.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
24 Φεβρουάριος 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 602

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Μετέωρα-Ηρακλής Λάρισας 0-0

Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης 5-0

Αλμυρός-Θησέας Αγριάς 1-0

ΑΟ Σελλάνων-Ατρόμητος Παλαμά 0-1

Δίας-Διγενής Νεοχωρίου 0-2

Ποταμιά-Καρίτσα 0-5

Διαγόρας Στεφ.-Αταλάντη 2-0


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Πιερικός 42-4 52

2. Θησέας Αγριάς 42-29 40

3. Ηρακλής Λάρισας 30-24 37

4. Καρίτσα 36-14 37

5. Ατρόμητος Παλαμά 23-19 33

6. Αλμυρός 23-19 32

7. Σέλλανα 22-22 31

8. Αταλάντη 25-31 28

9. Δίας 18-31 25

10. Μετέωρα 23-22 25

11. Διαγόρας Στεφανοβικείου 19-25 24

12. Οικονόμος Τσαριτσάνης 18-26 22

13. Διγενής Νεοχωρίου 30-39 21

14. Ποταμιά 7-53 2


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 29/2, 15:00)

Πιερικός-Μετέωρα

Ηρακλής Λάρισας-Αλμυρός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Σελλάνων

Θησέας Αγριάς-Δίας

Ατρόμητος Παλαμά-Ποταμιά

Διγενής Νεοχωρίου-Διαγόρας Στεφ.

Αταλάντη-Καρίτσα


DETOX-Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλι-Βλαχογιάννι 3-0

Λάρισα 2012-Μακρυχώρι α.α. 0-3

Αχιλλέας Φ. –Τύρναβος 1-0

Κιλελέρ-Αμπελωνιακός 1-0

Σμόλικας-Φαλανιακός 0-0

Δωτιέας Αγιάς-Αβέρωφ 0-0

Δαμασιακός-Αμπελιά 1-1

Π.Ο.Ε-Μαυροβούνι 2-0


Η βαθμολογία (22η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε 49-9 56

2. Μακρυχώρι 52-10 55

3. Φαλανιακός 50-17 48

4. Σμόλικας 35-20 37

5. Κιλελέρ 22-22 36

6. Δωτιέας Αγιάς 31-12 34

7. Αμπελιά 31-26 30

8. Μαυροβούνι 24-24 28

9. Αχιλλέας Φ. 24-34 28

10. Αβέρωφ 21-24 27

11. Αργυροπούλι 19-43 21

12. Δαμασιακός 22-31 20

13. Τύρναβος 19-34 19

14. Βλαχογιάννι 14-41 14

15. Αμπελωνιακός 22-43 12

*Η Λάρισα 2012 έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 29/2, 15:00)

Βλαχογιάννι-Μακρυχώρι

Τύρναβος-Αργυροπούλι

Αμπελωνιακός-Λάρισα 2012 α.α. 3-0

Φαλανιακός-Αχιλλέας Φ.

Αβέρωφ-Κιλελέρ

Αμπελιά-Σμόλικας

Π.Ο.Ε-Δωτιέας Αγιάς

Μαυροβούνι-Δαμασιακός


Α1 ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Δήμητρα Γιάνν. 0-1

Ακαδημία Τυρν.-Πανιώνιος 0-2

Αιγάνη-Βερδικούσια 5-0

Δένδρα-Κουλούρι 2-0

Σ.Σ. Ραψάνης-Δρυμός 0-0

Πελασγιώτιδα-Ιπποκράτης 2-0

Μελιβοία-Βαλανίδα 3-0

Γόννοι-Μαρμαρίνη 1-0


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 37-7 55

2. Γόννοι 45-16 46

3. Δένδρα 35-27 42

4. Πελασγιώτιδα 32-21 36

5. Πανιώνιος 31-24 35

6. Δρυμός 32-17 34

7. Μελιβοία 34-32 29

8. Βερδικούσια 31-30 26

9. Ιπποκράτης 32-33 26

10. Κουλούρι 20-35 25

11. Συκούριο 28-27 24

12. Βαλανίδα 19-35 19

13. Μαρμαρίνη 19-36 17

14. Ακαδημία Τυρνάβου 20-37 17

15. Αιγάνη 29-39 16

16. Σ.Σ. Ραψάνης17-45 10

*Ο Κίσσαβος Συκουρίου ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -6 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 7/3, 15:00)

Ακαδημία Τυρν.-Συκούριο

Δήμητρα Γιάνν.-Αιγάνη

Πανιώνιος-Δένδρα

Βερδικούσια-Σ.Σ. Ραψάνης

Κουλούρι-Πελασγιώτιδα

Δρυμός-Μελιβοία

Ιπποκράτης-Γόννοι

Μαρμαρίνη-Βαλανίδα


2ος ΟΜΙΛΟΣ:

Τα αποτελέσματα

Βούναινα-Ναρθάκι 3-1


(Σάββατο 29/2, 15:00)

Μελισσοχώρι-Υπέρεια

Ραχούλα-Γλαύκη

Παναγροτικός-Νέα Πολιτεία

Προμηθέας-Πύρρος

Γαλήνη-Ελευθεραί

Αναγέννηση Φ.-Βαμβακού

Λαρισαϊκός-Αγ. Ανάργυροι


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Πύρρος 30-18 43

2. Βούναινα 43-20 42

3. Νέα Πολιτεία 42-23 41

4. Παναγροτικός 43-24 41

5. Υπέρεια 37-26 35

6. Μελισσοχώρι 35-24 34

7. Ελευθεραί 23-16 33

8. Βαμβακού 29-30 29

9. Ναρθάκι 40-35 28

10. Ραχούλα 32-29 26

11. Άγιοι Ανάργυροι 21-21 25

12. Προμηθέας 20-28 20

13. Λαρισαϊκός 20-36 15

14. Γαλήνη 14-31 14

15. Γλαύκη 14-43 12

16. Αναγέννηση Φ. 10-50 7


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 7/3, 15:00)

Ραχούλα-Μελισσοχώρι

Υπέρεια-Παναγροτικός

Γλαύκη-Προμηθέας

Νέα Πολιτεία-Βούναινα

Πύρρος-Γαλήνη

Ναρθάκι-Αναγέννηση Φ. (Κυριακή 8/2, 15:00)

Ελευθεραί-Λαρισαϊκός

Αγ. Ανάργυροι-Βαμβακού


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Καρυά-Μύτικας 3-1


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Δασοχώρι 36-11 30

2. Πλατανούλια 28-11 29

3. Ροδιακός 44-13 29

4. Ευαγγελισμός 31-17 27

5. Α.Π. Ελασσόνας 24-22 24

6. Καρυά 33-30 22

7. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 28-20 22

8. Συκέα 27-21 21

9. Μεγάλο Ελ/χωρι 12-34 17

10. Μύτικας Καλυβίων 17-36 14

11. Μαρίνος Αντύπας 9-40 3

* Η Χαραυγή έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 7/3, 15:00)

Μεγάλο Ελ/χωρι-Μαρίνος Αντύπας

Ευαγγελισμός-Δασοχώρι

Μύτικας-Συκέα

Στεφαν./Γαλαν.-Ροδιακός

Χαραυγή-Καρυά α.α. 0-3

ΑΠ Ελασσόνας-Πλατανούλια


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Πυργετός-Ομορφοχώρι 5-1


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Χάλκη 48-13 34

2. Καλοχώρι 44-22 33

3. Ανθούπολη 37-18 25

4. Πυργετός 30-23 24

5. Αμπελόκηποι 18-17 21

6. Τοξότης 23-21 20

7. Ελάτεια 22-35 18

8. Αετόλοφος 22-28 15

9. Ομορφοχώρι 18-30 13

10. Στόμιο 16-22 13

11. Νέο Περιβόλι 24-48 8

12.Λάρισα ’88 14-40 4

*Το Στόμιο ξεκίνησε το πρωτάθλημα με -5 βαθμούς από την περσινή σεζόν


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 8/3 11:00)

Ηρακλής Χάλκης-Ανθούπολη

Ν. Περιβόλι-Αμπελόκηποι

Στόμιο-Ελάτεια

Τοξότης-Καλοχώρι

Ομορφοχώρι-Αετόλοφος

Λάρισα 88-Πυργετός

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt