.:: Larisa Goal ::. Πλούσιο θέαμα στην πρεμιέρα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ14, Κ13 και Κ12 Ευ αγωνίζεσθαι!!!
. alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
22 Νοέμβριος 2021

Πλούσιο θέαμα στην πρεμιέρα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ14, Κ13 και Κ12 Ευ αγωνίζεσθαι!!!

Προβολές: 689

alt

Πλούσιο θέαμα στην πρεμιέρα των πρωταθλημάτων Κ15, Κ14, Κ13 και Κ12 Ευ αγωνίζεσθαι!!!

Πλούσιο θέαμα πρόσφεραν με το καλημέρα… οι λιλιπούτιοι άσοι στα πρωταθλήματα (Κ-15, Κ-13 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι). Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

Κ-15

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας-Νίκη/Μιχαήλ 6-0

Ατρόμητοι/Θύελλα-Καλοχώρι (αναβολή)

Νέα Πολιτεία-ΑΕΛ 1-1

Σμόλικας-Ακαδημία Ολύμπικ 1-2

Χαραυγή-Αμπελόκηποι (αναβολή)


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 6-0 3

2. Ακαδημία Ολύμπικ 2-1 3

3. Νέα Πολιτεία 1-1 1

4. ΑΕΛ 1-1 1

5. Σμόλικας 1-2 0

6. Νίκη/Μιχαήκ 0-6 0

7. Ατρόμητοι/Θύελλα 0-0 0

8. Καλοχώρι 0-0 0

9. Χαραυγή 0-0 0

10. Αμπελόκηποι 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Νίκη/Μιχαήλ-Νέα Πολιτεία

Ατρόμητοι/Θύελλα-Ηρακλής Λάρισας

Ακαδημία Ολύμπικ-Αμπελόκηποι

ΑΕΛ-Χαραυγή

Καλοχώρι-Σμόλικας


Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Νίκη/Μιχαήλ (αναβολή)

Π.Ο.Ε-Ακαδημία Τυρνάβου 4-6

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Παναγροτικός Νίκαιας 3-2

Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβο 6-4 3

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 3-2 3

3. Π.Ο.Ε 4-6 0

4. Παναγροτικός Νίκαιας 2-3 0

5. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0-0 0

6. Νίκη/Μιχαήλ 0-0 0

7. Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

Νίκη/Μιχαήλ-Ατρόμητοι-Θύελλα (2)

Ακαδημία Τυρνάβου-Παναγροτικός Νίκαιας

Ρεπό: Π.Ο.Ε


Κ-13

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας (1)-Ακαδημία Ολύμπικ 9-2

Πελασγιώτιδα-ΑΕΛ 6-8

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Βλαχογιάννι (αναβολή)

Ρεπό: Τύρναβος 2005


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 9-2 3

2. ΑΕΛ 8-6 3

3. Πελασγιώτιδα 6-8 0

4. Ακαδημία Ολύμπικ 2-9 0

5. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0-0 0

6. Βλαχογιάννι 0-0 0

7. Τύρναβος 2005 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Τύρναβος 2005-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

Βλαχογιάννι-Πελασγιώτιδα

Ακαδημία Ολύμπικ-ΑΕΛ

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας (1)


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας (1)-Νίκη/Μιχαήλ 5-1

Αβέρωφ-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) αναβολή

Συκούριο-Δωτιέας Αγιάς 1-1

Εκπαιδευτήρια Ράπτου-Αμπελόκηποι 8-6

 

Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 5-1 3

2. Εκπαιδευτήρια Ράπτου 8-6 3

3. Συκούριο 1-1 1

4. Δωτιέας Αγιάς 1-1 1

5. Αμπελόκηποι 6-8 0

6. Νίκη/Μιχαήλ 1-5 0

7. Αβέρωφ 0-0 0

8. Ατρόμητοι/Θύελλα 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Εκπαιδευτήρια Ράπτου-Συκούριο

Δωτιέας Αγιάς-Απόλλων Λάρισας (1)

Αμπελόκηποι-Αβέρωφ

Ατρόμητοι-Θύελλα (1)-Νίκη/Μιχαήλ


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αστραπή Ν. Πολιτείας-Μαχητής Τερψιθέας (αναβολή)

Ηρακλής Λάρισας (2)-Γόννοι 8-5

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Απόλλων Λάρισας (2) 1-0

Ρεπό: Μπαράζ/Πηνειός


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 8-5 3

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 1-0 3

3. Γόννοι 5-8 0

4. Απόλλων Λάρισας (2) 0-1 0

5. Νέα Πολιτεία 0-0 0

6. Τερψιθέα 0-0 0

7. Μπαράζ/Πηνειός 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Μπαράζ/Πηνειός-Αστραπή Ν. Πολιτείας

Τερψιθέα-Ατρόμητοι/Θύελλα (2)

Γόννοι-Απόλλων Λάρισας (2)

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας (2)


Κ12 (Ευ Αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αστραπή Νέας Πολιτείας (1)-Νίκη/Μιχαήλ 1-9

Χαραυγή-Απόλλων Λάρισας 0-3

Ηρακλής Λάρισας-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 2-3

Ρεπό: Μπαράζ/Πηνειός


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ 9-1 3

2. Απόλλων Λάρισας 3-0 3

3. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 3-2 3

4. Ηρακλής Λάρισας 2-3 0

5. Νέα Πολιτεία 1-9 0

6. Χαραυγή 0-3 0

7. Μπαράζ/Πηνειός 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Μπαράζ/Πηνειός-Αστραπή Νέας Πολιτείας (1)

Νίκη/Μιχαήλ-Χαραυγή

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάννουλης-Πελασγιώτιδα 4-1

Εκπαιδευτήρια Ράπτου-Ατρόμητοι/Θύελλα 7-4

Αστραπή Ν. Πολιτείας (2)-Ακαδημία Ολύμπικ (2) 2-5

Ρεπό: Αβέρωφ


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Εκπαιδευτήρια Ράπτου 7-5 3

2. Δήμητρα Γιάννουλης 4-1 3

3. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 5-2 3

4. Ατρόμητοι/Θύελλα 4-7 0

5. Νέα Πολιτεία (2) 2-5 0

6. Πελασγιώτιδα 1-4 0

7. Αβέρωφ 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Αβέρωφ-Αστραπή Ν. Πολιτείας (2)

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Εκπαιδευτήρια Ράπτου

Πελασγιώτιδα –Ατρόμητοι/Θύελλα

Ρεπό: Δήμητρα Γιάννουλης

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt