.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
04 Μάρτιος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 2451

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τρίκαλα-Εργοτέλης 1-1

ΝΠΣ Βόλος-ΑΟΧ Κισσαμικός 1-4

Πλατανιάς-Απόλλων Πόντου 3-1

Ηρόδοτος-Δόξα Δράμας 0-0

Σπάρτη-Απόλλων Λάρισας 0-2

Ηρακλής-Παναχαϊκή 0-0

Αήττητος Σπάτων-Αιγινιακός 1-0

ΑΕ Καραϊσκάκης-Κέρκυρα 1-1


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. ΝΠΣ Βόλος 40-17 44

2. Απόλλων Λάρισας 27-16 36

3. Παναχαϊκή 18-13 32

4. Πλατανιάς 26-14 32

5. Κέρκυρα 20-15 31

6. Απόλλων Πόντου 17-15 30

7. Εργοτέλης 25-20 28

8. ΑΟΧ/Κισσαμικός 22-16 27

9. Ηρακλής 18-20 24

10. Δόξα Δράμας 20-23 24

11. Καραϊσκάκης 10-20 22

12. Αήττητος Σπάτων 14-20 21

13. Ηρόδοτος 13-26 19

14. Τρίκαλα 15-21 18

15. Σπάρτη 14-26 15

16. Αιγινιακός 16-37 13


Επόμενη αγωνιστική (Τετάρτη 6/3, 15:00)

Τρίκαλα-Σπάρτη

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής

Εργοτέλης-ΝΠΣ Βόλος

Παναχαϊκή-Αήττητος Σπάτων

ΑΟΧ Κισσαμικός-Πλατανιάς

Αιγινιακός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Απόλλων Πόντου-Ηρόδοτος

Δόξα Δράμας-Κέρκυρα


Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Σελλάνων-Μετέωρα 1-0

Ολυμπιακός Βόλου-Ιτέα 1-0

Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Μακρυχωρίου α.α. 0-3

Θησέας Αγριάς-Αλμυρός 1-1

Φωκικός-Νίκη Βόλου 0-1

Στυλίδα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Ολυμπιακός Βόλου 50-10 56

----------------------------------------------

2. Νίκη Βόλου 54-6 56

3. Ιτέα 28-21 35

4. Μετέωρα 31-19 34

5. Θησέας Αγριάς 24-27 30

6. Σέλλανα 24-22 29

7. Τσαριτσάνη 23-27 28

8. Αλμυρός 21-16 27

9. Πιερικός 25-26 24

-------------------------------------------

10. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 22-30 24

11. Στυλίδα 21-42 24

12. Απόλλων Μακρυχωρίου 19-26 24

13. Φωκικός 12-31 13

*Η Αναγέννηση Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/3, 15:00)

Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σελλάνων

ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός

Ιτέα-Αναγέννηση Καρδίτσας α.α. 3-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς

Απόλλων Μακρυχωρίου-Φωκικός

Αλμυρός-ΑΟ Στυλίδας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νίκη Βόλου


Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Κιλελέρ 3-0

Δωτιέας-Π.Ο.Ε 1-0

Ηρακλής Λάρισας-Αμπελωνιακός 0-0

Αργυροπούλι-Συκούριο α.α. 3-0

Βλαχογιάννι-Αχιλλέας Φ. 2-0

Τύρναβος-Δαμασιακός 1-2

Αμυγδαλέα-Μακρυχώρι 1-2

Λάρισα 2012-Φαλανιακός 1-0


Η βαθμολογία (20η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 43-12 50

2. Φαλανιακός 35-12 47

3. Σμόλικας 36-19 41

4. Μακρυχώρι 29-17 34

----------------------------------------------

5. Π.Ο.Ε 27-19 33

6. Αμπελωνιακός 25-15 31

7. Δωτιέας Αγιάς 23-20 29

8. Αχιλλέας Φαρσάλων 24-25 27

9. Κιλελέρ 21-26 26

10. Τύρναβος 21-25 25

11. Δαμασιακός 18-19 24

----------------------------------------------

12. Βλαχογιάννι 24-28 23

13. Αργυροπούλι 18-22 22

14. Λάρισα 2012 20-31 19

15. Αμυγδαλέα 21-35 17

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Μακρυχώρι και Λάρισα 2012 έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 9/3, 15:30)

Κιλελέρ-Π.Ο.Ε

Αμπελωνιακός-Σμόλικας

Συκούριο-Δωτιέας α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ.-Ηρακλής Λάρισας

Δαμασιακός-Αργυροπούλι

Μακρυχώρι-Βλαχογιάννι

Λάρισα 2012-Τύρναβος 2005

Φαλανιακός-Αμυγδαλέα


Α1 ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάν.-Μαυροβούνι 0-0

Μελισσοχώρι-Προμηθέας 1-0

Νέα Πολιτεία-Παναγροτικός 0-1

Αγ. Ανάργυροι-Αμπελιά 1-1

Μελιβοία-Αβέρωφ 1-3

Βούναινα-Ανάβρα 0-0

Πύρρος-Ελευθεραί 1-3

Νεάπολη-Μεσοχώρι 3-0


Η βαθμολογία (19η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 48-27 42

2. Αμπελιά 42-16 40

3. Βούναινα 38-16 39

---------------------------------------------

4. Πύρρος 33-16 35

5. Μαυροβούνι 28-17 35

6. Μελισσοχώρι 23-19 30

7. Ανάβρα 31-28 29

8. Άγιοι Ανάργυροι 37-34 28

9. Προμηθέας 30-36 26

10. Ελευθεραί 20-24 25

11. Νέα Πολιτεία 27-29 22

12. Δήμητρα Γιάννουλης 15-25 21

13. Παναγροτικός 20-37 19

14. Μελιβοία 19-44 16

--------------------------------------------

15. Νεάπολη 20-36 16

16. Μεσοχώρι 13-40 6


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 9/3, 15:30)

Μελισσοχώρι-Δήμητρα Γιάν.

Μαυροβούνι-Νέα Πολιτεία

Προμηθέας-Αγ. Ανάργυροι

Παναγροτικός-Μελιβοία

Αμπελιά-Βούναινα

Αβέρωφ-Πύρρος

Ανάβρα-Νεάπολη

Μεσοχώρι-Ελευθεραί


Β΄ ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Α.Π. Ελασσόνας-Βερδικούσια 1-0

Στεφαν./Γαλαν.-Ροδιακός 1-1

Ευαγγελισμός-Συκέα 0-0

Δρυμός-Μύτικας 6-2

Πλατανούλια-Μεγάλο Ελ/χωρι 6-2

Βαλανίδα-Ακαδ. Τυρνάβου 1-2


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Βαλανίδα 31-14 34

2. Δρυμός 43-21 34

3. Α.Π. Ελασσόνας 28-22 30

-----------------------------------------------

4. Βερδικούσια 27-14 28

-----------------------------------------------

5. Ροδιακός 37-16 27

6. Ακαδημία Τυρνάβου 24-11 26

7. Πλατανούλια 31-23 23

8. Συκέα 31-25 22

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 17-28 13

10. Ευαγγελισμός 16-28 10

11. Μεγάλο Ελ/χωρι 17-48 3

12. Μύτικας Καλυβίων 9-63 3

Μύτικας, Στεφαν./Γαλαν., Μεγάλο Ελχ/ωρι και Ευαγγελισμός έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/3, 15:30)

Στεφαν./Γαλαν.-Α.Π. Ελασσόνας

Βερδικούσια-Ευαγγελισμός

Ροδιακός-Δρυμός

Συκέα-Πλατανούλια

Μύτικας-Ακαδ. Τυρνάβου

Μεγάλο Ελ/χωρι-Βαλανίδα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βασιλί-Βαμβακού 1-1

Κρήνη-Αγ. Γεώργιος α.α. 3-0

Ζάππειο-Ακαδ. Αχιλλέως 2-1

Σταυρός-Ναρθάκι α.α. 0-3

Αναγέννηση Φ.-Μυραϊκός 1-1

Χαλκιάδες-Υπέρεια 0-1


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Ναρθάκι 40-10 38

2. Βαμβακού 40-8 36

3. Αναγέννηση Φ. 30-13 31

--------------------------------------------

4. Υπέρεια 29-12 30

--------------------------------------------

5. Χαλκιάδες 37-18 24

6. Ζάππειο 23-17 24

7. Βασιλί 29-19 22

9. Κρήνη 33-32 19

8. Μυραϊκός 15-32 18

10. Ακαδημία Αχιλλέως 17-37 10

11. Σταυρός 1-60 1

*Ο Άγιος Γεώργιος έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Ναρθάκι και Κρήνη έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 16/3, 15:30)

Κρήνη-Βασιλί

Βαμβακού-Ζάππειο

Αγ. Γεώργιος-Σταυρός α.α. 0-3

Ακαδ. Αχιλλέως-Αναγέννηση Φ.

Ναρθάκι-Υπέρεια

Μυραϊκός-Χαλκιάδες


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Πυργετός 1-1

Κουλούρι-Στόμιο (διεκόπη στο 60΄4-2)

Παραπόταμος-Χειμάδι

Μαρμαρίνη-Γόννοι 1-2

Καλοχώρι-Δίας 2-0

Αιγάνη-Ελάτεια 5-2


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Γόννοι 44-21 34

2. Σ.Σ. Ραψάνης 39-16 32

3. Κουλούρι 40-14 31

------------------------------------------

4. Μαρμαρίνη 41-18 28

------------------------------------------

5. Αιγάνη 35-18 27

6. Πυργετός 34-26 23

7. Χειμάδι 26-40 17

8. Στόμιο 15-25 16

9. Παραπόταμος 19-33 14

10. Καλοχώρι 21-38 13

11. Ελάτεια 19-43 8

12. Δίας 18-57 7


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/3, 15:30)

Κουλούρι-Σ.Σ. Ραψάνης

Πυργετός-Παραπόταμος

Στόμιο-Μαρμαρίνη

Χειμάδι-Καλοχώρι

Γόννοι-Ελάτεια

Δίας-Αιγάνη


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μάνδρα-Αμπελόκηποι 5-0

Ιπποκράτης-Δασοχώρι 2-3

Λάρισα 88-Αγ. Θωμάς 0-0

Ραχούλα-Μαρίνος Αντύπας 3-0

Διογένης-Κουτσόχερο 0-2

Πανιώνιος-Τερψιθέα 6-0

Ρεπό: Δένδρα


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Δένδρα 41-10 38

2. Ραχούλα 31-13 34

3. Πανιώνιος 38-8 34

--------------------------------------------

4. Ιπποκράτης 33-17 30

--------------------------------------------

5. Μάνδρα 34-19 28

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 34-19 26

7. Δασοχώρι 23-21 23

8. Τερψιθέα 17-26 18

9. Λάρισα ’88 15-34 12

10. Διογένης 12-31 10

11. Αμπελόκηποι 13-40 7

12. Μαρίνος Αντύπας 12-42 6

13. Άγιος Θωμάς 15-37 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 16/3, 15:30)

Αμπελόκηποι-Δασοχώρι

Αγ. Θωμάς-Μάνδρα (Κυριακή, 11:00)

Δένδρα-Ιπποκράτης

Μαρίνος Αντύπας-Λάρισα ’88 (Κυριακή, 11:00)

Τερψιθέα-Ραχούλα

Πανιώνιος-Διογένης

Ρεπό: Κουτσόχερο


5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Αετόλοφος 2-0

Λαρισαϊκός-Γαλήνη 3-1

Ν. Περιβόλι-Ομόνοια 0-1

Χάλκη-Μπαράζ/Πηνειός α.α. 3-0

Τοξότης-Ανθούπολη 3-3

Ομορφοχώρι-Χαραυγή 1-2

Ρεπό: Γλαύκη


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 38-12 36

2. Γλαύκη 37-14 33

3. Γαλήνη 25-11 32

-----------------------------------------------

4. Χάλκη 34-20 31

-----------------------------------------------

5. Λαρισαϊκός 23-12 24

6. Νέο Περιβόλι 26-21 23

7. Ανθούπολη 23-16 23

8. Ομορφοχώρι 25-35 17

9. Ομόνοια 16-26 16

10. Τοξότης 22-26 14

11. Αετόλοφος 23-27 13

12. Χαραυγή 22-47 8

*Ο Μπαράζ/Πηνειός έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Αετόλοφος και Λαρισαϊκός έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 17/3, 11:00)

Αετόλοφος-Γαλήνη

Ομόνοια-Πελασγιώτιδα

Γλαύκη-Λαρισαϊκός

Μπαράζ/Πηνειός-Ν. Περιβόλι α.α. 0-3

Χαραυγή-Χάλκη

Ομορφοχώρι-Τοξότης

Ρεπό: Ανθούπολη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt