.:: Larisa Goal ::. Χορταστικά ματς και πάλι στα πρωταθλήματα υποδομής!!!
Ad Here
.
alt

alt

alt

alt

alt

alt<
Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
03 Φεβρουάριος 2020

Χορταστικά ματς και πάλι στα πρωταθλήματα υποδομής!!!

Προβολές: 682

alt

Χορταστικά ματς και πάλι στα πρωταθλήματα υποδομής!!!

Γκολ και θέαμα πρόσφεραν και πάλι οι λιλιπούτιοι άσοι στα πρωταθλήματα (Κ-14, Κ-13 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι) προσφέροντας πλούσιο θέαμα. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Α.ΠΟ. Ελασσόνας-Νίκη/Μιχαήλ 6-3

Βλαχογιάννι-Αμπελωνιακός (αναβολή)

Π.Ο.Ε-Βερδικούσια 3-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 30-1 21

2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 19-8 18

3. Π.Ο.Ε 19-10 15

4. Α.ΠΟ. Ελασσόνας 19-27 10

5. Νίκη/Μιχαήλ 22-27 9

6. Βλαχογιάννι 9-11 4

7. Βερδικούσια 6-28 3

8. Αμπελωνιακός 7-22 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ανθούπολη-Πελασγιώτιδα (2) 8-0

Καλοχώρι-Ατρόμητοι/Θύελλα 0-7

Δωτιέας Αγιάς-Πανιώνιος 2-2

Ρεπό: Γόννοι


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 50-0 18

2. Ανθούπολη 24-10 13

3. Γόννοι 19-17 12

4. Πανιώνιος 15-21 8

5. Δωτιέας Αγιάς 10-16 7

6. Καλοχώρι 10-30 3

7. Πελασγιώτιδα (2) 3-38 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα (1)-Ηρακλής Λάρισας 6-1

Ακαδημία Ολύμπικ-Ακαδημία Αχιλλέως 7-0

Απόλλων Λάρισας (2)-Νέα Πολιτεία 0-7

Παναγροτικός Νίκαιας-ΑΕΛ (Πέμπτη 6/2, 15:30)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 26-3 19

2. ΑΕΛ 33-2 16

3. Πελασγιώτιδα (1) 26-10 15

4. Ακαδημία Ολύμπικ 16-18 10

5. Ηρακλής Λάρισας 20-23 9

6. Παναγροτικός Νίκαιας 14-13 7

7. Απόλλων Λάρισας (2) 4-37 1

8. Ακαδημία Αχιλλέως 7-40 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός-Δήμητρα Γιάννουλης 1-5

Φαλανιακός-Λαρισαϊκός 5-0

Προμηθέας-Απόλλων Λάρισας (1) 0-3

Αβέρωφ-Αμπελόκηποι (Σάββατο 8/2, 10:00)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αβέρωφ 26-4 18

2. Απόλλων Λάρισας (1) 22-3 18

3. Δήμητρα Γιάννουλης 25-10 15

4. Φαλανιακός 22-15 10

5. Μπαράζ/Πηνειός 14-37 6

6. Προμηθέας 15-20 6

7. Αμπελόκηποι 10-19 4

8. Λαρισαϊκός 13-39 3


Κ-13

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου-Αμπελόκηποι 1-0

Σμόλικας-Νέα Πολιτεία (2) 5-2

Α.ΠΟ. Ελασσόνας-Αβέρωφ Λάρισας 2 (Σάββατο 8/2, 13:00)

Ρεπό: ΑΕΛ (Κορασίδες)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 18-12 16

2. Σμόλικας 30-6 13

3. Αβέρωφ (2) 15-6 10

4. Αμπελόκηποι 11-5 10

5. Νέα Πολιτεία (2) 8-19 6

6. Α.Π. Ελασσόνας 20-18 3

7. ΑΕΛ (κορασίδες) 6-42 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 4-2

Απόλλων Λάρισας-Συκούριο 1-2

Νέα Πολιτεία (1)-Δωτιέας Αγιάς (Σάββατο 8/2, 11:30)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 23-13 14

2. Συκούριο 10-13 13

3. Νέα Πολιτεία 10-4 9

4. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 16-20 7

5. Δωτιέας Αγιάς 6-8 6

6. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 16-23 6


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ (1)-ΑΕΛ 3-2

Μπαράζ/Πηνειός-Ακαδημία Ολύμπικ (2) 0-6

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Ηρακλής Λάρισας (Σάββατο 8/2, 13:00)


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 19-3 18

2. Αβέρωφ (1) 13-10 15

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 20-8 12

4. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 14-5 12

5. ΑΕΛ 15-24 3

6. Μπαράζ/Πηνειός 2-33 0


(Κ12-Ευ αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας (2)-Παναγροτικός Νίκαιας 4-1

Ανθούπολη-Ηρακλής Λάρισας (2) 6-0

Αβέρωφ-Νέα Πολιτεία 0-2

 

Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας (2) 30-9 19

2. Ανθούπολη 27-6 14

3. Αβέρωφ 19-11 11

4. Νέα Πολιτεία 10-14 7

5. Παναγροτικός Νίκαιας 13-21 5

6. Ηρακλής Λάρισας (2) 3-41 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός (2)-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 0-5

Δήμητρα Γιάννουλης-ΑΕΛ (Κορασίδες) 3-2

Πελασγιώτιδα-Απόλλων Λάρισας (3) 5-0

Ρεπό: Νίκη/Μιχαήλ


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 21-3 14

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 22-13 13

3. Δήμητρα Γιάννουλης 18-12 11

4. Μπαράζ/Πηνειός 13-18 10

5. ΑΕΛ (κορασίδες) 16-20 6

6. Νίκη/Μιχαήλ 15-24 6

7. Απόλλων Λάρισας (3) 6-21 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμπελόκηποι-Απόλλων Λάρισας (1) 2-1

Ηρακλής Λάρισας (1)-ΑΕΛ 2-0

Μπαράζ/Πηνειός (1)-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 6-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 24-12 15

2. ΑΕΛ 19-12 12

3. Απόλλων Λάρισας 19-9 12

4. Μπαράζ/Πηνειός (1) 14-12 9

5. Ηρακλής Λάρισας 12-17 9

6. Ατρόμητοι/Θύελλα 15-41 3

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt