.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
09 Οκτώβριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1197

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα

ΑΣ Μετέωρα-ΑΕ Καρίτσας 1-0

Διγενής Νεοχωρίου-Αταλάντη 2-2

Ατρόμητος Παλαμά-Διαγόρας Στεφ. 2-0

Θησέας Αγριάς- Ποταμιά 5-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δίας Δίου 5-1

Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 0-2

Πιερικός-Αλμυρός 0-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Πιερικός 5-0 7

2. Αταλάντη 5-2 7

3. Σέλλανα 6-3 7

4. Καρίτσα 7-2 6

5. Ατρόμητος Παλαμά 5-2 6

6. Αλμυρός 2-2 4

7. Τσαριτσάνη 5-3 4

8. Μετέωρα 2-3 4

9. Θησέας Αγριάς 7-3 4

10. Δίας 3-10 3

11. Διγενής Νεοχωρίου 4-5 2

12. Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-6 1

13. Ηρακλής Λάρισας 0-6 1

14. Ποταμιά 1-7 1


Επόμενη αγωνιστική (13/10, 16:00)

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα

ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη-Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφ.-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ποταμιά-Ηρακλής Λάρισας

Δίας Δίου-Πιερικός

ΑΟ Σελλάνων-Αλμυρός


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Κιλελέρ-Βλαχογιάννι 1-0

Σμόλικας-Αχιλλέας Φ. 3-0

Δωτιέας Αγιάς-Λάρισα 2012 4-0

Δαμασιακός-Αργυροπούλι 1-2

Μαυροβούνι-Μακρυχώρι 0-2

ΠΟ Ελασσόνας-Τύρναβος 3-0

Αμπελιά-Αμπελωνιακός 3-3

Αβέρωφ-Φαλανιακός 1-4


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 5-1 12

2. Φαλανιακός 13-2 10

3. Π.Ο.Ε 17-3 10

4. Μακρυχώρι 9-3 10

5. Σμόλικας 9-4 8

6. Αβέρωφ 5-6 7

7. Δωτιέας Αγιάς 10-1 7

8. Αργυροπούλι 4-9 6

9. Τύρναβος 4-6 4

10. Βλαχογιάννι 3-8 4

11. Αμπελιά 12-10 4

12. Μαυροβούνι 1-4 2

13. Αχιλλέας Φ. 3-12 1

14. Δαμασιακός 3-8 1

15. Λάρισα 2012 2-18 1

16. Αμπελωνιακός 4-9 1


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/10, 16:30)

Βλαχογιάννι-Αχιλλέας Φ.

Λάρισα 2012-Κιλελέρ

Αργυροπούλι-Σμόλικας

Μακρυχώρι-Δωτιέας Αγιάς

Τύρναβος-Δαμασιακός

Αμπελωνιακός-Μαυροβούνι

Φαλανιακός-ΠΟ Ελασσόνας

Αμπελιά-Αβέρωφ


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Κουλούρι 2-0

Πανιώνιος-Ιπποκράτης 1-0

Δήμητρα Γιάνν.-Βαλανίδα 2-0

Ακαδημία Τυρν.-Μαρμαρίνη 1-1

Αιγάνη-Γόννοι 0-1

Δένδρα-Μελιβοία 4-2

Πελασγιώτιδα-ΣΣ Ραψάνης 2-0

Βερδικούσια-Δρυμός 1-2


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 6-3 7

2. Γόννοι 6-1 7

3. Δρυμός 5-2 7

4. Πανιώνιος 5-3 7

5. Πελασγιώτιδα 6-3 7

6. Δένδρα 9-6 6

7. Δήμητρα Γιάννουλης 5-3 5

8. Κουλούρι 5-6 4

9. Βαλανίδα 1-4 3

10. Σ.Σ. Ραψάνης3-5 3

11. Συκούριο 6-3 1

12. Μελιβοία 6-9 1

13. Ιπποκράτης 4-6 1

14. Μαρμαρίνη 4-6 1

15. Αιγάνη 2-7 0

16. Βερδικούσια 1-7 0

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/10, 16:30)

Βερδικούσια-Συκούριο

Κουλούρι-Πανιώνιος

Δρυμός-Δήμητρα Γιάνν.

Ιπποκράτης-Ακαδημία Τυρν.

Βαλανίδα-Αιγάνη

Μαρμαρίνη-Δένδρα

Γόννοι-ΣΣ Ραψάνης

Μελιβοία-Πελασγιώτιδα


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Πύρρος 1-1

Νέα Πολιτεία-Ναρθάκι 0-1

Γλαύκη-ΑΟ Ελευθερών 1-1

Υπέρεια-Βαμβακού 2-5

Ραχούλα-Αγ. Ανάργυροι 1-0

Παναγροτικός-Λαρισαϊκός 5-0

Προμηθέας-Αναγέννηση Φ. 1-0

Γαλήνη-Βούναινα 1-4


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Βούναινα 9-1 9

2. Παναγροτικός 8-0 9

3. Πύρρος 4-2 5

4. Βαμβακού 7-4 6

5. Ραχούλα 2-1 6

6. Άγιοι Ανάργυροι 2-2 4

7. Νέα Πολιτεία 2-2 4

8. Υπέρεια 4-6 4

9. Γλαύκη 5-2 4

10. Ελευθεραί 2-3 4

11. Μελισσοχώρι 3-3 4

12. Ναρθάκι 3-4 3

13. Προμηθέας 1-5 3

14. Λαρισαϊκός 2-7 2

15. Γαλήνη 1-7 0

16. Αναγέννηση Φ. 0-6 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/10, 16:30)

Νέα Πολιτεία-Μελισσοχώρι

Πύρρος-Γλαύκη

Ναρθάκι-Υπέρεια

Ελευθεραί-Ραχούλα

Βαμβακού-Παναγροτικός

Αγ. Ανάργυροι-Προμηθέας

Λαρισαϊκός-Βούναινα

Αναγέννηση Φ.-Γαλήνη


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Καρυά 4-4

Δασοχώρι-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 4-0

Μαρίνος Αντύπας-Πλατανούλια 0-3

Ευαγγελισμός-Χαραυγή α.α. 3-0

Μύτικας Καλυβίων-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 2-1

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ροδιακός 0-5


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ροδιακός 5-0 3

2. Δασοχώρι 4-0 3

3. Ευαγγελισμός 3-0 3

4. Πλατανούλια 3-0 3

5. Μύτικας Καλυβίων 2-1 3

6. Συκέα 4-4 1

7. Καρυά 4-4 1

8. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1-2 0

9. Μαρίνος Αντύπας 0-3 0

10. Χαραυγή 0-3 0

11. Ακαδημία Π.Ε 0-4 0

12. Μεγάλο Ελ/χωρι 0-5 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/10, 16:30)

Συκέα-Θύελλα Μεγ. Ελ.

Καρυά-Μαρίνος Αντύπας

ΑΠ Ελασσόνας-Ευαγγελισμός

Πλατανούλια-Μύτικας

Στεφαν./Γαλαν.-Χαραυγή

Ροδιακός-Δασοχώρι (Σάββατο 12/10, 16:30)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χάλκη-Καλοχώρι 4-1

Ελάτεια-Αετόλοφος 3-0

Αμπελόκηποι-Λάρισα ’88 2-1

Ανθούπολη-Πυργετός 0-1

Νέο Περιβόλι-Ομορφοχώρι 4-4

Στόμιο-Τοξότης 1-0


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Χάλκη 4-1 3

2. Ελάτεια 3-0 3

3. Αμπελόκηποι 2-1 3

4. Πυργετός 1-0 3

5. Νέο Περιιβόλι 4-4 1

6. Οορφοχώρι 4-4 1

7. Λάρισα ’88 1-2 0

8. Καλοχώρι 1-4 0

9. Τοξότης 0-1 0

10. Ανθούπολη 0-1 0

11. Αετόλοφος 0-3 0

12. Στόμιο 1-0 -2

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/10, 16:30)

Ελάτεια-Ηρακλής Χάλκης

Καλοχώρι-Αμπελόκηποι

Αετόλοφος-Ανθούπολη

Λάρισα ’88-Ν. Περιβόλι

Πυργετός-Στόμιο

Τοξότης-Ομορφοχώρι (Κυριακή 13/10, 16:30)


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Ομόνοια 5-0

Κρήνη-Κουτσόχερο 1-6

Μυραϊκός-Νεάπολη 1-4

Διογένης-Σταυρός 6-0

Ζάππειο-Μάνδρα 0-1

Ακαδημία Φαρσάλων-Θύελλα Βασιλί 0-4


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Διογένης 6-0 3

2. Χαλκιάδες 5-0 3

3. Βασιλί 4-0 3

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 6-1 3

5. Νεάπολη 4-1 3

6. Μάνδρα 1-0 3

7. Κρήνη 1-6 0

8. Μυραϊικός 1-4 0

9. Ζάππειο 0-1 0

10. Ακαδημία Φαρσάλων 0-4 0

11. Ομόνοια 0-5 0

12. Σταυρός 0-6 0

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/10, 11:00)

Κρήνη-Χαλκιάδες

Ομόνοια-Μυραϊκός

Νεάπολη-Ζάππειο

Σταυραετός-Ακαδ. Αχιλλέως

Βασιλί-Μάνδρα

Κουτσόχερο-Διογένης (Κυριακή 13/10, 16:30)

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt