.:: Larisa Goal ::. Χορταστικά ματς σε Κ-16 και Κ-12!!!
.
alt

alt

alt

alt

alt
alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
24 Φεβρουάριος 2020

Χορταστικά ματς σε Κ-16 και Κ-12!!!

Προβολές: 413

alt

Χορταστικά ματς σε Κ-16 και Κ-12!!!

Χορταστικά ματς περιελάμβανε και πάλι το μενού στα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-16 και Κ-12), με τους αυριανούς άσους να προσφέρουν πλούσιο θέαμα. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Τύρναβος 7-0

Αργυροπούλι-Νίκη/Μιχαήλ (1) α.α. 0-3

Δήμητρα Γιάννουλης-Ακαδημία Τυρνάβου (Κυριακή 8/3, 10:00)

Ρεπό: Αμπελωνιακός


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (1) 32-6 24

2. Π.Ο.Ε 33-10 19

3. Δήμητρα Γιάννουλης 19-12 15

4. Ακαδημία Τυρνάβου 19-13 10

5. Αμπελωνιακός 8-27 6

6. Τύρναβος 5-21 3

7. Αργυροπούλι 0-24 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Δάφνη Γλαύκης α.α. 0-3

Προμηθέας-Μελισσοχώρι 3-0

Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητοι-Θύελλα (1) 1-0

Ρεπό: Αβέρωφ


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 35-2 24

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 18-9 14

3. Αβέρωφ 20-10 11

4. Μελισσοχώρι 8-18 10

5. Δάφνη Γλαύκης 10-20 10

6. Προμηθέας 11-22 9

7. Δωτιέας Αγιάς 0-24 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας (2)-Πελασγιώτιδα (2) 2-1

Μπαράζ/Πηνειός (2)-Φαλανιακός 3-5

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Ατρόμητοι-Θύελλα (2) 1-3

Λαρισαϊκός-Νέα Πολιτεία (2) 0-8


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (2) 41-4 25

2. Φαλανιακός 48-13 24

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 31-17 18

4. Μπαράζ/Πηνειός (2) 26-23 13

5. Νίκη/Μιχαήλ (2) 14-28 10

6. Απόλλων Λάρισας (2) 17-22 9

7. Πελασγιώτιδα (2) 9-37 3

8. Λαρισαϊκός 2-44 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Παναγροτικός Νίκαιας / Ολύμπικ Ακαδημία 1-1

Αναγέννηση Φαρσάλων-Ανθούπολη 0-0

Νέα Πολιτεία (1)-Απόλλων Λάρισας (1) 1-1

Ρεπό: Πελασγιώτιδα (1)


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (1) 28-4 18

2. Απόλλων Λάρισας (1) 14-10 15

3. Παναγροτικός Νίκαιας/Ολύμπικ Ακαδημία 16-6 14

4. Αμπελόκηποι 17-12 11

5. Πελασγιώτιδα (1) 5-7 8

6. Αναγέννηση Φαρσάλων 10-30 4

7. Ανθούπολη 2-19 1


(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 1-6

Π.Ο.Ε-Τύρναβος 4-1

Αργυροπούλι-Νίκη/Μιχαήλ (1) 3-8

Δήμητρα Γιάννουλης-Ακαδημία Τυρνάβου (Κυριακή 8/3, 12:00)


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 70-4 27

2. Δήμητρα Γιάννουλης 36-9 18

3. Ακαδημία Τυρνάβου 48-8 18

4. Αμπελωνιακός 28-39 13

5. Νίκη/Μιχαήλ (1) 29-33 13

6. Π.Ο.Ε 16-42 8

7. Αργυροπούλι 13-36 6

8. Τύρναβος 4-73 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Μελισσοχώρι 10-1

Δωτιέας Αγιάς-Δάφνη Γλαύκης 2-2

Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 5-0

Αβέρωφ-ΑΕΛ (1) 1-2


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 41-9 25

2. Αβέρωφ 21-10 21

3. ΑΕΛ (1) 36-13 19

4. Δωτιέας Αγιάς 24-18 11

5. Προμηθέας 39-19 11

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 23-19 10

7. Μελισσοχώρι 12-60 6

8. Γλαύκη 9-57 1


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 1-0

Απόλλων Λάρισας-Πελασγιώτιδα 0-2

Μπαράζ/Πηνειός-Φαλανιακός 1-3

Λαρισαϊκός-Νέα Πολιτεία 1-1


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 30-10 21

2. Νέα Πολιτεία 17-6 17

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 21-10 16

4. Νίκη/Μιχαήλ (2) 24-15 16

5. Μπαράζ/Πηνειός 19-16 12

6. Πελασγιώτιδα 17-18 9

7. Φαλανιακός 10-29 5

8. Λαρισαϊκός 4-33 2


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Σμόλικας-Βλαχογιάννι 2-1

ΑΕΛ (2)-Πανιώνιος 6-4

Α.ΠΟ. Ελασσόνας-Ακαδημία Ολύμπικ (2) 4-0


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 43-11 25

2. ΑΕΛ (2) 42-20 20

3. Α.Π. Ελασσόνας 21-22 12

4. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 16-38 9

5. Βλαχογιάννι 15-19 7

6. Πανιώνιος 12-36 4

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt