ.Σ. Ραψάνης-Μελία 0-1

Πελασγιώτιδα-Μελισσοχώρι 0-2

Χειμάδι-Ανάβρα 0-1

 

Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 25-11 29

2. Ανάβρα 27-14 24

3. Μαρμαρίνη 18-14 22

4. Χειμάδι 33-19 21

5. Μελία 24-21 20

6. Σ.Σ. Ραψάνης 22-18 20

7. Ομορφοχώρι 21-23 18

8. Λαρισαϊκός 20-16 18

9. Πελασγιώτιδα 15-13 18

10. Ατρόμητοι/Θύελλα 18-13 16

11. Νέο Περιβόλι 14-23 15

12. Στόμιο 18-26 15

13. Ομόνοια 18-28 10

14. Αρμένιο 9-45 2

 

Επόμενη αγωνιστική (12/2, 15:00)

Αρμένιο-Ομόνοια

Ομορφοχώρι-Μαρμαρίνη

Λαρισαϊκός-Στόμιο

Νέο Περιβόλι-Σ.Σ. Ραψάνης

Ατρόμητοι/Θύελλα-Πελασγιώτιδα

Μελία-Ανάβρα

Μελισσοχώρι-Χειμάδι

 

Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Ζάππειο-Μάνδρα 2-1

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Προμηθέας 48-9 33

2. Ζάππειο 21-6 25

3. Μάνδρα 26-12 23

4. Χαλκιάδες 28-17 20

5. Διογένης 16-11 19

6. Μαρίνος Αντύπας 21-21 16

7. Άγιος Θωμάς 17-11 15

8. Άγιος Γεώργιος 17-27 12

9. Κρήνη 9-23 7

10. Τερψιθέα 14-33 8

11. Ζωοδ. Πηγή 9-23 5

*Ο Άγιος Θωμάς ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς

*Ο Σταυρός δεν παίρνει μέρος στο πρωτάθλημα

Επόμενη αγωνιστική (11/2, 15:00)

Σταυρός-Αγ. Θωμάς α.α. 0-3

Χαλκιάδες-Τερψιθέα

Διογένης-Αγ. Γεώργιος

Μαρίνος Αντύπας-Μάνδρα

Προμηθέας-Ζάππειο

Ζ. Πηγή-Κρήνη

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πύθειο-Εθνικός Ολύμπου α.α. 0-3

Ευαγγελισμός-Νίκη/Μιχαήλ 1-3

Δασοχώρι-Βρυότοπος α.α. 3-0

Δευκαλίων-Καλύβια (αναβολή)

Δελέρια-Δρυμός 0-2

Συκέα-Λιβάδι 7-1

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Συκέα 37-12 29

2. Εθνικός Ολύμπου 36-9 26

3. Νίκη/Μιχαήλ 41-25 25

4. Δρυμός 36-10 25

5. Δασοχώρι 38-23 23

6. Ευαγγελισμός 20-14 20

7. Δελέρια 19-23 19

8. Δευκαλίων Κρανιάς 27-29 16

9. Λιβάδι 20-37 9

10. Καλύβια 10-44 7

*Ο Βρυότοπος και ο Όλυμπος Πυθίου έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (11/2, 15:00)

Εθνικός Ολύμπου-Νίκη/Μιχαήλ

Βρυότοπος-Πύθιο α.α. 0-3

Καλύβια-Ευαγγελισμός

Δρυμός-Δασοχώρι

Λιβάδι-Δευκαλίων

Δελέρια-Συκέα

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Έλαφος-Ελάτεια 1-1

Λάρισα ’88-Καλαρρύτες 1-4

Πύρρος-Ιπποκράτης 0-0

Πυργετός-Αετόλοφος 2-1

Γαλήνη-Πηνειός 0-1

Παραπόταμος-Μελιβοιακός α.α. 3-0

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Πυργετός 29-14 28

2. Πύρρος 23-5 27

3. Αετόλοφος 23-13 24

4. Ιπποκράτης 22-7 23

5. Παραπόταμος 18-10 21

6. Πηνειός 16-18 19

7. Γαλήνη 13-16 14

8. Ελάτεια 18-17 13

9. Έλαφος 15-21 11

10. Λάρισα ’88 18-31 10

11. Καλαρρύτες 22-25 7

*Ο Μελιβοιακός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Οι Καλαρρύτες ξεκίνησαν το πρωτάθλημα με -2 βαθμούς

 

Επόμενη αγωνιστική (12/2, 15:00)

Ελάτεια-Καλαρρύτες

Ιπποκράτης-Έλαφος

Αετόλοφος-Λάρισα ’88

Πηνειός-Πύρρος

Μελιβοιακός-Πυργετός α.α. 0-3

Γαλήνη-Παραπόταμος

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt