.:: Larisa Goal ::. Παρέλαση… με πολλά γκολ!!!
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
27 Μάρτιος 2023

Παρέλαση… με πολλά γκολ!!!

Προβολές: 1590

alt

Παρέλαση… με πολλά γκολ!!!

Μια μέρα μετά την παρέλαση της 25ης Μαρτίου και οι λιλιπούτιοι άσοι, έκαναν τη δική τους παρέλαση στα γήπεδα του νομού, προσφέροντας γκολ και θέαμα στο πλαίσιο της δέκατης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΛ, σε Κ16 και Κ12 (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες στα πρωταθλήματα Κ16 και Κ12).

 

K16

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Νέα Πολιτεία (1) 0-7

Ακαδημία Τυρνάβου-Π.Ο.Ε 5-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αμπελόκηποι (Σάββατο 1/4,10:30)

Ρεπό: ΑΕΛ


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 44-10 25

2. Ακαδημία Τυρνάβου 31-15 15

3. Αμπελόκηποι 16-8 11

4. Προμηθέας 8-14 8

5. Π.Ο.Ε 18-32 8

6. Τσαριτσάνη 13-17 8

7. Τύρναβος 10-27 5


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα-Αβέρωφ 3-0

Νίκη/Μιχαήλ (1)-ΑΕΛ 2-2

Πελασγιώτιδα (1)-Δήμητρα Γιάννουλης 1-2

Ηρακλής Λάρισας (1)-Απόλλων Λάρισας 3-0


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική)

1. Ηρακλής Λάρισας 44-3 30

2. Δήμητρα Γιάννουλης 28-10 21

3. Απόλλων Λάρισας 17-9 19

4. Νίκη/Μιχαήλ 20-25 17

5. ΑΕΛ 20-16 16

6. Πελασγιώτιδα 14-17 13

7. Ατρόμητοι/Θύελλα 18-24 10

8. Αβέρωφ 2-65 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Ακαδημία Αχιλλέως 0-0

Ηρακλής Λάρισας (2)-Χαραυγή 10-0

Νίκη/Μιχαήλ (2)-Νέα Πολιτεία (2) 1-2

Πελασγιώτιδα (2)-Ανθούπολη (Σάββατο1/4,10:00)


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας (2) 29-12 22

2. Νέα Πολιτεία (2) 20-7 20

3. Νίκη/Μιχαήλ (2) 23-8 20

4. Δωτιέας Αγιάς 15-9 17

5. Ακαδημία Αχιλλέως 13-11 14

6. Πελασγιώτιδα (2) 20-10 7

7. Ανθούπολη 21-34 6

8. Χαραυγή 15-62 4


K12

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Σμόλικας 0-1

Ακαδημία Τυρνάβου-Π.Ο.Ε (1) 1-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αμπελόκηποι (Σάββατο1/4, 12:15)

Ρεπό: Χαραυγή / Ολύμπικ Ακαδημία (1)


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε (1) 45-11 24

2. Ακαδημία Τυρνάβου 22-10 18

3. Χαραυγή/Ακαδημία Ολύμπικ29-8 18

4. Σμόλικας 25-20 15

5. Αμπελόκηποι 13-25 7

6. Τύρναβος 10-24 4

7. Τσαριτσάνη 1-43 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νίκη/Μιχαήλ-ΑΕΛ 2-2

Ατρόμητοι-Θύελλα (1)-Αβέρωφ (Σάββατο 1/4, 10:00)

Ηρακλής Λάρισας-Απόλλων Λάρισας (Σάββατο 1/4, 12:00)

Ρεπό: Δήμητρα Γιάννουλης


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ 42-15 19

2. Ηρακλής Λάρισας 35-12 18

3. ΑΕΛ 42-17 17

4. Απόλλων Λάρισας 29-9 13

5. Δήμητρα Γιάννουλης 12-15 12

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 4-55 3

7. Αβέρωφ 0-36 0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt