.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
24 Ιανουάριος 2022

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 717

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας-Νέα Αρτάκη 1-0

Φήκη-Π.Ο.Ε 3-0

ΑΟ Υπάτου-Ατρόμητος Παλαμά (αναβολή)

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Θησέας Αγριάς 2-0

Δίστομο-Αταλάντη (αναβολή)

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Μακρυχώρι α.α. 3-0


Η βαθμολογία (12η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 17-6 27

2. ΑΟ Υπάτου 16-5 24

3. Δήμητρα Ευξεινούπολης 14-10 21

4. Π.Ο.Ε 15-9 20

5. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 14-5 19

6. Νέα Αρτάκη 12-7 18

7. Φήκη 12-16 16

8. Αμβρυσσέας Διστόμου 10-9 13

9. Θησέας Αγριάς 9-12 13

10. Ατρόμητος Παλαμά 11-11 11

11. Αταλάντη 11-19 9

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*ΑΟ Υπάτου, Ατρόμητος Παλαμά, Δίστομο και Αταλάντη έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 30/1, 15:00):

Νέα Αρτάκη-Π.Ο.Ε

Ατρόμητος Παλαμά-Ηρακλής Λάρισας

Θησέας Αγριάς-Φήκη

Αταλάντη-ΑΟ Υπάτου

Μακρυχώρι-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου α.α. 0-3

Αμβρυσσέας Διστόμου-Δήμητρα Ευξεινούπολης


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα:

Αργυροπούλι – Σμόλικας 0-0

Κιλελέρ – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1

Μαυροβούνι – Δαμασιακός 0-0

Αχιλλέας Φ. – Φαλανιακός 0-2

Δωτιέας Αγιάς – Νέα Πολιτεία 4-0

Παναγροτικός Νίκαιας – Αμπελιά 1-0

Δήμητρα Γιάννουλης – Αβέρωφ 2-1

Πύρρος – Αμπελωνιακός 0-1

Βλαχογιάννι – Γόννοι 1-1


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 34-9 33

2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 30-9 32

3. Παναγροτικός 30-12 30

4. Φαλανιακός 36-10 28

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 22-6 28

6. Κιλελέρ 27-9 28

7. Μαυροβούνι 14-12 20

8. Δαμασιακός 15-21 18

9. Σμόλικας 18-23 17

10. Αργυροπούλι 15-17 17

11. Δήμητρα Γιάννουλης 9-14 17

12. Αμπελιά 14-22 13

13. Πύρρος 9-22 10

14. Γόννοι 8-23 9

15. Αμπελωνιακός 9-23 9

16. Βλαχογιάννι 8-20 8

17. Αβέρωφ 6-31 5

18. Νέα Πολιτεία 5-26 2


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 29/1, 15:00)

Κιλελέρ - Αργυροπούλι

Σμόλικας - Μαυροβούνι

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αχιλλέας Φ.

Δαμασιακός – Δωτιέας Αγιάς

Φαλανιακός – Παναγροτικός Νίκαιας

Νέα Πολιτεία – Δήμητρα Γιάννουλης

Αμπελιά - Πύρρος

Αβέρωφ - Βλαχογιάννι

Γόννοι - Αμπελωνιακός


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Νεάπολη 5-2

Δρυμός-Βερδικούσια 0-0

Προμηθέας-Δασοχώρι 1-0

Δένδρα-Βαλανίδα 1-1

ΑΕΛ-Λαρισαϊκός 2-2

Ρεπό: Αναγέννηση Ευαγγελισμού


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 25-12 22

2. Ευαγγελισμός 13-9 17

3. Δρυμός 16-9 14

4. Προμηθέας 13-13 13

5. Βαλανίδα 16-12 11

6. Λαρισαϊκός 15-18 11

7. Δένδρα 15-14 10

8. ΑΕΛ 15-12 10

9. Βερδικούσια 10-12 8

10. Νεάπολη 15-21 8

11. Δασοχώρι 7-26 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 29/1, 15:00)

Δρυμός-Τύρναβος

Βερδικούσια-Προμηθέας

Ευαγγελισμός-Δένδρα

Δασοχώρι-ΑΕΛ

Βαλανίδα-Λαρισαϊκός

Ρεπό: Νεάπολη


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Μελισσοχώρι 1-1

Πανιώνιος-Γλαύκη 4-2

Αιγάνη-Πυργετός 2-1

Χάλκη-Μαρμαρίνη 3-0

Καλοχώρι-Γαλήνη 1-2

Ρεπό: Μελιβοία


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 23-5 22

2. Χάλκη 17-6 18

3. Συκούριο 17-8 17

4. Μελιβοία 18-9 16

5. Γλαύκη 17-7 15

6. Πανιώνιος 13-18 9

7. Γαλήνη 9-12 8

8. Καλοχώρι 8-17 6

9. Αιγάνη 11-22 6

10. Μαρμαρίνη 5-25 4

11. Πυργετός 10-19 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 30/1, 15:00)

Πανιώνιος-Συκούριο

Γλαύκη-Αιγάνη

Μελιβοία-Ηρακλής Χάλκης

Πυργετός-Καλοχώρι

Μαρμαρίνη- Γαλήνη

Ρεπό: Μελισσοχώρι


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Πελασγιώτιδα 0-2

Άγιοι Ανάργυροι-Μάνδρα 4-0

Ελευθεραί-Ιπποκράτης 1-1

Ραχούλα-Ανθούπολη (αναβολή)

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Υπέρεια (αναβολή)

Ρεπό: Ναρθάκι


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Άγιοι Ανάργυροι 21-3 20

2. Πελασγιώτιδα 19-3 20

3. Υπέρεια 14-7 14

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 16-5 14

5. Χαλκιάδες 11-12 12

6. Ελευθεραί 9-12 11

7. Ιπποκράτης 12-12 9

8. Ανθούπολη 10-15 8

9. Ναρθάκι 7-17 5

10. Μάνδρα 5-20 3

11. Ραχούλα 7-25 1

*Ραχούλα, Ανθούπολη, Φορτούνα Κουτσοχέρου και Υπέρεια έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 30/1, 11:00)

Άγιοι Ανάργυροι-Χαλκιάδες

Μάνδρα-Ελευθεραί

Ναρθάκι-Ραχούλα

Ιπποκράτης-Φορτούνα Κουτσοχέρου

Ανθούπολη-Υπέρεια

Ρεπό: Πελασγιώτιδα

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt