.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
27 Νοέμβριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 634

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Αλμυρός-ΑΣ Μετέωρα 1-2

Πιερικός-ΑΟ Σελλάνων 2-0

Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου 1-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ποταμιά 2-0

Θησέας Αγριάς-Διαγόρας Στεφ. 3-0

Ατρόμητος Παλαμά-Αταλάντη 1-0

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 2-1

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Πιερικός 17-1 25

2. Ηρακλής Λάρισας 14-13 19

3. Θησέας Αγριάς 19-10 19

4. Καρίτσα 20-8 18

5. Σέλλανα 10-8 16

6. Ατρόμητος Παλαμά 10-6 16

7. Οικονόμος Τσαριτσάνης 9-9 14

8. Αταλάντη 11-14 13

9. Αλμυρός 10-12 11

10. Διγενής Νεοχωρίου 16-14 11

11. Δίας 10-21 10

12. Μετέωρα 8-12 10

13. Διαγόρας Στεφανοβικείου 6-14 7

14. Ποταμιά 4-22 2

 

Επόμενη αγωνιστική (1/12, 15:00)

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων

Δίας Δίου-Αλμυρός

Ποταμιά-Πιερικός

Διαγόρας Στεφ.-Ηρακλής Λάρισας

Αταλάντη-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καρίτσας-Θησέας Αγριάς

Ατρόμητος Παλαμά-Διγενής Νεοχωρίου

 

DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Αμπελωνιακός 3-1

Αμπελιά-Τύρναβος 3-1

ΠΟ Ελασσόνας-Μακρυχώρι 2-0

Μαυροβούνι-Αργυροπούλι 2-0

Δαμασιακός-Λάρισα 2012 1-1

Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Φ. 1-2

Σμόλικας-Κιλελέρ 4-1

Βλαχογιάννι-Φαλανιακός 1-5

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε 30-6 27

2. Φαλανιακός 28-6 27

3. Μακρυχώρι 24-6 26

4. Δωτιέας Αγιάς 18-5 19

5. Σμόλικας 18-9 17

6. Κιλελέρ 8-14 17

7. Αμπελιά 22-18 17

8. Τύρναβος 12-11 14

9. Μαυροβούνι 10-9 13

10. Αβέρωφ 11-14 12

11. Λάρισα 2012 9-26 12

12. Αργυροπούλι 8-26 10

13. Βλαχογιάννι 9-22 10

14. Αχιλλέας Φ. 9-20 9

15. Δαμασιακός 8-17 6

16. Αμπελωνιακός 9-24 5

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/11, 15:00)

Αβέρωφ-Βλαχογιάννι

Αμπελωνιακός-Π.Ο.Ε

Τύρναβος-Μαυροβούνι

Αργυροπούλι-Δωτιέας Αγιάς

Λάρισα 2012-Σμόλικας

Αχιλλέας Φ.-Κιλελέρ

Φαλανιακός-Αμπελιά (Κυριακή 1/12, 15:00)

Μακρυχώρι-Δαμασιακός (Κυριακή 1/12, 15:00)

 

Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Σ.Σ. Ραψάνης-Συκούριο 0-2

Δένδρα-Πελασγιώτιδα 2-2

Αιγάνη-Μελιβοία 0-1

Δήμητρα Γιάνν.-Μαρμαρίνη 1-0

Πανιώνιος-Βαλανίδα 0-1

Βερδικούσια-Ιπποκράτης 6-1

Κουλούρι-Δρυμός 1-1

Ακαδημία Τυρν.-Γόννοι 0-2

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Γόννοι 28-4 25

2. Δήμητρα Γιάννουλης 20-6 24

3. Δένδρα 22-11 23

4. Πελασγιώτιδα 15-10 17

5. Κουλούρι 13-17 17

6. Δρυμός 14-12 15

7. Βερδικούσια 16-14 15

8. Βαλανίδα 10-16 13

9. Συκούριο 16-15 11

10. Μελιβοία 16-20 11

11. Πανιώνιος 12-16 10

12. Ιπποκράτης 13-17 10

13. Ακαδημία Τυρνάβου 10-18 8

14. Μαρμαρίνη 8-15 6

15. Αιγάνη 10-17 6

16. Σ.Σ. Ραψάνης8-23 4

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 1/12, 15:00)

Συκούριο-Πελασγιώτιδα

Μελιβοία-Σ.Σ. Ραψάνης

Γόννοι-Δένδρα

Μαρμαρίνη-Αιγάνη

Βαλανίδα-Ακαδημία Τυρν.

Ιπποκράτης-Δήμητρα Γιάνν.

Δρυμός-Πανιώνιος

Κουλούρι-Βερδικούσια

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Βούναινα-Μελισσοχώρι 3-1

Προμηθέας-Γαλήνη 0-0

Παναγροτικός-Αναγέννηση Φ. 6-1

Ραχούλα-Λαρισαϊκός 3-0

Υπέρεια-Αγ. Ανάργυροι 2-0

Γλαύκη-Βαμβακού 1-4

Νέα Πολιτεία-ΑΟ Ελευθερών 3-1

Πύρρος-Ναρθάκι 0-3

 

Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ραχούλα 17-6 21

2. Ελευθεραί 14-8 20

3. Βούναινα 22-11 20

4. Υπέρεια 21-14 20

5. Παναγροτικός 24-15 19

6. Νέα Πολιτεία 20-12 18

7. Βαμβακού 18-12 17

8. Πύρρος 12-11 16

9. Άγιοι Ανάργυροι 12-12 14

10. Μελισσοχώρι 15-16 14

11. Ναρθάκι 12-17 9

12. Γαλήνη 7-16 8

13. Λαρισαϊκός 9-21 7

14. Γλαύκη 10-18 7

15. Αναγέννηση Φ. 8-19 6

16. Προμηθέας 2-15 4

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 1/12, 15:00)

Αναγέννηση Φ.-Βούναινα

Λαρισαϊκός-Προμηθέας

Αγ. Ανάργυροι-Παναγροτικός

Βαμβακού-Ραχούλα

ΑΟ Ελευθερών-Υπέρεια

Ναρθάκι-Γλαύκη

Πύρρος-Νέα Πολιτεία

Μελισσοχώρι-Γαλήνη (Σάββατο 30/11, 15:00)

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Α.Π. Ελασσόνας-Καρυά 3-1

 

Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 11-2 13

2. Ευαγγελισμός 14-6 13

3. Συκέα 16-9 12

4. Α.Π. Ελασσόνας 12-10 11

5. Ροδιακός 15-6 11

6. Δασοχώρι 8-6 10

7. Μύτικας Καλυβίων 11-13 10

8. Μεγάλο Ελ/χωρι 5-9 8

9. Καρυά 14-17 7

10. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 8-12 3

11. Μαρίνος Αντύπας 6-12 3

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/11, 15:00)

Μεγάλο Ελ./χωρι-Στεφαν./Γαλαν.

Χαραυγή-Μύτικας α.α. 0-3

Πλατανούλια-Ευαγγελισμός

ΑΠ Ελασσόνας-Μαρίνος Αντύπας

Καρυά-Δασοχώρι (Κυριακή 1/12, 15:00)

Ροδιακός-Συκέα (Κυριακή 1/12, 15:00)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Χάλκης-Τοξότης 6-1

Ομορφοχώρι-Στόμιο 2-1

Αναγ. Πυργετού-Ν. Περιβόλι 3-1

Λάρισα 88-Ανθούπολη 3-4

Αετόλοφος-Αμπελόκηποι 2-0

Καλοχώρι-Ελάτεια 2-0

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Χάλκη 27-5 19

2. Καλοχώρι 23-10 18

3. Ανθούπολη 20-9 15

4. Πυργετός 13-11 13

5. Ελάτεια 12-15 12

6. Αμπελόκηποι 8-9 9

7. Τοξότης 6-14 6

8. Ομορφοχώρι 8-12 6

9. Λάρισα ’88 8-15 4

10. Νέο Περιβόλι 9-21 4

11. Αετόλοφος 7-14 4

12. Στόμιο 7-14 2

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 8/12, 15:00)

Ομορφοχώρι-Ηρακλής Χάλκης

Τοξότης-Πυργετός

Στόμιο-Λάρισα 88

Ν. Περιβόλι-Αετόλοφος (Σάββατο 7/12, 15:00)

Ανθούπολη-Καλοχώρι

Αμπελόκηποι-Ελάτεια

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Βασιλή 1-1

Μάνδρα-Ακαδ. Αχιλλέως 3-0

Σταυρός-Ζάππειο 1-6

Νεάπολη-Διογένης 7-3

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Μυραϊκός 4-1

Ομόνοια-Κρήνη 2-1

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Χαλκιάδες 30-3 19

2. Νεάπολη 30-6 19

3. Φορτούνα Κουτσοχέρου 19-5 15

4. Ομόνοια 15-9 14

5. Μάνδρα 12-6 11

6. Ζάππειο 11-10 10

7. Κρήνη 13-16 10

8. Βασιλί 13-5 9

9. Διογένης 14-21 5

10. Ακαδημία Φαρσάλων 6-24 4

11. Μυραϊκός 11-32 3

12. Σταυρός 4-41 -6

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/11, 15:00)

Μάνδρα-Χαλκιάδες

Βασιλί-Σταυραετός

Ακαδ. Αχιλλέως-Νεάπολη

Ζάππειο-Κουτσόχερο

Διογένης-Ομόνοια

Μυραϊκός-Κρήνη

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt