.:: Larisa Goal ::. Πλούσιο θέαμα με σύμμαχο τον καιρό σε Κ-16 και Κ-12!
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
27 Ιανουάριος 2020

Πλούσιο θέαμα με σύμμαχο τον καιρό σε Κ-16 και Κ-12!

Προβολές: 870

alt

Πλούσιο θέαμα με σύμμαχο τον καιρό σε Κ-16 και Κ-12!

Πλούσιο θέαμα με σύμμαχο το ηλιόλουστο καιρό, πρόσφεραν οι αυριανοί άσοι στα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-16 και Κ-12). Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου-Αργυροπούλι α.α. 3-0

Δήμητρα Γιάννουλης-Αμπελωνιακός 3-2

Τύρναβος-Νίκη/Μιχαήλ (1) 1-3

Ρεπό: Π.Ο.Ε


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (1) 20-6 18

2. Π.Ο.Ε 23-7 15

3. Δήμητρα Γιάννουλης 16-12 12

4. Ακαδημία Τυρνάβου 16-10 9

5. Αμπελωνιακός 8-18 6

6. Τύρναβος 5-14 3

7. Αργυροπούλι 0-18 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι/ Μπαράζ Πηνειός-Ηρακλής Λάρισας 0-6

Γλαύκη-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 0-7

Προμηθέας-Αβέρωφ (γηπ., Αβέρωφ, Τετάρτη 29/1, 17:30)

Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 30-2 18

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 17-7 13

3. Αβέρωφ 17-6 10

4. Μελισσοχώρι/ Μπαράζ/Πηνειός 5-15 7

5. Δάφνη Γλαύκης 7-20 7

6. Προμηθέας 5-16 3

7. Δωτιέας Αγιάς 0-18 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία (2)-Απόλλων Λάρισας (2) 4-0

Λαρισαϊκός-Μπαράζ/Πηνειός (2) 0-5

Φαλανιακός-Νίκη/Μιχαήλ (2) 9-1

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Πελασγιώτιδα (2) 10-2


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (2) 28-4 19

2. Φαλανιακός 39-8 18

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 26-12 15

4. Νίκη/Μιχαήλ (2) 13-20 10

5. Μπαράζ/Πηνειός (2) 21-17 10

6. Απόλλων Λάρισας (2) 15-21 6

7. Πελασγιώτιδα (2) 7-33 3

8. Λαρισαϊκός 2-36 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Πελασγιώτιδα (1) 0-0

Ανθούπολη-Απόλλων Λάρισας (1) 1-2

Παναγροτικός Νίκαιας/Ολύμπικ Ακαδημία-Νέα Πολιτεία 1, (Τρίτη 4/2, 10:00)

Ρεπό: Αναγέννηση Φαρσάλων


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (1) 24-3 13

2. Παναγροτικός Νίκαιας/Ολύμπικ Ακαδημία 15-5 12

3. Απόλλων Λάρισας (1) 12-9 11

4. Αμπελόκηποι 16-11 10

5. Πελασγιώτιδα (1) 5-7 8

6. Αναγέννηση Φαρσάλων 10-30 3

7. Ανθούπολη 2-19 0


(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου-Αργυροπούλι 6-0

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Π.Ο.Ε 12-0

Δήμητρα Γιάννουλης-Αμπελωνιακός 4-1

Τύρναβος-Νίκη/Μιχαήλ (1) 0-8


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 52-2 21

2. Δήμητρα Γιάννουλης 29-9 15

3. Ακαδημία Τυρνάβου 39-6 15

4. Αμπελωνιακός 23-30 10

5. Νίκη/Μιχαήλ (1) 18-26 10

6. Αργυροπούλι 10-21 6

7. Π.Ο.Ε 10-32 5

8. Τύρναβος 2-45 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Αβέρωφ 0-1

ΑΕΛ (1)-Δωτιέας Αγιάς 1-1

Μελισσοχώρι-Ηρακλής Λάρισας 0-3

Γλαύκη-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 1-4


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 34-7 21

2. Αβέρωφ 19-8 18

3. ΑΕΛ (1) 22-12 13

4. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 23-13 10

5. Προμηθέας 27-16 7

6. Δωτιέας Αγιάς 16-16 7

7. Μελισσοχώρι 11-44 6

8. Γλαύκη 7-43 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Μπαράζ/Πηνειός (Σάββατο 1/2, 10:00)

Φαλανιακός-Νίκη/Μιχαήλ (2) 1-6

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Πελασγιώτιδα 5-2

Νέα Πολιτεία-Απόλλων Λάρισας (Σάββατο 1/2, 10:00)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 28-7 18

2. Νέα Πολιτεία 16-2 16

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 19-8 13

4. Νίκη/Μιχαήλ (2) 20-15 10

5. Μπαράζ/Πηνειός 11-11 6

6. Πελασγιώτιδα 15-16 6

7. Φαλανιακός 6-26 2

8. Λαρισαϊκός 2-30 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Σμόλικας 1-9

ΑΕΛ (2)-Α.ΠΟ. Ελασσόνας 6-3

Πανιώνιος-Βλαχογιάννι 4-2


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 37-9 19

2. ΑΕΛ (2) 34-14 16

3. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 14-32 8

4. Βλαχογιάννι 14-17 7

5. Α.Π. Ελασσόνας 14-22 6

6. Πανιώνιος 7-26 4

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt