.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
26 Φεβρουάριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 3177

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Εργοτέλης-Σπάρτη 1-1

Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας 1-0

Δόξα Δράμας-Πλατανιάς 2-2

ΑΟΧ Κισσαμικός-Τρίκαλα 1-0

Αιγινιακός-Ηρακλής 1-0

Απόλλων Πόντου-ΝΠΣ Βόλος 1-0

Κέρκυρα-Αήττητος Σπάτων 0-2

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ηρόδοτος 1-0


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 39-13 44

2. Απόλλων Λάρισας 25-16 33

3. Παναχαϊκή 18-13 31

4. Απόλλων Πόντου 16-12 30

5. Κέρκυρα 19-14 30

6. Πλατανιάς 23-13 29

7. Εργοτέλης 24-19 27

8. ΑΟΧ/Κισσαμικός 18-15 24

9. Ηρακλής 18-20 23

10. Δόξα Δράμας 20-23 23

11. Καραϊσκάκης 9-19 21

12. Ηρόδοτος 13-26 18

13. Αήττητος Σπάτων 13-20 18

14. Τρίκαλα 14-20 17

15. Σπάρτη 14-24 15

16. Αιγινιακός 16-36 13


Επόμενη αγωνιστική

(Σάββατο 2/3, 15:00)

Τρίκαλα-Εργοτέλης

ΝΠΣ Βόλος-ΑΟΧ Κισσαμικός

Πλατανιάς-Απόλλων Πόντου

Ηρόδοτος-Δόξα Δράμας


(Κυριακή 3/3, 15:00)

Σπάρτη-Απόλλων Λάρισας

Ηρακλής-Παναχαϊκή

Αήττητος Σπάτων-Αιγινιακός

ΑΕ Καραϊσκάκης-Κέρκυρα


Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ιτέα-ΑΟ Σελλάνων 2-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Μετέωρα 1-1

Απόλλων Μακρυχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου 0-1

Αλμυρός-Πιερικός (αναβολή)

Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θησέας Αγριάς 2-1

ΑΟ Στυλίδας-Φωκικός 2-1


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 49-10 53

----------------------------------------------

2. Νίκη Βόλου 53-6 53

3. Ιτέα 28-20 35

4. Μετέωρα 31-18 34

5. Θησέας Αγριάς 23-26 29

6. Τσαριτσάνη 23-27 27

7. Σέλλανα 23-22 26

8. Αλμυρός 20-15 26

9. Πιερικός 25-26 23

-------------------------------------------

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 21-29 23

11. Στυλίδα 20-41 23

12. Απόλλων Μακρυχωρίου 16-26 21

13. Φωκικός 12-30 13

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/3, 15:00)

ΑΟ Σελλάνων-Μετέωρα

Ολυμπιακός Βόλου-Ιτέα

Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Μακρυχωρίου α.α. 0-3

Θησέας Αγριάς-Αλμυρός

Φωκικός-Νίκη Βόλου

Στυλίδα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Δωτιέας 0-1

Σμόλικας-Ηρακλής Λάρισας 0-2

Π.Ο.Ε-Αργυροπούλι 1-0

Αμπελωνιακός-Βλαχογιάννι 1-0

Συκούριο-Τύρναβος α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Αμυγδαλέα 4-2

Δαμασιακός-Φαλανιακός 1-1

Μακρυχώρι-Λάρισα 2012 (αναβολή)


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 43-12 49

2. Φαλανιακός 35-11 47

3. Σμόλικας 33-19 38

4. Π.Ο.Ε 27-18 33

----------------------------------------------

5. Μακρυχώρι 27-16 31

6. Αμπελωνιακός 25-15 30

7. Αχιλλέας Φαρσάλων 24-23 27

8. Κιλελέρ 21-23 26

9. Δωτιέας Αγιάς 22-20 26

10. Τύρναβος 20-23 25

11. Δαμασιακός 16-18 21

----------------------------------------------

12. Βλαχογιάννι 22-28 20

13. Αργυροπούλι 15-22 19

14. Αμυγδαλέα 20-33 17

15. Λάρισα 2012 19-31 16

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/3, 15:00)

Σμόλικας-Κιλελέρ

Δωτιέας-Π.Ο.Ε

Ηρακλής Λάρισας-Αμπελωνιακός

Αργυροπούλι-Συκούριο α.α. 3-0

Βλαχογιάννι-Αχιλλέας Φ.

Τύρναβος-Δαμασιακός

Αμυγδαλέα-Μακρυχώρι

Λάρισα 2012-Φαλανιακός


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Δήμητρα Γιάν. 2-0

Παναγροτικός-Μαυροβούνι 1-5

Αμπελιά-Μελισσοχώρι 2-1

Αβέρωφ-Νέα Πολιτεία 1-0

Ανάβρα-Αγ. Ανάργυροι 2-2

Ελευθεραί-Μελιβοία 0-1

Μεσοχώρι-Βούναινα 0-2

Πύρρος-Νεάπολη 2-0


Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Αμπελιά 41-15 39

2. Αβέρωφ 45-26 39

3. Βούναινα 38-16 38

---------------------------------------------

4. Πύρρος 32-13 35

5. Μαυροβούνι 28-17 34

6. Ανάβρα 31-28 28

7. Μελισσοχώρι 22-19 27

8. Άγιοι Ανάργυροι 36-33 27

9. Προμηθέας 30-35 26

10. Ελευθεραί 17-23 22

11. Νέα Πολιτεία 27-28 22

12. Δήμητρα Γιάννουλης 15-25 20

13. Παναγροτικός 19-37 16

14. Μελιβοία 18-41 16

--------------------------------------------

15. Νεάπολη 17-36 13

16. Μεσοχώρι 13-37 6


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/3, 15:00)

Δήμητρα Γιάν.-Μαυροβούνι

Μελισσοχώρι-Προμηθέας

Νέα Πολιτεία-Παναγροτικός

Αγ. Ανάργυροι-Αμπελιά

Μελιβοία-Αβέρωφ

Βούναινα-Ανάβρα

Πύρρος-Ελευθεραί

Νεάπολη-Μεσοχώρι


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ροδιακός-Α.Π. Ελασσόνας 1-2

Συκέα-Βερδικούσια 0-2

Μύτικας-Στεφαν./Γαλαν. (αναβολή)

Μεγάλο Ελχ/ωρι-Ευαγγελισμός (αναβολή)

Βαλανίδα-Δρυμός 3-1

Ακαδ. Τυρνάβου-Πλατανούλια 1-0


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Βαλανίδα 30-12 34

2. Δρυμός 37-19 31

3. Βερδικούσια 27-13 28

-----------------------------------------------

4. Α.Π. Ελασσόνας 27-22 27

-----------------------------------------------

5. Ροδιακός 36-15 26

6. Ακαδημία Τυρνάβου 22-10 23

7. Συκέα 31-25 21

8. Πλατανούλια 25-21 20

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 16-27 12

10. Ευαγγελισμός 16-28 9

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 15-42 3

12. Μύτικας Καλυβίων 7-57 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/3, 15:00)

Α.Π. Ελασσόνας-Βερδικούσια

Στεφαν./Γαλαν.-Ροδιακός

Ευαγγελισμός-Συκέα

Δρυμός-Μύτικας

Πλατανούλια-Μεγάλο Ελ/χωρι

Βαλανίδα-Ακαδ. Τυρνάβου


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αγ. Γεώργιος-Βασιλί α.α. 0-3

Ακαδ. Αχιλλέως-Βαμβακού 0-4

Ναρθάκι-Κρήνη (αναβολή)

Μυραϊκός-Ζάππειο 1-0

Χαλκιάδες-Σταυρός 3-0

Υπέρεια-Αναγέννηση Φ. 0-0


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 37-10 35

2. Βαμβακού 39-7 35

3. Αναγέννηση Φ. 29-12 30

--------------------------------------------

4. Υπέρεια 28-12 27

--------------------------------------------

5. Χαλκιάδες 37-17 24

6. Ζάππειο 21-16 21

7. Βασιλί 28-18 21

8. Μυραϊκός 14-31 17

9. Κρήνη 30-32 16

10. Ακαδημία Αχιλλέως 16-35 10

11. Σταυρός 1-57 1

*Ο Άγιος Γεώργιος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/3, 15:00)

Βασιλί-Βαμβακού

Κρήνη-Αγ. Γεώργιος α.α. 3-0

Ζάππειο-Ακαδ. Αχιλλέως

Σταυρός-Ναρθάκι

Αναγέννηση Φ.-Μυραϊκός

Χαλκιάδες-Υπέρεια


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Ιπποκράτης 0-1

Μάνδρα-Λάρισα 88 3-0

Αγ. Θωμάς-Ραχούλα 0-2

Δένδρα-Διογένης 2-0

Μαρίνος Αντύπας-Πανιώνιος 0-3

Κουτσόχερο-Τερψιθέα 2-1

Ρεπό: Δασοχώρι


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Δένδρα 41-10 38

2. Ραχούλα 28-13 31

3. Πανιώνιος 32-8 31

--------------------------------------------

4. Ιπποκράτης 31-14 30

--------------------------------------------

5. Μάνδρα 29-19 25

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 32-19 23

7. Δασοχώρι 20-19 20

8. Τερψιθέα 17-20 18

9. Λάρισα ’88 15-34 11

10. Διογένης 12-29 10

11. Αμπελόκηποι 13-35 7

12. Μαρίνος Αντύπας 12-39 6

13. Άγιος Θωμάς 15-37 2


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/3, 11:00)

Μάνδρα-Αμπελόκηποι

Ιπποκράτης-Δασοχώρι

Λάρισα 88-Αγ. Θωμάς

Ραχούλα-Μαρίνος Αντύπας

Διογένης-Κουτσόχερο

Πανιώνιος-Τερψιθέα

Ρεπό: Δένδρα


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Λαρισαϊκός (αναβολή)

Πελασγιώτιδα-Ν. Περιβόλι 5-1

Ομόνοια-Χάλκη 0-1

Γλαύκη-Τοξότης 2-1

Μπαράζ/Πηνειός-Ομορφοχώρι α.α. 0-3

Ανθούπολη-Χαραυγή 2-1

Ρεπό: Γαλήνη


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 36-12 33

2. Γλαύκη 37-14 33

3. Γαλήνη 24-8 32

-----------------------------------------------

4. Χάλκη 31-20 28

-----------------------------------------------

5. Νέο Περιβόλι 26-20 23

6. Ανθούπολη 20-13 22

7. Λαρισαϊκός 20-11 21

8. Ομορφοχώρι 24-33 17

9. Αετόλοφος 23-25 13

10. Τοξότης 19-23 13

11. Ομόνοια 15-26 13

12. Χαραυγή 20-46 5

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/3, 15:00)

Πελασγιώτιδα-Αετόλοφος

Λαρισαϊκός-Γαλήνη

Ν. Περιβόλι-Ομόνοια

Χάλκη-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Τοξότης-Ανθούπολη

Ομορφοχώρι-Χαραυγή

Ρεπό: Γλαύκη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt