.:: Larisa Goal ::. Απολαυστικά ματς και πάλι στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…
. alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
29 Νοέμβριος 2021

Απολαυστικά ματς και πάλι στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 643

alt

Απολαυστικά ματς και πάλι στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…

Απολαυστικά ματς περιελάμβανει και η δεύτερη αγωνιστική στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΛ (Κ-16, Κ14 και Κ-12). Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ-Αστραπή Ν. Πολιτείας 0-1

Ατρόμητοι/Θύελλα-Νίκη/Μιχαήλ 6-1

Ακαδημία Τυρνάβου-Αμπελόκηποι (αναβολή)

Ρεπό: Π.Ο.Ε


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 11-5 6

2. Π.Ο.Ε 3-0 3

3. Αμπελόκηποι 1-0 3

4. Νέα Πολιτεία 5-5 3

5. Νίκη/Μιχαήλ 1-7 0

6. ΑΕΛ 0-1 0

7. Ακαδημία Τυρνάβου 0-3 0


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία-Νίκη/Μιχαήλ

Π.Ο.Ε-ΑΕΛ

Ακαδημία Τυρνάβου-Ατρόμητοι/Θύελλα

Ρεπό: Αμπελόκηποι


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Αβέρωφ 5-0

Δήμητρα Γιάννουλης-Ηρακλής Λάρισας 1-0

Παναγροτικός Νίκαιας-Φαλανιακός 3-0

Ρεπό: Πελασγιώτιδα


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 6-2 6

2. Ηρακλής Λάρισας 9-1 3

3. Απόλλων Λάρισας 5-0 3

4. Πελασγιώτιδα 5-2 3

5. Παναγροτικός Νίκαιας 3-3 3

6. Αβέρωφ 2-10 0

7. Φαλανιακός 0-12 0


Επόμενη αγωνιστική:

Αβέρωφ-Ηρακλής Λάρισας

Πελασγιώτιδα-Απόλλων Λάρισας

Παναγροτικός Νίκαιας-Δήμητρα Γιάννουλης

Ρεπό: Φαλανιακός


Κ14

(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Δωτιέας Αγιάς 3-0

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Ηρακλής Λάρισας 2-9

Προμηθέας- ΑΕΛ (1) 0-2

Ρεπό: Ακαδημία Ολύμπικ (1)


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 15-4 6

2. Ακαδημία Ολύμπικ 8-0 3

3. Ατρόμητοι/Θύελλα 5-9 3

4. ΑΕΛ 4-6 3

5. Απόλλων Λάρισας 3-0 3

6. Δωτιέας Αγιάς 0-6 0

7. Προμηθέας 0-10 0


Επόμενη αγωνιστική:

Δωτιέας Αγιάς-Ηρακλής Λάρισας

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Απόλλων Λάρισας

Προμηθέας-Ατρόμητοι/Θύελλα (1)

Ρεπό: ΑΕΛ (1)


(3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (2)-Αστραπή Νέας Πολιτείας 1-9

Δήμητρα Γιάννουλης-Ακαδημία Ολύμπικ (2) 5-2

Ατρόμητοι/Θύελλα (3)-Πελασγιώτιδα 0-3

Μπαράζ/Πηνειός-Αμπελωνιακός (αναβολή)


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 11-4 6

2. Νέα Πολιτεία 11-7 3

3. Πελασγιώτιδα 3-0 3

4. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 2-5 0

5. ΑΕΛ (2) 1-9 0

6. Αμπελωνιακός 0-0 0

7. Μπαράζ/Πηνειός 0-0 0

8. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 0-3 0


Επόμενη αγωνιστική:

Αστραπή Νέας Πολιτείας-Ακαδημία Ολύμπικ (2)

Πελασγιώτιδα-ΑΕΛ (2)

Μπαράζ/Πηνειός-Δήμητρα Γιάννουλης

Αμπελωνιακός-Ατρόμητοι/Θύελλα (3)


Κ12

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ (1)-Αστραπή Νέας Πολιτείας 3-2

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Νίκη/Μιχαήλ 7-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Λαρισαϊκός (αναβολή)

Ρεπό: Π.Ο.Ε


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 10-1 6

2. Π.Ο.Ε 5-4 3

3. Νίκη/Μιχαήλ 4-10 3

4. ΑΕΛ 3-2 3

5. Ακαδημία Τυρνάβου 4-5 0

6. Λαρισαϊκός 3-4 0

7. Νέα Πολιτεία 3-6 0


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία-Νίκη/Μιχαήλ

Π.Ο.Ε-ΑΕΛ (1)

Ακαδημία Τυρνάβου-Ατρόμητοι/Θύελλα (1)

Ρεπό: Λαρισαϊκός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Απόλλων Λάρισας-Αβέρωφ 6-0

Δήμητρα Γιάννουλης-Ηρακλής Λάρισας 0-1

Παναγροτικός Νίκαιας-Σμόλικας 1-8

Ρεπό: Πελασγιώτιδα


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 9-2 6

2. Απόλλων Λάρισας 6-0 3

3. Δήμητρα Γιάννουλης 4-2 3

4. Σμόλικας 10-9 3

5. Πελασγιώτιδα 1-1 1

6. Παναγροτικός Νίκαιας 2-9 1

7. Αβέρωφ 1-10 0


Επόμενη αγωνιστική:

Αβέρωφ-Ηρακλής Λάρισας

Πελασγιώτιδα-Απόλλων Λάρισας

Παναγροτικός Νίκαιας-Δήμητρα Γιάννουλης

Ρεπό: Σμόλικας


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Ακαδημία Ολύμπικ (2) 1-7

Ατρόμητοι-Θύελλα (2)-Αμπελωνιακός 9-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Προμηθέας (αναβολή)


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 13-0 6

2. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 7-1 3

3. Αμπελωνιακός 3-9 3

4. Προμηθέας 0-4 0

5. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 1-10 0

6. Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Ατρόμητοι/Θύελλα (2)

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αμπελωνιακός

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Προμηθέας


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 0-10

Αετός Μακρυχωρίου-Εκπαιδευτήρια Ράπτου 0-13

ΑΕΛ (2)-Μπαράζ/Πηνειός 0-1


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 18-1 6

2. Εκπαιδευτήρια Ράπτου 13-0 3

3. ΑΕΛ (2) 1-9 0

4. Δωτιέας Αγιάς 0-10 0

5. Μπαράζ/Πηνειός 0-1 0

6. Αετός Μακρυχωρίου 0-13 0


Επόμενη αγωνιστική:

Δωτιέας Αγιάς-Αετός Μακρυχωρίου

ΑΕΛ (2)-Εκπαιδευτήρια Ράπτου

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Μπαράζ/Πηνειός

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt