.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
17 Οκτώβριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 966

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα 2-2

ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά 2-2

Αταλάντη-Θησέας Αγριάς 1-2

Διαγόρας Στεφ.-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Ποταμιά-Ηρακλής Λάρισας 1-2

Δίας Δίου-Πιερικός 0-1

ΑΟ Σελλάνων-Αλμυρός 1-0

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Πιερικός 6-0 10

2. Σέλλανα 7-3 10

3. Αταλάντη 6-4 7

4. Καρίτσα 9-4 7

5. Ατρόμητος Παλαμά 7-4 7

6. Θησέας Αγριάς 9-4 7

7. Τσαριτσάνη 5-3 5

8. Μετέωρα 4-5 5

9. Ηρακλής Λάρισας 2-7 4

10. Αλμυρός 2-3 4

11. Δίας 3-11 3

12. Διγενής Νεοχωρίου 6-7 3

13. Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-6 2

14. Ποταμιά 2-9 1

 

Επόμενη αγωνιστική (20/10, 16:00)

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας-Αταλάντη (Σάββατο 19/10, 16:00)

Πιερικός-Διαγόρας Στεφ.

Αλμυρός-Ποταμιά

ΑΟ Σελλάνων-Δίας Δίου

 

DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Βλαχογιάννι-Αχιλλέας Φ. 1-1

Λάρισα 2012-Κιλελέρ 0-0

Αργυροπούλι-Σμόλικας 1-4

Μακρυχώρι-Δωτιέας Αγιάς 0-0

Τύρναβος-Δαμασιακός 1-0

Αμπελωνιακός-Μαυροβούνι 0-3

Φαλανιακός-ΠΟ Ελασσόνας 2-2

Αμπελιά-Αβέρωφ 1-0

 

Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Κιλελέρ 5-1 13

2. Φαλανιακός 15-4 11

3. Π.Ο.Ε 19-5 11

4. Μακρυχώρι 9-3 11

5. Σμόλικας 13-5 11

6. Δωτιέας Αγιάς 10-1 8

7. Τύρναβος 5-6 7

8. Αβέρωφ 5-7 7

9. Αμπελιά 13-10 7

10. Αργυροπούλι 5-13 6

11. Βλαχογιάννι 4-9 5

12. Μαυροβούνι 4-4 5

13. Αχιλλέας Φ. 4-13 2

14. Λάρισα 2012 2-18 2

15. Δαμασιακός 3-9 1

16. Αμπελωνιακός 4-12 1

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 19/10, 16:30)

Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι

Αχιλλέας Φ.-Αργυροπούλι

Κιλελέρ-Μακρυχώρι

Σμόλικας-Τύρναβος

Δωτιέας Αγιάς-Αμπελωνιακός

Δαμασιακός-Φαλανιακός

Μαυροβούνι-Αβέρωφ

ΠΟ Ελασσόνας-Αμπελιά

 

Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Βερδικούσια-Συκούριο 3-3

Κουλούρι-Πανιώνιος 2-1

Δρυμός-Δήμητρα Γιάνν. 0-3

Ιπποκράτης-Ακαδημία Τυρν. 0-0

Βαλανίδα-Αιγάνη 3-2

Μαρμαρίνη-Δένδρα 0-1

Γόννοι-ΣΣ Ραψάνης 5-0

Μελιβοία-Πελασγιώτιδα 2-2

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Γόννοι 11-1 10

2. Δένδρα 10-6 9

3. Δήμητρα Γιάννουλης 8-3 8

4. Πελασγιώτιδα 8-5 8

5. Ακαδημία Τυρνάβου 6-3 8

6. Δρυμός 5-5 7

7. Πανιώνιος 6-5 7

8. Κουλούρι 7-7 7

9. Βαλανίδα 4-6 6

10. Σ.Σ. Ραψάνης3-10 3

11. Συκούριο 9-6 2

12. Μελιβοία 8-11 2

13. Ιπποκράτης 4-6 2

14. Μαρμαρίνη 4-7 1

16. Βερδικούσια 4-10 1

15. Αιγάνη 4-10 0

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/10, 16:30)

Συκούριο-Πανιώνιος

Δήμητρα Γιάνν.-Βερδικούσια

Ακαδημία Τυρν.-Κουλούρι

Αιγάνη-Δρυμός

Δένδρα-Ιπποκράτης

ΣΣ Ραψάνης-Βαλανίδα

Πελασγιώτιδα-Μαρμαρίνη

Γόννοι-Μελιβοία

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία-Μελισσοχώρι 2-1

Πύρρος-Γλαύκη 1-0

Ναρθάκι-Υπέρεια 1-5

Ελευθεραί-Ραχούλα 1-1

Βαμβακού-Παναγροτικός 3-0

Αγ. Ανάργυροι-Προμηθέας 1-0

Λαρισαϊκός-Βούναινα 0-1

Αναγέννηση Φ.-Γαλήνη 0-1

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Βούναινα 10-1 12

2. Βαμβακού 10-4 9

3. Παναγροτικός 8-3 9

4. Πύρρος 5-2 8

5. Ραχούλα 3-2 7

6. Άγιοι Ανάργυροι 3-2 7

7. Νέα Πολιτεία 4-3 7

8. Υπέρεια 9-7 7

9. Ελευθεραί 3-4 5

10. Γλαύκη 5-3 4

11. Μελισσοχώρι 4-5 4

12. Ναρθάκι 4-9 3

13. Γαλήνη 2-7 3

14. Προμηθέας 1-6 3

15. Λαρισαϊκός 2-8 2

16. Αναγέννηση Φ. 0-7 0

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/10, 16:30)

Μελισσοχώρι-Γλαύκη

Υπέρεια-Νέα Πολιτεία

Ραχούλα-Πύρρος

Παναγροτικός-Ναρθάκι

Προμηθέας-ΑΟ Ελευθερών

Βούναινα-Βαμβακού

Γαλήνη-Αγ. Ανάργυροι

Λαρισαϊκός-Αναγέννηση Φ.

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Θύελλα Μεγ. Ελ. 0-0

Καρυά-Μαρίνος Αντύπας 3-1

ΑΠ Ελασσόνας-Ευαγγελισμός 3-1

Πλατανούλια-Μύτικας 3-0

Στεφαν./Γαλαν.-Χαραυγή α.α. 3-0

Ροδιακός-Δασοχώρι 2-2

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 6-0 6

2. Ροδιακός 7-2 4

3. Δασοχώρι 6-2 4

4. Καρυά 7-5 4

5. Ευαγγελισμός 4-3 3

6. Μύτικας Καλυβίων 2-4 3

7. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 4-2 3

8. Ακαδημία Π.Ε 3-5 3

9. Συκέα 4-4 2

10. Μεγάλο Ελ/χωρι 0-5 1

11. Μαρίνος Αντύπας 1-6 0

12. Χαραυγή 0-6 0

 

Επόμενη αγωνιστική

Ευαγγελισμός-Ροδιακός (Σάββατο 19/10, 16:30)

Μύτικας-Καρυά (Κυριακή 20/10, 11:00)

Στεφαν./Γαλαν.-ΑΠ Ελασσόνας (Σάββατο 19/10, 16:30)

Χαραυγή-Πλατανούλια α.α. 0-3

Θύελλα Μεγ. Ελ.-Δασοχώρι (Κυριακή 20/10, 16:30)

Μαρίνος Αντύπας-Συκέα (Κυριακή 20/10, 11:00)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια-Ηρακλής Χάλκης 2-5

Καλοχώρι-Αμπελόκηποι 2-1

Αετόλοφος-Ανθούπολη 1-3

Λάρισα ’88-Ν. Περιβόλι 0-0

Πυργετός-Στόμιο 1-1

Τοξότης-Ομορφοχώρι 0-0

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Χάλκη 9-3 6

2. Πυργετός 2-1 4

3. Ελάτεια 5-5 3

4. Αμπελόκηποι 3-3 3

5. Καλοχώρι 3-5 3

6. Ανθούπολη 3-2 3

7. Νέο Περιβόλι 4-4 2

8. Ομορφοχώρι 4-4 2

9. Λάρισα ’88 1-2 1

10. Τοξότης 0-1 1

11. Αετόλοφος 1-6 0

12. Στόμιο 2-1 -1

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 20/10, 11:00)

Ανθούπολη-Ελάτεια

Ν. Περιβόλι-Καλοχώρι

Στόμιο-Αετόλοφος

Ηρακλής Χάλκης-Αμπελόκηποι (Κυριακή 20/10, 16:30)

Τοξότης-Λάρισα 88 (Σάββατο 19/10, 16:30)

Ομορφοχώρι-Αναγ. Πυργετού (Σάββατο 19/10, 16:30)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κρήνη-Χαλκιάδες 0-3

Ομόνοια-Μυραϊκός 7-1

Νεάπολη-Ζάππειο 6-0

Σταυραετός-Ακαδ. Αχιλλέως 0-2

Βασιλί-Μάνδρα 1-1

Κουτσόχερο-Διογένης 4-1

 

Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Χαλκιάδες 8-0 6

2. Νεάπολη 10-1 6

3. Φορτούνα Κουτσοχέρου 10-2 6

4. Διογένης 7-4 3

4. Βασιλί 5-1 4

6. Μάνδρα 2-1 4

7. Ακαδημία Φαρσάλων 2-4 3

8. Ομόνοια 7-6 3

9. Κρήνη 1-9 0

10. Μυραϊκός 2-11 0

11. Ζάππειο 0-7 0

12. Σταυρός 0-8 0

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 19/10, 16:30)

Χαλκιάδες-Μυραϊκός

Διογένης-Κρήνη

Ζάππειο-Ομόνοια

Ακαδ. Αχιλλέως-Κουτσόχερο (Κυριακή 20/10, 16:30)

Βασιλί-Νεάπολη

Μάνδρα-Σταυραετός

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

ΑΟ Ναρθακίου – Ιπποκράτης 4-1

Δόξα Υπέρειας – Πανιώνιος Ν.Σμύρνης 5-4

Πύρρος Βορειοηπειρωτών – Προοδευτική Βερδικούσιας 3-1

Αναγέννηση Φαρσάλων – Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2-1

Δάφνη Γλαύκης – Δόξα Ραχούλας 1-2

Δόξα Βαλανίδας – Ακαδημία Τυρνάβου 5-2

Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων – Ατρόμητος Βαμβακούς 4-1

Νίκη Κρήνης – Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1-3

Αναγέννηση Ευαγγελισμού – Άρης Κουλουρίου 3-2 στην παράταση (κ.α. 2-2)

Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων – Κεραυνός Δρυμού 3-6

Νεάπολη – Παναγροτικός Νίκαιας 4-0

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας – ΣΣ Ραψάνης 3-0

Κίσσαβος Συκουρίου – ΑΕ Βουναίνων 0-1

Ηρακλής Χάλκης – Δήμητρα Γιάννουλης 3-4

Ατρόμητος Δασοχωρίου – Λαρισαϊκός 0-3

Όλυμπος Αιγάνης – Όλυμπος Γόννων 0-2

Φορτούνα Κουτσοχέρου – Πελασγιώτιδα 1-3

Κεραυνός Δένδρων – Αστραπή Ν.Πολιτείας 2-0

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Προμηθέας 0-4

Αστήρ Μελισσοχωρίου – ΑΟ Ελευθερών 1-0

* Χωρίς αγώνα προκρίνεται στην τρίτη φάση ο Απόλλωνας Γαλήνης.

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt