.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
28 Ιανουάριος 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 360

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Μετέωρα-Διγενής Νεοχωρίου 3-0

Ατρόμητος Παλαμά-Καρίτσας 1-3

Θησέας Αγριάς-Αταλάντη 2-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διαγόρας Στεφ. 4-1

Ηρακλής Λάρισας-Ποταμιά 1-0

Πιερικός-Δίας Δίου 2-0

Αλμυρός-ΑΟ Σελλάνων 0-0


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Πιερικός 33-4 42

2. Θησέας Αγριάς 34-21 34

3. Ηρακλής Λάρισας 21-18 30

4. Καρίτσα 28-13 29

5. Σέλλανα 20-16 28

6. Ατρόμητος Παλαμά 20-17 26

7. Αταλάντη 20-26 22

8. Μετέωρα 20-17 21

9. Οικονόμος Τσαριτσάνης 17-19 20

10. Αλμυρός 14-18 20

11. Δίας 15-28 19

12. Διαγόρας Στεφανοβικείου 13-21 18

13. Διγενής Νεοχωρίου 27-30 18

14. Ποταμιά 7-41 2

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 2/2, 15:00)

Ατρόμητος Παλαμά-Μετέωρα

Διγενής Νεοχωρίου-Θησέας Αγριάς

Καρίτσα-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αταλάντη-Ηρακλής Λάρισας

Διαγόρας Στεφ.-Πιερικός

Ποταμιά-Αλμυρός

Δίας-ΑΟ Σελλάνων

 

DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Βλαχογιάννι 2-0

Δωτιέας Αγιάς-Κιλελέρ 0-0

Δαμασιακός-Αχιλλέας Φ. 2-1

Μαυροβούνι-Λάρισα 2012 3-0

Π.Ο.Ε-Αργυροπούλι 3-0

Αμπελιά-Μακρυχώρι 0-2

Αβέρωφ-Τύρναβος 2-0

Αμπελωνιακός-Φαλανιακός 1-2

 

Η βαθμολογία (18η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε 44-9 46

2. Μακρυχώρι 44-9 45

3. Φαλανιακός 48-16 43

4. Σμόλικας 31-17 31

5. Δωτιέας Αγιάς 26-10 30

6. Κιλελέρ 13-19 28

7. Αμπελιά 26-22 25

8. Μαυροβούνι 22-18 24

9. Αβέρωφ 19-22 22

10. Αχιλλέας Φ. 18-32 19

11. Τύρναβος 18-27 18

12. Δαμασιακός 17-26 16

13. Λάρισα 2012 17-46 16

14. Αργυροπούλι 13-40 14

15. Βλαχογιάννι 9-33 10

16. Αμπελωνιακός 19-38 8

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 1/2, 15:00)

Βλαχογιάννι-Κιλελέρ

Αχιλλέας Φ.-Σμόλικας

Λάρισα 2012-Δωτιέας Αγιάς

Αργυροπούλι-Δαμασιακός

Μακρυχώρι-Μαυροβούνι

Τύρναβος-Π.Ο.Ε

Αμπελωνιακός-Αμπελιά

Φαλανιακός-Αβέρωφ

 

Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Δρυμός 0-0

Κουλούρι-Ιπποκράτης 0-2

Βερδικούσια-Βαλανίδα 4-0

Πανιώνιος-Μαρμαρίνη 3-0

Δήμητρα Γιάνν.-Γόννοι 3-0

Ακαδημία Τυρν.-Μελιβοία 1-2

Αιγάνη-Πελασγιώτιδα 1-2

Δένδρα-Σ.Σ. Ραψάνης 2-1

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 33-7 43

2. Γόννοι 38-13 36

3. Δένδρα 29-23 35

4. Δρυμός 27-15 29

5. Πανιώνιος 25-19 28

6. Πελασγιώτιδα 22-17 26

7. Βερδικούσια 30-22 25

8. Κουλούρι 19-30 23

9. Ιπποκράτης 28-27 23

10. Μελιβοία 27-27 22

11. Συκούριο 22-24 17

12. Βαλανίδα 14-29 15

13. Ακαδημία Τυρνάβου 18-32 15

14. Μαρμαρίνη 15-31 13

15. Αιγάνη 21-31 12

16. Σ.Σ. Ραψάνης15-36 9

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 2/2, 11:00)

Κουλούρι-Συκούριο

Δρυμός-Βερδικούσια

Ιπποκράτης-Πανιώνιος

Βαλανίδα-Δήμητρα Γιάνν.

Μαρμαρίνη-Ακαδημία Τυρν.

Γόννοι-Αιγάνη

Μελιβοία-Δένδρα

Σ.Σ. Ραψάνης-Πελασγιώτιδα

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι-Ναρθάκι 4-0

Πύρρος-Ελευθεραί 0-1

Νέα Πολιτεία-Βαμβακού 2-0

Γλαύκη-Αγ. Ανάργυροι 1-1

Υπέρεια-Λαρισαϊκός 3-0

Ραχούλα-Αναγέννηση Φ. 7-0

Παναγροτικός-Γαλήνη 2-0

Προμηθέας-Βούναινα 0-2

 

Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Βούναινα 35-14 36

2. Πύρρος 22-14 34

3. Παναγροτικός 37-21 34

4. Νέα Πολιτεία 34-18 32

5. Υπέρεια 35-22 32

6. Μελισσοχώρι 32-19 31

7. Ελευθεραί 20-13 30

8. Βαμβακού 26-26 27

9. Ναρθάκι 32-24 25

10. Ραχούλα 30-23 25

11. Άγιοι Ανάργυροι 18-20 20

12. Προμηθέας 13-26 13

13. Λαρισαϊκός 14-33 11

14. Γαλήνη 10-28 10

15. Γλαύκη 11-38 9

16. Αναγέννηση Φ. 9-38 7

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 2/2, 15:00)

Πύρρος-Μελισσοχώρι

Ναρθάκι-Νέα Πολιτεία

Ελευθεραί-Γλαύκη

Βαμβακού-Υπέρεια

Αγ. Ανάργυροι-Ραχούλα

Λαρισαϊκός-Παναγροτικός

Αναγέννηση Φ.-Προμηθέας

Βούναινα-Γαλήνη

 

Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ροδιακός-Α.Π. Ελασσόνας 4-0

Καρυά-Θύελλα Μεγ. Ελ. 4-0

Συκέα-Πλατανούλια 1-3

Δασοχώρι-Χαραυγή α.α. 3-0

Μαρίνος Αντύπας-Στεφαν./Γαλαν. 0-1

Ευαγγελισμός-Μύτικας 3-1

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Ροδιακός 34-8 24

2. Δασοχώρι 26-8 23

3. Ευαγγελισμός 26-14 23

4. Α.Π. Ελασσόνας 21-16 21

5. Πλατανούλια 21-11 20

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 17-20 17

7. Συκέα 20-17 15

8. Μύτικας Καλυβίων 16-28 14

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 19-20 13

10. Καρυά 25-28 13

11. Μαρίνος Αντύπας 8-30 3

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 2/2, 15:00)

Ροδιακός-Μεγάλο Ελ/χωρι

Καρυά-Συκέα

ΑΠ Ελασσόνας-Δασοχώρι

Πλατανούλια-Μαρίνος Αντύπας

Χαραυγή-Ευαγγελισμός α.α. 0-3

Στεφαν./Γαλαν.-Μύτικας

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αετόλοφος-Ηρακλής Χάλκης 1-3

Ν. Περιβόλι-Στόμιο 1-1

Καλοχώρι-Λάρισα 88 6-1

Ελάτεια-Αναγ. Πυργετού 0-4

Αμπελόκηποι-Ομορφοχώρι 2-1

Ανθούπολη-Τοξότης 1-1

 

Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Χάλκη 41-9 29

2. Καλοχώρι 35-15 28

3. Ανθούπολη 31-14 22

4. Πυργετός 23-19 18

5. Αμπελόκηποι 13-13 16

6. Ελάτεια 18-28 15

7. Τοξότης 17-19 14

8. Ομορφοχώρι 14-21 10

9. Αετόλοφος 17-23 9

10. Στόμιο 13-19 7

11. Νέο Περιβόλι 16-39 5

12.Λάρισα ’88 11-31 4

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν

 

Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 1/2 15:00)

Καλοχώρι-Ηρακλής Χάλκης

Αετόλοφος-Ελάτεια

Λάρισα ’88-Αμπελόκηποι

Αναγ. Πυργετού-Ανθούπολη

Ομορφοχώρι-Ν. Περιβόλι

Τοξότης-Στόμιο

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΛ (ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16)

Τα αποτελέσματα

Δόξα Υπέρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-3

Αστήρ Μελισσοχωρίου – Φαλανιακός 0-2

Φιλοκτήτης Μελιβοίας – ΑΟ Μαυροβουνίου 2-4

ΑΟ Ναρθακίου – Π.Ο.Ελασσόνας 0-3

Πύρρος-Μακρυχώρι 1-3

Δένδρα – Λάρισα 2012 1-4

Πελασγιώτιδα-Δαμασιακός 2-1 στην παράταση (κ.α. 1-1)

Σμόλικας-Ηρακλής Λάρισας 1-2

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt