.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
02 Δεκέμβριος 2019

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 397

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων 0-0

Δίας Δίου-Αλμυρός 1-2

Ποταμιά-Πιερικός 1-3

Διαγόρας Στεφ.-Ηρακλής Λάρισας 1-1

Αταλάντη-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

ΑΕ Καρίτσας-Θησέας Αγριάς 3-1

Ατρόμητος Παλαμά-Διγενής Νεοχωρίου 1-2


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Πιερικός 20-2 28

2. Καρίτσα 23-9 21

3. Ηρακλής Λάρισας 15-14 20

4. Θησέας Αγριάς 20-13 19

5. Σέλλανα 10-8 17

6. Ατρόμητος Παλαμά 11-8 16

7. Αταλάντη 12-14 16

8. Οικονόμος Τσαριτσάνης 9-10 14

9. Αλμυρός 12-13 14

10. Διγενής Νεοχωρίου 18-15 14

11. Μετέωρα 8-12 11

12. Δίας 11-23 10

13. Διαγόρας Στεφανοβικείου 7-15 8

14. Ποταμιά 5-25 2

 

Επόμενη αγωνιστική (8/12, 15:00)

Δίας Δίου-Μετέωρα

ΑΟ Σελλάνων-Ποταμιά

Αλμυρός-Διαγόρας Στεφ.

Πιερικός-Αταλάντη

Ηρακλής Λάρισας-Καρίτσα

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου

Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά

 

DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Βλαχογιάννι 1-0

Αμπελωνιακός-Π.Ο.Ε 2-3

Τύρναβος-Μαυροβούνι 1-4

Αργυροπούλι-Δωτιέας Αγιάς 0-0

Λάρισα 2012-Σμόλικας 1-3

Αχιλλέας Φ.-Κιλελέρ 2-1

Φαλανιακός-Αμπελιά 1-0

Μακρυχώρι-Δαμασιακός 1-0

 

Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε 33-8 30

2. Φαλανιακός 29-6 30

3. Μακρυχώρι 25-6 29

4. Δωτιέας Αγιάς 18-5 20

5. Σμόλικας 21-10 20

6. Κιλελέρ 9-16 17

7. Αμπελιά 22-19 17

8. Μαυροβούνι 14-10 16

9. Αβέρωφ 12-14 15

10. Τύρναβος 13-15 14

11. Λάρισα 2012 10-29 12

12. Αχιλλέας Φ. 11-21 12

13. Αργυροπούλι 8-26 11

14. Βλαχογιάννι 9-23 10

15. Δαμασιακός 8-18 6

16. Αμπελωνιακός 11-27 5

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 8/12, 15:00)

Π.Ο.Ε-Αβέρωφ

Μαυροβούνι-Φαλανιακός

Δαμασιακός-Αμπελωνιακός

Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος

Σμόλικας-Μακρυχώρι

Κιλελέρ-Αργυροπούλι

Αχιλλέας Φ.-Λάρισα 2012

Βλαχογιάννι-Αμπελιά (7/12, 15:00)

 

Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Πελασγιώτιδα 2-1

Μελιβοία-Σ.Σ. Ραψάνης 4-0

Γόννοι-Δένδρα 4-0

Μαρμαρίνη-Αιγάνη 2-1

Βαλανίδα-Ακαδημία Τυρν. 0-1

Ιπποκράτης-Δήμητρα Γιάνν. 0-3

Δρυμός-Πανιώνιος 0-2

Κουλούρι-Βερδικούσια 1-5

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Γόννοι 32-4 28

2. Δήμητρα Γιάννουλης 23-6 27

3. Δένδρα 22-15 23

4. Βερδικούσια 21-15 18

5. Πελασγιώτιδα 16-12 17

6. Κουλούρι 14-22 17

7. Δρυμός 14-14 15

8. Συκούριο 18-16 14

9. Μελιβοία 20-20 14

10. Βαλανίδα 10-17 13

11. Πανιώνιος 14-16 13

12. Ακαδημία Τυρνάβου 11-18 11

13. Ιπποκράτης 13-20 10

14. Μαρμαρίνη 10-16 9

15. Αιγάνη 11-19 6

16. Σ.Σ. Ραψάνης8-27 4

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 7/12, 15:00)

Μελιβοία-Συκούριο

Πελασγιώτιδα-Γόννοι

Σ.Σ. Ραψάνης-Μαρμαρίνη

Δένδρα-Βαλανίδα

Αιγάνη-Ιπποκράτης

Ακαδημία Τυρν.-Δρυμός

Δήμητρα Γιάνν.-Κουλούρι

Πανιώνιος-Βερδικούσια

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Αναγέννηση Φ.-Βούναινα 0-3

Λαρισαϊκός-Προμηθέας 1-1

Αγ. Ανάργυροι-Παναγροτικός 1-2

Βαμβακού-Ραχούλα 1-1

ΑΟ Ελευθερών-Υπέρεια 1-0

Ναρθάκι-Γλαύκη 6-0

Πύρρος-Νέα Πολιτεία 2-0

Μελισσοχώρι-Γαλήνη 1-1

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Ελευθεραί 15-8 23

2. Βούναινα 25-11 23

3. Ραχούλα 18-7 22

4. Παναγροτικός 26-16 22

5. Υπέρεια 21-15 20

6. Πύρρος 14-11 19

7. Νέα Πολιτεία 20-14 18

8. Βαμβακού 19-13 18

9. Μελισσοχώρι 16-17 15

10. Άγιοι Ανάργυροι 13-14 14

11. Ναρθάκι 18-17 12

12. Γαλήνη 8-17 9

13. Λαρισαϊκός 10-22 8

14. Γλαύκη 10-24 7

15. Αναγέννηση Φ. 8-22 6

16. Προμηθέας 3-16 5

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/12, 15:00)

Αναγέννηση Φ.-Μελισσοχώρι

Γαλήνη-Λαρισαϊκός

Βούναινα-Αγ. Ανάργυροι

Προμηθέας-Βαμβακού

Παναγροτικός-Ελευθεραί

Ραχούλα-Ναρθάκι

Υπέρεια-Πύρρος

Γλαύκη-Νέα Πολιτεία

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μεγάλο Ελ./χωρι-Στεφαν./Γαλαν. 5-2

Χαραυγή-Μύτικας α.α. 0-3

Πλατανούλια-Ευαγγελισμός 3-0

Α.Π. Ελασσόνας-Μαρίνος Αντύπας 1-0

Καρυά-Δασοχώρι 1-3

Ροδιακός-Συκέα 1-1

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Πλατανούλια 14-2 16

2. Α.Π. Ελασσόνας 13-10 14

3. Ευαγγελισμός 14-9 13

4. Δασοχώρι 11-7 13

5. Μύτικας Καλυβίων 14-13 13

6. Συκέα 17-10 13

7. Ροδιακός 16-7 12

8. Μεγάλο Ελ/χωρι 10-11 11

9. Καρυά 15-20 7

10. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 10-17 3

11. Μαρίνος Αντύπας 6-13 3

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 8/12, 15:00)

Χαραυγή-Μεγάλο Ελ/χωρι α.α. 0-3

Στεφαν./Γαλαν.-Πλατανούλια

Μύτικας-Α.Π. Ελασσόνας

Ευαγγελισμός-Καρυά

Μαρίνος Αντύπας-Ροδιακός

Δασοχώρι-Συκέα

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μάνδρα-Χαλκιάδες 1-1

Βασιλί-Σταυρός 2-2

Ακαδ. Αχιλλέως-Νεάπολη 0-2

Ζάππειο-Κουτσόχερο 0-3

Διογένης-Ομόνοια 2-3

Μυραϊκός-Κρήνη 2-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Νεάπολη 32-6 22

2. Χαλκιάδες 31-4 20

3. Φορτούνα Κουτσοχέρου 22-5 18

4. Ομόνοια 18-11 17

5. Μάνδρα 13-7 12

6. Βασιλί 15-7 10

7. Ζάππειο 11-13 10

8. Κρήνη 14-18 10

9. Μυραϊκός 13-33 6

10. Διογένης 16-24 5

11. Ακαδημία Φαρσάλων 6-26 4

12. Σταυρός 6-43 -5

*Ο Σταυρός ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 15/12, 15:00)

Χαλκιάδες-Σταυρός

Νεάπολη-Μάνδρα

Κουτσόχερο-Βασιλί

Ομόνοια-Ακαδ. Αχιλλέως (Σάββατο 14/12, 15:00)

Κρήνη-Ζάππειο

Μυραϊκός-Διογένης

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt