.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
05 Νοέμβριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 976

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς 2-1

Πιερικός-Ατρόμητος Παλαμά 2-0

Αλμυρός-Διγενής Νεοχωρίου 1-1

ΑΟ Σελλάνων-ΑΕ Καρίτσας 1-1

Δίας Δίου-Αταλάντη 1-0

Ποταμιά-Διαγόρας Στεφ. 0-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Πιερικός 9-1 16

2. Σέλλανα 10-5 15

3. Ηρακλής Λάρισας 8-8 13

4. Θησέας Αγριάς 14-7 13

5. Καρίτσα 12-6 12

6. Αταλάντη 9-10 10

7. Ατρόμητος Παλαμά 7-6 9

8. Αλμυρός 6-7 8

9. Οικονόμος Τσαριτσάνης 6-4 8

10. Μετέωρα 4-7 7

11. Δίας 6-14 7

12. Διαγόρας Στεφανοβικείου 4-8 6

13. Διγενής Νεοχωρίου 8-11 4

14. Ποταμιά 4-13 2


Επόμενη αγωνιστική (10/11, 15:00)

Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός

Θησέας Αγριάς-Αλμυρός

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου-Δίας Δίου

ΑΕ Καρίτσας-Ποταμιά

Αταλάντη-Διαγόρας Στεφ.


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Μακρυχώρι-Βλαχογιάννι 4-1

Αργυροπούλι-Τύρναβος 0-4

Λάρισα 2012-Αμπελωνιακός 2-0

Αχιλλέας Φ.-Φαλανιακός 0-1

Κιλελέρ-Αβέρωφ 0-0

Σμόλικας-Αμπελιά 1-2

Δωτιέας Αγιάς-ΠΟ Ελασσόνας 0-0

Δαμασιακός-Μαυροβούνι 2-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Μακρυχώρι 21-4 20

2. Π.Ο.Ε 22-5 18

3. Φαλανιακός 18-5 18

4. Δωτιέας Αγιάς 15-3 15

5. Κιλελέρ 5-5 14

6. Τύρναβος 11-6 14

7. Σμόλικας 14-7 13

8. Αμπελιά 16-14 11

9. Αργυροπούλι 7-17 10

10. Αβέρωφ 7-10 9

11. Λάρισα 2012 6-23 8

12. Μαυροβούνι 6-8 6

13. Βλαχογιάννι 5-15 6

14. Δαμασιακός 7-13 5

15. Αμπελωνιακός 6-17 4

16. Αχιλλέας Φ. 4-18 2


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 10/11, 15:00)

Φαλανιακός-Αργυροπούλι

Αβέρωφ-Λάρισα 2012

Αμπελιά-Αχιλλέας Φ.

ΠΟ Ελασσόνας-Κιλελέρ

Μαυροβούνι-Σμόλικας

Δαμασιακός-Δωτιέας Αγιάς

Αμπελωνιακός-Μακρυχώρι (Σάββατο 9/11, 15:00)

Βλαχογιάννι-Τύρναβος (Σάββατο 9/11, 15:00)


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Ακαδημία Τυρν. 3-2

Αιγάνη-Δήμητρα Γιάνν. 1-3

Δένδρα-Πανιώνιος 2-0

ΣΣ Ραψάνης-Βερδικούσια 1-2

Πελασγιώτιδα-Κουλούρι 0-1

Μελιβοία-Δρυμός 3-1

Γόννοι-Ιπποκράτης 2-1

Βαλανίδα-Μαρμαρίνη 1-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Γόννοι 16-3 16

2. Δένδρα 16-8 16

3. Δήμητρα Γιάννουλης 13-4 15

4. Κουλούρι 11-10 13

5. Δρυμός 9-9 11

6. Πανιώνιος 10-9 10

7. Πελασγιώτιδα 8-6 10

8. Βαλανίδα 8-11 10

9. Ακαδημία Τυρνάβου 9-12 8

10. Συκούριο 13-10 8

11. Μελιβοία 13-15 8

12. Βερδικούσια 8-13 6

13. Μαρμαρίνη 6-8 6

14. Ιπποκράτης 6-9 4

15. Σ.Σ. Ραψάνης6-17 3

16. Αιγάνη 8-16 2

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/11, 15:00)

Αιγάνη-Συκούριο

Ακαδημία Τυρν.-Δένδρα

Δήμητρα Γιάνν.-ΣΣ Ραψάνης

Πανιώνιος-Πελασγιώτιδα

Βερδικούσια-Μελιβοία

Κουλούρι-Γόννοι

Δρυμός-Μαρμαρίνη

Ιπποκράτης-Βαλανίδα


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Ραχούλα 2-2

Παναγροτικός-Υπέρεια 4-1

Προμηθέας-Γλαύκη 0-1

Βούναινα-Νέα Πολιτεία 2-2

Γαλήνη-Πύρρος 0-2

Αναγέννηση Φ.-Ναρθάκι 0-0

Λαρισαϊκός-Ελευθεραί 0-2

Βαμβακού-Αγ. Ανάργυροι 1-0


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Βούναινα 15-6 15

2. Παναγροτικός 16-11 15

3. Ραχούλα 9-5 14

4. Ελευθεραί 9-4 14

5. Πύρρος 9-5 14

6. Άγιοι Ανάργυροι 9-6 13

7. Υπέρεια 15-11 13

8. Βαμβακού 14-9 13

9. Νέα Πολιτεία 12-7 11

10. Μελισσοχώρι 11-12 8

11. Γλαύκη 8-10 7

12. Αναγέννηση Φ. 4-9 5

13. Ναρθάκι 6-13 5

14. Γαλήνη 4-15 3

15. Προμηθέας 2-10 3

16. Λαρισαϊκός 4-14 3


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/11, 15:00)

Παναγροτικός-Μελισσοχώρι

Ραχούλα-Προμηθέας

Υπέρεια-Βούναινα

Γλαύκη-Γαλήνη

Νέα Πολιτεία-Αναγέννηση Φ.

Πύρρος-Λαρισαϊκός

Ναρθάκι-Αγ. Ανάργυροι

Ελευθεραί-Βαμβακού


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρίνος Αντύπας-Μεγάλο Ελ/χωρι 0-2

Δασοχώρι-Ευαγγελισμός 0-2

Συκέα-Μύτικας 4-1

Ροδιακός-Στεφαν./Γαλαν. 2-1

Καρυά-Χαραυγή α.α. 3-0

Πλατανούλια-Α.Π. Ελασσόνας 0-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 9-0 10

2. Ροδιακός 9-3 8

3. Συκέα 9-5 8

4. Α.Π. Ελασσόνας 5-5 7

5. Καρυά 12-9 7

6. Ευαγγελισμός 6-3 7

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 4-5 7

8. Μύτικας Καλυβίων 7-10 6

9. Δασοχώρι 6-6 4

10. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 5-6 3

11. Μαρίνος Αντύπας 1-9 0

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 9/11, 15:00)

Μύτικας-Μαρίνος Αντύπας

Στεφαν./Γαλαν.-Δασοχώρι

Χαραυγή-Συκέα α.α. 0-3

Πλατανούλια-Ροδιακός

Α.Π. Ελασσόνας-Καρυά

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ευαγγελισμός (Κυριακή 10/11, 11:00)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Ηρακλής Χάλκης 0-2

Αμπελόκηποι-Ν. Περιβόλι 2-2

Ελάτεια-Στόμιο 2-1

Καλοχώρι-Τοξότης 6-1

Αετόλοφος-Ομορφοχώρι 1-1

Αναγ. Πυργετού-Λάρισα 88 3-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Χάλκη 12-4 10

2. Πυργετός 7-3 10

3. Καλοχώρι 13-7 9

4. Ανθούπολη 9-5 6

5. Ελάτεια 8-12 6

6. Αμπελόκηποι 6-6 5

7. Τοξότης 4-7 4

8. Ομορφοχώρι 5-7 3

9. Νέο Περιβόλι 7-11 3

10. Στόμιο 5-4 2

11. Λάρισα ’88 3-8 1

12. Αετόλοφος 3-9 1

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 10/11, 11:00)

Χάλκη-Ν. Περιβόλι

Στόμιο-Ανθούπολη

Τοξότης-Αμπελόκηποι

Ομορφοχώρι-Ελάτεια

Αναγ. Πυργετού-Καλοχώρι (Κυριακή 10/11, 15:00)

Λάρισα 88-Αετόλοφος


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μυραϊκός-Ζάππειο 0-3

Κρήνη-Ακαδ. Αχιλλέως 5-2

Ομόνοια-Βασιλή 0-0

Κουτσόχερο-Μάνδρα 2-0

Σταυρός-Νεάπολη 0-9

Διογένης-Χαλκιάδες 0-4

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Χαλκιάδες 19-0 12

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 15-2 12

3. Νεάπολη 20-1 12

4. Μάνδρα 7-3 7

5. Κρήνη 9-12 6

6. Βασιλί 5-2 5

7. Ομόνοια 7-6 5

8. Ζάππειο 3-7 4

9. Διογένης 8-11 3

10. Ακαδημία Φαρσάλων 4-12 3

11. Μυραϊκός 2-21 0

12. Σταυρός 0-22 0

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 10/11, 15:00)

Χαλκιάδες-Ζάππειο

Ακαδ. Αχιλλέως-Διογένης

Βασιλί-Μυραϊκός

Μάνδρα-Κρήνη

Σταυρός-Ομόνοια

Νεάπολη-Κουτσόχερο (Σάββατο 9/11, 15:00)

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt