.:: Larisa Goal ::. Βροχή… και πάλι τα γκολ σε Κ-16 και Κ-12!
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
10 Φεβρουάριος 2020

Βροχή… και πάλι τα γκολ σε Κ-16 και Κ-12!

Προβολές: 1108

alt

Βροχή… και πάλι τα γκολ σε Κ-16 και Κ-12!

Βροχή… έπεφταν και πάλι τα γκολ στα πρωταθλήματα υποδομής (Κ-16 και Κ-12), με τους αυριανούς άσους να προσφέρουν πλούσιο θέαμα. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλι-Δήμητρα Γιάννουλης α.α. 0-3

Νίκη/Μιχαήλ (1)-Αμπελωνιακός 9-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Π.Ο.Ε 3-3

Ρεπό: Τύρναβος 2005


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ (1) 29-6 21

2. Π.Ο.Ε 26-10 16

3. Δήμητρα Γιάννουλης 19-12 15

4. Ακαδημία Τυρνάβου 19-13 10

5. Αμπελωνιακός 8-27 6

6. Τύρναβος 5-14 3

7. Αργυροπούλι 0-21 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μελισσοχώρι/ Μπαράζ Πηνειός-Δωτιέας Αγιάς α.α. 3-0

Ηρακλής Λάρισας-Προμηθέας 4-0

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Αβέρωφ (Κυριακή 16/2, 10:00)

Ρεπό: Γλαύκη


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 34-2 21

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 17-7 13

3. Αβέρωφ 19-9 10

4. Μελισσοχώρι/ Μπαράζ/Πηνειός 8-15 10

5. Δάφνη Γλαύκης 7-20 7

6. Προμηθέας 8-22 6

7. Δωτιέας Αγιάς 0-21 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 4-2

Απόλλων Λάρισας (2)-Λαρισαϊκός (Σάββατο 15/2, 10:00)

Πελασγιώτιδα (2)-Μπαράζ/Πηνειός (2) 1-2

Νέα Πολιτεία (2)-Νίκη/Μιχαήλ (2) 5-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (2) 33-4 22

2. Φαλανιακός 43-10 21

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 28-16 15

4. Μπαράζ/Πηνειός (2) 23-18 13

5. Νίκη/Μιχαήλ (2) 13-25 10

6. Απόλλων Λάρισας (2) 15-21 6

7. Πελασγιώτιδα (2) 8-35 3

8. Λαρισαϊκός 2-36 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Παναγροτικός Νίκαιας / Ολύμπικ Ακαδημία-Αναγέννηση Φαρσάλων (αναβολή)

Απόλλων Λάρισας (1)-Πελασγιώτιδα 1 (Δευτέρα 10/2, 15:00)

Νέα Πολιτεία (1)-Αμπελόκηποι (Τρίτη 11/2, 16:00)

Ρεπό: Ανθούπολη


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία (1) 24-3 13

2. Παναγροτικός Νίκαιας/Ολύμπικ Ακαδημία 15-5 12

3. Απόλλων Λάρισας (1) 12-9 11

4. Αμπελόκηποι 16-11 10

5. Πελασγιώτιδα (1) 5-7 8

6. Αναγέννηση Φαρσάλων 10-30 3

7. Ανθούπολη 2-19 0


(Κ-12)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλι-Δήμητρα Γιάννουλης 0-7

Ακαδημία Τυρνάβου-Π.Ο.Ε 9-2

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Τύρναβος 12-1

Νίκη/Μιχαήλ (1)-Αμπελωνιακός 3-4


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 64-3 24

2. Δήμητρα Γιάννουλης 36-9 18

3. Ακαδημία Τυρνάβου 48-8 18

4. Αμπελωνιακός 27-33 13

5. Νίκη/Μιχαήλ (1) 21-30 10

6. Αργυροπούλι 10-28 6

7. Π.Ο.Ε 12-41 5

8. Τύρναβος 3-69 0


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (1)-Δάφνη Γλαύκης 12-0

Ηρακλής Λάρισας-Προμηθέας 2-2

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Αβέρωφ 0-1

Μελισσοχώρι-Δωτιέας Αγιάς 0-6


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 36-9 22

2. Αβέρωφ 20-8 21

3. ΑΕΛ (1) 34-12 16

4. Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 23-14 10

5. Δωτιέας Αγιάς 22-16 10

6. Προμηθέας 29-18 8

7. Μελισσοχώρι 11-50 6

8. Γλαύκη 7-55 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία-Νίκη/Μιχαήλ (2) 0-3

Φαλανιακός-Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 1-2

Πελασγιώτιδα-Μπαράζ/Πηνειός 0-2

Απόλλων Λάρισας-Λαρισαϊκός 2-1


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 30-8 21

2. Νέα Πολιτεία 16-5 16

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 21-9 16

4. Νίκη/Μιχαήλ (2) 23-15 13

5. Μπαράζ/Πηνειός 13-11 9

6. Πελασγιώτιδα 15-18 6

7. Φαλανιακός 7-28 2

8. Λαρισαϊκός 3-32 1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-ΑΕΛ (2) 2-2

Βλαχογιάννι-Α.ΠΟ. Ελασσόνας (Σάββατο 15/2, 10:00)

Πανιώνιος-Σμόλικας 1-4


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Σμόλικας 41-10 22

2. ΑΕΛ (2) 36-16 17

3. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 16-34 9

4. Βλαχογιάννι 14-17 7

5. Α.Π. Ελασσόνας 14-22 6

6. Πανιώνιος 8-30 4

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt