.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
18 Φεβρουάριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 3310

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Σπάρτη-Παναχαϊκή 2-3

Εργοτέλης-ΑΟΧ Κισσαμικός 1-0

Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός 3-2

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου 0-1

Ηρακλής-Κέρκυρα 1-1

ΝΠΣ Βόλος-Δόξα Δράμας 2-1

Αήττητος Σπάτων-Ηρόδοτος 1-1

Πλατανιάς-ΑΕ Καραϊσκάκης 2-0


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 39-12 44

2. Απόλλων Λάρισας 25-15 33

3. Κέρκυρα 19-12 30

4. Πλατανιάς 21-11 28

5. Παναχαϊκή 17-13 28

6. Απόλλων Πόντου 15-12 27

7. Εργοτέλης 23-18 26

8. Ηρακλής 20-17 23

9. Δόξα Δράμας 18-21 22

10. ΑΟΧ/Κισσαμικός 17-15 21

11. Καραϊσκάκης 8-19 18

12. Ηρόδοτος 12-24 18

13. Τρίκαλα 14-19 17

14. Αήττητος Σπάτων 11-20 15

15. Σπάρτη 13-23 14

16. Αιγινιακός 14-35 10


Επόμενη αγωνιστική

(Σάββατο 23/2, 15:00)

Εργοτέλης-Σπάρτη

Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας-Πλατανιάς


(Κυριακή 24/2, 15:00)

ΑΟΧ Κισσαμικός-Τρίκαλα

Αιγινιακός-Ηρακλής

Απόλλων Πόντου-ΝΠΣ Βόλος

Κέρκυρα-Αήττητος Σπάτων

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ηρόδοτος


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Σέλλανα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2

Ιτέα-Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0

Μετέωρα-ΓΣ Αλμυρού 0-3

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου 2-0

Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-0

Αναγέννηση Καρδίτσας-Στυλίδα α.α. 0-3

Θησέας Αγριάς-Φωκικός 3-1


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 48-10 50

2. Νίκη Βόλου 50-6 50

3. Ιτέα 26-18 34

4. Μετέωρα 30-17 33

5. Θησέας Αγριάς 22-24 29

6. Τσαριτσάνη 22-26 26

7. Σέλλανα 21-20 25

8. Πιερικός 25-26 23

9. Αλμυρός 17-15 23

10. Απόλλων Μακρυχωρίου 16-25 21

11. Στυλίδα 18-40 20

12. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 19-28 17

13. Φωκικός 11-28 13

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/2, 15:00)

Ιτέα-ΑΟ Σελλάνων

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Μετέωρα

Απόλλων Μακρυχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου

Αλμυρός-Πιερικός

Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θησέας Αγριάς

ΑΟ Στυλίδας-Φωκικός


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας-Κιλελέρ 2-0

Αργυροπούλι-Δωτιέας Αγιάς 0-0

Βλαχογιάννι-Σμόλικας 1-1

Τύρναβος-Π.Ο.Ε 1-1

Αμυγδαλέα-Αμπελωνιακός 2-1

Φαλανιακός-Συκούριο α.α. 3-0

Λάρισα 2012-Αχιλλέας Φ. 2-0

Δαμασιακός-Μακρυχώρι 0-1


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 34-10 46

2. Ηρακλής Λάρισας 41-12 46

3. Σμόλικας 33-17 38

4. Μακρυχώρι 27-16 31

5. Π.Ο.Ε 26-18 30

6. Αμπελωνιακός 24-15 27

7. Κιλελέρ 21-22 26

8. Αχιλλέας Φαρσάλων 20-21 24

9. Δωτιέας Αγιάς 21-20 23

10. Τύρναβος 17-23 22

11. Βλαχογιάννι 22-27 21

12. Δαμασιακός 15-17 20

13. Αργυροπούλι 15-21 19

14. Αμυγδαλέα 18-29 17

15. Λάρισα 2012 19-31 16

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/2, 15:00)

Κιλελέρ-Δωτιέας

Σμόλικας-Ηρακλής Λάρισας

Π.Ο.Ε-Αργυροπούλι

Αμπελωνιακός-Βλαχογιάννι

Συκούριο-Τύρναβος α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Αμυγδαλέα

Δαμασιακός-Φαλανιακός

Μακρυχώρι-Λάρισα 2012


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάν.-Παναγροτικός 2-0

Προμηθέας-Αμπελιά 2-0

Μαυροβούνι-Αβέρωφ 1-1

Μελισσοχώρι-Ανάβρα 0-2

Νέα Πολιτεία-Ελευθεραί 4-0

Αγ. Ανάργυροι-Μεσοχώρι 4-0

Μελιβοία-Νεάπολη 1-1

Βούναινα-Πύρρος 1-1


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 39-14 36

2. Αβέρωφ 44-26 36

3. Βούναινα 36-16 35

4. Πύρρος 30-13 32

5. Μαυροβούνι 23-16 31

6. Ανάβρα 29-26 27

7. Μελισσοχώρι 21-17 27

8. Άγιοι Ανάργυροι 34-30 26

9. Προμηθέας 28-35 23

10. Ελευθεραί 17-22 22

11. Νέα Πολιτεία 27-27 22

12. Δήμητρα Γιάννουλης 15-23 20

13. Παναγροτικός 16-32 16

14. Μελιβοία 17-39 13

15. Νεάπολη 17-34 13

16. Μεσοχώρι 13-35 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/2, 15:00)

Προμηθέας-Δήμητρα Γιάν.

Παναγροτικός-Μαυροβούνι

Αμπελιά-Μελισσοχώρι

Αβέρωφ-Νέα Πολιτεία

Ανάβρα-Αγ. Ανάργυροι

Ελευθεραί-Μελιβοία

Μεσοχώρι-Βούναινα

Πύρρος-Νεάπολη


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (17/2)

Α.Π. Ελασσόνας-Συκέα 2-1

Ροδιακός-Μύτικας 11-0

Βερδικούσια-Μεγάλο Ελ/χωρι 4-0

Στεφαν./Γαλαν.-Βαλανίδα 1-1

Ευαγγελισμός-Ακαδ. Τυρνάβου 1-1

Πλατανούλια-Δρυμός 1-3


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Βαλανίδα 27-11 31

2. Δρυμός 36-16 31

3. Ροδιακός 35-13 26

4. Βερδικούσια 25-13 25

6. Α.Π. Ελασσόνας 26-20 24

5. Συκέα 31-23 21

7. Πλατανούλια 25-20 20

8. Ακαδημία Τυρνάβου 22-10 20

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 16-27 12

10. Ευαγγελισμός 16-28 9

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 15-42 3

12. Μύτικας Καλυβίων 7-52 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/2, 15:00)

Ροδιακός-Α.Π. Ελασσόνας

Συκέα-Βερδικούσια

Μύτικας-Στεφαν./Γαλαν.

Μεγάλο Ελχ/ωρι-Ευαγγελισμός

Βαλανίδα-Δρυμός

Ακαδ. Τυρνάβου-Πλατανούλια


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βασιλί-Ακαδ. Αχιλλέως 4-1

Αγ. Γεώργιος-Ναρθάκι α.α. 0-3

Βαμβακού-Μυραϊκός 2-1

Κρήνη-Χαλκιάδες 1-1

Ζάππειο-Υπέρεια 0-1

Αναγέννηση Φ.-Σταυρός 4-0


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 37-10 35

2. Βαμβακού 35-7 32

3. Αναγέννηση Φ. 29-12 29

4. Υπέρεια 28-12 26

5. Ζάππειο 21-15 21

6. Χαλκιάδες 34-17 21

7. Βασιλί 25-18 18

8. Κρήνη 30-32 16

9. Μυραϊκός 13-31 14

10. Ακαδημία Αχιλλέως 16-31 10

11. Σταυρός 1-54 1

*Ο Άγιος Γεώργιος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/2, 15:00)

Αγ. Γεώργιος-Βασιλί α.α. 0-3

Ακαδ. Αχιλλέως-Βαμβακού

Ναρθάκι-Κρήνη

Μυραϊκός-Ζάππειο

Χαλκιάδες-Σταυρός

Υπέρεια-Αναγέννηση Φ.


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Στόμιο-Σ.Σ. Ραψάνης 0-1

Χειμάδι-Πυργετός 0-3

Γόννοι-Κουλούρι 2-1

Δίας-Παραπόταμος 1-1

Αιγάνη-Μαρμαρίνη 1-1

Ελάτεια-Καλοχώρι 1-2


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Κουλούρι 40-14 31

2. Σ.Σ. Ραψάνης 38-15 31

3. Γόννοι 42-20 31

4. Μαρμαρίνη 40-16 28

5. Αιγάνη 30-16 24

6. Πυργετός 33-25 22

7. Χειμάδι 26-40 17

8. Στόμιο 15-25 16

9. Παραπόταμος 19-33 14

10. Καλοχώρι 19-38 10

11. Ελάτεια 17-38 8

12. Δίας 18-55 7


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/3, 15:00)

Σ.Σ. Ραψάνης-Πυργετός

Κουλούρι-Στόμιο

Παραπόταμος-Χειμάδι

Μαρμαρίνη-Γόννοι

Καλοχώρι-Δίας

Αιγάνη-Ελάτεια


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λάρισα ’88-Αμπελόκηποι 2-1

Ραχούλα-Μάνδρα 2-0

Διογένης-Δασοχώρι 2-2

Πανιώνιος-Αγ. Θωμάς 3-0

Τερψιθέα-Δένδρα 1-2

Κουτσόχερο-Μαρίνος Αντύπας 3-0

Ρεπό: Ιπποκράτης


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Δένδρα 39-10 35

2. Ραχούλα 26-13 28

3. Πανιώνιος 29-8 28

4. Ιπποκράτης 30-14 27

5. Μάνδρα 26-19 22

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 30-18 20

7. Δασοχώρι 20-19 20

8. Τερψιθέα 16-18 18

9. Λάρισα ’88 15-31 11

10. Διογένης 12-27 10

11. Αμπελόκηποι 13-34 7

12. Μαρίνος Αντύπας 12-37 6

13. Άγιος Θωμάς 15-32 2


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/2, 15:00)

Αμπελόκηποι-Ιπποκράτης

Μάνδρα-Λάρισα 88

Αγ. Θωμάς-Ραχούλα

Δένδρα-Διογένης

Μαρίνος Αντύπας-Πανιώνιος

Κουτσόχερο-Τερψιθέα

Ρεπό: Δασοχώρι


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ν. Περιβόλι-Αετόλοφος 4-1

Χάλκη-Πελασγιώτιδα 2-0

Τοξότης-Γαλήνη 0-3

Ομορφοχώρι-Ομόνοια 3-1

Χαραυγή-Γλαύκη 1-3

Ανθούπολη-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Ρεπό: Λαρισαϊκός


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Γαλήνη 24-8 32

2. Πελασγιώτιδα 31-11 30

3. Γλαύκη 35-11 30

4. Χάλκη 30-20 25

5. Νέο Περιβόλι 25-15 23

6. Λαρισαϊκός 20-11 21

7. Ανθούπολη 18-12 19

8. Ομορφοχώρι 21-33 14

9. Αετόλοφος 23-25 13

10. Τοξότης 18-21 13

11. Ομόνοια 15-25 13

12. Χαραυγή 16-44 2

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/2, 15:00)

Αετόλοφος-Λαρισαϊκός

Πελασγιώτιδα-Ν. Περιβόλι

Ομόνοια-Χάλκη

Γλαύκη-Τοξότης

Μπαράζ/Πηνειός-Ομορφοχώρι α.α. 0-3

Ανθούπολη-Χαραυγή

Ρεπό: Γαλήνη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt